Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 11 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 11:19 
     
Paistalai kuriuos parase lenkas.
  • +2
Užsiregistravo: 2009-04-28, 07:49
Pranešimai: 858
Miestas: Vilnius
Reputacija: +20
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 13:11 
     
Na jo buvo linksma skaityti :D

Šitas geriausias buvo
Cituoti:
Kinijos ekonomikos augimas didina nepasitenkinimą valdančiąja Komunistų partija.
Logic not found. Čia maždaug gi tipinis kinietis nori būti vergas per amžių amžius ir gaminti visokius apple'us, kurių pats neįperka.
  • -2Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-04-07, 13:27
Pranešimai: 1027
Reputacija: +48
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 13:53 
     
lucy rašė:
Na jo buvo linksma skaityti :D

Šitas geriausias buvo
Cituoti:
Kinijos ekonomikos augimas didina nepasitenkinimą valdančiąja Komunistų partija.
Logic not found. Čia maždaug gi tipinis kinietis nori būti vergas per amžių amžius ir gaminti visokius apple'us, kurių pats neįperka.


Nieko cia keista. Zmones geriau gyvena, protingeja, mato likusi pasauli, tai ir nenori vieno valdovo. Vieno ir "teisingo" valdovo tik vargsam reikia, kurie daugiau nepajegia suprast, kuriu tikslas pavalgyt. Issivyste zmones laisves nori, o ne represiju, o Kinijos zmones vystosi.
  • +2
Užsiregistravo: 2016-03-05, 18:12
Pranešimai: 22
Reputacija: +13
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 13:56 
     
nu jo tokio briedo dar neteko skaityti, rusija silpstanti galia? Man kaip tik pasirodė, kad sirijoj rusai daug daugiau nuveikė kovojant su terorizmu nei nato ir per trumpesni laika..nuo kada turkija stabili? Kurdai igauna vis daugiau galios ir sajungininku ir tik laiko klausimas kada karas persimes ir i turkijos teritorija.. bullshit ir tiek
  • -2
Užsiregistravo: 2009-04-04, 08:57
Pranešimai: 825
Reputacija: -404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 14:36 
     
Na, vadinti bullshit'u kiečiausią analitikų kompaniją ...
  • 0


_________________
Aš už laisvą Lietuvą Rusijos sudėtyje!
I support Putin and green peasants!
Karbauskis rules again! I am with him too!Užsiregistravo: 2010-02-08, 03:13
Pranešimai: 2793
Reputacija: +614
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 19:50 
     
- rašė:
Na, vadinti bullshit'u kiečiausią analitikų kompaniją ...

Na neskaityti ir viską priimti, nes tai parašė "vardą turintys" irgi neprotinga.

Labai labai kvestionuojami dalykai jame paminėti, ypač žinant, jog ji parašyta pernai, o įvairios islamo grupuotės net nepaminėtos kaip turinčios įtakos. Visiškai aplenkti klausimai dėl Britanijos (nors jau ne pirmi metai žinoma apie stiprų antiES požiūrį, apie Škotijos situaciją (nespėjant jog naftos kainos pramuš dugną, laisvės epopėja tikrai realu jog būtu trukusi dar ilgai). Anei žodžio apie Indiją, ypač jos karinę galią, nors ne vieni metai vykdo stambius pirkimus ir programą "Made in India". Visiškai jokio žodžio apie Afriką, nors regionas po "Arabų pavasario" vis dar kunkuliuoja ir yra žlugusių valstybių, kurios galim pavirsti "Daesh-2"... Vietoje to, labai daug spekuliatyvių pasvarstymų pvz: griūna visi esami galios centrai, o nė vienas tikras, ne regioninis (Lenkija) neiškyla.

Galų gale, be reklamų, pasižiūrėkim kaip jie prognozavo anksčiau: 2010-2020. Beveik viskas pro šoną prašauta. Ir kaip matome Kinija turėjo suvyrėti, bet dabar...
  • -1


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-08, 21:58 
     
Arns rašė:
Galų gale, be reklamų, pasižiūrėkim kaip jie prognozavo anksčiau: 2010-2020. Beveik viskas pro šoną prašauta. Ir kaip matome Kinija turėjo suvyrėti, bet dabar...


Bet numatytas Kinijos ekonomikos scenarijus pildosi.

Edit:
Dauguma prognozių teisingos ar dalinai teisingos:

1. Kinija nesubyrėjo, bet visos numatytos ekonominės problemos šių dienų realybė.
2. Šių dienų realybė.
3. Šių dienų realybė.
4. Klaidinga prognozė.
5. Šių dienų realybė.
6. Gali būti šių dienų realybė. Po kažkiek laiko bus matyti.
7. Šių dienų realybė.
8. Dalinė realybė. Kai kurios posovietinės šalys auga ir vystosi, kai kurios ne.
9. Praėjusi realybė.
10. Klaidinga prognozė.
11. Šių dienų realybė.
12. Šių dienų realybė.
13. Šių dienų realybė.
14. Klaidinga prognozė.
15. Šių dienų realybė.
16. Šių dienų realybė.
17. Šių dienų realybė.
  • +1
Užsiregistravo: 2009-07-27, 22:29
Pranešimai: 1739
Miestas: Kaunas
Reputacija: +270
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-09, 00:45 
     
Arns rašė:
Beveik viskas pro šoną prašauta. Ir kaip matome Kinija turėjo suvyrėti, bet dabar...


Konkrečiau, nes nepanašu, kad "beveik viskas" pro šoną, kaip kad pastebėjo čionais, Vytax.
  • -1


_________________
-=Kas gero?=-


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-27, 18:24
Pranešimai: 733
Miestas: Averøy
Reputacija: +186
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-09, 10:19 
     
Vytax, gal nebūk auka televizijos.

3. Turkija. Anot TV, ji kažkas, bet realiai, jos pagalbos nenori nei Sirija nei Irakas, iš jos teritorijų neatakuojama "Daesh", ji neinicijuoja derybų dėl Sirijos sutaikymo, "Daesh" sunaikinimo. Ji net nebuvo pakviesta į svarstymus ką daryti su Iranu, kurdų ginklavimo klausimas ir t.t. Net derybos su ES tėra dar vienas jų neveiklumo rezultatas, kurio specialiai nevykdydami, tikisi išlošti kiek daugiau pinigų, bent truputi padengti gaunamus nuostolius.

Tai kuo gi ji tapo galinga?

5. Indija. Indijos galia stipriai išaugo, taip, ji niekur nesikiša (kaip ir Kinija beje), bet pvz ekonomiškai ji jau valdo ir prestižinius D.Britanijos gamintojus.

6. Iranas kaip tik pradėjo atvirai remti šiitus Sirijoje, Libane, Jemene. Jei iki tol didžiausia jų karinė parama tebuvo autiomatai "Hamas", kuriais puldinėjo žydus. Dabar atvirai moko ir ginkluoja prieš JAV, Saudo Arabijos karius ar remiamus rėžimus kovojančias grupuotes.

Taika nebent televizinė, jog Iranas išbrauktas iš medijų susigalvoto "Blogio ašies" sąrašo, kuriuo remiantis buvo gąsdinama visų pirma Europa, siekiant prastumti PRG statybą.

7. Techniškai JAV išėjo, bet išėjo net kad darbas atliktas, o kad ekonomiškai ir politiškai jų buvimas krito žemiau vaterlinijos. Irakas jau pusiau griuvo (atsirado Daesh), Afganistane tiesiogiai dalį provincijų pradėjo valdyti Talibanas ir dėl to ten amerikiečiai vėl stiprina pajėgas.

Tad prognozė pro šalį visiškai, nes palikta blogiau nei atėję rado.

8. Atkreipei į žodį "rapid", kuris reiškia greitą augimą? Nė viena šalis neturi greito augimo, ar tokio kuris būtu artimas iki 2008 m. krizės (prognozės 2010 m. rašytos). Taigi tai nėra teisinga prognozė, nes į regioną kaip pelningą investiciją niekas nelaiko, ką prognozė turėtu rodyti.

11. Japonija. Niekas nepasikeitė nuo to ko buvo, imigracijos politika toliau lieka griežta, darbo vietų svetimšaliams nekuriama daugiau nei įprastai ir t.t. Šita pusė prognozių visai netinka. Egzistensinė prasmė artima, bet tiesa sakant ji nekinta ir išlieka tokia pati kaip ir prieš tai 60 metų, na nebent tai, kad Japonija pradėjo pamažu svarstyti jog jai reikia ne imitacinių, o tikrų karinių pajėgų ir smarkiai išaugo jos finansavimas kariniams projektams, o premjeras Šinzo Abe ne pirmą kartą "šokiruoja" Imperinės Japonijos garbinimu Kiniją ir p. Korėją...

12. teisūs tik dėl to jog ji nėra pilnas faktorius. bet būtent joje prasidėjo "Arabų pavasaris", joje kilo pirmoji didžiausia migrantų banda (iki Sirijos srauto padidėjimo, būtent Italija kentėjo ir visiem siūlė pas ją plaukiančius nelegalius migrantus, o ES buvo pradėjusi derybas dėl karinės operacijos, per kurią būtu medžiojami migrantus gabenantys laivai iš Afrikos pakrančių), joje kilo prieš kelis metus garsiausiai skambėjusi Piratavimo krizė prie Somalio krantų. Joje žlugus Libijai, tik prancūzijos įsikišimo dėka buvo grąžintas į postą Malio prezidentas ir atkovoti nuo tuaregų genčių miestai. Nigerijoje siaučianti "Boo haram" (prisiekusi Daesh) siautėja ir net kontroliuoja teritorijas panašiai kaip Daesh darė irake ir Sirijoje... taip kad svarbių taškų pilna, tiek aprimusių tiek tų kurie gali peraukti į tai ką dabar matome Artimuosiuose rytuose.

13.Gali apšviesti kuo Meksika tapo faktoriumi, nes neteko girdėti nei apie padidėjusį vaidmenį regione, nei apie jos atsvarą JAV (kas šiaip su Amerikos dominavimo pabaiga buvo sieta), nei apie karinį vaidmenį ar kartelių sutvarkymą.

Aš tai priskirčiau "nepasiteisinusi prognozė".

16. Nebent iš D. Trump kalbų meksikiečiai tampa faktoriumi.Įtariu jog šios prognozės sumanytojai manė jog bus įgyvendinta Obamos strategija, visiem migrantams suteikti pilietybę,ir taip įsiteisinusieji lotynų amerikos gyventojai pakeis JAV veidą. bet kaip žinome to nebuvo, stipraus pokyčio jog "ispanakalbiai" dominuotu irgi nematome. Apie pensijų bėdą kaip ir negirdėjau.

Aš tai šitam nepritariu (jei turi kokių faktų, pateik, būtu įdomu paskaityti)

17. Pataisyk jei klystu, bet šioje prognozėje nuolat buvo kartota "demografinė problema". per pastaruosius kelis metus girdėjai kokiose politikos ar ekonomikos diskusijose šį faktorių? Ar girdėjai jog kuri valstybė savo politiką pakeistu argumentuodama šiuo faktoriumi? prognozė kalbama jog demografinis faktorius pakeis ir JAV pradės spręsti vidines dėl to kylančias problemas?

Man regis pakibai ant frazės "The United States will remain at the heart of world power; a country with 25 percent of the worlds economy and forces like the U.S. military cannot be ignored." Ji nebuvo šio pasisakymo esmė, nes išskyrus tai, visose dominavo demografinis faktorius.
  • -1


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-03-09, 18:31 
     
[Arns'o asociatyvinė nuomonė]
  • 0


_________________
-=Kas gero?=-


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-27, 18:24
Pranešimai: 733
Miestas: Averøy
Reputacija: +186
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'