Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-08, 01:09 
     
Ernestass rašė:
Man įdomu kur jūs mokėtės Lietuvos istorijos? Ar nežinote, kad Klaipėda buvo atimta jėga nepaisant tarptautinių susitarimų? Ar nežinote, kad Vilnius mums buvo Stalino padovanotas už jo kariuomenės įvedimą į šalį? Mokyklose žinome nemoko Lietuvių pačio patriotiškiausio šūkio kuris skambėjo po sutarties: ''Vilnius mūsų, o mes Rusų!''.


Neesmė, kad Vilniaus ir Klaipėdos kraštas buvo okupuotas prieš tai...
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-26, 11:21
Pranešimai: 869
Reputacija: +305
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-08, 02:01 
     
O Lenkų interesus pripažįstame ar teisingai išmokintas Lietuviškos propogandos teiksite taip pat, kad Vilnius tuo metu buvo Lietuviškas kraštas? Esmė tame, kad Vilnius buvo Lenkiškas demografiškai ir mes turėjome tiktai istorinį bei teisinį aspektą (į kurį visom valstybėm buvo nusispjaut). Taigi, norėjome užgrobti Lenkų kraštą, nes kažkada jis buvo mūsų. Jėga to žinoma nepavyko padaryti, todėl susidėjome su velniu tam, kad atgautume jį.


Klaipėda taip pat buvo didžiulė problema. Teisiškai jis buvo laisvasis miestas prižiūrimas Prancūzų. Demografiškai jis turėjo stiprų Vokiečių kiekį ir istoriškai jis priklausė tiek mums tiek ir Vokiečiams (Memel'is). Sakyčiau Vokiečiai istoriškai turėjo stipresnį žodį šiame reikale tačiau ekonomiškai jis mums buvo svarbesnis todėl aš problematiškas teritorijas priskirčiau šaliai kuri automatiškai neturi prieigos į jūrą dėl uosto ekonominės svarbos. Tačiau jums nepatinka mano logika nei jums yra svarbus teisingumas. Piešiate nesąmones apie neva kažkokį valstiečių sukilimą krašte kai pati Lietuviška dokumentika atskleidžia faktus, kad mes patys savo kariuomenė perengėme civiliais ir jėga privertėme Prancūzus pasiduoti. Šiems buvo tiesiog px. dėl kažkokio uosto kažkur toli toli ir tiesiog atidavė jie jį mums, žinoma prieš tai diplomatiškai jie turėjo išlaikyti savo veidą ir neleisti būti pažemintiems (gal pritaikysite šitą išminti ir šiuolaikinėje geo-politikoje kažkur?). Taip mums ir buvo gražinta Klaipėda. Ne teise, ne istorija, ne referendumais, ne diplomatija, bet jėga. Mes atimemė iš kitų tai ką laikėme savu ir tai kas mums buvo reikalinga. Mes darėme lygiai tą patį ką ir Rusija šiandiena. Pasiuntėme savus ,,žaliuosius žmogelukius'' arba ,,turistus'' pasiklaidžioti po kraštą ir dėl to šiandiena mes esame daug stipresnė tauta. O jeigu būtume sekę naivius pasvarstymus apie tarptautinę teisę kaip rwc mėgsta daryti, taip ir būtume likę prie suskilusios geldos.

Asmeniškai manau, kad pokario laikotarpis Lietuvai buvo labai sėkmingas. Žinoma, buvo ir kvailos politikos kaip beprasmis ginklavimasis (paskutiniais laisvės metais Lietuva užsiėmę stipriu savo kariuomenės modernizavimu) be tinkamų politinių alijansų. Tačiau bendrai, Klaipėda ir Vilnius yra rimti mūsų nepriklausomybės vaisiai dėl kurių turime didžiuotis, nes istorijos vingiuose šie kraštai laisvai galėjo pasilikti pas Lenkus bei pas Rusus (iš Vokiečių).
  • 0
Užsiregistravo: 2014-03-02, 21:11
Pranešimai: 737
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-10, 00:09 
     
Sulygino dramblį su muse. Pažiūrėk žemėlapyje kokį plotą užima Lietuva ir Rusija. Neesmė, kad Krymas totorių žemė. Pagal rusų logiką, tai jiems visa buvusi sovietų sąjungos teritorija priklauso. Šneki apie turtingesnę Lietuvą draugaujančią su Rusija, bet kol ten tokia valdžia jokia draugystė neįmanoma, nebent vergavimas. Aš jau geriau "vergausiu" vakarams ir gyvensiu padoriai, nei rusijai su nesibaigiančiais pažadais.
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-26, 11:21
Pranešimai: 869
Reputacija: +305
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-10, 10:04 
     
Nerealiai rašė:
Sulygino dramblį su muse. Pažiūrėk žemėlapyje kokį plotą užima Lietuva ir Rusija. Neesmė, kad Krymas totorių žemė. Pagal rusų logiką, tai jiems visa buvusi sovietų sąjungos teritorija priklauso. Šneki apie turtingesnę Lietuvą draugaujančią su Rusija, bet kol ten tokia valdžia jokia draugystė neįmanoma, nebent vergavimas. Aš jau geriau "vergausiu" vakarams ir gyvensiu padoriai, nei rusijai su nesibaigiančiais pažadais.Su Rusais bendrauja sėkmingai ne viena tauta ir pastaruoju metu jie ypač padidino savo bendradarbavima su daugybe šalių aplink pasaulį. Mes esame tiesiog istorijos auka. Būtume kokia nors sala šalia JAV, tai dabar JAV nekęstume, o ne žiūrėtume į ją kaip į idealą. Jei netiki, tiesiog pats pasigilink kokie buvo šios milžinės santykiai su ją supančiomis mažomis valstybėmis.

Gal būt toks Rusų priešiškumas mums kyla dėl pačio mūsų priešiškumo jiems? O dėl Krymo, pažėk demografine jo sudėtį. Skirti šį kraštą totoriams būtų tas pats kaip atstatyti Lietuvos didžiąją kunigaikštyste.
  • 0
Užsiregistravo: 2014-03-02, 21:11
Pranešimai: 737
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-10, 10:11 
     
Rusijai priklauso tik pamaskvė, visos kitos teritorijos yra užkariautos. O Rusija su niekuo nedraugauja, yra tik vasalai arba priešai. Net su Baltarusija "draugystė" įtempta, o Ukraina dar prieš 2 metus buvo broliia.
  • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 14912
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2541
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-10, 10:41 
     
immortallt rašė:
Rusijai priklauso tik pamaskvė, visos kitos teritorijos yra užkariautos.

Pagal tokią teoriją, JAV - didžiausias pasaulio priešas, nes kaip barbarai atkeliavo ir užkariavo visą dabartinę savo teritoriją. Tikrieji vietiniai, kurie išliko, suvaryti į rezervatus ir pašeriami kad nenumirtu :))
  • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-08-10, 10:52 
     
Ne Rusija,o MASKOVIJA turėtų vadintis.Moskovitai yra finų/totorių mišrūnas.Jie užkariavo tikruosius rusus,pasisavino jų kalbą ,istoriją ir valstybės pavadinimą.
  • 0
Užsiregistravo: 2012-05-10, 17:27
Pranešimai: 1464
Reputacija: -12
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-11-06, 18:19 
     
kionig rašė:
rock2400 rašė:
Kodėl tai yra rodoma kaip naujiena?
O kodėl tai neturėtų būti rodoma kaip naujiena?Pagal mane tai suprantamas dalykas kad su rusijos marazmais taikstytis neketiname
  • 0
Užsiregistravo: 2010-03-28, 22:34
Pranešimai: 114
Miestas: Vilnius
Reputacija: +12
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-23, 15:20 
     
Cituoti:
O Lenkų interesus pripažįstame ar teisingai išmokintas Lietuviškos propogandos teiksite taip pat, kad Vilnius tuo metu buvo Lietuviškas kraštas? Esmė tame, kad Vilnius buvo Lenkiškas demografiškai ir mes turėjome tiktai istorinį bei teisinį aspektą (į kurį visom valstybėm buvo nusispjaut). Taigi, norėjome užgrobti Lenkų kraštą, nes kažkada jis buvo mūsų. Jėga to žinoma nepavyko padaryti, todėl susidėjome su velniu tam, kad atgautume jį.


nu tai vilniu ikure lietuviai. Jei lenkai uzgrobe vilniu, nu tai ju cia ir privaziavo, tai logiska kad demografikai ju ten buvo dauguma.
O kad kitom valstybem nusispjaut, tai as tikiu. Man irgi nusispaut ant daug ko.
O gal nepavogtas buvo vilnius, gal parduotas lenkam?
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-03-16, 00:39
Pranešimai: 189
Reputacija: +14
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-01-23, 15:38 
     
Ernesto ir arno komentarai tik dar kartą mums visiems įrodo,kad anekdotai neatsiranda iš niekur.
Čia šaltiniai http://www.ekspertai.eu http://www.sarmatas.lt :D
  • 0


_________________
Nuomonė apie žmogų, kaip ir apie beveik kiekvieną būtybę, priklauso nuo to, iš kokio atstumo į jį žiūri!


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:24
Pranešimai: 887
Miestas: Klaipėda
Reputacija: +442
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'