Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 14:11 

Ne visai suprantu kas čia keisto? Juk Win7 visai nebloga operacinė. O vartotojas dažnai inertiškas: kam keisti daiktą, kuris geras?

PS nepradėkit amžino karo prieš Microsoft operacines. :) Čia tiesiog turėjau omeny, kodėl nuo vieno jo produktų nepereina prie kito
  • 0

Reputacija: +194

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 14:33 

Ant Win10 yra problema su kortelių skaitytuvu. Įkiši kortelę ir ji mėgsta atsijungti kas tam tikrą laiką, tarkim jau pažymi bylas ir dingsta langas, pypt pytp vėl iš naujo žymėk.... Ir per tuos metus nespėjo to pataisyti...

Tada yra bėda su USB3 išoriniu disku (na su kontroleriu jo), kažkokia irgi painiava...
  • 0

Reputacija: +119

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 15:12 

gailiųosi sumokéjes pinigus uz si slamßta.dar svärstäu pdúoþi i téißma micoœft
  • 0

Reputacija: -15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 16:41 

Aš gailiuosi už dyką gavės tą šlamštą.
Buvau palikęs kompą įjungtą ir lyg buvo nustatyta atsinaujint atomatiškai po kažkiek laiko. Grįžtu po atostogų ir žiū win 10. Galvoju lai būna, juk pranešė, kad galima grįžt atga prie win 7. Bet pasirodo tas grįžimas buvo ribotą laiką. Tai va dabar karts nuo karto kompas riesiog pakimba, skleisdamas baisius garsus.
  • +2

Reputacija: +194

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 17:57 

ir taip pastoviai su kiekviena (arba turint omeny, kad tik kas antra win versija padori, tai su kas antra) windos'ų versija.. buvo win7 tada verkė kad xp vis nepamiršta, buvo xp verkė kad ant 2000 sėdėjo (po 98 lyg ir noriai ėmė 2000uosius, arba jau nebepamenu)..
  • +1

Reputacija: +1082

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 20:22 

SaMaras tu teisus dar 95 - irgi buvo patys geriausi o 98 tipo rijo daug resursu ir buvo nesamone nors 95 pastoviai metydavo blue screen :)
savu metu ir 3.11 labai liaupsino ir buvo patys geriausi :)
cia zmogiska kas iprasta tas ir gerai
as pats pvz pereidavau prie vis nauju windu ir viskas Visalaik ok na gal tik vista su dvejonem o visi kiti tikrai verti demesi
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 20:34 

Bet kasnors objektyviai parašykit kuom w10 geriau už w2000? Nu nauja ok bet iš esmės kuom geriau? Juk darba daro programos ir geležis OS tik tarpininkas išvis.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1500

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 21:10 

8 ir 10 man patinka.10 uzsikrauna greitai.prijungtus gadgetus atpasyzta puikiai,nereikia instaliuoti driveriu.10'se man nepatinka tik tai,kad negaliu rasti kaip 8'tu nauju programu lango-reikia pastoviai skrolinti per start meniu ir nera yprasto laikrodzio,tik skaitmeninis.o siaip jie man labai patinka.ir kaip pastebejau po paskutinio mano komentaro susitvarke raides :).argi jie nenuostabus.10 tai tie patys xp tik su naujom dekoracijom ir labiau automatizuoti nei xp.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 21:12 

na dar pamirsau Cortana yra,bet neturiu mikrofono tai ja ir nesinaudoju.bet kiek skaiciau tai ir geras reikalas
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-14, 23:51 

Dirbu su kompais jau daug metu, geriausios versijos buvo, Windows 98, XP, 7.
Kalbant apie Windows 10, tai nusivyliau, nes kazkokia nedadaryta sistema perkosta pro windows 8. O windows 9 turbut numire is streso, tai perejo prie Win 10 is kart.
Idetas settings, kuris is vis ten sumaltas, tad nebeuztenka jau control panel kaip anksciau viskam, o reikia naudoti abu..
Dizainas labai patiko, bet bugu dar nemazai liko. Buvo kad per 2 metus nesugebejo sutvarkyti Start mygtuko, kad veiktu, nes daug kam jis tiesiog uzstrikdavo, nuo atnaujinimu budavo kad uzkaldavo kompai.. Privatumo politika, tai is vis tragedija ir tai nesikeis.

Duodu nuoroda patikimos programos tiems kas nori apsisaugot nuo Windows 10 informacijos rinkimu, nuo kuriu diskas stringa net (tiems kas naudoja HDD). Paciam technologijos.lt saite buvo nekarta straipsniai apie windows telemetry, o db tiesiog uztilo lyg niekur nieko, nors is esmes niekas ir nepasikeite, kaip rinko nuo pradzios jusu failu ir narsymo istorijas, irenginius, taip renka toliau..
Jeigu jums nerupi jusu privatumas, tada jau kita kalba..

PS. Pries kazka darydami bent paskaitykite ka tos programos funkcijos padaro, nes po to asaros bus kad Bing.com neveikia.
Jeigu kazkokios jums reikalingos funkcijos kaip Cortana (valdymas balsu) neveiks , tai galesite atsiblokuoti atskirai.
Viska ka uzblokuojat galite atblokuot vel be problemu.

https://www.safer-networking.org/spybot-anti-beacon/

Paveikslėlis

Jei paranoja del programos, tai viska galima pasidaryti rankiniu budu, bet tai uztruktu pora val.
  • +3

Vartotojo avataras

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 00:13 

mano nuomone tai w10 yra blogis.
Daug kas neveikia. Buna po update'u ivairiu gliuku - pilni forumai, galite pasiskaityti.
Sukasi daug ivairiusiu nereikalingu procesu. Pvz kompiuteriuose be lietimo idiegtas tuchScreeno valdymas ir t.t. Nauja control panel (Metro) turi ne visus nustatymus. Kartais tenka eiti sena panele uzdeti likusius nustatymus.
O blogiausia tai tai privalomi update'ai ir restartai kompiuterio. Ypac darbe kai ka nors skubiai reikia padaryti - sas update'as.

Galetu isskaiidyti update'us i saugumo, paciu windozu is savybiu(features). Tai dabar viska gruda tau reikia ar nereikia.

Va vienas is super Windozu pliusu:
  • +4

Vartotojo avataras

Reputacija: +205

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 04:25 

srry truputi prisiukslinau
  • 0

Paskutinį kartą redagavo ekstrymas 2017-02-15, 21:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 04:25 

srry truputi prisiukslinau
  • 0

Paskutinį kartą redagavo ekstrymas 2017-02-15, 21:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 10:20 

Ar pastebėjot, kad užkietėję Windows naudotojai nemėgsta NIEKO? :D
Jie stumia ant Linux, jie stumia ant macOS ir jie stumia ant kiekvienos naujos Windows versijos :D
Čia kažkoks fenomenas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 16:49 

Paprastas_zmogus rašė:
Jie stumia ant Linux, jie stumia ant macOS ir jie stumia ant kiekvienos naujos Windows versijos :D
Čia kažkoks fenomenas

Paprasta.
As tobulas, o aplink mane visi netobuli, viskas aplink mane blogai, as zinau kaip viskas turi buti. Pasaulis butu geresnis jei darytu visi taip kaip as liepciau :D
Windows sudas, linux sudas, macos sudas, kompai sudas, telikai, griztam i akmens amziu geriau ir padedam is naujo :D
Bet pala, smegenys irgi yra kompiuteris, ir jeigu tas kompiuteris irgi negeras, tada viskas netenka prasmes. :D

O jei rimtai tai as uz Open-source tipo programas. Ateis laikas kai linux bus didele problema Windowsams ir mac.
Jeigu korporacijos butu bent kiek padejusios linux kilti, tai windowsas butu nugriautas. O dabar net Nvidia lyg tycia brokuotus draiverius pateikia linuxams, tai kaikurie net patys Open-Source draiverius bando gamintis, nes karas vyksta.. Bent intel dar iki tokio lygio nenusirito.

• 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 18:05 

Elite rašė:
O dabar net Nvidia lyg tycia brokuotus draiverius pateikia linuxams, tai kaikurie net patys Open-Source draiverius bando gamintis, nes karas vyksta.. Bent intel dar iki tokio lygio nenusirito.

Ai tik nereikia perdet. Pats esu ilgametis FOSS user'is, bet kartais viena ar kita puse yra linkusi "tirstinti" faktus. NVIDIA specialiai nieko brokuoto nedare, o paprasciausiai nepateike kokybes prasme alternatyvios versijos Windows'u driver'iui. Ir siaip visas sitas vajus realiai kilo butent del OPTIMUS'o, kuriam greiciausiai reikia ir tam tikru kernel'io pakeitimu, o NVIDIA is pradziu nenorejo tam skirti resursu.

NVIDIA proprietary driver'iai buvo ir yra kokybiskiausi, jeigu kokybe isreiksime palaikomu standartu naujumu ir nasumu native linux zaidimuose. Dauguma Steam'o zaidimu oficialiai net nesupport'ina nieko, isskyrus NVIDIA proprietary, nes Intel'is tik visai neseniai sertifikavosi OpenGL 4.X, o ati/AMD legacy draiveriai pasene, bei neseniai atsirade AMDGPU Pro/SI dar ne visai production ready.
  • +1

Reputacija: +540

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 21:24 

Paprastas_zmogus rašė:
Čia kažkoks fenomenas

tavo komentaras yra fenomenas. Realiai kazkas ateina ir pasako: tavo saldytuvas niekam tikes , va naujas, privalai pasikeisti. Atrodo biski geriau bet realiai skiriasi tik smulkmenom. Na plius retkarciais persikraus (gal prarasi koki produkta). Plius jei yra super produktu, reiks sudetingai juos perdeti (perinstaliuoti) ir t.t.

Taigi priesingai. Windozu zmones buna patenkinti tuo ka turi, susitvarke vienaip ar kitaip ir jiems realiai nereikia kito per prievarta brukamo. Yra pas mane namie 3 kompa (iskaitant darbini). Windows 7, windows 8.1, windows 10. Labiausiai esu patenkintas windows 8.1 ir vien del to, kad issimetes ko nereikia, update'us visus isjunges ir tik pats retkarciais praleidziu sequrity update'us. Nors ar klausimas ar tai yra gerai - nezinau. Teko forumus skaityti kai po vieno kompas suletejo. Tai teko pakonfiguruoti windows deffender'i. Forumuose pas kai kuriuos po sio atnaujinimo isvis vos kompai gyvi liko. Na speju po 3 menesiu windowsai isleido istaisyma.

O tevai turi xp. Ir jis viska daro ko reikia ju minimalioms reikmems.

Tiesiog Microsoftas dabar negraziu budu eina, kad pvz nauja gelezis nesisuks tiesiog ant kitokiu windozu gegu w10. Ir visi nauji kompai bus priversti gauti.

P.s. Kai paspaudziau mygtuka update is w8 i w8.1 tai sunku pavadinti tai update'u. Realiai perinstaliavo windowsus. 90% instaliaciju sugedo. Kadangi buvo visokiu servaku ir imantrybiu pridiegta, tai praradau gal 3 dienas minimum kol sudiegiau per daug.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +205

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-15, 21:34 

Paprastas_zmogus rašė:
Čia kažkoks fenomenas

nestumiu as ant nieko yra kas patinka kas ir nepatinka.tarkim linuxai man patinka,bet nenaudoju ju nes yra kas ir nepatinka-kvaila/paini instaliacija(buvo) ir jei nulusta tai nulusta konkreciai,nepades jokia knopkiu kombinacija.be to negali zaisti zaidimu(taip,nesu rimtas zmogus,kompiuteris man tik pramogai),o steamu nepasitikiu,nes karta pamirsau slaptazodi,o jie gerai nuluze buvo kokiems pusei metu.
macas man gerai tik pripratau prie windowsu ir ant AMD'uskes nesiinstaliuoja apelsu operacine.ir mano manimu savo krauju ir prakaitu sukrautas kompiuteris yra tikrasis kompiuteris.tik taip jauciuosi kietas.
o siaip isiinstaliuociau visus tris,nors ir windowsa 10 geri,nebera virusu.ir nesu per daug nusiviles widowsais(apart raidziu misraines),kad mokejau pinigus ar mokejau 10 kart daugiau nei kitos operacines kainuoja.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 08:35 

Kam nepatinka Windows naudokite Android.
O jei rimtai, tai alternatyvų praktiškai nėra (graužtuko iš principo nenaudoju).
  • 0

Reputacija: +5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 10:08 

zet rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Čia kažkoks fenomenas

tavo komentaras yra fenomenas. Realiai kazkas ateina ir pasako: tavo saldytuvas niekam tikes , va naujas, privalai pasikeisti. Atrodo biski geriau bet realiai skiriasi tik smulkmenom. Na plius retkarciais persikraus (gal prarasi koki produkta). Plius jei yra super produktu, reiks sudetingai juos perdeti (perinstaliuoti) ir t.t.

Taigi priesingai. Windozu zmones buna patenkinti tuo ka turi, susitvarke vienaip ar kitaip ir jiems realiai nereikia kito per prievarta brukamo. Yra pas mane namie 3 kompa (iskaitant darbini). Windows 7, windows 8.1, windows 10. Labiausiai esu patenkintas windows 8.1 ir vien del to, kad issimetes ko nereikia, update'us visus isjunges ir tik pats retkarciais praleidziu sequrity update'us. Nors ar klausimas ar tai yra gerai - nezinau. Teko forumus skaityti kai po vieno kompas suletejo. Tai teko pakonfiguruoti windows deffender'i. Forumuose pas kai kuriuos po sio atnaujinimo isvis vos kompai gyvi liko. Na speju po 3 menesiu windowsai isleido istaisyma.

Tiesiog Microsoftas dabar negraziu budu eina, kad pvz nauja gelezis nesisuks tiesiog ant kitokiu windozu gegu w10. Ir visi nauji kompai bus priversti gauti.

P.s. Kai paspaudziau mygtuka update is w8 i w8.1 tai sunku pavadinti tai update'u. Realiai perinstaliavo windowsus. 90% instaliaciju sugedo. Kadangi buvo visokiu servaku ir imantrybiu pridiegta, tai praradau gal 3 dienas minimum kol sudiegiau per daug.

Nu skamba vistiek ne ką geriau. Pamašu, kad tu labai labai labai nenori jokių naujienų iš Microsoft. Updeitai išjungti, sėdžiu su sena versija ir nedrįskit man kišti jokių naujovių :D
Negaliu komentuoti, kiek gerai ar blogai veikia naujausios Windows versijos, bet man, kaip macOS naudotojui kelia nuostabą toks Windows naudotojų priešiškumas Microsoft naujovėms.
Juokinga situacija: kritikuoja Microsoft, kad nieko nekuria, o kai Microsoft ateina su naujais, drąsiais sprendimais, tada prasideda ašaros, kad, matai, Microsoft čia matai nesąmonėm užsiiminėja ir geriau tegul palieka visus Windows 7/8 vartotojus ramybėje :D
Iš tikro aš labai nepavydžiu Microsoftui. Turėtų būti ŽIAURIAI sunku gyventi su tokiais vartotojais, kurie nori tobulumo, tačiau neleidzia jokių didesnių pokyčių.

Beje, kas leidžia savo tevams sedeti su Windows XP, greičiausiai nekenčia savo tėvų :D subjektyvi nuomonė, bet manau, kad niekas tokių kančių nenusipelnė

Ir dar, prastas tas palyginimas su šaldytuvais.

Taspac rašė:
O jei rimtai, tai alternatyvų praktiškai nėra (graužtuko iš principo nenaudoju).

Esu sutikęs žmonių su religiniais įsitikinimais. Vienas iš principo nenaudojo Windows, tai kai reikėjo jam Photoshop (cc) failą atsidaryti, buvo apgailėtina :D vargšelis bandė atsidaryt su cs2 versija :D
Moralas: religija yra kvailas dalykas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 13:06 

Paprastas_zmogus rašė:
Esu sutikęs žmonių su religiniais įsitikinimais. Vienas iš principo nenaudojo Windows, tai kai reikėjo jam Photoshop (cc) failą atsidaryti, buvo apgailėtina :D vargšelis bandė atsidaryt su cs2 versija :D

Krastutines paziuros yra zmogaus savybe nepriklausanti nuo naudojamos OS. Visu tipu OS user'iu puseje tokiu atsiras, nereik pagal tokius vertint visus. Is to atsiranda klaidingi stereotipai. Realybe yra tokia, kad absoliuciai daugumai zmoniu giliai pofik ta OS - jie naudoja tai, kas jiems padeda atlikti reikiama darba ir tiek. Tie visi Apple vs non-Apple hw, MacOS vs Win vs LNX ir pan. gincai yra absoliuciai daugumoje atveju pointless'iniai, nes dazniausiai ginco logika buna "fura geriau, nes daugiau paveza, o formule geriau, nes greiciau vaziuoja, uz tai dabar vienas bus gaidys, o kitas ne, nes man tai tinka"
  • +1

Reputacija: +540

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 17:57 

Taip ir neatsakėt, ko jūs norit iš OS, naujos ar senos nesvarbu, pvz man OS turi būti gerai ir stabiliai suderinta su "geležim" ir softu, kad nebūtu problemų su draiveriais, netrukdyti dirbti su programom ir ne 3,14st protą, kad mol reikia butinai tau w10, te imk mes tau įdiegsim, o su geležies ir softo nesuderianmumu 3,14skis pats, dar parašys kreipkis į sistemos administratorių, kai 99,9% atvejų jokie MS helpai, ar troubleshooteriai nepadės.

Jūs naujovėm vadinat naujus blizgučius ir vis labiau užknisanti UI su kiekviena nauja versija? Ir pastoviai apkrautą CPU ~50% kai vyksta updeitai, o jie vyksta visada. Tai čia yra naujovės? Jei norit blizgučių pažiūrekit koks buvo ubuntu, dar 2008 metais su gnome 2 desktopu ir 3D desktopo efektais, betkuriai kitai OS nuo dabar dar 10-20 metų tam prireiks.

w7 už xp yra pranšesnis tik dėl geros paieškos kurią totaliai sušiko nuo w8, daugiau nieko gero neįvyko iš esminių dalykų.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1500

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 18:36 

Paprastas_zmogus rašė:
zet rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Čia kažkoks fenomenas

Nu skamba vistiek ne ką geriau. Pamašu, kad tu labai labai labai nenori jokių naujienų iš Microsoft. Updeitai išjungti, sėdžiu su sena versija ir nedrįskit man kišti jokių naujovių :D
Negaliu komentuoti, kiek gerai ar blogai veikia naujausios Windows versijos, bet man, kaip macOS naudotojui kelia nuostabą toks Windows naudotojų priešiškumas Microsoft naujovėms.
Juokinga situacija: kritikuoja Microsoft, kad nieko nekuria, o kai Microsoft ateina su naujais, drąsiais sprendimais, tada prasideda ašaros, kad, matai, Microsoft čia matai nesąmonėm užsiiminėja ir geriau tegul palieka visus Windows 7/8 vartotojus ramybėje :D
Iš tikro aš labai nepavydžiu Microsoftui. Turėtų būti ŽIAURIAI sunku gyventi su tokiais vartotojais, kurie nori tobulumo, tačiau neleidzia jokių didesnių pokyčių.

Beje, kas leidžia savo tevams sedeti su Windows XP, greičiausiai nekenčia savo tėvų :D subjektyvi nuomonė, bet manau, kad niekas tokių kančių nenusipelnė

Ir dar, prastas tas palyginimas su šaldytuvais.

Taspac rašė:

Windows automatinai atnaujinimai yra įkyrus nes būna atvejų kada dirbi prie ko nors ir po atnaujinimo perkrovus PC dinksta visi duomenys. Dėl ko daugelis išjungia auto atnaujinimus ir daro juos rankiniu būdu arba tiesiog pamiršta apie juos ir yra apgailėtina kad mirosoft per tiek daug metų nesutvarko šios problemos bei net neima pavyzdžio iš Linux, kur atnaujinimai neįtakoja sistemos darbo ir nereikia jos perkrauti kad juos įdiegti ir iškart naudoti.

O kad neina atidaryti failo su tam tikru formatu realiai turėtu būti žmogaus kuris davė tą failą problema kad nepasirinko tinkamo formato (o jį galima pakeisti). Jei ta leiskim darbe vietoj photoshop naudojamas GIMP, tavo problemos kad esi užsispyręs ir naudoji Photoshop :D.

Bet šeip tiek linux tiek mac veikia su naujausiais Photoshop.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +53

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 19:38 

jeigu is siknos rankos auga tai visos sistemos bus prastos, teko dirbt ir su linux ir su mac ir su windows, nei vienoi sistemoi nebuvo tokios problemos kurios nebutu galima issprest panarsius per google.
  • 0

Reputacija: +24

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume