Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 24 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Šiuolaikinių technologijų rinka
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 14:36 

Įdomus žaislas. O kad vartotojai kvailiai tai niekas nekaltas. JAV ir kinder siurprizas uždraustas kaip pavojingas žaislas.
  • 0

Reputacija: +49

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 14:51 

"mirtinai pavojingas"... nuo kada zaislus reikia valgyti
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 14:57 

Radiant rašė:
"mirtinai pavojingas"... nuo kada zaislus reikia valgyti

Maži vaikai visus žaislus valgo. O žaislai jiems yra viskas, kas pasiekiama ranka. Kas nepasiekiama - randama būdų, kaip pasiekti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 15:07 

jeigu teisingai padėta, pasiekiama tampa jau suaugus kada žaislai ne per burną suvokiami.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 16:00 

Su JAV taip jau yra, vaikai legaliai gali būti su ginklais, bet eilinis žaislas jau mirtino pavojaus nešėjas :)
Tikėjausi prieš skaitydamas straipsnį sužinoti jog metalas iš kurio pagamintas pavojingas, ar kad magnetinės savybės neigiamai kažką veikia... O čia eilinis tėvų aplaidumas. Gal jei vaikas pasieks kamuoliuką su adatomis ir jas pabandys kažkur įsikišti, bus uždrausta turėti darbui ir jas?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +152

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 16:01 

nezinau, mano sūnūs jau nuo 3 metų nevalgo žaislų, nei lego, o čia šešiamečiai skanauja...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 16:22 

Jei taip ir toliau, tai greitai ir skalbimo miltelius uždraus, o jų gamintojus apkaltins bandymu nunuodyti amerikiečius.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1508

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 16:28 

Va va, aš tai nesuprantu, kodėl ten tada cheminės buitinės priemonės neuždraustos, gi jas išvis lengva išgerti, suvalgyti... :D
Pati turiu neocube, kažkas panašaus, tik nežinau, ar medžiaga būtent ta. Įdomus žaisliukas. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 17:41 

Mistė rašė:
Va va, aš tai nesuprantu, kodėl ten tada cheminės buitinės priemonės neuždraustos, gi jas išvis lengva išgerti, suvalgyti... :D
Pati turiu neocube, kažkas panašaus, tik nežinau, ar medžiaga būtent ta. Įdomus žaisliukas. :)

tikrai ta pati medziaga neokuba sudaro tie patys 216 vnt. neodymio magnetai.visi sitie zaislai is to pacio gaminami nes "nepaprastai stipriai sukimbančių magnetinių šratukų".
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 17:53 

prisijungiu prie kaltinančių amerikiečių bukumą. šešiametė, keturiolikametė.. pas mus aštuonerių metų vaikai cepelinus patys darosi, nes mamos savaitėm geria. nu jo, klausimas, kas geriau.. :)
  • 0

Reputacija: +17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 20:04 

runce rašė:
prisijungiu prie kaltinančių amerikiečių bukumą. šešiametė, keturiolikametė.. pas mus aštuonerių metų vaikai cepelinus patys darosi, nes mamos savaitėm geria. nu jo, klausimas, kas geriau.. :)

Čia tas pats kaip lygint, prezidentas juodaodis ar moteris.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 20:42 

Tas vaikas, prarijęs virš trisdešimties, bet kokiu atveju ateityje neilgai gyvens. Natūrali atranka.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 20:47 

Aciu dievui ne 6kg, bo eifelio boksto jau nebeiseitu islipdyt..

Realiai tai norejau pirkti :) Zinau prie gelezinio vilko yra ten kazkoks mokslam skirtas pastatelis ir po 50lt pardavinejo..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 21:32 

Lietuvoje vadinamas NeoKūbu
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 21:54 

pastuh rašė:
Aciu dievui ne 6kg, bo eifelio boksto jau nebeiseitu islipdyt..

Realiai tai norejau pirkti :) Zinau prie gelezinio vilko yra ten kazkoks mokslam skirtas pastatelis ir po 50lt pardavinejo..

Galbūt Puslaidininkių fizikos institutas?

O amerikiečiai kartais būna buki kaip bato aulas kartais tikrai
  • 0

Reputacija: +111

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-02, 22:06 

Na jo, nuo bukumo vaistų nėra, pamenu dar istoriją kai JAV bandė išdžiovint kačiuką mikrobangėje jam sprogus prisiteisė kompensaciją nes instrukcijoje nebuvo nieko paminėta apie gyvūnus. Tai dabar nieko nuostabaus kai gaminio instrukciją gali skaityti kaip anekdotų knygą ko negalima daryti :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +47

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 08:04 

Kalbat lyg puse gyvenimo butumet amerikoj pragyvene... O pas mus ka, truksta durniu - laidos 'Klausimelis' nematet? Cia pat, forume ne vienas individas, uz bezdzione kvailesnis. O jie mat, i amerika bado pirstu :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 08:51 

kukulis5, gal nebesvaik, ką? Analogiškos laidos JAV parodytu tą patį. Bet žiūrėkime ne į mokslinius klausimus, o į gyvenimiškas realijas, o čia amerikiečių absurdiškumą prašokti sunku. Aišku ES politikai visokiais "gerovės rūpinimusi per draudimų įstatymų priėmimus" stengiasi pasivyti juos, tačiau eiliniai žmonės bent jau adekvačiau vertina situaciją, ir kad va taip žaislų nedraudžia, jei jie pažymėti atitinkamu amžiaus cenzu, bet pakliūna mažamečiams per nerūpestingus tėvus.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +152

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 09:17 

Arns rašė:
kukulis5, gal nebesvaik, ką? Analogiškos laidos JAV parodytu tą patį. Bet žiūrėkime ne į mokslinius klausimus, o į gyvenimiškas realijas, o čia amerikiečių absurdiškumą prašokti sunku. Aišku ES politikai visokiais "gerovės rūpinimusi per draudimų įstatymų priėmimus" stengiasi pasivyti juos, tačiau eiliniai žmonės bent jau adekvačiau vertina situaciją, ir kad va taip žaislų nedraudžia, jei jie pažymėti atitinkamu amžiaus cenzu, bet pakliūna mažamečiams per nerūpestingus tėvus.

Esminė problema, tai nerūpestingi tėvai. Jei vaikas suvalgė jų žaislą, tai patys kalti, kad jo nepaslėpė tinkamai. Juk pirkdami tokį suaugusiųjų žaislą turėjo susiprasti kas čia per magnetai ir kaip stipriai jie vienas traukia, turėjo pagalvot ar tai nepakenks jų vaikui. Ir faktas, kad daug vaikų ne tik Amerikoje, visur, net Lietuvoje deda į burną viską kasjiems įdomu. Retas vaikas to nedaro, tėvų pastangomis išauklėtas su paaiškinimais, o ne tik pasakymu negalima ir viskas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +547

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 13:17 

kukulis5 rašė:
Kalbat lyg puse gyvenimo butumet amerikoj pragyvene... O pas mus ka, truksta durniu - laidos 'Klausimelis' nematet? Cia pat, forume ne vienas individas, uz bezdzione kvailesnis. O jie mat, i amerika bado pirstu :D

Klausimelis laida yra perkama. O jei tiksliau, prie manęs kai priėjo ir paklausę ar noriu sudalyvauti ten, man duoda 20LT ir duoda tris atsakymo variantus, ir viena turiu pasakyti. Aš juos pasiunčiau.

Ir šiaip manau, duotu amerikiečiui lygintuvą ir vinį, jis nežinotu kaip ji įkalti. O man asmeniškai teko įkalti vinį su užšaldytu faršu.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 21:46 

Ego1STas rašė:

Ir šiaip manau, duotu amerikiečiui lygintuvą ir vinį, jis nežinotu kaip ji įkalti. O man asmeniškai teko įkalti vinį su užšaldytu faršu.

Man kartą teko vinį su byb*u įkalt, ir ką? Prie ko čia Amerika? Visos turtingos šalys gyvena paprasčiau ir pautų nesuka kaip pačiam su lituokliu magę susiremontuot ar kaip pasikeist šildymo sistemą. Tiesiog sumoka pinigus tiems, kas tai daro geriau už juos ir sėda prie teliko. Aišku tai neprideda IQ, bet kokia jums širdgėla? Aš irgi nebeapsikraunu bereikalingu šlamštu, nes man to nereikia. Dėl to gal aš ir kvailesnis, bendrai paėmus, nes galiu susimokėt ir sutaupyt laiko. O laikas tampa vis svarbesnis kai tau virš 30...
Aišku abydna kai pas tave ateina tas pats lietuvis santechnikas ir už dujinio katilo tarpines pakeitimą paima 160 eurų užtrukęs pusvalandį. Galėčiau ir pats tai atlikt, tik kiek man tai atimtų laiko? O ir įrankių neturiu. Ir tai eilinė niša, kur smegenų potencialo neišnaudoju ir žinių nekaupiu.
Esu durnas kaip amerikietis :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-03, 23:00 

trapecijus rašė:
Ego1STas rašė:

Man kartą teko vinį su byb*u įkalt, ir ką? Prie ko čia Amerika? Visos turtingos šalys gyvena paprasčiau ir pautų nesuka kaip pačiam su lituokliu magę susiremontuot ar kaip pasikeist šildymo sistemą. Tiesiog sumoka pinigus tiems, kas tai daro geriau už juos ir sėda prie teliko. Aišku tai neprideda IQ, bet kokia jums širdgėla? Aš irgi nebeapsikraunu bereikalingu šlamštu, nes man to nereikia. Dėl to gal aš ir kvailesnis, bendrai paėmus, nes galiu susimokėt ir sutaupyt laiko. O laikas tampa vis svarbesnis kai tau virš 30...
Aišku abydna kai pas tave ateina tas pats lietuvis santechnikas ir už dujinio katilo tarpines pakeitimą paima 160 eurų užtrukęs pusvalandį. Galėčiau ir pats tai atlikt, tik kiek man tai atimtų laiko? O ir įrankių neturiu. Ir tai eilinė niša, kur smegenų potencialo neišnaudoju ir žinių nekaupiu.

Negaliu nesutikt. ;) (Y)

Man tiesa sakan labai idomu, kaip kas isivaizduoja tula amerikieti?
Nes paskutinius 8 metus darbo reikalais i JAV nukeliauju po 3-4 kartus kasmet, pabuvojes nuo new jersio iki kalifornijos ir nuo aliaskos iki texaso, galiu pasakyt tik tiek, kad statistinis mano sutiktas amerikietis yra imigrantas, pries 15-20 metu atvykes i JAV ir gaves pilietybe. Amerika yra tautu ir rasiu misinys. O etninis amerikietis yra tiesiog indenas. O visi egzpertai cia kalba apie tokius amerikiecius kur per American Pie rodo. Pas mus panasius rodo per Farus.

Kalbant apie potenciala, irgi pritariu. As savo gabumus nukreipu i ta sriti, kur dirbu ir uz ka man moka. Visa kita perku. Ir nesuku galvos kaip prikalt vini su gabalu saldyto farso, nes... kam man to reikia? Pasisamdysiu ta, kas turi plaktuka - Ikals.

Pabaigai, visiem tiem MacGaiveriam klausimas - jeigu tokie jau gudrus ir ismanus, tai kur rezultatas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-04, 00:21 

kukulis5 rašė:
trapecijus rašė:
Ego1STas rašė:

Negaliu nesutikt. ;) (Y)

Man tiesa sakan labai idomu, kaip kas isivaizduoja tula amerikieti?
Nes paskutinius 8 metus darbo reikalais i JAV nukeliauju po 3-4 kartus kasmet, pabuvojes nuo new jersio iki kalifornijos ir nuo aliaskos iki texaso, galiu pasakyt tik tiek, kad statistinis mano sutiktas amerikietis yra imigrantas, pries 15-20 metu atvykes i JAV ir gaves pilietybe. Amerika yra tautu ir rasiu misinys. O etninis amerikietis yra tiesiog indenas. O visi egzpertai cia kalba apie tokius amerikiecius kur per American Pie rodo. Pas mus panasius rodo per Farus.

Kalbant apie potenciala, irgi pritariu. As savo gabumus nukreipu i ta sriti, kur dirbu ir uz ka man moka. Visa kita perku. Ir nesuku galvos kaip prikalt vini su gabalu saldyto farso, nes... kam man to reikia? Pasisamdysiu ta, kas turi plaktuka - Ikals.

Pabaigai, visiem tiem MacGaiveriam klausimas - jeigu tokie jau gudrus ir ismanus, tai kur rezultatas?

įdomiai čia diskusija nuėjo, koks skirtumas kas tą vinį įkals ir su kuo? Įdomiau yra tai kad dabar vos ne prie skalbimo mašinos instrukcijos privaloma parašyti: "negalima skalbti kačių, šunų ir kitokiu gyvūnų", kitaip gali tekti aiškintis teisme. Dėl tų magnetų tas pats, jie tampa "mirtinai pavojingais" tik dėl to kad kažkas šitų instrukcijų neskaito.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume