Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-28, 01:06 
     
Atk rašė:
slawcka rašė:

lt.wikipedia.org/wiki/Stokholmo_sindromas

Ir ką tuo norėjai pasakyti? Kad man patinka, kai iš manęs tyčiojasi ar ką?


Būtent. Ant tavęs joti galima, o tu sakysi, kad viskas čia gerai, dvasinga ir kultūringa.
 • 0


_________________
Kai man pasako, jog „valgo organinį maistą“, visada pasiteirauju: „o tai anksčiau plytas graužei?“
Aš už laisvą Lietuvą Rusijos sudėtyje!
I support Putin and green peasants!
Garaširdiškumas - tiesiog silpnų nervų turėjimas.Užsiregistravo: 2010-02-08, 03:13
Pranešimai: 2761
Reputacija: +591
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-28, 10:19 
     
Atk rašė:
Žinoma dabar gali rinktis visokias fantas, kokokolas visokius gerimus saldus, saldainių krūva, toks maistas duoda daug energijos ir žmogus be jo silpnai jausis. Saldumynai, tai kaip narkotikas. Reikalingo cukraus jau yra vaisiuose, kas viršum jau gali būti pavojinga, o čia niekas tavęs neriboja. Dar dabar daug kur deda palmių aliejų, kuris yra kenksmingas žmogaus organizmui, bet kitiems dzin, nes tai pelninga ir deda jį, nors jis kenksmingas.

Jeigu anksčiau buvo vertinama kultūra, kas turėjo kokiu nors paveikslų daug ir domėjosi kūltūra, tas buvo garbingas žmogus, tai dabar dar tikslai suprimityvėjo ir vertinimas žmogaus primytyviuosne dalykuose.hahaha, ooo taaip, sovietų sąjunga išvis yra kultūros lopšys... :)))

tu bent žinai, kaip ir iš ko buvo viskas gaminama tais laikais? kai nebuvo jokių standartų, kontroliuojančių institucijų ir jokios konkurencijos? kai visi buvo paperkami?

Jei rusų produkcija buvo ir yra tokia nuostabi, kodėl jos nenori nei viena išsivysčiusi šalis?

Trachunas ir diušės ir visas kitas tuometinis briedas, nebuvo saldūs?

Kažkas verčia pirkto coca colą? fantą? ar visgi turi teisę pats rinktis ką gerti iš kaip minimum poros šimtų pasirinkimų artimiausioje parduotuvėje?
 • +2Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-28, 21:44 
     
hamann rašė:

hahaha, ooo taaip, sovietų sąjunga išvis yra kultūros lopšys... :)))

tu bent žinai, kaip ir iš ko buvo viskas gaminama tais laikais? kai nebuvo jokių standartų, kontroliuojančių institucijų ir jokios konkurencijos? kai visi buvo paperkami?

Jei rusų produkcija buvo ir yra tokia nuostabi, kodėl jos nenori nei viena išsivysčiusi šalis?

Trachunas ir diušės ir visas kitas tuometinis briedas, nebuvo saldūs?

Kažkas verčia pirkto coca colą? fantą? ar visgi turi teisę pats rinktis ką gerti iš kaip minimum poros šimtų pasirinkimų artimiausioje parduotuvėje?Tai gi tokiems kaip Atk, pasirinkimas yra blogai - smegenų per mažai, kad išsirinktų pigiausią. Tad svajoja apie SSRS, nes juo tada pasirūpindavo.
 • +2


_________________
Kai man pasako, jog „valgo organinį maistą“, visada pasiteirauju: „o tai anksčiau plytas graužei?“
Aš už laisvą Lietuvą Rusijos sudėtyje!
I support Putin and green peasants!
Garaširdiškumas - tiesiog silpnų nervų turėjimas.Užsiregistravo: 2010-02-08, 03:13
Pranešimai: 2761
Reputacija: +591
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-28, 22:43 
     
- rašė:
Atk rašė:
slawcka rašė:

lt.wikipedia.org/wiki/Stokholmo_sindromas

Ir ką tuo norėjai pasakyti? Kad man patinka, kai iš manęs tyčiojasi ar ką?


Būtent. Ant tavęs joti galima, o tu sakysi, kad viskas čia gerai, dvasinga ir kultūringa.


Pats sugalvojai tokį dalyką, kad pateisintum save.
 • 0
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-28, 22:48 
     
Atk rašė:
Anksčiau maistas buvo maistas. O dabar maistas yra tai, ką geriau išmesti, nes mažai kas rūpinasi kitų sveikata, o rūpi tik pelnas, todėl gamina šlamštą ir parduoda.

Gaminkis pats maistą ir problemos nebus. Arba vaikščiok į valgyklas, kur tau pateikia šviežią maistą. Bent jau Vilniuje tokių yra pilna. Sutinku, yra ir šūdinų, bet po vieno apsilankymo į jas nebeeini, kol galiausiai randi tokią, kur kokybė, skonis yra visada užtikrintas. Toliau kodėl pirkti parduotuvinį maistą? Nežinau, čia jau reikėtų būti totaliu idiotu kad pirktum mišraines, Kijevo kotletus iš Maxima... Dar kokius produktus, mėsą galima pirkti, nes jų iki begalybės nesugadinsi, ir nuo tavo gebėjimo ruošti maistą priklausys, kokį rezultatą turėsi.

Atk rašė:
Anksčiau rūpėjo tautos sveikata, nes sveiki žmonės bus, tai ir geriau gyvens, o dabar kiekvienas už save, kas kitam negerai, nesvarbu, svarbu, kad tau būtų gerai ir tavo šeimai.

"Rūpėjo". Nežinau, iš kur tokių idiotiškų minčių prisigaudei, bet, akivaizdu, tais laikais negyvenai, arba buvai koks nors niekingas funkcionierius. Bet kuriuo atveju esi apgailėtinas, kad šitaip meluoji ir neraudonuoji. Štai pavyzdžiai, kurie akivaizdžiai įrodo, kad SSRS laikais kaip tik buvo nusišikti ant sveikatos ir žmonių:
1. Lietuviai buvo tremiami į Sibirą, kur jie mirdavo, būdavo nužudomi ir t.t.
2. Nebuvo jokios aplinkosaugos politikos. Dabar, pavyzdžiui, miškų urėdijos Lietuvoje privalo atsodinti bent jau lygiai tokį patį plotą, kokį iškirto. Ir jos tą daro iš savo lėšų. Taipogi yra reikalavimai ir transportui, ir dar rekreacinės veiklos vykdymui ir krūvos kitų, kurių SSRS laikais nebuvo. Paprastai tariant, galėjai tais laikais vanoti tiek miško kiek širdis geidžia, kol įvykdai planą (o planai būdavo apverktinai apgailėtini, nerealūs ir kenksmingi aplinkai).
3. SSRS kariuomenė išaugino ištisą banditų, nusikaltėlių kartą. O kas tokiais netapo, buvo suluošinti psichologiškai, fiziškai.
4. Jeigu pasisekdavo pas dantistą, tai jausdavai tik daugybę bjauraus skausmo, nes būdavo naudojami anestetikai, kuriems kone pusė SSRS populiacijos buvo alergiška. O jeigu nelabai, likdavai be pusės dantų po dantų "taisymo".
5. Kaip čia išėjo, kad po Černobylio katastrofos net Lietuvoje padaugėjo vėžinių susirgimų, kurių padariniai tęsiasi net iki dabar (turiu ne vieną ir ne du buvusius dabar jau amžinatilsius pažįstamus, kurių tėvai buvo visiškai sveiki, ilgaamžiai, bet jie ėmė kristi kaip lapai po 1986ųjų)?
6. Taip pat mano dėdė buvo nušvitintas radiacija, nes nuėjo "ne į tą zoną".

Taip kad pyk nepykęs, bet tikrai idiotiškai galvoji, jeigu manai, kad tada žmogus žmogui rūpėjo. Tada buvo dar daugiau bjaurasties, veidmainysčių ir niekingumo, kuris užsiliko net iki dabar, dėl ko Lietuva vis dar moraliai ir ekonomiškai stagnuoja. Ir reikės dar 2-3 kartų, kol čia kažkas pradės rimtai keistis.

Atk rašė:
Buvo toks šukis SSSR laikais, kad žmogus žmogui, tovarišč ir brolis ar kažkaip panašiai, o kur tabar tokį šukį išvysi?

Kas iš to šūkio, jeigu jo niekas tada nesilaikė?

Atk rašė:
Rusus ten priešais laiko, ten kitas tautasirgi priešais laiko rimtais, ginkluojasi.

Nes per rusų tautą Lietuva nukentėjo kone labiausiai. Jeigu ne rusai, dabar Lietuva, tikėtina, būtų didesnė, stipresnė ir laimingesnė valstybė. Nesakau, kad rusai yra bjaurūs žmonės. Jie nukentėjo lygiai taip pat dėl savo "genialios" valdžios sprendimų, kurie padarė iš rusų etatinius girtuoklius, ligonius ir tikinčius bet kokiu šūdu, kuris jiems sakomas. Tačiau lietuviai, atrodo, tam nepasidavė, ir nusprendė galiausiai išbristi iš tos šūdo krūvos ir mėginti kurti ateitį pati, kartu su pažangiomis Europos šalimis.

Atk rašė:
Padarytų nemokamą transportą<...>.

O tai iš ko vairuotojams bus mokami atlyginimai? Iš ko autobusai bus perkami, iš ko remontuojamos autobusų stotys, iš ko bus prižiūrimi autobusai? Ar tu siūlai visiems įteisinti "transporto mokestį"? Bet tai būtų totali nesąmonė, nes ne visi naudojasi tuo transportu.

O ar transportas yra per brangus, ar ne, tegul jau aiškinasi Konkurencijos Taryba. Jų darbas yra sugaudyti visus kartelius, nesąžiningus susitarimus ir nubausti juose dalyvaujančias šalis. O jeigu tau atrodo, kad KT dirba nevykusiai šiuo atveju, tuomet pateik jiems konkrečių įrodymų, kad transportas yra per brangus, t.y. normalios laisvos rinkos sąlygomis jis būtų pigesnis. Juo labiau, akivaizdu, kad KT veikia neblogai, nes paskutiniu metu nepabijojo Forum Cinemas skirti milijoninės baudos už monopilinį elgesį.

Atk rašė:
Tai pratina, kad viskas mokoma, kad visur vilkai, kurie tave sugaus ir privers sumokėti baudą, jei neatsižimėsi bilieto. Bet gal ir žmonės sukiltų, jei padarytų nemokamą transportą, kad aš nevažinėju, o valstybė švaisto nemokamam transportui. Tokių egoistų juk atsirast galėtų, kuriems tik jie patys rūpi, o kad kitiems bus geriau jiems dzin.

Žinok, solidarumas nėra ekvivalentu idiotizmui. Tai, ko nori tu dėl viešojo transporto, yra tolygu idiotizmui. Kodėl žmogus, kuris nesinaudoja tuo transportu, turi už tai papildomai mokėti? Juk jis ir taip moka daug - už techninę savo asmeninio transporto priežiūrą, už remontą, už transporto priemonės išlaikymą, moka mokesčius, kurių dalis skiriama keliams, t.y. tiems patiems keliams, kuriais naudojasi ir tas pats viešasis transportas. Manau, solidarumo šiuo atveju pakanka ir, jeigu nori dar kažko daugiau, tai peržengi solidarumo ribas ir ateini iki idiotizmo.

Be to, viešasis transportas tikrai nėra brangus. Žinoma, po euro įvedimo jis tikrai pabrango (visiems tą neigiantiems galiu pateikti lentelę su kainomis "prieš ir po" euro), tačiau ne kelis kartus, o tik daugiausia 5-15%. Tačiau dirbantiems žmonėms (ypač jaunimui, kuris tik pradėjo dirbti maždaug prieš euro įvedimą) atlyginimai kilo tikrai daugiau nei 5-15%. O kam nekilo, turėtų susimąstyti, ar jie dirba naudingai. Arba keisti darbą, jeigu darbe vyksta kokios nors rūšies išnaudojimas. Geri specialistai visada ras geresnį darbą.

Atk rašė:
TBuvo ir chamizmo ir melagisčių tais laikais, jų visada buvo,bet žmonės buvo ne tokie vilkai.

Taip, tada žmonės buvo tigrai, krokodilai, pabaisos. O dabar mes sušvelnėjome po SSRS žlugimo ir esame tik "tokie vilkai".

Atk rašė:
Anksčiau jokių kodų ant durų nebuvo, kaip dabar ant kiekieno namo durų dar kodų prisidėjo, užsidarė kaip kalėjime.

O kam taisytis spyną prie durų, jeigu visi žino, kad nėra ko vogti? SSRS laikais visi uždirbdavo kaip ir neblogai, tik problema buvo ta, kad nebuvo, kur išleisti tų pinigų... O ir daug kam reikėjo visokių leidimų (pavyzdžiui, automobiliui).

Atk rašė:
Jei sulygintume procentus chamizmo anksčiau ir dabar, agresijos lygį sulygintume, tai dabar šito daugiau yra.

Šūdą pirma labai gerai sumali, o po to jį išverdi. Smarvė yra tiesiog apgailėtina. Už tai tave pagirti turiu... :) O dabar rimčiau. Tai kiek tiksliai procentų chamizmo buvo tada, o kiek dabar? 5%, 10%? Bet lyginant su kuo? Koks yra chamizmo "matavimo vienetas" ir kaip jis išmatuojamas? Em, nežinai? Nes tokio nėra? Tai būk geras, tą savo išsivirtą šūdą pasilik sau ir kitiems jo nekišk, nes čia yra ir protingų žmonių, kurie nėra chamai kaip tau atrodo. Tiesiog, matyt, sprendi apie visus pagal save. :)

Atk rašė:
Anksčiau taip nesikeikė, kap dabar būna, kad necenzurinių ir nešvankių žodžių daugiau nei nomalių ir vaikai maži tai daro.

Vaikai perima tai, ką jiems perduoda "šlovingo sovietinio rytojaus" tėvai. Tad ar tikrai chamizmo dabar daugiau, ar visgi chamizmas dabar tiesiog atėjo iš tų tamsių laikų?

Atk rašė:
O Dabar vaikms visokie spidermanai, ten šaudosi, sprogdinasi. Visokie Betmanai, prisižiūri, o paskui ir šaudo iš tikrųjų.

Jeigu nebūtum toks siaurai mąstantis, puikiausia suprastum, kad visuose minėtuose pop kultūros variantuose yra tiek daug gėrio, tikėjimo šviesia ateitimi, idėjiškumo, kiek jo nėra buvę per visą "kreivų veidrodžių imperijos" istoriją.

Atk rašė:
Jeigu anksčiau buvo vertinama kultūra, kas turėjo kokiu nors paveikslų daug ir domėjosi kūltūra, tas buvo garbingas žmogus, tai dabar dar tikslai suprimityvėjo ir vertinimas žmogaus primytyviuosne dalykuose.

Nu ir na*ui... Tokio idiotizmo seniai nesu skaitęs. Galiu tau konkrečiu pavyzdžiu paaiškinti, kad tais laikais kultūra BUVO NIEKINAMA. Va mano tėvai buvo inteligentai ir vos nebuvo ištremti į Sibirą vien todėl, kad jie turėjo kažkokį paveikslą. Ir tokių atvejų buvo ne vienas ir ne du. O dauguma tokių atvejų baigdavosi liūdnai - ištrėmimu ir mirtimi. Tad esi visiškas praplautasmegenis, jeigu drįsti teigti, kad SSRS, baisiausia valstybė per visą žmonijos istoriją, padariusi daugiausia karo nusikaltimų, buvo kažkuo gera. Net nacistinė Vokietija nėra pridariusi žmonijai tiek žalos kiek SSRS (ir jeigu nacistinė Vokietija nebūtų masiškai pati žudžiusi visko, kas nėra "arijai", tai ji būtų sutraiškiusi SSRS be galo lengvai, nes ten visi buvo pavargę nuo stalinistinės diktatūros).

Taigi, viską apibendrinant, akivaizdu, jog čia yra asmenų, sergančių Stokholmo sindromu. Nors, vertinant situaciją logiškai, SSRS yra valstybė, kuri Lietuvą tiesiog sužlugdė ir privertė atsilikti nuo pažangesnio pasaulio dešimtmečiais, lietuvius sukiršino, supriešino, padarė totaliais bailiais, nepilietiškais, kas yra akivaizdu ir dabar. Taipogi per SSRS buvo sunaikintas ir kultūrinis židinys tremiant protingesnius ir turtingesnius žmones į Sibirą, kur dauguma tų žmonių mirdavo, o grįžę būdavo niekinami jau praplautasmegenių savo tautiečių, kas juos irgi pavertė mentaliniais vergais.

O dabar mes bent jau turime pasirinkimą. Mes galime toliau nekęsti tos istorijos, pliektis tarpusavyje, bet galime ir keisti savo ateitį ir kartu suprasti, jog netgi vienu metu buvusi karine jėga galingiausia valstybė pasaulyje nesugebėjo palaužti lietuvių tautos, jos nutautinti.
 • +9Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-10-05, 12:06
Pranešimai: 65
Reputacija: +59
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-30, 13:10 
     
Prasymas visiems nesikeikti, rasote idomei, bet kai tik keismas ar ivardijimas oponento /idiotu/ ar panasiai norisi praleisti eilute... technologijos man tuo ir patinka kad cia kai kurie moka priesininka taip susukti i raga vien zodziais/formulem kad anam ir fantazija baigiasi :D
 • +1


_________________
Kas nežino savo praeities, tas priverstas ją pakartoti. Algimantas Čekuolis.Užsiregistravo: 2014-02-09, 12:39
Pranešimai: 275
Reputacija: +183
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-30, 17:28 
     
Atk rašė:
Bet dainos kokios buvo
Apie gerį dainuoja. O ne taip, kaip dabar filmuose šaudo, žudo vieni kitus, teisybės ieško,kur jos niekada nesuras.
Nebuvo ten viskas idealu, bet...


Gal nereikia sapalionių, gerai? Nori "cukruotų" vaikiškų pasakų? Disnėjus gali tau jų pasiūlyti į valias. O jeigu žiūri išimtinai Holivudo "bojevyykus" - tavo paties problema.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-09-22, 13:41
Pranešimai: 1101
Reputacija: +30
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-06-30, 21:43 
     
Ačiū Atk,kad priminei,kokie mes laimingi atsikratę komunistinio jungo!
 • +2


_________________
Nuomonė apie žmogų, kaip ir apie beveik kiekvieną būtybę, priklauso nuo to, iš kokio atstumo į jį žiūri!


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:24
Pranešimai: 852
Miestas: Klaipėda
Reputacija: +405
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 13:52 
     
"...Toliau kodėl pirkti parduotuvinį maistą?"
Kaip tik aš jo ir neperku arba žiūriu sudėtį.
Pavyzdžiui bulvės ir kitos daržovės užaugintos kaime, tai yra savo. Aš stengiuosi pirkto maisto nevartoti daug. Tuo labiau, kai visokie pakeliuose yra produktai, visokie makaronai, bulvytės, su kilmetrine sudėtim.
 • +1
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 13:55 
     
"Kas iš to šūkio, jeigu jo niekas tada nesilaikė?"
Anksčiau rusiškas, sovietinis žmogus buvo geraširdis, bruožas toks budavo, viesiems padėdavo ir nieko už tai mainais nelaukdavo. Kai sugriuvo sąjunga, tada šitas bruožas pradėjo greitai dingti iš žmonių, žmonės pradėjo į vilkus transformuotis, kiekienas už save.
 • -1Paskutinį kartą redagavo Atk 2016-07-01, 14:14. Iš viso redaguota 1 kartą.


Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 13:56 
     
"O tai iš ko vairuotojams bus mokami atlyginimai? Iš ko autobusai bus perkami, iš ko remontuojamos autobusų stotys, iš ko bus prižiūrimi autobusai?"
Iš valstybės biudžėto. Išlaidas kosmoso programoms ir karų programoms skirti tranportui ir tai, manau su viršum užtekstų pinigų. Dar naujina tą transportą kas 5 metus. Būtų senas, jei nenaujintų, gal net jau vien užtektų tų pinigų, už kuriuos nebuvo nupirkti nauji autobusai.
Aš buvau Rusijoj, tai ten taip pinigus į kairę ir į dešinę nešvaisto, ten su senais autobusais važinėja.
 • -2
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 14:00 
     
"Kodėl žmogus, kuris nesinaudoja tuo transportu, turi už tai papildomai mokėti?"
Kol taip mąstytsi, niekad nepakilsi iki dvasinių aukštumų.
 • -2
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 14:03 
     
"...Šūdą pirma labai gerai sumali, o po to jį išverdi. Smarvė yra tiesiog apgailėtina. ..."
Taip, labai kūltūringas, žmogus matau. Toks gražus tavo žodynas. Toks žmoniškas, anksčiau buvo viskas taip nežmoniška, grubu, o dabar toks aukštas lygis, tokia kultūra, tokie žodžiai puikūs. Šaunuolis!
 • +1
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 14:11 
     
Skeleton rašė:
Atk rašė:
Bet dainos kokios buvo
Apie gerį dainuoja. O ne taip, kaip dabar filmuose šaudo, žudo vieni kitus, teisybės ieško,kur jos niekada nesuras.
Nebuvo ten viskas idealu, bet...


Gal nereikia sapalionių, gerai? Nori "cukruotų" vaikiškų pasakų? Disnėjus gali tau jų pasiūlyti į valias. O jeigu žiūri išimtinai Holivudo "bojevyykus" - tavo paties problema.

Paimkime tom ir džerį, ten jie nuolat pešasi, mušasi, keršijavienas kitam, bombas mėto. Ar mieganti gražuolė, ten kažkas kažką apgavo, apmelavo, visi suskubo intriguose, kažkas kažko nekenčia. Na o gale pabūčiavo, atsikėlė, pasaka laiminga, bet kol vyko viskas tai žiūrovas kažko nekentė. Tas kas kurė šitą, jis tikslą pasiekė, kad tu kažko nekentei. O paskui galima paaukoti gražią pabaigą uždėti, ašarą spaudžia, nors visą siužetą pešėsi. Va taip paperka žmonės ir autorius realizuoja savo ligoto vidinio pasaulio fantazijas.
Nors čia bet kokį filmuką jei paimti, ten surasti galima irgi kažko negero, sunku bus surasti visiškai gerus filmukus. Jei ir paimsim Vinipucho filmoką, tai ten Vinipuchui pasireškia gobšumas. Todėl vaikams galima rinkti tuos filmukus, kur daugiau gėrio. Anksčiau aplamai laikai buvo geresni, ne tik SSSR, bet ir kitur. Anksčiau ne tokie vilkai visi žmonės buvo. Dabar šitas suvilkėjimas atvedė prie terorizmų, prie grėsiančių karų, prie grėsiančio didelio vargo.
 • +1
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 14:59 
     
Taip taip, anksčiau žmonės geresni buvo, mažiau žiaurumų buvo. Ir pasaulinių karų nebuvo, nebuvo ir vagių, žudikų. Ir visi oriai gyveno, prisiriję pilvus, keliavo po pasaulį ir t.t. ir t.t. O iš tikrųjų, tik rožinėm spalvom praeitį matot, ir tiek.
 • +2


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 14108
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2127
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 21:45 
     
Atk rašė:
"Kas iš to šūkio, jeigu jo niekas tada nesilaikė?"
Anksčiau rusiškas, sovietinis žmogus buvo geraširdis, bruožas toks budavo, viesiems padėdavo ir nieko už tai mainais nelaukdavo. Kai sugriuvo sąjunga, tada šitas bruožas pradėjo greitai dingti iš žmonių, žmonės pradėjo į vilkus transformuotis, kiekienas už save.


Kurgi ne, kolukieciai atsilyginimo snapsu laukdavo kaip lietaus per sausra. Jei ne snapsu, tai vogtom gerybem. Ir apsciai buvo visokiu vertelgu, kur tik isdurt kita stengesi.
Toks vaizdas, kad tamsta tycia visokius kliedesius cia rasineji arba neitiketinai naivus esi (jei gan jaunas), o gal tiesiog gerai praplautom smegenim (jei nebejaunas ir sovietiniu laiku mates).
 • +2
Užsiregistravo: 2014-10-03, 07:18
Pranešimai: 79
Reputacija: +45
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-01, 21:59 
     
Atk rašė:
"O tai iš ko vairuotojams bus mokami atlyginimai? Iš ko autobusai bus perkami, iš ko remontuojamos autobusų stotys, iš ko bus prižiūrimi autobusai?"
Iš valstybės biudžėto. Išlaidas kosmoso programoms ir karų programoms skirti tranportui ir tai, manau su viršum užtekstų pinigų. Dar naujina tą transportą kas 5 metus. Būtų senas, jei nenaujintų, gal net jau vien užtektų tų pinigų, už kuriuos nebuvo nupirkti nauji autobusai.
Aš buvau Rusijoj, tai ten taip pinigus į kairę ir į dešinę nešvaisto, ten su senais autobusais važinėja.


Jei zmogus koki arkli turetu, pluga, tai isvis jokie autobusai jam nerupetu. O dar jei butu rinkejas, jam ne arklio nereiketu. O jei...
 • 0
Užsiregistravo: 2014-10-03, 07:18
Pranešimai: 79
Reputacija: +45
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-02, 00:00 
     
Atk rašė:
Paimkime tom ir džerį, ten jie nuolat pešasi, mušasi, keršijavienas kitam, bombas mėto. Ar mieganti gražuolė, ten kažkas kažką apgavo, apmelavo, visi suskubo intriguose, kažkas kažko nekenčia. Na o gale pabūčiavo, atsikėlė, pasaka laiminga, bet kol vyko viskas tai žiūrovas kažko nekentė. Tas kas kurė šitą, jis tikslą pasiekė, kad tu kažko nekentei. O paskui galima paaukoti gražią pabaigą uždėti, ašarą spaudžia, nors visą siužetą pešėsi. Va taip paperka žmonės ir autorius realizuoja savo ligoto vidinio pasaulio fantazijas.

Paimkime „Nu pogodi“:

Paveikslėlis

Atk rašė:
Nors čia bet kokį filmuką jei paimti, ten surasti galima irgi kažko negero, sunku bus surasti visiškai gerus filmukus. Jei ir paimsim Vinipucho filmoką, tai ten Vinipuchui pasireškia gobšumas. Todėl vaikams galima rinkti tuos filmukus, kur daugiau gėrio. Anksčiau aplamai laikai buvo geresni, ne tik SSSR, bet ir kitur. Anksčiau ne tokie vilkai visi žmonės buvo. Dabar šitas suvilkėjimas atvedė prie terorizmų, prie grėsiančių karų, prie grėsiančio didelio vargo.

O vakarietiško „Winnie the Pooh“ tikriausiai nematėte?
Paveikslėlis

Sovietų animacija nėra niekuo ne turingesnė, dvasingesnė ar geresnė. Daugeliu atveju sovietai tiesiog klonavo vakarietišką (dažniausiai Disney) animaciją. Pats akivaizdžiausias pavyzdys tai „Tom&Jerry“/„Nu pogodi“. Identiška tematika, panašūs personažai ir t.t. Vienintelis skirtumas, tai tas, kad sovietų animacija buvo labai skurdi. Jei „Disney“ dažniausiai rodė pilnametražius animacinius filmus (~1.5val trukmės). Tai sovietai sugebėdavo tik 20-30 min. filmukus pagaminti. Jei tai buvo trumpas animacijos serijos, tai vakarai jas štampavo šimtais, sovietai - tik dešimtimis. Aštuntam dešimtmetyje vakarai nuo pieštinės animacijos pereidinėjo prie kompiuterinės grafikos. Tai tuo tarpu sovietams neliko nieko kito, kaip „lipdyti“ animaciją iš plastilino (pvz. Krokodilas Gena“). Nors pastarasis dar buvo palyginti geras, lyginant su kitais plastilininės animacijos siaubais.
 • +2
Užsiregistravo: 2009-07-27, 22:29
Pranešimai: 1679
Miestas: Kaunas
Reputacija: +248
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-04, 08:46 
     
Atk rašė:
"O tai iš ko vairuotojams bus mokami atlyginimai? Iš ko autobusai bus perkami, iš ko remontuojamos autobusų stotys, iš ko bus prižiūrimi autobusai?"
Iš valstybės biudžėto. Išlaidas kosmoso programoms ir karų programoms skirti tranportui ir tai, manau su viršum užtekstų pinigų. Dar naujina tą transportą kas 5 metus. Būtų senas, jei nenaujintų, gal net jau vien užtektų tų pinigų, už kuriuos nebuvo nupirkti nauji autobusai.
Aš buvau Rusijoj, tai ten taip pinigus į kairę ir į dešinę nešvaisto, ten su senais autobusais važinėja.


Tai visgi, sakai, kad visiems žmonėms mokėti už viešajį transportą kuriuo naudojasi tik pusė žmonių yra normalu? nekvepia socializmu?


Šiaip jau važinėti su senais nusidėvėjusiais autobusais ir yra pinigų švaistymas į kairę ir dešinę.
 • -1Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-04, 09:13 
     
Dėl viešojo transporto, net jei jis nemokamas, tai situacijos nelabai keičia. Talinas padarė nemokamu, viešojo transporto naudojimasis išaugo 5% - maždaug turbūt tiek, kiek yra zuikių.
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 14108
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2127
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-04, 17:26 
     
immortallt rašė:
Dėl viešojo transporto, net jei jis nemokamas, tai situacijos nelabai keičia. Talinas padarė nemokamu, viešojo transporto naudojimasis išaugo 5% - maždaug turbūt tiek, kiek yra zuikių.

Ten negerai, kad reikia su savim pažymėjimą nešiotis, gal dėl to, nes kur prie ežero nuvažiuoti ir visą laiką reikia pažymėjimą imti, pririštas prie jo esi, o jei pamirši. O gal ir nedažnai važinėja transportas, bet tada gal važinės tas, kam ištikrųjų reikia. Bet bent jau su pažymėjimu Latvijos piliečiams, tai jau ir tai didelis žingsnis į priekį. Ar Estijoj... Reikia visoj Estijoj padaryt, o ne tik Taline. Kad ir tarpmiestiniai ir priemestiniai autobusai būtų nemokami.
Pavyzdžiui ir taip iš žmogaus ima pinigus už žemę, o jei jis nepalaiko valstybės ir negali jis sau ramiai turėt žemės, reikia jam pirkti ir paskui mokėt už nuomą žemės tarsi. Tai yra susuko valstybė žmogų į pančias labai stipriai, kur jam sunku būti laisvu. Kalba apie laisvę, o visi sėdi kaip vergai ant pinigų sistemos, priryštas prie pinigų, neturi jų ir nei žemės negausi, kur namą sau pastatyt ir daržą užsivest, nei nieko. Ir pastoviai vis į tuos kreditus bando įtraukt. Pavyzdžiui darbo biržoj, mes mokysim tave, ten specialybės 9 mėnesius, bet jei pamatysi, kad darbas tau nepatinka, tada mes iš tavęs išeškosimetuos pinigus. Tai yra tau tarsi duoda mainais pinigus su sąlyga, kad tu 9 mėnesius mokysies, o ne dovanoja, o jei prieštaraus tie mokslai tavo širdžiai, tada tu išeit negali, turi vistiek sėdėt ant pavadėlio, kitaip iš tavęs atims tuos pinigus, kuriuos tarsi buvo padentas mokslas. O iš kur tų jų gausi? Man sukėlė šypseną žodis "išeiškosime". Tokie ieškotojai, ieško pinigų...
Tai yra ant grandinės bando tvirtai žmogų pririšti. Ir tik ir sako, jūs skolinkitės! Visur reklamų kreditų skolinimo kaip grybų po lietaus, lengvą verslą matyt pagavo. Tokį dykaduoniška, nieko nedarai, negamini, o pinigus gauni. Tik reikia poramulkių apmulkint, kad reikia pasiskolinti.
 • +1
Užsiregistravo: 2013-12-03, 16:17
Pranešimai: 1103
Reputacija: -28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-07-05, 10:50 
     
Atk visiškas sovietinio tinginio pavizdys. Valstybė turi visais rūpintis, viską duoti nemokamai ir t.t.

O gal visgi tu pats turi savim rūpintis?? Jei tave kas ir supa į "pinigų pančias" tai tik tu pats. Mokinkis, dirbk dirbk ir užsidirbsi pinigų ir būsi laisvas. O jei visą jaunystę bambalį prie laiptinės gėrei, su kitais tokiais pat degradais, tai tik tavo pačio kaltė, kad dabar neišgali susimokėt euro už viešajį transportą.

Visi esat lygūs. Tik vieni dirbat - kiti skundžiatės. Vieni investuoja į mokslą/kvalifikaciją - kiti į bambalį. Toks ir skirtumas.

Ir nematau nei menkiausios priežasties kodėl valstybė turėtų visus lyginti, jei pastangų į savo gerovę dedate skirtingai. Arba visiems teikti nemokamas paslaugas, kai dalis žmonių jomis nesinaudoja ir nesinaudos. Nesinaudojau autobusais ir nesinaudosiu. Tai tu man paaiškink, kodėl iš mano mokesčių turėtų būti jie finansuojami?

Cituoti:
Ir tik ir sako, jūs skolinkitės! Visur reklamų kreditų skolinimo kaip grybų po lietaus, lengvą verslą matyt pagavo. Tokį dykaduoniška, nieko nedarai, negamini, o pinigus gauni. Tik reikia poramulkių apmulkint, kad reikia pasiskolinti.


pinigus skolinti kvailiams irgi verslas ir rizika kad jų negražins. todėl tu ir moki milžiniškas palūkanas, nes esi nepatikimas, ir nemoki tvarkyti savo finansų.
 • +3Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'