Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 11:11 

Ernestass rašė:
Marius.brn rašė:
Ir kur dingo, tasai mandagusis, Ernestukas? Ir ką turėjot omenyje, man vienodai, faktas yra tai ką teigiate, juodu ant balto.
Akivaizdžiai matosi, kad rašai keisdamas faktus pagal patogumą ir vis tiek kažkas kaltas už tave? Labai užneša į "aukos" pasisakymus save ginant. Tai gal kitasyk, pone Ernestai, nebelyginkite ES su USSR kaip tolygiai atitinkančiaus sąjungas savo propagandos tikslais ir tada, aš manau, visi bus patenkinti.

O jūs galite produktyvią diskusiją kada palaikyti? Jokio argumento iš jūsų neišpečiu, tiktais pastovius žaidimus. Įsikalate į galvą teiginius kurie tik tau tinka ir nesugebate netgi parodyti kas jums neįtiko. Kalba ėjo apie tai, kad nuo meškos bėgant užšokome ant vilko. Kažkas to nesuprato ir mastę, kad siūlau grįžti pas mešką kurios jau seniai nebėra.

Durniaus voliojimas nėra normali diskusija, tai ko man vargintis? Jūs pradžioje teigiate vieną, paskui kitą. Tai kaip galima palaikyti diskusiją? ar vėl jums pacituoti, ką jūs pats nusišnekate? Ar atminties trukmė tik vieno-dviejų komentaro? Panašiau, kad reikėtų sakyt, kad ant grėblio užlipot ir skaudžiai per veiduką gavot, demonizuodami vilką.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +172

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 21:16 

Marius.brn rašė:
Ernestass rašė:
Marius.brn rašė:
Ir kur dingo, tasai mandagusis, Ernestukas? Ir ką turėjot omenyje, man vienodai, faktas yra tai ką teigiate, juodu ant balto.
Akivaizdžiai matosi, kad rašai keisdamas faktus pagal patogumą ir vis tiek kažkas kaltas už tave? Labai užneša į "aukos" pasisakymus save ginant. Tai gal kitasyk, pone Ernestai, nebelyginkite ES su USSR kaip tolygiai atitinkančiaus sąjungas savo propagandos tikslais ir tada, aš manau, visi bus patenkinti.

O jūs galite produktyvią diskusiją kada palaikyti? Jokio argumento iš jūsų neišpečiu, tiktais pastovius žaidimus. Įsikalate į galvą teiginius kurie tik tau tinka ir nesugebate netgi parodyti kas jums neįtiko. Kalba ėjo apie tai, kad nuo meškos bėgant užšokome ant vilko. Kažkas to nesuprato ir mastę, kad siūlau grįžti pas mešką kurios jau seniai nebėra.

Durniaus voliojimas nėra normali diskusija, tai ko man vargintis? Jūs pradžioje teigiate vieną, paskui kitą. Tai kaip galima palaikyti diskusiją? ar vėl jums pacituoti, ką jūs pats nusišnekate? Ar atminties trukmė tik vieno-dviejų komentaro? Panašiau, kad reikėtų sakyt, kad ant grėblio užlipot ir skaudžiai per veiduką gavot, demonizuodami vilką.

Nieko aš neteigiu priešingo. Tiesiog jūs nesusigaudote dalykuose kurie yra šiek tiek kompleksiškesni bei turi daugiau nei vieną mintį. Pavyzdžiui ir tas pats Ukrainos tautybės klausimas. Jų kalbos vertė nors ir kokia ji bebūtų nenusako Ukrainos nepriklausomybės klausimo. Tai tik menka dalis dalykų kurie sudaro tautą. Taip pat ir gaunasi su kitais dalykais. Kalbu aš apie tai, kad nuo meškos bėgdami užsokome ant vilko, jums jau iškart USSR.v2 vaidenasi. Žinote, kad kai kritikuojama viena pusė ne visada yra propoguojama priešinga pusė?

Jūsų nesugebėjimas paiimti nei vieno mano argumento ir jį sukritikuoti ir yra šūdo voliojimas. Prašom, rašiau daug apie Ukrainos kalbą. Ko tylite tamstą? Komentuojate tam, kad komentuotumėte, tačiau naudos iš jūsų komentarų nėra. Tik švaistote forume vietą.

P.s: Nesenai teko dirbti su Ukrainiečiais. Žinai kaip sužinojau jų tautybę? Su draugu spėliojome kokia kalba jie šneka. Lyg Rusiškai kalba, tačiau pilna yra Lenkiško žargono. Dar buvo ne vienas neaiškus žodis skambantis Rusiškai. Taip ir supratome kas jie per žmonės. Šlykšti man jų kalba pasirodė. Lyg būtų kokia švelnesnė versija mūsų naujakalbės kur angliški žodžiai paverčiami Lietuviškais. Lietuviški simboliai panaikinami bei nebėra skyrybos ženklų. Man reikalas aiškus, Ukrainiečių kalba tiktais formuojasi ir kol kas jie nėra pakankamai atitolę nuo Rusų tam, kad nebūtų galima gražinti jų žargono į Rusų kalbą. Ar to reikia? Čia jau kitas klausimas, mano nuomonė jau žinote apie Ukrainiečių kalbą.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Ernestass 2015-08-02, 21:42. Iš viso redaguota 2 kartus.

Reputacija: -19

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 21:33 

kestutisz,

Ne aš nueinu į šiuos klausimus. Tai jūs mane nuvedate. Paminėjau, kad Ukrainos kaip tautos pilnai susiformavusios nelaikau ir iškart pasipylę kritika. Žinoma, man tada tenka ginti savo nuomone. Išmoktumėte priimti svetimą nuomonę be peštynių tuomet ir nebūtų tokių nukrypimų į lankas.

Aš jau minėjau, kodėl tas Ukrainiečių, Rusų skyrimas yra menkavertis. Kartoti tuos pačius teiginius nieko jūsų argumentacijai nepadės. Jūs nesuvokiate kas yra tautinė integracija bei neskiriate kuomet reikia duoti nepriklausomybė tautoms ir kai to negalima daryti.

Pavyzdžiui, ką Čečėnai padarė su savo laisve? Ogi užpuolė Rusiją! Ir kur dabar jų nacionalizmas dingo? Ogi su teroristais jis buvo išmedžiotas ir dabar jo keli likučiai slepiasi kalnuose. Ar tas regionas nusipelno savo laisvės? Matomai ne, su Rusija jiems būtų buvę daug geriau dabar. O kas dabar iš jų nepriklausomybės žaidimo gavosi? Kraštas sugriautas, tūkstančiai mirė, dar tiek pat paliko regioną. Į valdžią buvo priversti įeiti militaristai kurių pirmasis rūpestis karyba bei saugumas, o ne krašto vystymas.

Šlykštu buvo matyti kaip vakarai paprastus teroristus laikė kažkokiais kilniais kovotojais. Ypač kai jie teatrus pradėjo užiminėti. Dar liūdniau pasidarė kai mano kraštiečiai tiki vietine propoganda. Neva Ukrainos sukilėliai yra teroristai. Taip ir gaunasi mūsų tas atotrūkis. Kritiškai jūs nevertinate informacijos kurią gaunate.

P.s: Aš bent gerbiu Rusus už tai, kad jie žino ką su teroristais daryti. Išnaikinti padlas iki vieno. O ką vakarai daro? Žaidžia savo žaidimus Afganistane, Irake ir švaisto pinigus. Kiek resursų buvo sukišta Irake ir koks fiasko iš jo gavosi? O ar girdėjote apie ISIS Čėčėnijoje? Tie patys jūsų ''nepriklausomybės kovotojai'' pasiskelbė sąjungininkais su jais, tačiau ši organizacija bijo krašto lyg maro. Eina į bet kur, bet tik ne į Rusiją.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Ernestass 2015-08-02, 21:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 21:44 

Komentaruose jau ketvirtas puslapis prorusiškos propagandos, o jūs vis dar šeriat trolį?
Beje, geriau rakinkit temą dėl offtopic.
  • 0

Reputacija: +9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 22:12 

shark rašė:
Komentaruose jau ketvirtas puslapis prorusiškos propagandos, o jūs vis dar šeriat trolį?
Beje, geriau rakinkit temą dėl offtopic.

Matai demokratija...
Savo vietoje,tuos prorusiškus skalikus tikrai spenduočiau,nes atsibodo žiūrėt kaip po atitinkamomis temomis nuosekliai rašo tą patį. Galima net pagal bukumą jau skirstyti.Gudriausias yra Arns,o štai kvailiausias vartotojas Katė.Ernestas tipo toks antras pagal gudrumą paaukštint Rusiją ir menkint lietuvą progai pasitaikius.:)

Ir dar,jeigu yra atitinkama tema (pvz.militaristika ar konfliktai bei tarptautiniai santykiai) beveik visada užsukęs rasi kryptingus Arno komentarus,Ernestas rečiau bet irgi..Dar yra ir daugiau prijaučiančių.Atsibodo.tai nėra kitokia nuomonė,tai metai iš metų kryptingas siekis formuoti aplinkinių nuomonę. Ne kartą tai ir sakiau šiaip.

p.s Šie žmonės,puikiai pamenu,partizaninį judėjimą bandė išvartyti ta linkme,kad daug banditų,nusikaltėlių ėjo į miškus.1prie 1 sovietų propagandai.:D
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Westside7 2015-08-02, 23:38. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Reputacija: +408

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 22:28 

Komentaras ištrintas.
Priežastis: nepagarba diskusijai ir jos dalyviams
Redagavo: vazzy
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-02, 23:18 

Ernestass rašė:
kestutisz,

Ne aš nueinu į šiuos klausimus. Tai jūs mane nuvedate. Paminėjau, kad Ukrainos kaip tautos pilnai susiformavusios nelaikau ir iškart pasipylę kritika. Žinoma, man tada tenka ginti savo nuomone. Išmoktumėte priimti svetimą nuomonę be peštynių tuomet ir nebūtų tokių nukrypimų į lankas.

1. "Tauta nepilnai susiformavusi"? Ir tai jau "tinkamas" pretekstas kolonijiniam karui iš Rusijos pusės? Taigi čia Hitlerio "argumentas" atkartotas beveik tiksliai žodis žodin. Didžiuojiesi? Tai kuri pusė čia yra "naciai"? Man kažkaip atrodo kad tavoji.
2. Kur yra riba tarp "pilnai susiformavusios" ir "nepilnai" tautos? Gal ir rusų tauta yra "nepilnai susiformavusi"? Gal reiktų jiems pavyzdžiui paskirti "globą"? Pvz JAV globą? :)

Ernestass rašė:
bei neskiriate kuomet reikia duoti nepriklausomybė tautoms ir kai to negalima daryti.

O kas kažkam suteikė teisę aiškinti kad "negalima duoti nepriklausomybės"?

Mes puikiai suprantame, kad istorijos atsitiktinumams paisukus truputį kitaip ir lietuviai būtų papuolę į "pilnai nesusiformavusių" (anot Kremliaus propagandos) tautų tarpą. Taip kad nereikia čia pasakų.

Ernestass rašė:
Pavyzdžiui, ką Čečėnai padarė su savo laisve? Ogi užpuolė Rusiją! Ir kur dabar jų nacionalizmas dingo? Ogi su teroristais jis buvo išmedžiotas ir dabar jo keli likučiai slepiasi kalnuose. Ar tas regionas nusipelno savo laisvės? Matomai ne, su Rusija jiems būtų buvę daug geriau dabar. O kas dabar iš jų nepriklausomybės žaidimo gavosi? Kraštas sugriautas, tūkstančiai mirė, dar tiek pat paliko regioną. Į valdžią buvo priversti įeiti militaristai kurių pirmasis rūpestis karyba bei saugumas, o ne krašto vystymas.

Gal nereikia pasakų. Čečėnija buvo užkariauta karine jėga ir čečėnų procentiškai galvas paguldė daugiau nei rusų per taip vadinamą "Tėvynės karą". Tai pagal tamstos argumentus naciai ir rusus galėtų vadinti "teroristais", "nenusipelnusiais laisvės", jeigu būtų laimėję karą? Juolab kiek "teroro aktų" surengė Partizaninis judėjimas?

Ernestass rašė:
Šlykštu buvo matyti kaip vakarai paprastus teroristus laikė kažkokiais kilniais kovotojais. Ypač kai jie teatrus pradėjo užiminėti. Dar liūdniau pasidarė kai mano kraštiečiai tiki vietine propoganda. Neva Ukrainos sukilėliai yra teroristai. Taip ir gaunasi mūsų tas atotrūkis. Kritiškai jūs nevertinate informacijos kurią gaunate.

Gal nereikia čia aiškinti apie "propagandą". Mes kaip tik kritiškai vertiname tavo kremlinius propagandinius kliedesius kaip tik todėl, kad skaitome ir pačių teroristų šaltinius iš Rytų Ukrainos. Kartais prasprūsta labai įdomios informacijos, pavyzdžiui "Strelkovo" Girkino interviu, kur jis papasakojo kaip nebuvo jokio vietinio sukilimo kol iš Rusijos neatvažiavo "organizatoriai". Arba "sukilėlių" ruporas "Colonel Cassad" neseniai straipsnyje apie vaduko Mozgovojaus nužudymą prasitarė apie labai įdomius dalykus. Pavyzdžiui sužinojome kad egzistuoja sukilėlių "kontrolieriai" Maskvoje su kuriais "tiesiogiai" "dirba" Ukrainos oligarchai.
Taip kad nereikia čia pasakų. Nėra jokių "sukilėlių" o yra "opratyvininkai" iš Rusijos apsimetinėjantys sukilėliais, plius grupelės vietinių rusiakalbių gangsterių pavaidinti "sukilėlius". Kas nestebina, nes tai tipiškas šabloniškas Kremliaus elgesys. Juk ir prieš sausio 13 Vilniuje buvo bandoma organizuoti rusus "draugovininkus". Tik va užsienio žurnalistai nufilmavo kas iš tiesų vyksta (kaip kareiviai šturmuoja pastatus) ir propagandinis melas mirė taip ir neužgimęs.
  • 0

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-03, 00:27 

Skeleton rašė:
1. "Tauta nepilnai susiformavusi"? Ir tai jau "tinkamas" pretekstas kolonijiniam karui iš Rusijos pusės? Taigi čia Hitlerio "argumentas" atkartotas beveik tiksliai žodis žodin. Didžiuojiesi? Tai kuri pusė čia yra "naciai"? Man kažkaip atrodo kad tavoji.

Aš karo su Ukraina niekados nepropagavau. Buvo pasakyta mano nuomonė, kad Ukraina galėjo būti Rusijos dalis, nes kultūriškai ji nėra pakankamai atitolusi tam, kad būtų suformuota atskira tauta iš Ukrainos kaip pavyzdžiui, kad Lietuviai niekados nebus Rusai. Tai būtų įgyvendinta savanoriškai gyventoju noru pasilikti Rusijos dalimi.
Bent jau aš jų vietoje daug nesispardyčiau po USSR žlugimo ir norėčiau grįžti atgal. Kodėl? Nes Rusija su Ukraina yra imperija. Šioms šalims reikia vienai kitos, kad būtų supervalstybėmis ir turėtų įtakos už savo sienų ribos. Uostai į juodąją jūrą, savo sienų saugumas, resursai bendri daug didesni būtų. Tuomet realybė tuomet būtų tokia, Rusija galėtų triuškinti Nato savo blitzkriegu, nes neturėtų pašalinių valstybių trukdančių jai, o dabar su Ukraina kaip buferine zona, Rusams bei kartu ir rytų slavams būti rimta konvekcine grėsme Europai nėra įmanoma. Taip pat ir Baltarusija man yra neaiškus darinys, tačiau ja man dar reikia pasidomėti. Kas ten per žmonės gyvena ir kokia jų kultūra.

Tai yra mano pasirinkimas, aš geriau būsiu dalis kažkieno daug didesnio už save. Būčiau valstybės dalis, kuri turi savo istoriją, kosmoso programą, vieną iš stipriausių kariuomenių pasaulyje, būčiau pasaulyje lyderaujančios valstybės gyventoju negu atsikirsčiau pirmai progai pasitaikius. Ir kas be ko, tačiau Ukrainai būtų įplaukę daugiau pinigų į ją nei iš jos jei ji būtų Rusijos dalimi. Ji tiesiog nėra tiek turtinga kiek Rusija. Norėjo nepriklausomybės, gavo ją. Matote kas iš jos gavosi dabar?

Skeleton rašė:
2. Kur yra riba tarp "pilnai susiformavusios" ir "nepilnai" tautos? Gal ir rusų tauta yra "nepilnai susiformavusi"? Gal reiktų jiems pavyzdžiui paskirti "globą"? Pvz JAV globą? :)

Aiškios ribos žinoma nėra. Kiekvieną atvejį reikia nagrinėti atskirai.

Skeleton rašė:
O kas kažkam suteikė teisę aiškinti kad "negalima duoti nepriklausomybės"?

O kažkam suteikė teisę staiga pasiskelbi nepriklausomais? Jei taip, tai kiekvienas kiek turtingesnis regionas tuoj bus nepriklausomas ir savanaudiškai pradės gyventi (tą jau jums rodžiau nuorodoje šioje diskusijoje). Grįšime į laikus po Šventosios Romos imperijos žlugimo kai Europoje buvo begales mažų valstybių. Žinote kas iš jų gavosi? Ogi pastovūs karai bei intrigos kai valstybės kovojo dėl dominacijos regione.

Skeleton rašė:
Mes puikiai suprantame, kad istorijos atsitiktinumams paisukus truputį kitaip ir lietuviai būtų papuolę į "pilnai nesusiformavusių" (anot Kremliaus propagandos) tautų tarpą. Taip kad nereikia čia pasakų.

Na ir kada Kremlius tą sakę? Po USSR žlugimo nebūtą tokios retorikos. ir net nekvepia ja. Rusija yra susitaikiusi, kad ji negali integruoti kitataučiu į savo gretas. Europai reikėtų to pasimokyti iš Rusų beje, ir duoti tiems visiems babajams per galvas.

Skeleton rašė:
Gal nereikia pasakų. Čečėnija buvo užkariauta karine jėga ir čečėnų procentiškai galvas paguldė daugiau nei rusų per taip vadinamą "Tėvynės karą". Tai pagal tamstos argumentus naciai ir rusus galėtų vadinti "teroristais", "nenusipelnusiais laisvės", jeigu būtų laimėję karą? Juolab kiek "teroro aktų" surengė Partizaninis judėjimas?

Tamsta, kaip prasidėjo jūsų manymu antrasis karas Čečėnijoje? O gal būt pamirštate kaip Čečėnai kovojo savo tą karą? Mes lengvai galime surasti teroro aktus vykdytus Čečėnų taip įrodant, kad jie teroristai. Taip pat ir kas agresorius buvo, nėra sunku atsekti.

Tėvynės karas tai visiškai kitu mastu buvo kovojamas. Netgi ir dabar Rusija nėra pilnai atsigavusi nuo jo sukeltos demografinės krizės tai gal pačiam neverta sekti istorines pasakas? Ir kartu, kaip skaičiuoji tamsta tuos procentus tada?

Skeleton rašė:
Gal nereikia čia aiškinti apie "propagandą". Mes kaip tik kritiškai vertiname tavo kremlinius propagandinius kliedesius kaip tik todėl, kad skaitome ir pačių teroristų šaltinius iš Rytų Ukrainos. Kartais prasprūsta labai įdomios informacijos, pavyzdžiui "Strelkovo" Girkino interviu, kur jis papasakojo kaip nebuvo jokio vietinio sukilimo kol iš Rusijos neatvažiavo "organizatoriai". Arba "sukilėlių" ruporas "Colonel Cassad" neseniai straipsnyje apie vaduko Mozgovojaus nužudymą prasitarė apie labai įdomius dalykus. Pavyzdžiui sužinojome kad egzistuoja sukilėlių "kontrolieriai" Maskvoje su kuriais "tiesiogiai" "dirba" Ukrainos oligarchai.
Taip kad nereikia čia pasakų. Nėra jokių "sukilėlių" o yra "opratyvininkai" iš Rusijos apsimetinėjantys sukilėliais, plius grupelės vietinių rusiakalbių gangsterių pavaidinti "sukilėlius". Kas nestebina, nes tai tipiškas šabloniškas Kremliaus elgesys. Juk ir prieš sausio 13 Vilniuje buvo bandoma organizuoti rusus "draugovininkus". Tik va užsienio žurnalistai nufilmavo kas iš tiesų vyksta (kaip kareiviai šturmuoja pastatus) ir propagandinis melas mirė taip ir neužgimęs.

Puiku, kad seki. Gal nori pasiskaityti ką Ukraina rašo? Sužinosi, kad atominį karą ji kovoja su Rusija. Kaip ji griaudi nuo Rusijos leidžiamų atominių ginklų, kaip Rusija ten nusiuntė daugiau žmonių bei įrangos nei ant popieriaus ji turi. Smagu, kad nematote nieko blogo pasisakymuose, kad Ukraina kovoja atvira karą su Rusija, nors nei vieno rimto įrodymo dar nemačiau. Galvojau šiais laikais lengva pastebėti milijonus karių bei tūkstančius tankų riedančius atvirame lauke, bet matomai mūsų ''informacinis amžius'' savo informacijos sklaida yra prastesnis nei, kad kokiuose viduramžiuose.
Gaila deja, kad tokie perliukai nepasiekia mūsų cenzūruojamą spaudą. Taip pat gaila, kad tamstos atmintis tokia selektyvi. Ir kartu, man įdomu ką jūs skaitote. Manes paprastai nepasiekia tokia informacija iš pro-rusiškų naujienų portalų.

P.s: Man įdomu kaip šis forumas yra moderuojamas. Mane debilu bei troliu vadina, o tai, kad pavadinu savo oponentus ignorantiškais ir liepiu mokintis, tai čia jau per daug? Ir apie kokią pagarbą diskusijai kalbate? Apie tą, kur kalbama apie mano ''spendavimą'' bei siūlymus užrakinti temą? Renku informacija jums, kuriu argumentaciją ir galiausiai aš esu nepagarbus diskusijai?
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'