Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-14, 21:50 

Jeigu kam įdomu mano patirtis, galiu pridūrti, kad aš naudoju btc jau keli metai, bet praktiškai tiktais darkneto marketuose. Kartais, jeigu kokia internetine parduotuvė priima btc, ir aš jų turiu, tada sumoku btc, bet tas deja, būna retai, nes nedaug yra parduotuvių priimančių btc. Jei priimtu visos, iš esmės, naudočiau tiktais btc. Dar galiu pridūrt, kad grynų pinigų jau kokie 5 metai nebenaudoju.

Mano asmeninė nuomonė yra, kad cryptocurrency pakeis dabartinius pinigus. Bet tai nebus vien tik bitcoinas, egzistuoja dar dešimtys kitų. Realiai, bus kelios krypto valiutos, kurios koegzistuos viena šalia kitos. Manau.
  • +2

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-14, 23:55 

vanduo4 rašė:
TomasBalčiūnas rašė:
vanduo4 rašė:
-1. BTC yra finansų piramidė, perkelta į virtualų pasaulį!!!!!
Pvz.: Panašiai kaip cigarų kontrabanda vyko sklandžiai kol kartą pasieniečiai nenutarė atlikti reido. Išvalė garažus, konfiskavo transportą, cigarų vertė "krito" nes nelegaliai rūkyti pavojinga. Viskam aprimus vertė vėl kyla.

Šiaip paklausios prekės kaina kyla, kaip jos pasiūla sumažėja...

- Kiekvienas supranta tai kaip sugeba ir mato tai ką nori matyti. Lygiai ir tu, pradžią perskaitei, o paskui [cigarų vertė "krito" nes nelegaliai rūkyti pavojinga] viską nuleidai tylomis.
- Norėdamas viską suprasti objektyviai, turi turėti omenyje, kad žmogų labai įtakoja emocijos ir per jas perduodama anksčiau įgyta patirtis. O tai blokuoja mąstymą.
- Tu teisus, kad kritus pasiūlai kyla kainos, būtent todėl aš pritaikiau minėtą atvejį įterpdamas jog rūkyti irgi pavojinga.
- Na, bet iš kitos pusės tu teisus. Mąstymas yra sudėtingas dalykas, tad geriau yra pateikti žmonių patirtį atitinkančius praktinius reiškinius. Pavyzdys nėra tinkamas.
- Visgi jeigu supratai apie ką aš kalbu, gal pasiūlysi geresnį pavyzdį? Dėkui.

Tai kaip kalbi, kalbėk jog visi suprastų, o ne tai, ką tik pats supranti.

O šiaip pasiūlysiu nenusikalbėti. Apie kokios tu dar vertės mažėjimą kalbi, nes cigaretės nuolatos tik brangsta tiek parduotuvėse tiek juodojoje rinkoje. Nelegaliai rūkyti niekas tikrai nebijo ir kaip anksčiau taip ir dabar ieško, kur pigiau jų įsigyti, nes rūkalius tos naujienos apie semiamus kontrobandininkus mažiausiai veikia. Veikia nebent pačius kontrobandininkus, dėl ko vertė kyla, o ne krinta. Taip, kad toks palyginimas su bitcoinais, čia visai nevykęs.
  • 0

Reputacija: -3

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'