Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-11-11, 16:18 

Nežinau kaip laiko dabartinės audi, bet "bulkos" tai "nemirtingos" ypač kėbulai. Kiek žinau nuo naujų VW ir Škoda auto trupa dažai, tokiais mažais taškeliaias dėl blogo cinkavimo, kaip su audi tuo klausimu šiais laikais nežinau.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +1524

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-11-11, 19:13 

dievina audi 80 ir 100 o visos kitos dar neaisku. o labjausei dievina vw b4 nes pigus ir daliu gali rasti salikelei besimetanciu
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -95

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-11-11, 19:34 

Kažkaip perdaug supuvusių bulkų mačiau kad galėčiau teigti jog jos nemirtingos. O pati audi patikimumo legenda tik mitas, nė vienas draugas kuris turėjo audi neapsiėjo be didesnio remonto. Genda visos, vienos rečiau kitos dažniau. Brolis turi B4 Passat'ą, nespėja važiuoklės tvarkyt, man pigiau BMW e61 išlaikyt kainuoja :D
  • 0

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-11-11, 22:46 

Stipa rašė:
Kažkaip perdaug supuvusių bulkų mačiau kad galėčiau teigti jog jos nemirtingos. O pati audi patikimumo legenda tik mitas, nė vienas draugas kuris turėjo audi neapsiėjo be didesnio remonto. Genda visos, vienos rečiau kitos dažniau. Brolis turi B4 Passat'ą, nespėja važiuoklės tvarkyt, man pigiau BMW e61 išlaikyt kainuoja :D
Tik daužta bulka gali pūti, arba jei necinkuotos lievos neoriginalios skardos buvo pakeistos po avarijos, pas mane nė rūdelės niekur. Ne nedievinu bulkų pardaviau už simbolinę kainą, nes nusibodo kiek galima ja drožti 10 metų prieš mane ir dar aš 14 metų ant dujų. Variklio kompresija po puse milijono km buvo 15 Bar, keičiau tepalus sąžiningai kas 10kkm, gal tas turi reikšmės.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1524

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-11-13, 16:18 

Hehe, tada, kai jų pirmą kartą užvežė, lyginat su Žiguliais ir Moskvičiais, net Ford ir Fiat labai patikimi atrodė :D Iš to ir legendos kilo :) O realiai yra ir patikimesnių markių automobilių. Detalės pigios taip pat tik savartynuose, vogtos arba kinietiškos, vienintelis kėbulas pagyrimo vertas.
  • 0

Reputacija: +17

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume