Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-05, 11:23 

Negero elemento įtampa yra 0-1,3 volto, gero 1,3-1,8 volto. Paprasčiaus bus pigų multimetrą nupirkti su specialia funkcija tikrinti įtampą 1,5 voltų, ten jis trupti ir užtrumpina, kad su apkrova būtų įtampa ir negeras elementas negali pakelti tokios apkrovos ir jo įtampa krenta, o geras gali pakelti ir nekrenta, nors tikrinant tokiu būdu trupti iškraunamas elementas, bet labai silpnai.
  • 0

Reputacija: -28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-05, 12:26 

Bet tai reikia įrangą pirkt dar. O čia tik pameti ant žemės ir žinai. Genialu kas paprasta! ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-05, 19:42 

Pamėginau asmeniškai ir neveikia šitas metodas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +47

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-07, 13:25 

Aš turiu multimetrą nupirkęs kitiems dalykams, tai man nereikia jo pirkti. Man atrodo, čia tiesiog dviratį išrasti bando, ką nors unikaus, bet bevertiško išrasti.
  • 0

Reputacija: -28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-07, 16:52 

Atk rašė:
Aš turiu multimetrą nupirkęs kitiems dalykams, tai man nereikia jo pirkti. Man atrodo, čia tiesiog dviratį išrasti bando, ką nors unikaus, bet bevertiško išrasti.

argi beprasmiska? tu manai visi multimetrus perka? kam paprastam useriui reikaligas multimetras? pigiau jau liniuote prie sienos pasidet ir paziuret kiek pasoka ta baterija
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-07, 22:40 

Radiant rašė:
argi beprasmiska? tu manai visi multimetrus perka? kam paprastam useriui reikaligas multimetras? pigiau jau liniuote prie sienos pasidet ir paziuret kiek pasoka ta baterija

Gal ir ne visi turi multimetrus. Tačiau kita vertus pasaulyje yra ne vienas baterijų gamintojas. Ir ne du. Ir jie patys dar gamina po kelis ar net keliolika baterijų tipų. Ir visos jos gali atšokinėti labai skirtingai.Ne šeip sau straipsnyje paminėta, jog pakartoti eksperimentą pavyko tik nedaugeliui laboratorijų.
  • 0

Reputacija: +82

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-09-07, 23:44 

Nereikia nieko mėtyti ir trankyti. Jei baterijos išsekusios, tai joks prietaisas su tomis baterijomis neveiks. Jei baterijos dedamos pvz į nuotolinį TV pultelį, tai įsijungus telefono kamerą ir paspaudinėjus mygtukus, nesimatys IR diodo spinduliuotės. Kiti gudresni prietaisai parodo užrašą pakeisti baterijas arba iš viso neįsijungia.

Tas mėtymas tinka tik su AAA, AA tipo baterijomis. Paiimkit kokias nors C ar D tipo. Žodžiu, ribotas būdas atliekant klizmą numirėliui.

Multimetru patikrinti galima, bet kadangi kai ne visi turi ir moka naudotis, tai belieka tik šis būdas. Nors šiandien paprasčiau yra nueiti ir nusipirkti naujas baterijas nei naudoti senas užsilikusias, nežinant koks yra jų SOC.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +191

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume