Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Energija ir energetika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-09, 01:42 

Vytax rašė:
Kokioje nors Anglijoje ar Danijoje turbūt mirtina depresija tamstai kiltų. Ten ne tik, kad asfalto danga siaura, ten net žvyruotos šalikelės nėra. Iškart už asfalto dangos krašto prasideda griovys.

Išduosiu paslaptį. Anglijoj (kaip ir Airijoj) keliai yra siauri, nes tie skrudžai gaili pinigų ir nenori žemės valstybės reikmėms iš ūkininkų išpirkt. :)
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-09, 09:37 

Simplicity rašė:
Vytax rašė:
Išduosiu paslaptį. Anglijoj (kaip ir Airijoj) keliai yra siauri, nes tie skrudžai gaili pinigų ir nenori žemės valstybės reikmėms iš ūkininkų išpirkt. :)

Lietuvoje priežastis tokia pati. Tik skirtumas kad iš esmės neturi pinigų išpirkti žemei. Be to gudrauja. Per mano žemės 100m eina tas pats kelias apie kurį kalbu. Tai kažkiek mano žemės priskirta keliui ir aš ten negaliu nieko daryti bet mokesčius turiu mokėti. Maža to pakankamai dideliu atstumu nuo kelio negaliu statyti jokių pastatų bei sodinti medžių. Žemė kaip ir mano bet ne mano. Tai tegul sumoka ir naudojasi. Kame problema. :-) Kitam sklype turiu problemą su elektros linija. Po 10m į abi puses nuo linijos taip pat negaliu nieko daryti. Nes tai kaip ir jų žemė ir bet kuriuo momentu jie ten gali daryti ką nori. Bet vėl jie vykdo veiklą gauna pelną o aš mokų mokesčius už žemę kurioje praktiškai negaliu daryti ką noriu. Įdomiai gaunasi. :-) Bent nuomą galėtų susimokėti. :-) Dar įdomus momentas. Per mano žemę eina kelias kaimynams ir savivaldybei. Mokesčius taip pat aš už tą kelią moku bet naudojasi kiti. Vėl įdomiai gaunasi. :-)
  • +1

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-09, 09:47 

Simplicity rašė:
Vytax rašė:
Kokioje nors Anglijoje ar Danijoje turbūt mirtina depresija tamstai kiltų. Ten ne tik, kad asfalto danga siaura, ten net žvyruotos šalikelės nėra. Iškart už asfalto dangos krašto prasideda griovys.

Tai labai puiku, kad šitaip pinigai skaičiuojami.
Iš to kad pas mus regioniniai keliai platesni, nauda tik keliems kelių ereliams.
  • 0

Reputacija: +272

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-09, 13:03 

Vytax, nėra labai gerai. :) Kai keliai be kelkraščių, tai pėstieji yra priversti eiti važiuojamąja kelio dalimi. Būna, kad vairuotojai nepastebi ar nespėja išsukti,- laikraščiai parašo, per radiją praneša.
Visa laimė, kad tokių ten mažai. Didesnė problema yra dviratininkai- tie, kaip kokios šventos karvės, visiškai nesisaugo ir įsigudrina vienas šalia kito važiuot visą eismo juostą užsiėmę. Apie tuos irgi karts nuo karto per radiją praneša.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-09, 16:39 

VietinisPatriotas rašė:
Viskas pigiai būna tik trečiojo pasaulio šalyse, ar jūs to norit? Visi panikuoja, kad vakarų EU uždirba daug daugiau, bet ar žinot kokie ten mokesčiai, kainos? Ir tai visad bus susiję.
Aš noriu, kad Lietuvoj viskas brangtų, nes tai reikštų daugiau surinktų mokesčių, geresnę infrastruktūrą ir galiausiai didesnius atlyginimus... Beabejo tas neįvyks per naktį ir atlyginimai gaaaarantuotai atsiliks, bet taip turi būt. Gyvenimo kokybei gerėjant kyla ir išlaidos. Lipant iš duobės pirmiau bus išlaidos, tik po to atlyginimai.
O dėl naftos- aš panikuočiau, jei mes mokėtume ~20-30% daugiau nei ta stebuklinga 'Vakarų Europa'. Dabar kainos nesiskiria nuo Vokiškų/Suomiškų ir kitų, todėl nėra pagrindo panikuot.

Nu net Tailande, Šri Lankoje ar pan. maistas nėra daug pigesnis, nei Lietuvoje. Tik šiek tiek, bet mums įprasti produktai pas juos daug brangesni, kaip pvz obuoliai, bulvės, pomidorai ar agurkai.

Nepatinka daug kam, kad paslaugos brangsta Lietuvoje - surprise, pasižiūrėkit, kiek minimumas pakeltas. Ar manot už nukirpimą mokėsit 10 litų už valandos darbą, o kirpėjas gaus iš oro 50 litų? (dar sumokėti mokesčius valstybei, už patalpas ir pan reikia).

Jums prasti keliai Lietuvoje? Buvau va Belgijos kaimuose truputį, tai ten daug kelių, kur realiai tik viena eismo juosta tėra. Abi mašinos turi stipriai sulėtinti ir prasilenkti tik su viena mašinos puse ant asfalto, kitu atveju susidurs.
Lietuvoje autostrada prasta? Nu pernai metais buvo tik trumpas ruožas su didesnėmis provėžomis.
Ar absoliučiai visą asfaltą pakeitė? Tikrai ne. Kam keisti pvz Naujoje Akmenėje, kur iš esmės baigia išmirti gyvenvietė? Dabar šiek tiek investavo į gamyklą, gal kažkiek dar pagyvuos, bet kur pravažumas 1 auomobilis per valandą investuoti yra nesąmonė. Kodėl? Todėl, kad tam va vienam žmogui per valandą keliui sukišti pinigų reikia ne ką mažiau, kur pravažiuoja ir po 500 auomotiblių per valandą.
  • 0

Reputacija: +2246

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'