Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 11:08 

O čia pilna daug kurie verkia, kad nėra darbų ir jei randa tenka vergauti.
O čia 16-metis kuris niekam nevergauja ir sau užsidirba.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1765

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 12:58 

Shinigami rašė:

Galėčiau sutikti, jei ne faktas, kad tas paauglys laimėjo minimum 2 gyvenimo loterijas
- Pakankamai anksti atrado veiklą, su kuria gali sieti ateitį, kol kai kurie net sulaukę 30 blaškosi nežinodami ko nori iš gyvenimo.
- Turi tinkamų pažinčių, per kurias žymiai lengviau siekti karjeros, gauti gerą vietą ir nemokamą mentorystę.

Taip, aš esu iš "lūzerių" katerijos, ir taip, aš jam pavydžiu.
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 15:34 

Melyna rašė:
Shinigami rašė:

Galėčiau sutikti, jei ne faktas, kad tas paauglys laimėjo minimum 2 gyvenimo loterijas
- Pakankamai anksti atrado veiklą, su kuria gali sieti ateitį, kol kai kurie net sulaukę 30 blaškosi nežinodami ko nori iš gyvenimo.
- Turi tinkamų pažinčių, per kurias žymiai lengviau siekti karjeros, gauti gerą vietą ir nemokamą mentorystę.

Nėra kvailių ir "lūzerių" , kiekvienas žmogus yra protingas ir naudoja skirtingas taktikas, kad išgyventų.
"lūzeriai" sąmoningai tokiais apsimeta, geria, baliavoja ir kitaip smagiai leidžia laiką, nenaudoja savo energijos ir poto apsimeta, kad jiems ištikrųjų rūpi kažką pasiekti ir aplinka kalta ir tt. ir jie ištikro šitą vaiką laiko kvailu. Kam jis čia 16-kos dirba kažką daro.. yra lengvesnių kelių ;)
  • +1

Reputacija: +121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 16:22 

Melyna rašė:

Jei tu blaškaisi ir nežinai ko nori iš gyvenimo - tai nėra valstybės ar tavo kaimyno problema. Tokiems neduoti jokių pašalpų, kai išalks supras ko nori iš gyvenimo.
Ar tau 20 ar tau 80 metų, mokytis niekada nėra vėlu.

Baigęs mokyklą nežinojau ko noriu. Todėl sėdėjau prie kompiuterio, valgiau, su mergom miegojau, vėl valgiau kol priaugau svorio ir sunku judėti pasidarė. Dabar valstybė man privalo mokėti invalidumo pašalpą su kuria galėčiau padoriai ir sočiai gyventi visa likusi savo gyvenimą ir svoris nekristu. Nes man jau per vėlu svori mesti.

Iš kur tu ištraukei, kad jis turi pažinčių kurie jam padeda siekti karjeros? Iš kur tu ištraukei kad jis turi nemokama "mentoryste"? Žinoma interneto naršymas nemokamas, o ji apmoka tėvai, bet tai nėra mentorius.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 16:58 

na užduotį už 15€ galima padaryti ir su googlės pagalba.
Padarius 20 tokių atsiras ir viena kita pažintis (aka mentorius ar tai bendramintis su panašiu kiekiu patirties tik kiek kitom žiniom).
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +1598

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 19:32 

HardAxe rašė:
na užduotį už 15€ galima padaryti ir su googlės pagalba.
Padarius 20 tokių atsiras ir viena kita pažintis (aka mentorius ar tai bendramintis su panašiu kiekiu patirties tik kiek kitom žiniom).

Matau jog esi apgautas :) Paskaityk mano žinutę auksčiau, Mėlyna, viską supranta ir nebūtina aiškinti.
  • 0

Reputacija: +121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 20:09 

Cituoti:
Jei tu blaškaisi ir nežinai ko nori iš gyvenimo - tai nėra valstybės ar tavo kaimyno problema. Tokiems neduoti jokių pašalpų, kai išalks supras ko nori iš gyvenimo.

Ne visai gerai mane supratot. Dėl gyvenimo pašaukimo turėjau omeny baltą pavydą. Jau turėjau vieną darbą, galvoju tęsti mokslus, jokių pašalpų dar išvis neteko turėti (galėjau turėti kelis Lt per mėnesį, bet neapsimokėjo dėl biurokratijos perliukų). Tiesiog matau, kad tokių žmonių, nuo mažumės žinančių savo tikslą yra mažuma. Jei jūs vienas iš jų - sveikinu, turbūt pats net nepastebit kiek laiko ir energijos gyvenime sutaupot.

Cituoti:
Iš kur tu ištraukei, kad jis turi pažinčių kurie jam padeda siekti karjeros? Iš kur tu ištraukei kad jis turi nemokama "mentoryste"? Žinoma interneto naršymas nemokamas, o ji apmoka tėvai, bet tai nėra mentorius.

Iš šitos pastraipos žemiau. Taip, paauglys tikrai įdeda daug savos iniciatyvos, bet tuo pačiu jis dar turi užnugarį, kuris iš esmės ir yra mentorius. Ir nesakau, kad tai blogai. Tiesiog skaudu, kad man tokį gauti reiktų su kažkuo "susiporuot" arba mokėt pinigus, kurių negaliu sau leisti. O darbdaviai lyg užsukti reikalauja patirties (iš kažkur). O internetas čia išvis ne prie ko, ten rasi tutorialus, miglotus profesijų aprašymus, bet ne realią darbo patirtį įmonėje X ar Y. Kažkieno kito patirtis internetuose yra tik rašinėliai, kalbu apie realią praktinę asmeninę patirtį.
Cituoti:
Ieškoti projektų ir juos įgyvendinti marijampoliečiui padeda kaunietis kolega Andrius Paulius. Tiesa, jis – vyresnis, 25-erių metų. Jiedu susipažino per Luko seserį, su kuria ketverius metus draugauja Andrius.
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2016-12-12, 22:03 

Melyna rašė:
Iš šitos pastraipos žemiau. Taip, paauglys tikrai įdeda daug savos iniciatyvos, bet tuo pačiu jis dar turi užnugarį, kuris iš esmės ir yra mentorius. Ir nesakau, kad tai blogai. Tiesiog skaudu, kad man tokį gauti reiktų su kažkuo "susiporuot" arba mokėt pinigus, kurių negaliu sau leisti. O darbdaviai lyg užsukti reikalauja patirties (iš kažkur). O internetas čia išvis ne prie ko, ten rasi tutorialus, miglotus profesijų aprašymus, bet ne realią darbo patirtį įmonėje X ar Y. Kažkieno kito patirtis internetuose yra tik rašinėliai, kalbu apie realią praktinę asmeninę patirtį.
Cituoti:
Ieškoti projektų ir juos įgyvendinti marijampoliečiui padeda kaunietis kolega Andrius Paulius. Tiesa, jis – vyresnis, 25-erių metų. Jiedu susipažino per Luko seserį, su kuria ketverius metus draugauja Andrius.

Bet šitos pastraipos neperskaitei.
Cituoti:
Lukas teigia padėjęs Andriui pramokti programavimo, o galiausiai jie nusprendė dirbti kartu. „Darbus dalinamės pagal tai, kas kuriam labiau patinka.

Tas paauglys mokė 25 metų Andrių programavimo, o ne atvirkščiai. Todėl Andrius nėra pažintis kuri padeda siekti karjeros ar gauti gera vieta, o jie yra partneriai kurie atlieka skirtingas užduotys. Andrius, kadangi vyresnis bendrauja su klientais (nelabai kas pasitikės paaugliu) ir yra atsakingas už dizainą. Lukas yra atsakingas už visko suprogramavimą.
Niekas nesako kad reikia viską daryti vienam. Reikia susirasti parterių. Ypač programavime. Aš galiu programuoti, bet dizainas... Jau ne mano sritis. Ne tik kad nesu meniškas, bet meniškimas žemiau vidutinio lygio pas mane. Tas pats ir dėl klientų ieškojimo ir bendravimo su jais. Gali reikti net trečio asmens, jei dizaineris ir programuotojas nemoka gerai bendrauti su užsakovais arba neturi laiko to daryti, nes turi daug darbo. Bendrauti su užsakovais (derėtis dėl kainos) taip pat reikia mokėti. Bet užtat nedirbsi kažkam, o dirbsi sau.

Bet kad ir kaip bebūtu, asmens sugebėjimų aš nelaikau valstybės atsakomybę. Pagal sugebėjimus ir atlygis turi būti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume