Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 25 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 12:13 

Smagu, kad reikia mokėti už pensininkų žiūrimą televiziją (net ir televizoriaus neturintiems žmonėms).
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 12:27 

Bene geriausias kanalas čia. Ir man toli iki pensijos.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 12:27 

Kad tu nežiūri, tai reiškia, kad tik pensininkai žiūri? Tik LRT TV ir radijas. Visa kita šlamštas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +472

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 14:41 

Labai gerai, pats geriausias Lietuvos kanalas. Nepakeiciamos laidos:
Labas rytas
Laba diena, Lietuva
Keliai. Masinos. Zmones
Zinoma Panorama, kur praktiskai nera kriminalu ir labai gerai, nes per kitu kanalu zinias vien kriminalai...
Demesio centre
Auksinis protas
Zinoma popiete su algimantu cekuoliu
ir serialas reksas :)

O kitu kanalu praktiskai neziuriu...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +45

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 14:45 

Kadras rašė:
Labai gerai, pats geriausias Lietuvos kanalas. Nepakeiciamos laidos:
Labas rytas
Laba diena, Lietuva
Keliai. Masinos. Zmones
Zinoma Panorama, kur praktiskai nera kriminalu ir labai gerai, nes per kitu kanalu zinias vien kriminalai...
Demesio centre
Auksinis protas
Zinoma popiete su algimantu cekuoliu
ir serialas reksas :)

O kitu kanalu praktiskai neziuriu...

nepamiršk 'Pinigų karta' ,o ir 'Pasaulio Panorama' visai geras daiktas :) Dėl pirmo komentaro, tai matosi , kad eilinis kaimietis rašo, kuriam tik KAKADU rodyk. O valstybinė televizija turi būt , kuri nėra tokia komercinė, kad bukintų protus su kvailom pramogom.
  • 0

Reputacija: +67

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 15:49 

slawcka - kokiu būdu tu man ketini parodyti kakadu, jei aš televizijos nežiūriu net? Pinigų kartoje rodomi jau seniai žinomi dalykai. Apie keliai, mašinos, žmonės iš viso nekalbu - kvailesnių jų atliekamų eksperimentų sunku ir sugalvoti būtų. O kad per visokius serialus nerodytų reklamų tam, kad "nebukintų" genijų tokių kaip tu, turim mokėti mokesčius.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 16:19 

Javax rašė:
Pinigų kartoje rodomi jau seniai žinomi dalykai. Apie keliai, mašinos, žmonės iš viso nekalbu - kvailesnių jų atliekamų eksperimentų sunku ir sugalvoti būtų.

Tamstai žiūriu kažkas su galva negerai. Kad tie dalykai Tau žinomi, nereiškia, kad ir visas kitas žmonių segmentas juos žinos, kuris gal net interneto neturi. Duok dieve, kad tik rodytu tokias laidas ir žmonės jas žiūrėtų. O ne štampuotų visokius šok su manimi, kakadu, 24 valandos ir kitą š.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +16

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 16:22 

LRT, beje, yra 3 TV ir 3 radijo kanalai. Asmeniškai aš kol kas geresnės radijo stoties už LRT Opus nerandu. TV irgi gera, nes neprivalo pirkti ar gaminti kažkokių pigių nesąmonių, kurios tik trauktų reitingus. O jei dar jų biudžetas padidėtų, tai galėtų tiesiog gerint kokybę. Nes, pavyzdžiui, yra „Istorijos detektyvai“ - pasakoja įdomius dalykus, bet akivaizdžiai apipavidalinimui skirta labai mažai lėšų.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 17:02 

kroitus, esmė tame, kad televizijos nežiūrintys žmonės turės mokėti už tuos, kurie žiūri kažkokius kanalus. Aš tik paaiškinau, kodėl man ji nereikalinga. O jei kiti nori naudotis, tai tegu ir moka mokesčius tam, kad nerodytų reklamos, jei ji labai trukdo ir yra labai įtaigi.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 17:13 

Javax rašė:
esmė tame, kad televizijos nežiūrintys žmonės turės mokėti už tuos, kurie žiūri kažkokius kanalus.

Jokių naujų mokesčių čia neprisidėjo - vis dar abonentinio mokesčio neįvedė. Tiesiog tą patį GPM paskirsto atitinkamai. O be to - manau, kad LRT finansavimas yra geras dalykas, nes tai ne tik TV ar radijas, bet ir interneto portalas, naujienų tarnyba. Ir tai, kad jie visą savo turinį padaro prieinamu visiems internete - puikus pavyzdys.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 17:20 

Javax rašė:
kroitus, esmė tame, kad televizijos nežiūrintys žmonės turės mokėti už tuos, kurie žiūri kažkokius kanalus. Aš tik paaiškinau, kodėl man ji nereikalinga.

Manęs neapvogė, niekas nedegė, kodėl už mano pinigus Jie dirba, ir naują brangią techniką įsigyja? Tam ir yra nacionaliniai transliuotojai, kad jie gauna pinigus iš valstybės, dalinai atsilygindami už ją transliuodami nereitinginius dalykus, arbna sakykim prieš rinkimus kviesdami kandidatus diskutuoti (visai kitu formatu, nei visokios Nuo...iki...)

Cituoti:
O jei kiti nori naudotis, tai tegu ir moka mokesčius tam, kad nerodytų reklamos, jei ji labai trukdo ir yra labai įtaigi.

Reklama tik vienas akivaizdžiausių dalykų, realybė yra siekis nacionalinį transliuotoją atkirsti nuo "pinigų iš šalies", taip užtikrinant kiek galima didesnį skaidrumą, sakykim kad nebūtu atiduotas laikas kokiai studijai, kuri pati pasirašytu kokią laidą norėtu rodyti (kaip kad Krivicko ar Janutienės "objektyvumai" )
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 17:42 

kroitus rašė:
Javax rašė:
esmė tame, kad televizijos nežiūrintys žmonės turės mokėti už tuos, kurie žiūri kažkokius kanalus.

Jokių naujų mokesčių čia neprisidėjo - vis dar abonentinio mokesčio neįvedė. Tiesiog tą patį GPM paskirsto atitinkamai. O be to - manau, kad LRT finansavimas yra geras dalykas, nes tai ne tik TV ar radijas, bet ir interneto portalas, naujienų tarnyba. Ir tai, kad jie visą savo turinį padaro prieinamu visiems internete - puikus pavyzdys.

O tai labą dieną, tas GPM iš kur atsiranda? Vargu ar iš pagrindinės auditorijos. Taip, turi būti kažkokia "nepriklausoma" (tiki kas nors tuom?) valstybinė TV/radio programa, bet per akis būtų ir po vieną. Taip, sutinku, kad Opus3 praktiškai geriausia lietuviška radio stotis, bet sutikim jog jei jau neišsilaikytų pati tai ne priežastis kiek kitokios muzikos populiarinimą apmokėti iš to visai nenorinčių suneštų pinigėlių. Žinoma, komercinės reklamos buvimas per valstybinį transliuotoją faktiškai žlugdo pačią rinką (valstybinis transliuotojas gali sau leisti ją pardavinėti ir į minusą, tuo pačiu praktiškai net neleisdamas išdygti kažkokių nelabai komercinių stočiu daigeliams), bet ir mokėti už visus plačius užmojus (nuo klasikos koncertų iki "komisarų reksų") visiškai nesinori.
  • 0

Reputacija: +437

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 18:01 

Javax rašė:
kroitus, esmė tame, kad televizijos nežiūrintys žmonės turės mokėti už tuos, kurie žiūri kažkokius kanalus. Aš tik paaiškinau, kodėl man ji nereikalinga. O jei kiti nori naudotis, tai tegu ir moka mokesčius tam, kad nerodytų reklamos, jei ji labai trukdo ir yra labai įtaigi.

Aš televizijos taip pat nežiūrių ir jau daug metų, bet nematau problemos kad iš biudžeto apmokama nacionalinė televizija (mėnesinio mokesčio nenorėčiau kad butu). Nes yra labai daug paslaugų valstybėje kuriomis aš nesinaudoju, bet kurios yra apmokamos iš valstybės biudžeto. Policija, gaisrinė, greitoji. Pavyzdžiai apmokamos autobusu bilietai mokiniams, studentams, pensininkams ir t.t.
  • 0

Prisijungęs
Vartotojo avataras

Reputacija: +1696

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 21:03 

Pumper rašė:
Kad tu nežiūri, tai reiškia, kad tik pensininkai žiūri? Tik LRT TV ir radijas. Visa kita šlamštas.

Va jo normaliausias kanalas lrt o kitur reklamos ir nupirktas slamstas visokie kvaili projektai
  • 0

Reputacija: +61

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 22:08 

Manes tai visai nepiktina kad už mano kaip mokesčių mokėtojo pinigus išlaikoma LRT. Aš ją žiūriu. bet mane labai piktina kad valomas sniegas nuop kelio tarp Šiaulių ir Telšių kuriuo aš nė karto nevažiavau ir gal būt nevažiuosiu. :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-07, 22:27 

Dėl manęs nors ir padidintų LRT biudžetą - vienintelis lietuviškas kanalas, kurį galima žiūrėti. Tiek politinės diskusijos, tiek muzikiniai projektai ir t.t - nepalyginamos kokybės su kitais transliuotojais.
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 00:32 

Shinigami rašė:
Javax rašė:

Aš televizijos taip pat nežiūrių ir jau daug metų, bet nematau problemos kad iš biudžeto apmokama nacionalinė televizija (mėnesinio mokesčio nenorėčiau kad butu). Nes yra labai daug paslaugų valstybėje kuriomis aš nesinaudoju, bet kurios yra apmokamos iš valstybės biudžeto. Policija, gaisrinė, greitoji. Pavyzdžiai apmokamos autobusu bilietai mokiniams, studentams, pensininkams ir t.t.

Policicija naudojiesi kiekvieną akimirką. Nebūtų gaisrinės - miestai sudegtų. Medicinos paslaugų - epidemijos. Vat autobusų bilietai taip.
  • 0

Reputacija: +2452

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 11:30 

sigitas, netikęs tavo palyginimas. Keliai yra regioniniai ir vietinės reikšmės (juos valo savivaldybės iš savo biudžeto). Jei regioninių kelių nevalytų, niekas tau į norfą neatvežtų prekių, nebūtų tranzitų per mūsų šalį. O jei kas nors nepažiūrėtų komisaro rekso, aš nuo to nenukentėčiau, kaip ir tu. (Tas pats ir su pavyzdžiais apie policiją ir gaisrinę, mielieji).
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 12:38 

Javax rašė:
sigitas, netikęs tavo palyginimas. Keliai yra regioniniai ir vietinės reikšmės (juos valo savivaldybės iš savo biudžeto). Jei regioninių kelių nevalytų, niekas tau į norfą neatvežtų prekių, nebūtų tranzitų per mūsų šalį. O jei kas nors nepažiūrėtų komisaro rekso, aš nuo to nenukentėčiau, kaip ir tu. (Tas pats ir su pavyzdžiais apie policiją ir gaisrinę, mielieji).

Pamiršai valstybinės reikšmės kelius: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=468704

Be to, net ir vietinės/regioninės reikšmės keliams skiriama lėšų iš valstybės biudžeto: http://www.lakd.lt/lt.php/lietuvos_keli ... tent_12825
  • 0

Reputacija: +467

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 13:21 

Javax rašė:

Vat kaip regioninių kelių valymas tave įtakoja netiesiogiai, taip ir nacionalinis transliuotojas, ar kitos iniciatyvos, renginiai iš biudžeto. Kaip ir sakiau , tokia televizija , kuri nesiekia vien reitingų turi egzistuoti, nes kitaip visuomenė atbuks tiek, kad pradės tave ir tavo vaikus smarkiai įtakoti.

O bibliotekose lankaisi? Jei ne, tai gal reikėtų nugriauti nacionalinę Mažvydo biblioteką ir atidaryti ten kazino?

Čia aš aišku ryškiai pagražinu, tačiau esmė aiški.
  • 0

Reputacija: +67

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 15:57 

to Javax, negaliu nepakomentuoti.
As ir mano artimieji jau nesirgom, nesikreipem i medikus, negulejom ligoninej jau 10 ir daugiau metu. Klausimas, tau, Javax, kai tu ar tavo artimieji susirgsi ir reikes rimto gydimo, kurio savikaina virsys tavo inestus sodros pinigus, kodel dali mano sumoketu mokesciu panaudos tavo gydiumui? Kodel dali mano sumoketu mokesciu panaus tavo vaiko mokymui, kodel dali sumoketu mokesciu panaus kelio, kuriuo tu vazineji i darbo remontui? Kodel dali sumoketu mano mokesciu panaus policijai, kuri tave saugo nuo plesiku? Tu "kodel" galimasugalvoti begales. Man tu dalyku nereikia... Ar reikia?
LRT yra oficiali Lietuvos respublikos televizija, kuri reprezentuoja Lietuva su savo kulturinem, publicistinem laidom (yra ir palydovine LRT, kuri transliuojama i visa pasauli). Ji yra valstybes dalis. Ten visokie komerciniai kakakanaliai gali buti nuleisti, bet LRT yra vienas is valstybes, kurioje tu gyveni, matomu fasadu. Ir ji reikia visiems draugiskai palaikyti grazu ir representatyvu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 21:55 

Spirgs, į tavo klausimus atsakė immortallt aukščiau. O lyginti sveikatos DRAUDIMĄ (pabrėžiu - draudimą) su tuo, kad televizijoje nebūtų reklamų, mažų mažiausiai absurdas. Toliau apie tą tavo reprezentaciją - įdomu kas LRT žiūri užsienyje? Tikriausiai vokiečiai, praleidę kažkurias komisaro rekso serijas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-08, 22:31 

Zemaitisks Spirgs rašė:
LRT yra oficiali Lietuvos respublikos televizija, kuri reprezentuoja Lietuva su savo kulturinem, publicistinem laidom (yra ir palydovine LRT, kuri transliuojama i visa pasauli). Ji yra valstybes dalis. Ten visokie komerciniai kakakanaliai gali buti nuleisti, bet LRT yra vienas is valstybes, kurioje tu gyveni, matomu fasadu. Ir ji reikia visiems draugiskai palaikyti grazu ir representatyvu.

Kas sugalvojo, kad tai kažkoks reprezentavimui skirtas daiktas? Ir kiek tai domina tuos pačius užsieniečius? Jei žmogui nereikia tos "kultūros" tai jam ir per prievartą nesukiši, o jei reikia - tikrai susiras ir taip. Geriau tuos pinigus tada skirti auklėjimui kol laikas - mokyklose ar darželiuose ne tik sausom pamokom, bet ir kokiam klasikos koncertui. Ar ypač būreliam.
Sutikčiau nebent, jei tai būtų nešališka, "nenuperkama" platforma, kurioje visos partijos prieš rinkimus turėtų vienodai (ar proporcingai pagal narių skaičių) eterio laiko - na tokia moderni statinės turgaus aišktėje interpretacija. Tarkim pusė laiko pačiulbėti vieniem ir pusė gynimo forma kai konkurentai turi teisę sumalti į š. Galbūt dar kažkiek žinios, bet ir tai jų pagrindas (bent jau internetiniame lrt.lt, tv nežinau) yra agentūrinės naujienos tuo pačiu tekančios į visus kitus jų pertransliuotojus. O likusi eterio dalis gali būti užkemšama praktiškai "nemokama" (kūrimo išlaidos - pačių norinčių pasirodyti reikalas) produkcija. Bus įdomu - žmonės žiūrės, gal net koks komercinis kanalas nupirks. Nes kitaip neįmanoma užtikrinti, jog pinigų kažkada užteks - jų tiesiog visada trūks, bus kad va "Rekso" niekas nežiūri, reikia pirkti brangius serialus/filmus. Pirktiniai vertėjai/įgarsintojai irgi netinka, reikia turėti savus. Jiem darbo trūksta tai reikia daugiau kanalų. Kanalam pinigų neužtenka tai dabar reiktų visuotinio mokesčio. Ir t.t. ir pan. Ir gaunasi didžiulė brangi organizacija kurios nešališkumu labai abejočiau.
  • 0

Reputacija: +437

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-09, 05:52 

Zemaitisks Spirgs rašė:

Pinigų iš reklamos atėmimas nepadeda palaikyti.
  • 0

Reputacija: +9

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume