Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-14, 18:31 

UTF16 rašė:
Cituoti:
Terorizmo aš nepalaikau.

Nesislėpk po pernykščiais lapais: „Laikraščio redaksija gavo tai ko nusipelnė“ – tai net nesubtilus, o atviras pritarimas terorizmui.

Cituoti:
Užtektų patvirtinti, kad jos iškreipia tiesą ar kitaip pažeidžia žmonių privatumą.

Negaliu įsivaizduoti nei vienos karikatūros, kuri neiškreiptų tiesos. Na, o pažeidus asmens privatumą į teismą kreipiasi konkretus asmuo (ir turi didelę tikimybę laimėti).

Cituoti:
Už tai, kad karikatūrose niekino Islamą.

Islamas turbūt labai verkė, liūdėjo? Jam prasidėjo depresija?

Cituoti:
Kaip Muhamedas kerta galvas ir pan.

Su durnium geriau nesiginčyti. Panašiai kaip Rusija turi teisę užpulti Ukrainą ir taškas.

Religinės tiesos, kad Mahometas kapojo galvas, demonstravimas yra islamo niekinimas? (Beje, tokios karikatūros nesu matęs).

Cituoti:
Tad kodėl tyčiojamasi iš visų musulmonų?

Visų karikatūrų neperžiūrėjau. Gali duoti nuorodą į nors vieną, kuria tyčiojamasi iš visų musulmonų?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +232

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-15, 12:46 

vanduo4 rašė:
Ji sako, kad "jeigu tau sudavė į veidą, atgręž kitą". Tai reiškia jeigu tave prievartauja - nesipriešink.

Pirmas teiginys man girdėtas - jis iš Biblijos, antrasis gi - iš jūsų galvos. Skirtumas tarp jų didžiulis.
Teko girdėti, kad islamo ir krikščionybės šaknys yra panašios (gal tos pačios). Tačiau paviršutiniškas reikalo išmanymas ir naudojimasis kai kurių žmonių tamsumu radiklams (manipuliuojantiems Korano tiesomis) leidžia valdyti.
Be to, jaučiasi tas susiskaldymas į "mes" (šviesieji, gerieji europiečiai) ir "jie" (tamsūs, viduramžiškas moralės normas propaguojantys musulmonai - čia nekalbu apie radikalus), toks priešpastatymas(nors ir vieni ir kiti gali būti tos pačios šalies piliečiais), nežinau, ar tai kur nors mus nuves...
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-01-16, 00:51 

http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyva ... -18-477705
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +99

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-10, 07:26 

J.Jay rašė:
vanduo4 rašė:
Ji sako, kad "jeigu tau sudavė į veidą, atgręž kitą". Tai reiškia jeigu tave prievartauja - nesipriešink.

Pirmas teiginys man girdėtas - jis iš Biblijos, antrasis gi - iš jūsų galvos. Skirtumas tarp jų didžiulis.
Teko girdėti, kad islamo ir krikščionybės šaknys yra panašios (gal tos pačios). Tačiau paviršutiniškas reikalo išmanymas ir naudojimasis kai kurių žmonių tamsumu radiklams (manipuliuojantiems Korano tiesomis) leidžia valdyti.
Be to, jaučiasi tas susiskaldymas į "mes" (šviesieji, gerieji europiečiai) ir "jie" (tamsūs, viduramžiškas moralės normas propaguojantys musulmonai - čia nekalbu apie radikalus), toks priešpastatymas(nors ir vieni ir kiti gali būti tos pačios šalies piliečiais), nežinau, ar tai kur nors mus nuves...

Beprasmiškas komentaras. Žodžiu kalbi apie nieką. Ką tuo apskritai norėjai pasakyti?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +232

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-10, 10:29 

Arns,

aš supratau ką norėjai paskayti, tada paaiškink kodėl pagrinde musulmonai kelią didelę problemą Europoje. Jie nori kad jų tikėjimas būtų pripažintas ir gerbtinas Europoje, pagarbos gal ir sulauks, bet ne tokiomis rpeimonėmis, kokiomis jie siekia. Sau tyliai ramiai melstusį, dirbtų savo darbus ir neskelbtų Alacho tiesų visiems viešai - tai būtų kitaip.
Džiaugiuosi kad nesu pamaldus, tikiuosi dėl to ir mažiau problemų įvairiose valstybėse susilauksiu. Na bet kai per prievartą kažkas aiškina ir kiša savo tikėjimą - jau čia virš visko.
Čia visiškai į temą: neseniai teko vežti žmogų iš Saudo Arabijos, buvo atvykęs su žmona. Per tą laiką kiek man teko bendrauti, nesulaukiau nei vieno niuanso kad darau kažką blogai. Žiūrėjau į jo meterį, šiek tiek klausinėjau, kas buvo neaišku paklausdavau ir jis man paaiškino. Tada besišnekant priėjom tokio momento: kad ir jis ir aš gerbiam vienas kitą, tol kol nelendam vienas į kito daržą. Kas reiškia, kad jei vienas kitam aiškinsim ku oreikia tikėti - tai bus problema. Jis puikiai suprato tą, kad aš tikiu ne dievais ir pranašais, o žmonėmis.

taigi blogis yra ekstremizmas, o musulmonų ekstremistų eurpojo ne mažėja. jeigu jie norėtų integruotis į visuomenę kur vieni kitus gerbia, nesvarbu ku otiki, kas esi - tai taip ir darytų, nekeldami sąlygų ir negasdindami galvų kirtimu. Na su krikščionimis irgi panašių problemų yra - bet jie ne tokie ekstremalųs, labiau taikūs, ko ir moko tas tikėjimas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +585

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'