Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 13:32 
     
Cituoti:
jei nuimsi bedarbių pašalpas, tai negalės jie mėgautis gyvenimu nieko neveikiant, kol jie gyvens iš mano darbo.

Kas kaltas, jog pas mus "motyvuojanti alga" yra lygi minimaliam pragyvenimo lygiui, o pastarąjį turi užtikrinti socialinė pagalba? :)

Cituoti:
Čia tie, kurie darbdaviui, nupirkusiam naują modernią gamybinę įrangą sako, "geriau algą būtum padidinęs" - žmonės, kurie niekada gerai negyvens.

Keista, kaip čia mūsų tokie protingieji, turintys tokią pačią įrangą kaip Vakaruose, pardavinėdami už tokią pačią kainą, nesugeba nė minimalios algos mokėti, tik aiškinti kokie prasti darbuotojai. Bet tie "prastuoliai" nuvykę į užsienį, staiga tampa tikrai gerais darbuotojais. Gal kad darbdavys už darbą atsidėkoja atitinkama alga, o ne raginimu dirbti daugiau, antraip už durų stovi dešimtys bedarbių, o prireikus dar ir kokių vietnamiečių atsiveš...

Cituoti:
Kol tokie rinks valdžią, tol ir progreso nebus.

Vyk į Afriką, ten tavo svajonė. Ten tikras progresas. O čia vakaruose, matai net įstatymais, kaip tarkim stojimo į ES, esame įpareigojami prie kai ko prisidėti, kai ką pritraukti iki nustatyto lygio...
  • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 13:36 
     
immortallt rašė:
jei nuimsi bedarbių pašalpas, tai negalės jie mėgautis gyvenimu, kol jie gyvens iš mano darbo.

- Kodėl "iš tavo"? Gal iš mano? Aš nenoriu nuimti pašalpų! Susireikšmini nerealiai, o galima spėti, kad neturi jokio išsilavinimo..

Cituoti:
vytra, tai nesinaudoji šviesolaidžiu? Tiksliau, niekas negali nesinaudoti, nes viskas prie jo prijungta. Savu laiku buvo tik išskirtiniams. Bet jei nebūtų buvę valstybės įsikišimo, tai naudotumeis variniais laidukais.

- Nebūtų finansaves biudžetas, būtų šviesolaidis privatus, mano nuomone privatus būtų buvę teisingiau!

Cituoti:
Aišku su kuo kalba eina. Čia tie, kurie darbdaviui, nupirkusiam naują modernią gamybinę įrangą sako, "geriau algą būtum padidinęs"ю Kol tokie rinks valdžią, tol ir progreso nebus.

- Vėl klysti, čia tokie žmonės, kurie sako: pirk įrangą iš verslo paskolos ir nevok valstybės biudžeto!

:)
  • 0



Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-09-16, 14:16
Pranešimai: 332
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 15:07 
     
raimism rašė:
Simplicity - tau reikia apsispręsti dėl argumentų, nes dabar jie skirtinguose post'uose vienas kitam prieštarauja. Vienur tu šauki, kad reikia ekonominės naudos, kitur jau pasuki socialinio teisingumo kryptimi ir rūpiniesi socialinėmis išlaidomis, kurios jokio tiesioginio efekto neneša.

jeigu jau valstybė turi gyventi ne vien Keinso ekonomikos modeliais ir turi daryti finansinę intervenciją į socialines sritis, tai tada logiškai ji turi daryti finansines intervencijas ir į kitas, tame tarpe ir susisiekimo, sritis.

nėra ekonominės logikos asfaltuoti žvyrkelių (nes 80% nuvažiuojamų kilometrų Lietuvoje yra automagistralėse ir keliuose didžiuosiuose miestuose) - ir joks privatus verslas to nesiims - bet tai teisinga socialiniu požiūriu.

Kodėl tu ir kiti aiškinantys apie subsidijas elektromobilininkams pamiršta, kad Vilniuje yra 40% visos Lietuvos automobilių, nuperkama virš 50% viso kuro ir taip sumokama didžioji dalis akcizų ir, atitinkamai, pinigų į Kelių fondą, o tie pinigai skiriami visos Lietuvos kelių eksploatacijai? Ar tai nėra valstybės investicija į kelių plėtrą, nutolusių vietovių pasiekiamumą, bendrą Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybę plačiaja prasme? Kuo tai skiriasi nuo elektromobilių pakrovimo stotelių diegimo? tuo labiau, kad tiems projektams visos šalies mastu skiriamos lėšos, už kurias galima išesfaltuoti maksimum puskilometrį kelio į 30 sodybų neturintį kaimelį kažkur už Ramygalos...

Man neįdomu kas yra Vilniuje. Ir nereikia čia taip susireikšminti ir sakyti, kad „Vilnius šeria visą Lietuvą“. Vilniuje registruotos įmonės per filialus veiklą vykdo visoje Lietuvoje, tačiau mokesčius moka ten kur yra registruota įmonės buveinė. Pusė miestuose ir miesteliuose surenkamų baudų vėlgi keliauja ne į miestų ir rajonų savivaldybių biudžetus, o į nacionalinį biudžetą, kur yra procentaliai perskirstomas visiems, nepamirštant ir Vilniaus. Ne taip seniai visi civiliniai oro uostai yra sujungti į vieną subjektą ir pinigai vėl yra perskirstomi per tą patį Vilnių. Štaip taip, jūs vilniečiai, maitinat visą Lietuvą? O gal tiksliau būtų pasakyti, kad taip Vilnius parazituoja kitų miestų sąskaita?

Žiūrėk mano pirmąsias žinutes. Juodu ant balto parašiau, kad socialiai teisingiau būtų mokesčių mokėtojų pinigus skirti toms sritims, kuriomis naudojasi absoliučioji dauguma. Įrenk nors ir 100 įkrovimo stotelių, tačiau absoliučiai daugumai gyvenimas nuo to nepagerės. Sutvarkyk suoliukus, pakeisk ištrupėjusias šaligatvių trinkeles, praplėsk kelią ir naudą pajus gerokai didesnis žmonių ratas.
Per visą Lietuvą neturim nė 20 elektromobilių, tad net ir vienos stotelės pakanka, nes:
1. Elektromobilius galima įkrauti namie (per 8 valandas) net ir iš paprasto 220V elektros lizdo (reikia tik pasirūpinti atitinkamo storio laidais ir saugikliais). Jei negali įkrauti namie, tai esi asilų asilas, kad pirkai daiktą, kuriuo negali naudotis. (Mes gi neperkam televizoriaus, jei namuose net elektros įvado nėra.)
2. Lietuvoje yra registruoti kokie 2 milijonai automobilių, tačiau kažin ar suskaičiuosim bent 300 degalinių per visą Lietuvą. Santykis 6000:1, bet žmonės kažkaip išsiverčia, o reikalui esant ir 5-10 minučių eilėje prastovi.
3. Įkrovimo stotelės įrengimas nėra kokia nors inovacija ir niekuo neprisideda prie technologijų vystymo. Nebent tu inovacijomis vadini griovių kasimą ir laidų pajungimą. Pati stotelė yra suprojektuota ir pagaminta elektromobilių gamintojų, vartotojui tereikia ją nupirkt ir pasikabint, o savivaldybės atveju— paskelbt viešą konkursą, išrinkt laimėtoją ir t.t.

Šviesolaidžio technologija yra inovacija, tačiau to šviesolaidžio skaidulų sukišimas po žeme yra tik paprasti žemės kasimo darbai. LED šviestuvai yra inovacija, tačiau įprastų gatvės apšvietimo lempų pakeitimas LED lempomis— ne (nors naudos iš to gal ir būtų).
Va, kosmodromo pastatymas, tai būtų tikra inovacija. Kažin ar kas nors Lietuvoje yra dirbęs su tokios apimties projektais, tad darbo turėtų inžinieriai, projektuotojai, architektai ir visokie mokslininkai. Į Šakius (gi nestatysi kosmodromo arti didžiųjų miestų) suvažiuotų mokiniai iš visos Lietuvos, studentai galėtų ten savo projektuotas raketas bandyti ir jomis savo palydovus į orbitą kelti (o rusų kariai galėtų treniruotis jas numušinėdami). Būtų galima net ir kokią įkrovimo stotelę įrengti, kad svečiai iš Vilniaus galėtų nemokamai savo elektromobilius įkrauti. Vien tik pliusai ir inovacijos, o alkoholikai ir tinginiai jau kokiais nors kitokiais būdais ant maisto susirinktų: kam ratus nuo automobilio nusuktų, o kam nors ir peilį į paširdžius suvarytų, kad kišenes kraustant auka nespurdėtų... (Žiūrėk, o vienas kitas gal ir tikrą darbą susirastų.)
  • 0


_________________
Avast! — turbūt geriausia nemokama kompiuterio apsauga.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-01, 12:48
Pranešimai: 4717
Reputacija: +374
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 15:44 
     
Socialiai teisinga mokėti pinigus skurstantiems.
Teisinga pinigus mokėti daugiausia dirbantiems.
Moraliai teisinga mokėti pinigus labiausiai nuskriaustiems gyvenimo (ligos ir traumos, o ne "darbo nerandu").
Kai kalbi apie tai, ką liečia daugiausia, tai jau 5-tą kartą kartoju - šviesolaidžiu pradžioje irgi naudojosi labai siauras ratas žmonių. Dabar juo naudojasi visi, kurie naudoja internetą, kad ir mobiliajame telefone. Nesuprantu, kodėl tu įsivaizduoji, kad naujos technologijos vystymosi pradžioje iškart visi gali pulti ir naudotis? O kai elektromobiliai atpigs ir infrastruktūra jau bus paruošta naudotis, tai naudotųsi visi ir džiaugtųsi. Jei nebus infrastruktūros, elektromobiliai atpigs, o dauguma vis tiek važinėsis su brangesne alternatyva.
  • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.



Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 16230
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +3157
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 15:57 
     
immortallt rašė:
Kai kalbi apie tai, ką liečia daugiausia, tai jau 5-tą kartą kartoju - šviesolaidžiu pradžioje irgi naudojosi labai siauras ratas žmonių. Dabar juo naudojasi visi, kurie naudoja internet.

- Žinom, žinom.. Bet ir tamsta supraskite, kad švieolaidžius pilnai galėjo įdiegti privatus kapitalas, įdiegė biudžetas tik dėl buvusio pilnai sovietinio mąstymo..

p.s.
.. kas link svarbumo ir naujumo, tai šviesolaidžių biznis jau krenta, atsiradus 3G ir 4G tinklams. Tas pats lauktų ir įkrovimo stotelių, nes tikėtina bus sukurtos pigios kompaktinės vienkartinės tik 30kg svorio baterijos net 10000 km, ta linkme be reklamos dirbama..

:)
  • 0



Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-09-16, 14:16
Pranešimai: 332
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 16:07 
     
immortalt, dar kartą, ką apart parodymo ką galim turėt "didelio" pasieksim? Šviesolaidis prieinamas visiem, tik kad jis būtu. Įrengę krūvą elektros stotelių, ką pasieksim? Mums kokią nuolaidą įsigyjant elektromobilius duos? Atveš pirmosios bangos automobilius?
Gal geriau priimkim įstatymą, kad Lietuvoje leidžiama važinėti tik elektromobiliais, va tada ir išgarsėsim, ir paskatinsim technologijų vystymąsį (net garažėliuose bus prie to dirbama)
  • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 16:13 
     
Galėjo privatus kapitalas, turėtume vietomis šviesolaidį ir vos besivelkantį rajonuose (iki 50KBps)
  • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.



Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 16230
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +3157
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-05, 22:52 
     
Arns rašė:
Emm, parodyk valstybės priimtą įstatymą, kuriuo draudžiamos ar labai ribojamos tokios stotelės? Aš nieko prieš jei universitetui skirtu pinigus, kad jie galėtu kurti modernes elektromobilių technologijas, bet kišti pinigus į kelių turtuolių norą bet kur savo auto pasikrauti...


1. Kas, kur, ir ką "įkišo" taip ir nesupratau? Nes stoteles Lietuvoj turim tik privataus verslo įrengtas.
2. Jei Susisiekimo ministerija pareiškė kad įrengs platesnį stotelių tinklą tai nereiškia, kad ji ir finansuos tą įrengimą. Tokių objektų įrengimas pradedamas nuo projektavimo. Tegul iš mokesčių išlaikomi SM infrastruktūros specialistai parengia projektus, strateginius planus, naudojimosi ir įrengimo saugos normatyvus toms stotelėms, kartu tegul numatytose vietose suteikia leidimus tas stoteles statyti - verslas kaip mat pasistatys. Nes šiai dienai stotelę brangu statyti ne dėl įrangos kainos, o dėl biurokratinės naštos rengiant ir įteisinant tokios stotelės projektą. Tegul tik klerkai dokumentaliai uždega žalią šviesą toms stotelėms, jų kaip mat jų atsiras apsčiai. Kiekvienas prie magistralės esantis kabokas tikrai tas stoteles įsirengs, bet biurokratinę reikalo pusę tegul prisiima ministerija, juk tam ji ir išlaikoma.
  • 0




Užsiregistravo: 2010-12-02, 01:33
Pranešimai: 862
Reputacija: +284
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'