Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Elektronika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-23, 22:10 
     
Kam tiems ruskiams 25 kadras? Jie viską juk paprasčiau daro:
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-08-02, 14:13
Pranešimai: 2874
Miestas: Kaunas
Reputacija: +36
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-23, 22:35 
     
Simplicity rašė:
1. SmOgER, televizinis signalas (net ir skaitmeninis) ir jo kokybė skiriasi nuo LNK, TV3 ar youtube svetainėje patalpinto vaizdo įrašo. (Dėl to siūliau parsisiųsti ir palyginti skirtingu laipsniu suspaustus filmus.) Keliauk į internetą ir pradėk skaityti apie skirtingus video suspaudimo laipsnius ir būdus, nes dabar visai nesigaudai (žinių ne per daugiausiai, bet užtat per kraštus lenda jaunatviškas „žinau viską“). Galima pradėti nuo čia—

parsisiųsk ir parodyk man bent vieną sugadintą kadrą iš tų 24-36FPS (ar kiek ten yra) iš kurio liktų tik šešėlis. ir nesakyk, kad dingo detalės ar dar kažkas, jeigu kadrų skaičius per sekundę nepasikeitė, vadinasi negalėjo kažkas dingti nes toj vietoj būtų "dėmė" ir mirgėtų vaizdas, o jei būtų 2 vienodi kadrai - susilietų kadrai (kaip konvertavimo paseka) --trūkčiotų vaizdas judesy, nes vėlgi realiai FPS trumpam sumažėtų perpus. O jei kadrai "susilieja" (didelis klaustukas dėl šito) tik ten kur nėra jokio judesio ir nieko nesikeičia, vadinasi jokios detalės iš video nedingo.


Simplicity rašė:
Ką aš noriu visu tuo pasakyti? Tai, kad vaizdo medžiaga, kurią į telecentrą ištransliuoja televizijos, nepriklausomai nuo to, pasirinktas skaitmeninis ar analoginis signalas, yra keliolika kartų geresnės kokybės už tuos laidų įrašus, kuriuos tu randi įkeltus į internetą. Į magnetinę juostą informacijos telpa gerokai daugiau, nei GOOGLE duomenų centro 1 standžiajame diske. Būtent dėl šios priežasties, norint atsakyti į klausimą „Buvo ten tame 25-ame kadre kas nors blogo ar ne?“, iš youtube ištraukto filmuko gali ir nepakakti.


Na jau tik nereikia persūdyti... Visų pirma kompiuteriai yra šimtus kartų galingesni už pigius TV, vien dėl šios priežasties į TV transliuojama RAW medžiaga be jokių įmantrių suspaudimo algoritmų. Bet tiesa yra tokia, kad su tokiu bitreitu kokiu originaliai rodo SD TV (5Mbps+ skaitmenai, o su analoginiu ten jau išvis tragedija tikriausiai), per PC galima žiūrėti 10 kartų geresnės kokybės HD ar net FHD medžiagą išnaudojant CPU/GPU skaičiavimo galimybes. Jei reikia kažkokių įrodymų pasižiūrėk kokias transliacijas transliuoja torrent-tv.ru per AceStream.

Todėl tiesa yra tokia, kad jeigu vaizdą konvertavo ne kreivarankis, o žmogus kuris tuo užsiima pastoviai, kokybė nukentės labai nežymiai, ypač jei pradinis įrašas yra SD TV. Su Blue ray skirtumas didesnis, o bet tačiau, skirtumas tarp 10-15GB ir 30GB FHD įrašo panašus kaip skirtumas tarp MP3 256+kbps ir MP3 320kbps, t.y. "namų vartojimui" niekinis ir visiškai nepastebimas.

Simplicity rašė:
Su Arns mes sėdim skirtingose valtyse, tačiau kol nepamačiau, šituos ukrainiečių pareiškimus patvirtinančio vaizdo įrašo su tuo 25 kadru, tol šitas ukrainietiškas video nesiskiria nuo melagingos rusiškos propagandos. Pasikartosiu, man visiškai nesvarbu veikia tas 25 kadras ar ne. Man daug aktualesnis pats panaudojimo/nepanaudojimo faktas.

Youtube įrašas yra, ko tau dar reikia? :) Turčynovo parašo? :)
Kaip sakiau, niekas netrukdo pačiam susirasti originalų video ir išsianalizuoti. Ar irgi sakysi sugadino kai įkelė į internetą ir stebuklingai atsirado nebūti kadrai? haha
  • 0
Užsiregistravo: 2010-12-15, 16:59
Pranešimai: 99
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-23, 23:12 
     
Blogiausia manau yra tai, jog ta kadra i irasa betkas galejo iterpti.. Dabar tik dar karta yra priesinama visuomene..
  • 0
Užsiregistravo: 2012-10-14, 12:08
Pranešimai: 219
Reputacija: -24
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-24, 01:54 
     
EDIT:
Nežinau ant kiek patikimas tas archyvas, bet radau čia tas žinias:
http://kaban.tv/archive/rossiya-24/2014-05-03/852819

siunčiuosi ir žiūrėsim kas ten tokio.

EDIT2:


Labai įdomu. Šitie video analizuojant frame by frame skiriasi kaip diena ir naktis.
Iš archyvo video http://213.186.127.242/fa82d725-ce9c-40 ... /10-00.flv

Abu yra 25FPS.
vienas 480x360 (yt)
kitas 384x264 (archyvas)

Archyviniam video prieš pat reporterės perjungimą matomas sugadintas kadras, todėl pati pirma mintis, kad tai padaryta tyčia: Paveikslėlis


O analizuojant youtubinį video ir žiūrint į reporterės rankas, matosi kad vaizdas perjungiamas GREIČIAU nei archyviniam video t.y. reporterė spėja padaryti trumpesnį rankos judesį kai yra išjungiama 25-am kadrui iš reportažo.


Archyvinis video reporterės paskutinis kadras prieš reportažo įjungimą:
Paveikslėlis


YT video reporterės paskutinis kadras:
Paveikslėlis

Prizoominkit kadrus (ctrl+wheel) ir atkreipkit dėmesį į reporterės rankos padėtį popieriaus atžvilgiu. Pasikartosiu, abudu kadrai yra paskutiniai reporterės kadrai prieš reporterės atjungimą reportažui.

Pats pirmas kadras iš reportažo:

archyvas:PaveikslėlisYt: Paveikslėlis

Kadrai čia sinchronizuoti, kadangi sekančiuose kadruose atspindys ant lango frame-by-frame abiejose juda absoliučiai vienodai, bet klausimas ar šitas konkretus kadras yra vienas ir tas pats (o ne pakeistas ankstesniu kurio per TV nerodė), nes atspindys ne visai vienodas.


Turint tuos 2 video sunku pasakyti kuris iš jų tikras o kuris ne, bet viskas atrodo itin įtartina, kad prie kažkurio video buvo prikišti nagai tai faktas, taip pat faktas kad vienas iš jų neturi šitų paslėptų kadrų. Asmeniškai linkstu prie nuomonės, kad archyvinis video koreguotas ir reporterė parodyta ilgiau nei tiesioginio eterio metu, t.y. įrašas redaguotas ne gatavas, o tiesiog studijoj kitaip sumaketuotas kol buvo įkeltas į archyvą, sugadintas kadras prieš pat reportažą per didelis atsitiktinumas, o ir jei kažkas norėtų neteisingai apkaltinti, kam tada kišti nagus prie reporterės ir trinti jos paskutinius kadrus? Na bet visgi, nors ir sunku būtų patikėti kad rusija gali būti čia nekalta, lieku atviras ir kitai nuomonei, nes visiškai priešingas video tikrai nustebino.
  • 0
Užsiregistravo: 2010-12-15, 16:59
Pranešimai: 99
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-24, 11:58 
     
Visa ta isterija su 25-u kadru pirmiausia pasirodė unian ir cenzor internetinėse svetainėse, o po to pradėjo eiti ir per kitus kanalus. Šiais dviem informacijos šaltiniais aš visiškai nepasitikiu. Panašu, kad jie propaganda bando kovoti su rusiška propaganda, tačiau neturi tokio biudžeto ir įdirbio :)
Šiandien gerą valandą sėdėjau vesti.ru video zonoje ir žiūrėjau žinių įrašus. Žinot, jei imsim statistinį pagyvenusį rusą, kuris kaip ir dauguma Lietuvos 40-mečių nesupranta angliškai, tai tokiems be rusiškų žinių daugiau ir nėra ką žiūrėti. Na, o kai metai iš metų žiūri tik rusiškas teisingas žinias, tai pradedi savo informacijos šaltiniu besąlygiškai pasitikėti ir už gryną pinigą priimi viską ką tik jis tau kiša į galvą.
Paklauskit keturiasdešimtmečio Lietuvoje „Kas yra didžiausias Lietuvos priešas?“ ir gausit atsakymą,— Landsbergis ir konservatoriai. Landsbergiui tauta neatleidžia už sugriautus kolūkius, o konservatoriams— už MN atidavimą Williams'ui.
Na, o tai, kad LDDP(ex. Lietuvos Komunistų Partija) valdymo laikais (1992-1996 m. Seimas) vyko pati juodžiausia privatizacija arba tai, kad po virsmo iš LDDP į LSDP buvo Gazprom'ui atiduotos „Lietuvos dujos“ (LD) ir LD taryboje sėdintis Gazpromo žmogus su Gazpromu derėjosi dėl dujų kainos Lietuvai, jau nueina į kažkelintą planą. Į kažkelintą planą nueina ir AMB prašymas įtraukti Draugystės viešbutį į privatizuojamų objektų sąrašą, socdemų lėbavimai ir taškymasis pinigais krizės išvakarėse. Net per tuos pačius LR Prezidento rinkimų debatus BalCHEATis stropiai atidirbinėjo partijai ir viskuo (tiesiogiai ar per aplinkui) kaltino buvusią vyriausybę.
Bent jau man susidaro įspūdis, kad kai kurios didžiosios partijos, nepriklausomybės pradžioj sėkmingai suprivatizuoti verslai, kažkokia dalis teisėsaugos dar tebedirba ranka rankon su kaimynais iš Rytų ir bando pasikasti po Lietuvos valstybingumo pamatais. (Pvz., isterija dėl žemės pardavimo užsieniečiams, arba isterija dėl euro įvedimo ar atominės elektrinės statybų.)
Beje, pamenat tokį Paleckį, kuris ant bačkos užlipęs liaudį ugningom kalbom užvedinėjo? Kažkaip nutilo ir nebesigirdi jo, nors pačiais sunkiausiais Lietuvai momentais, kai Lietuvą siaubė Pasaulinė ekonominė krizė (2009 m. pradžia), jis labai aktyviai vykdė prieš Lietuvą nukreiptą politiką— tai ir Seimo rūmų šturmas, po to nuskambėjusi „Savi šaudė į savus“ istorija. Situacijos destabilizuot nepavyko, tad vėl žiemos miegu miega ir tinkamo laiko laukia?
  • 0


_________________
Avast! — turbūt geriausia nemokama kompiuterio apsauga.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-01, 12:48
Pranešimai: 4717
Reputacija: +374
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-05-26, 10:42 
     
SmOgER rašė:
Turint tuos 2 video sunku pasakyti kuris iš jų tikras o kuris ne, bet viskas atrodo itin įtartina, kad prie kažkurio video buvo prikišti nagai tai faktas, taip pat faktas kad nei vienas iš jų neturi šitų paslėptų kadrų.

- "25 kadras" nėra nei paslėptas nei dvidešimt penktas, tai reiškia tik "papildomą kadrą", kuris rodomas retai, bet periodiškai, visai nebūtinai kas sekundę ir nebūtinai kas 25..

:)
  • 0


_________________
Kaunas.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-02-13, 11:57
Pranešimai: 666
Miestas: Kaunas.
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'