Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-30, 21:27 

Ar tai jums nėra savaime suprantami dalykai, paremti paprasčiausia 6-tos klasės fizika?
Kai kažkada buvęs darbdavys man pasakė, kad žmonės geriau visą dieną (ir ištisus metus) fabrike dėlios lentas rankomis negu išmoks naudotis kokiu tais robotu (tiksliau būti jo operatoriumi), nes jiems nepatinka naujovės, aš tai priėmiau kaip už tiesą (iš praktikos). Tik tuo metu dar neįsivaizdavau, kaip plačiai tai paplitę.
Tai ar man atrodo, ar žmonės tikrai darosi/pasidarė kažkokios vegetuojančios būtybės be jokio noro pažinti juos supantį pasaulį?
Mokykloj kažkaip neatrodė, kad mane suptų durneliai, bet dabar... Čia gal išmaniųjų nuopelnas? Ar aš čia tiesiog perdedu?
  • 0

Reputacija: +195

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-30, 22:20 

MindaugasV85 rašė:
Ar tai jums nėra savaime suprantami dalykai, paremti paprasčiausia 6-tos klasės fizika?
Kai kažkada buvęs darbdavys man pasakė, kad žmonės geriau visą dieną (ir ištisus metus) fabrike dėlios lentas rankomis negu išmoks naudotis kokiu tais robotu (tiksliau būti jo operatoriumi), nes jiems nepatinka naujovės, aš tai priėmiau kaip už tiesą (iš praktikos). Tik tuo metu dar neįsivaizdavau, kaip plačiai tai paplitę.
Tai ar man atrodo, ar žmonės tikrai darosi/pasidarė kažkokios vegetuojančios būtybės be jokio noro pažinti juos supantį pasaulį?
Mokykloj kažkaip neatrodė, kad mane suptų durneliai, bet dabar... Čia gal išmaniųjų nuopelnas? Ar aš čia tiesiog perdedu?

Neperdedi... :) Aš mokyklą baigiau be jokių profiliavimų—išmokau chemiją, biologiją, vargau per dailės pamokas, nors visada buvau linkęs prie technikos. Po pamokų futbolas, krepšinis su draugais, „būrelis“ jaunųjų technikų stotyje. Kažkaip, visur spėdavom, pamokas paruošdavom ir nebuvo jokių ašarų, kad mokymo krūvis per didelis. :) Dabartiniai vaikau jau mokosi tik tai „ko reikia“, laisvalaikį leidžia trindamiesi akropoliuose arba bendrauja su kiemo draugais sulindę į facebooką; jų super mamytės skundžiasi, kad mokymosi krūvis (kaip ir jų vaikų vadovėliai) yra gerokai per didelis. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-31, 00:27 

Cituoti:

Tai arba labai geroje mokykloje mokinaisi arba nesidairei į kitus. :D
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-31, 01:06 

Arthuras rašė:
Cituoti:

Tai arba labai geroje mokykloje mokinaisi arba nesidairei į kitus. :D

Ups, mokyklą paėmiau tik daugiau kaip pavyzdį, t.y. ją baigiau jau prieš 10+ metų, kai išmaniųjų dar nebuvo, personalinis pc namuose buvo dar šioke tokia prabanga (jau nekalbu apie internetą), miestas nebuvo apstatytas akropoliais - kai veiklos ieškojai "išorėje", o ne namuose. Na ok, kad ir ant PC pamenu buvo mada išbandyti viską - windows xp, win me, win 2k... Gal kad tų naujovių nebuvo tiek daug, tai gal dėl to griebdavai viską bandyti? O dabar kai visko pilna, tai galvoj betvarkė dėl per didelės pasirinkimo gausos ir imi tik tai, kad atrodo kaip angry birds? Na net nežinau, bet žmonės man tikrai atrodo dabar "atbukę".
  • 0

Reputacija: +195

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume