Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-07, 01:07 

FoToN rašė:
Ta proga dar toks pastebėjimas portalo administracijai. Kad už savo nesupratimą Finalfour dar gavo porą reputacijos taškų man galutinai įrodė reputacijos sistemos abejotiną vertę:esant reikalui net ir aš galėčiau surinkti 10-20 draugų-bendraminčių-pavaldinių draugiją, kuri per trumpą laiką visus suvarytų į minusą, o kokį tarkim Vytautą50 pakeltų į +1000. O ką jei tuom užsiimtų priešiškos valstybės įtakos kompanija ?

Girdėjau FSB agentai ruošiasi dislike'inti mūsų komentarus! *Šaltinis nenurodytas*
Pirma jie atims mūsų karves, po to namus ir galiausiai - forumo reputaciją.
Ruoškimės kibernetinei gynybai technologijos.lt diskusijų forume. Nykščių į viršų, broliai ir seserys! Už tautišką forumą!!! :x
  • +5

Reputacija: +475

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-07, 10:11 

Evil Goku rašė:
Gaila, kad JAV vietoj YF-23 pasirinko YF-22. Jis irgi atrodo tikrai gražiai ir futuristiškai.

YF23 buvo viskuo pranasesnis, bet korupcija yra ne tik Rusijoj ir Lietuvoj.
  • 0

Reputacija: -84

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-07, 11:56 

audriusn rašė:
Evil Goku rašė:
Gaila, kad JAV vietoj YF-23 pasirinko YF-22. Jis irgi atrodo tikrai gražiai ir futuristiškai.

YF23 buvo viskuo pranasesnis, bet korupcija yra ne tik Rusijoj ir Lietuvoj.

Abejoju. YF(F)-22 man atrodo labiau subalansuotas inžinerinio dizaino prasme. Varikliai kompaktiškesni, visas korpusas mažesnis. Gal kokių konspiracijų ir yra prikurta, bet paprastai kur dideli užsakymai, ten didelės pavydo audros, stiliumi "mūsų lėktuvas visitek buvo geresnis". Tas pats pasitvirtino ir su F-35. Pralaimėjusieji iškart prikūrė konspiracijų.
  • 0

Reputacija: +285

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-07, 14:26 

vytautas50 rašė:
cave_dweller rašė:
Aš žiūrėdamas šį video mačiau žmogaus kūrybingumą, sugebėjimą kurti nuostabius inžinerinius kūrinius.

Žmogaus kūryba skirta susinaikinimui. :-) Ar susinaikinimas yra grožis? :-)
Na aš bent laukiu žmonėms visiško materijos keitimo galimybių apribojimo. :-) Tik tuomet susinaikinimo klausimas bus išspręstas. Nebent individualus nušokimas ir susinaikinimas nuo kalno kam toks gyvenimas nepatiktų. Bet tokiu atveju labai konkretaus žmogaus konkretus pasirinkimas nekeliantis problemų kitiems. :-)

Vieniems patinka chaosas ir nepatinka tvarka, kiti yra pernelyg pedantiški ir neapkenčia chaoso. Vienam švytuoklės, o kitam virgulės, man asmeniškai izoterika - emocijų 0.
  • 0

Reputacija: +628

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-07, 18:23 

Pranašesnis/nepranašesnis niekas to tiksliai nežino. Visur yra lobizmas ir tikrieji sprendimo motyvai gali būti įvairūs. Gali būti labai realu, jog buvo pasirinktas pigesnis variantas, nes F-35 naudoja nemažai dalių, kurios buvo išrastos kuriant F-22. Lockheed dalyvavo abiejuose konkursuose, tuo tarpu Yf-23 kūrėjai JSF programoje nedalyvavo. Gal kariškiams labai patiko F-117 galimybės ir manė jog dalį jų prasmingiau perkelti nei patikėti nuo 0 sukurti kitiems...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'