Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 12:39 

Nu matosi, kad quality straipsnis. Teks į konstantą.lt dažniau nueit.
  • +1

Reputacija: +348

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 12:49 

Respects, Laiqualasse! O žaviausia, kad apžvalgos autorinės, ne vertalai kažkokie.
  • +1

Reputacija: +404

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 15:04 

Leisiu sau truputi pafantazuoti. :) Pvz. viską ką jūs matot danguje jūs tik matot vaizdą milžiniškame sferiniame monitoriuje kurios prasideda kažkur už mėnulio orbitos. Net saulė už monitoriaus tik tinkamai eksponuojama. Šitą įtarimą sukėlė vienas straipsnis apie "blogio ašį". T.y. visa visata tarsi sukasi saulės judėjimo kryptimi. Žodžiu išskyrus žemę, mėnulį ir saulę daugiau nieko nėra. Viskas tik puiki iliuzija monitoriuje.
Sakysit va nuskrido į Marsą ir gyvai transliuoja vaizdus. Bet aš galiu į kaimyno namą įleisti robotą su kamera ir įsivaizduoti kad matau kaimyno kambario vidų. Bet kaimynas pastebi mano gudrybę. Perima roboto signalo valdymą, pajungia prie savo kompiuterinės programos ir aš važinėjuosi ale po jo kambarį nors realiai kompiuterinėje simuliacijoje. Šiuo atveju kelia įtarimą stipriai per ilgas marsaeigio tarnavimo laikas. Ir keistas kitų nepatekimas arba nesėkmingas patekimas į Marsą. Užtenka ir vieno kompiuterinio žaidimo. :)
Jūsų paneigimai kad yra kitaip. :)
  • +1

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 15:22 

vytautas50 rašė:
Leisiu sau truputi pafantazuoti. :) Pvz. viską ką jūs matot danguje jūs tik matot vaizdą milžiniškame sferiniame monitoriuje kurios prasideda kažkur už mėnulio orbitos. Net saulė už monitoriaus tik tinkamai eksponuojama. Šitą įtarimą sukėlė vienas straipsnis apie "blogio ašį". T.y. visa visata tarsi sukasi saulės judėjimo kryptimi. Žodžiu išskyrus žemę, mėnulį ir saulę daugiau nieko nėra. Viskas tik puiki iliuzija monitoriuje.
Sakysit va nuskrido į Marsą ir gyvai transliuoja vaizdus. Bet aš galiu į kaimyno namą įleisti robotą su kamera ir įsivaizduoti kad matau kaimyno kambario vidų. Bet kaimynas pastebi mano gudrybę. Perima roboto signalo valdymą, pajungia prie savo kompiuterinės programos ir aš važinėjuosi ale po jo kambarį nors realiai kompiuterinėje simuliacijoje. Šiuo atveju kelia įtarimą stipriai per ilgas marsaeigio tarnavimo laikas. Ir keistas kitų nepatekimas arba nesėkmingas patekimas į Marsą. Užtenka ir vieno kompiuterinio žaidimo. :)
Jūsų paneigimai kad yra kitaip. :)

Aš irgi leisiu sau pafantazuoti, ir paskysiu, kad tamsta tiesiog esi DI, sukurtas trolinti. Dabar įrodyk, kad esi tikras žmogus.
  • +1

Reputacija: +57

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 15:23 

vytautas50 rašė:
Leisiu sau truputi pafantazuoti. :) Pvz. viską ką jūs matot danguje jūs tik matot vaizdą milžiniškame sferiniame monitoriuje kurios prasideda kažkur už mėnulio orbitos. Net saulė už monitoriaus tik tinkamai eksponuojama....

Sunkus tas klojimo azimovų gyvenimas... Fantazuoja fantazuoja, o vis tiek nieks netiki :(
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 15:29 

Supratau pats didžiausias argumentas mane pavadinti durniumi. :) Malonu kad ant laužo dar nekepat. :) Bet kaip nebūtų gaila niekas nežino kaip yra iš tikro. :)
  • +2

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 15:49 

vytautas50 rašė:
Supratau pats didžiausias argumentas mane pavadinti durniumi. :) Malonu kad ant laužo dar nekepat. :) Bet kaip nebūtų gaila niekas nežino kaip yra iš tikro. :)

Bent sugalvotum ką nors naujo ar originalaus. Niekas nežada N-tąjį sykį kartoti to paties. Pataupyk kitų laiką ir pasigūglink pats, kodėl tavo „fantazija“ neveikia ir negali veikti.

Tada grįžk su idėja, kuri dar nenuvalkiota ar bent neišmėsinėta iki kaulų smegenų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-01-29, 16:29 

Nu, super straipsnis. Įdomios įžvalgos pateiktos, būtinai seksiu kas bus toliau išsiaiškinta šia tema. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +83

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume