Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 10 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 12:43 

Tik savaite anksčiau. Tik 5 minutes anksčiau/greičiau ir žemei jau būtų baisiai daug katastrofų. O čia savaitė.
  • 0

Reputacija: +2954

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 13:39 

Šiaip tai 5 minutės tai reikštų kad pataikytų beveik į Žemę, o tai visvien beveik galas. Reikia skaičiuoti - 7 / 365 = 0,019. Vadinas mes vos per 2% buvome nuo katastrofos. Net jeigu vieną dieną būtume pavėlavę ar ankščiau, visvien sutrikdytų tinklus, nes prie pat žemės praskrietų.
  • 0

Reputacija: +35

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 15:19 

Tai va.. Matome ant kiek esame bejėgiai prieš astronomines katastrofas ir ką NASA darytų pastebėjusi katastrofos požymius. Ramaus miego visiems! ;D
  • +2

Reputacija: +351

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 21:19 

Na ir gerai NASA padare ,nera reikalo kelt masine psichozes. Jai butu 100 procentine tikimybe reiketu pranesti
  • +1

Reputacija: +61

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 21:26 

Ko negalime kontroliuoti, apie tai reikia mažiau ir galvoti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 21:44 

Hmm... dar 2010 metais rašė apie 2012:
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/a ... 21/272&l=2

rašė ir 2012 metais:
http://alkas.lt/2012/03/07/dar-vienas-s ... ovu-darba/

gal ne apie konkrečiai liepos 23 d., bet tie dalykai buvo žinomi, tai nelabai suprantu ką, kada ir nuo ko slėpė, gal nuo šito teksto autoriaus buvo paslėpta? Gal konkrečiai vieną žybsnį ir praleido, bet esmė, kad buvo žinoma, kad gali visko būti.
  • +1

Reputacija: +52

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-15, 23:35 

Borland rašė:
gal ne apie konkrečiai liepos 23 d., bet tie dalykai buvo žinomi, tai nelabai suprantu ką, kada ir nuo ko slėpė, gal nuo šito teksto autoriaus buvo paslėpta? Gal konkrečiai vieną žybsnį ir praleido, bet esmė, kad buvo žinoma, kad gali visko būti.

Pirmas tik apie aktyvumą, antras parašytas kovo mėnesį, tad ne..
Taip. Tokie dalykai yra žinomi. NASA dalija visą informaciją viešai ir net čiut ne kaip tiesiogine transliacija. Tokie dalykai nėra tik žinomi, bet ir daug mėgėjų ar ekspertų juos stebi. Ne tik NASA atstovai. Šiaip greitai pagooglines nustebau, kad niekas apie tai tikrai nekalbėjo, nes „smūgis“ tikrai nemažas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Čia didžiąją dalį kadrų „praskipinau“, bet esmė matosi.
  • +2

Reputacija: +351

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-16, 00:11 

Žinot šiandien paskutinė nuotrauką kokia buvau radau tai.
Tai pagal sprendžiat maždaug čia turėjo būt žybsnis, aišku silpnesnis.
Bet man atrodo, kad tai aš pajutau šiandien. Na taip būna dažnai lyg kažka pajuntu, bet nesuprantu nei kodėl nei iš kur. Gal tai ir yra paaiškinimas, dėl to kalti saulės žybsniai?
Ar tai tik kvaila nesamonė? Aš nebandau juokaut, tik įdomu. Nors šiaip širdim nesiskundžiu, bet kaip ir buvo pasusikes vožtuvas ar kas ten. Na sakė nieko baisaus ir tai nepavojinga. Tik tame ir klausimas, nes lyg kartais sujaučiu kažka, bet nei suprasi nei ka. Nei skauda, nei duria. Lyg užgula, bet tai įvyksta pora sekundžiu ir retai. Tai nepasakyčiau, kad tai dėl to širdis kalta, gal ir yra esmė saulės žybsniai, o gal tai tesiog tai atsiranda iš mano galvos. Turiu omeni vaizduotės ar kažkas panašaus. Žinau jūs ne daktarai, aš taip pat tik sakau, kad keista.
Žinot žmogaus protas daro stebuklus, norint tu gali ne jausti skausmo ar sukelti sau silpnumo simptomus. Ir man tai pažystama. Tik kartais nesupranti kas kaltas tuomet sunkiau būna suvogti kas yra kas.

Galbūt norit sužinoti dalelė ką gali protas? Aš rimtai.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +231

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-08-16, 00:29 

Borland rašė:
Hmm... dar 2010 metais rašė apie 2012:
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/a ... 21/272&l=2

rašė ir 2012 metais:
http://alkas.lt/2012/03/07/dar-vienas-s ... ovu-darba/

Tas ir keisčiausia, kas nuo ko ir ką paslėpė. Va puslapis pagal kurį daug kas žiūri prognozes pašvaistėms stebėti (pora dienų po CME jau galima bandyti žvalgytis, jei aišku pasiseks ir bus mūsų pusėn) - http://www.spaceweather.com/archive.php ... &year=2012 - "One can only imagine the geomagnetic storms such a fast CME could produce if it were heading our way."
  • +1

Reputacija: +546

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume