Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 10:24 

Du pastebėjimai.
- Ekonominių emigrantų kiekis yra geras rodiklis, kuris parodo atskiros tautos godumo indeksą.
Kuo daugiau tokių emigrantų tuo tos tautos individai yra labiau godus. Taigi, sakyčiau, čia „litovcai“ yra vieni iš lyderių tiek viename, tiek kitame.
- Prie lito kuro kaina degalinėse skyrėsi daugmaž iki 20 lito centų. Ir dabar daugmaž skiriasi iki 20 tik euro centų. Taigi, „litovcų verslinykų“ godumas net aritmetinius sąskambius pavertė papildomais pinigėliais (x 3,45)...
  • 0

Reputacija: -88

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 10:31 

immortallt rašė:
Mano logikos vytautėlis vis dar nesuprato. Kuro kainos priklauso nuo didmeninės kuro kainos Londono biržoje. O tam faktorių yra daug ir naftos kaina net nėra pagrindinis faktorius.

jei šaltinis neapgauna tai Lietuvoje kuro kaina priklauso ne nuo Londono o nuo Rotterdamo ( http://www.commonsense.lt/2010/04/16/gi ... riezastis/ )

čia, beje, visiems vertas paskaitymo straipsnis
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +404

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 10:38 

svetys rašė:
Du pastebėjimai.
- Ekonominių emigrantų kiekis yra geras rodiklis, kuris parodo atskiros tautos godumo indeksą.
Kuo daugiau tokių emigrantų tuo tos tautos individai yra labiau godus. Taigi, sakyčiau, čia „litovcai“ yra vieni iš lyderių tiek viename, tiek kitame.
- Prie lito kuro kaina degalinėse skyrėsi daugmaž iki 20 lito centų. Ir dabar daugmaž skiriasi iki 20 tik euro centų. Taigi, „litovcų verslinykų“ godumas net aritmetinius sąskambius pavertė papildomais pinigėliais (x 3,45)...

Visi yra godūs, nori sakyti pabėgėliai iš Afrikos ir Azijos, kurie bėga į Europą, ne dėl godumo? Didesnis saugumas ir godumas. Toli Lietuviams iki tokių masių, kokios dbr į EU plūsta. 'Eggspertas' matai.
O tu jo...nas rusas, kad saviškių normaliai įvardint negali apart "litovcai"?
  • 0

Reputacija: +589

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 10:39 

immortallt rašė:
tu moki be offtopic rašyti?

Tai kad nafta su viskuo susijusi tiek automobilis ir nafta, tiek pinigai naudojami naftos pirkimui, tiek per sankcijas žaidimas su nafta. Žodžiu viskas susiję. O konstatuot tik pliką faktą pakilo nukrito tai ir taip matyt. Net nėra apie ką kalbėt. :-) Tiesiog nebūtų diskusijos. :-)
  • +1

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:00 

sub rašė:
Visi yra godūs, nori sakyti pabėgėliai iš Afrikos ir Azijos, kurie bėga į Europą, ne dėl godumo?
Gal kur yra karas, maras, badas...
Aš mintyse apsiribojau ES šalių studija.
sub rašė:
Tai aš jo...nas rusas, ar saviškis? :)
Deja, čia galiu tik apgailestauti, kad nekurių slaviškų bruožų mes (lietuvių tauta)(mano supratimu) turime pakankamai.
Jei, sakykim, kai kuriuos komentarus iš šios temos išversti į esperanto kalbą ir tada kažkam reiktų spręsti kokios tautybės atstovas tai parašė – manau nemažai kas pasakytų, jog tai rašyta slavų.
  • +1

Paskutinį kartą redagavo svetys 2015-09-01, 11:26. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:13 

Svety, cituoji tai ne mane.
vytautai, todėl su ta mintimi padiskutuokime apie grybelį ant mano pėdos augantį, gi tepalą, kurį naudoju, pagamintas iš naftos. Turbūt tai, kad tūbelę nusipirkau pakėlė 15%. (šiaip neturiu grybelio). Ką noriu pasakyti, gal baik apie mažai ką lemiančius mažmožius kalbėti ir remkis priežastingumu, o ne emocijomis. Nori remtis emocijomis? Eik į delfi, ten randi užtarėjų, kurie nesugeba logiškai mąstyti taip pat.

Šiaip Afrikos tautos neemigruoja tiek intensyviai, kiek lietuviai, jei skaičiuoji per gyventojų skaičių. Net ispanai, kur 30% nedarbas, taip neemigruoja.
  • 0

Reputacija: +2251

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:29 

immortallt rašė:
Svety, cituoji tai ne mane.
Atsiprašau, jau pataisiau.
immortallt rašė:
Net ispanai, kur 30% nedarbas, taip neemigruoja.
Na, tai tik patvirtina mano poziciją, jie mažiau drožia vienas kitą, todėl ir mažiau emigruoja silpnesnieji/mažiau verslūs ir pan.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:29 

svetys rašė:
sub rašė:
Visi yra godūs, nori sakyti pabėgėliai iš Afrikos ir Azijos, kurie bėga į Europą, ne dėl godumo?
Gal kur yra karas, maras, badas...
Aš mintyse apsiribojau ES šalių studija.

Na dabar aiškiau. Paėmus vien ES šalis, gal taip, Lietuva ir pirmautų emigrantų skaičiumi. Bet kalbant apie globalesnius mąstus, sąkyčiau dabar vykstanti emigracija pabėgėlių, na tikrai ten masės didesnės, ir tų masių daug. Karasm, maras, badas - žmonės bėga dėl saugumo. Aš tai pavadinčiau - godumas dėl didesnio saugumo. Lietuviai bėgo dėl didensių atlyginimų, geresnio pragyvenimo, na tai irgi tam tikras saugumas.
sub rašė:

Tai va pats nebesuprantu :D tu rusas ar lietuvis?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:35 

Nereiktų beje maišyti emigracijos iš karo zonų ir emigracijos dėl lengvesnio gyvenimo runkeliams.
pvz ISIS užimamos teritorijos, ar sedėtum ramiai, jei žinotum, kad ISIS jau užėmė teritoriją už kokių 100km ir pats esi krikščionis? (atėjus ISIS galvas nukapotų visai šeimai). Nesvarbu, turtingas ar ne, bėgtum.
  • 0

Reputacija: +2251

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 11:56 

sub rašė:

Litovcas :)
Turiu dar slaviškos netolerancijos ir pan.

O pats kaip save jaučiate?

immortallt rašė:
Nereiktų beje maišyti emigracijos iš karo zonų ir emigracijos dėl lengvesnio gyvenimo runkeliams.
Pagal mane tai yra šimtaprocentinis litovco slavizmas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-09-01, 13:25 

svetys rašė:
sub rašė:

Litovcas :)
Turiu dar slaviškos netolerancijos ir pan.

O pats kaip save jaučiate?

Aš žinau kas esu, nereikia jausti. Aš ne litovcas, o lietuvis, ne kavenskas, o kaunietis.Suprantu juokus ir ironija, bet čia per daug, ypač kai rusų kalba ir tauta nelabai mielus jausmus kelia.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'