Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 11:38 

hamann rašė:
... lygiai kaip žmogus sukurtas siekti o ne pūti savo sultyse.

Mūsų su tavimi gyvenimo prasmės suvokimai skiriasi iš esmės. Mano tikslas mokytis būti žmogumi ir nepažeidinėti kitų žmonių laisvės bei pačiam būti visiškai laisvam. Tavo tikslas kiek suprantu rūpintis savo ir šeimos materialia gerovę, savo kūno komfortu, karjera, žiniomis, pasaulio vaizdų stebėjimu. Mantai antraeiliai dalykai. Kiek jų be ypatingų pastangų yra tiek pakanka. O pirmaeilius dalykus aš jau padariau. Tiesiog dabar stebiu ir laukiu rezultato. :-) Ne visiems šis gyvenimas vienintelis ir paskutinis šioje žemėje.
  • 0

Reputacija: -116

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 12:01 

geriausiai išmokstama būti žmogumi plečiant akiratį. o kai jis baigiasi ties miesto riba, tai ir nuomonė apie žmogiškumą yra itin subjektyvus dalykas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +404

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 12:30 

hamann rašė:
vytautas50 rašė:
Na nacionalinės grėsmės tikrai nekeliu.
O vat tas, kad nieko nėra amžino ir turėtų priverst susiprast, jog gyveni tik kartą, ir reikia mėgautis gyvenimu.

- Netiesa, besimegaudamas butent prarasi gyvenima.

vytautas50 rašė:
hamann rašė:
... lygiai kaip žmogus sukurtas siekti o ne pūti savo sultyse.

Mūsų su tavimi gyvenimo prasmės suvokimai skiriasi iš esmės. Mano tikslas mokytis būti žmogumi ir nepažeidinėti kitų žmonių laisvės bei pačiam būti visiškai laisvam.

- Gaila nepamenu pavadinimo, bet buvo toks senas geras filmas apie "bica isejusi is sistemos", veiksmas Amerikoje, jis ismasto, kad bet kokia veikla ir bet koks turtas vis tiek remia sistema, todel palieka namus, meta darbus ir iseina gyventi i prerijas, ten sutinka cigonu sutinka indenu, pasimusa su policija, pajunta "tikra laisve"!

:)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 12:40 

Taip žiauriai su sistema ir savimi nesielgiu. :-) Tegul sau egzistuoja, kiek man reikia aš ją pasinaudosiu, kur nebūtina apsieisiu. Išėjimas į mišką ne tas kelias kuriuo reikia eiti. Reikia gyventi tarp žmonių ir tobulinti savo santykius su jais neįtakojant jų. Iš tikro tam čia ir esam. Bet žmonių ir kontaktų perteklius kenkia santykių kokybei. Tiesiog bereikalingos galimybės klysti ir per priežastį pasekmę gauti per galvą. Geriau viską atlikti kokybiškai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 12:57 

hamann rašė:
Bet , kaip sakė Martinas Liuteris Kingas Aš turiu svajonę, kad vieną dieną Lietuvoje neliks siauros pasaulėžiūros bukagalvių

Hamann, tu jaunas idealistas. Viskas OK. Bet kai būsi 50-ies, tavo vaikai arba anūkai tave irgi panašiai auklės. Visur pasaulyje yra tas pats, vyresnieji bamba nes "anksčiau buvo geriau", o šiuolaikinis jaunimas visada mano geriau jaučiantis šių dienų realybę (kartais taip ir yra). Bet leiskim žmonėms paturėti savo nuomonę, žinodami, kad mes jų greičiausiai neperauklėsim, o ir nebūtina. Manau, kad yra daugybė temų kuriose galima diskutuoti dalinantis patirtimi, o ne skalbiant vieni kitų kailį. :)
  • 0

Reputacija: +283

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 13:01 

shift rašė:
.... vyresnieji bamba nes "anksčiau buvo geriau"....

Yra labai subtilus momentas.
Anksciau visada buvo geriau.
Nes tuomet buvo jaunyste.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +107

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 13:33 

Primena 18 amžiaus valstiečius, kur žinojo max 10km, gimė ir mirė toje pačioje vietoje.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +374

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 14:09 

Kirtiklis rašė:
Primena 18 amžiaus valstiečius, kur žinojo max 10km toje pačioje vietoje.

- Kaip nebutu keista, zinojimas near vertybe savaime, manau tai bando pasakyti Grb. "Vytautas90".

p.s.
.. zinojimo verte santikine, maksimali kai sutampa su poreikiu ir nuline, kai nesutampa.

• 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 14:45 

vytra rašė:
- Kaip nebutu keista, zinojimas near vertybe savaime,

Tiksliau pasakyti ir neįmanoma. Kaip pvz pasaulio galingieji tikrai žino daugiau už mus bet elgiasi visiškai nesuvokiamai. Iš kitos pusės niekada nesakiau kad man blogai. Atvirkščiai man labai pasisekė. Aš nemačiau karo. Šiuo metu iš viso neturiu absoliučiai jokių problemų. Mano tėvai nors ir gaudami beveik minimalias pensijas sako tą patį. Jiems gerai ir nieko netrūksta. Piktinasi kitais niurzgančiais pensininkais. Sako sudėtinga gyventi jauniems žmonėms su mažais vaikas bet ne pensininkams. Kaip jie sako "kad tik sveikatos būtų daugiau nieko nereikia". Bet blaiviai žiūrėti į tai kas vyksta o ne tikėti tuo ką sako propaganda tikimybė geriau išsisukti iš keblių situacijų. Savo laiku reikėjo pasiklausyti tėvų pasakojimų apie buvusią kapitalistinę Lietuvą ir nebūčiau turėjęs visumoje 100000lt nuostolių. Bet patikėjau propaganda o ne savo tėvų patirtimi. Būtent blaivus žinojimas gelbėja nuo tokių nesąmonių.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-11-12, 17:03 

vytautas50 rašė:
vytra rašė:
- Kaip nebutu keista, zinojimas near vertybe savaime,

Tiksliau pasakyti ir neįmanoma. Kaip pvz pasaulio galingieji tikrai žino daugiau už mus bet elgiasi visiškai nesuvokiamai. Iš kitos pusės niekada nesakiau kad man blogai. Atvirkščiai man labai pasisekė. Aš nemačiau karo. Šiuo metu iš viso neturiu absoliučiai jokių problemų. Mano tėvai nors ir gaudami beveik minimalias pensijas sako tą patį. Jiems gerai ir nieko netrūksta. Piktinasi kitais niurzgančiais pensininkais. Sako sudėtinga gyventi jauniems žmonėms su mažais vaikas bet ne pensininkams. Kaip jie sako "kad tik sveikatos būtų daugiau nieko nereikia". Bet blaiviai žiūrėti į tai kas vyksta o ne tikėti tuo ką sako propaganda tikimybė geriau išsisukti iš keblių situacijų. Savo laiku reikėjo pasiklausyti tėvų pasakojimų apie buvusią kapitalistinę Lietuvą ir nebūčiau turėjęs visumoje 100000lt nuostolių. Bet patikėjau propaganda o ne savo tėvų patirtimi. Būtent blaivus žinojimas gelbėja nuo tokių nesąmonių.

optimizmas ir tas nebambėjimas, kad viskas blogai, yra labai pagirtina, bet čia viskas ką matau gero jūsų požiūryje. o pažinimas ir žinojimas yra vertybė. Ir pasaulio galingūjų nesuvokiate, dėl to kad tiek nežinote ir nesuvokete kiek jie. Kaip ir nesuvokia bukapročiai asmenys, kodėl nieks nekėlė ir nekels ir net nereikia kelt MMA iki 3000 ar net iki tų pačių debiliškų 1509lt už kuriuos balsavo. Dauguma šiandieninio žmogaus problemų ir kyla iš to kad jie kažkur kažko nesuvokia. Jeigu suvoktų - suprastų kodėl yra būtent taip ir ne kitaip, nustotų tuščiai bambėt ir bandytų kažką pakeist ir neliktų problemos.

vytra rašė:
Kirtiklis rašė:
Primena 18 amžiaus valstiečius, kur žinojo max 10km toje pačioje vietoje.

- Kaip nebutu keista, zinojimas near vertybe savaime, manau tai bando pasakyti Grb. "Vytautas90".

p.s.
.. zinojimo verte santikine, maksimali kai sutampa su poreikiu ir nuline, kai nesutampa.

tai yra saviguoda.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +404

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'