Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Požiūris - komentarai ir nuomonės
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-06, 14:21 

Google Photos siųlo nemokamą ir neribotą video saugojimą, pilna įvairių muzikos streaminimo platformų, torrent'ų neatsisiųsi, tai neįsivaizduoju, kam tą vietą naudot.

Pasižiūrėjau, kad 64GB niekaip neišnaudoju. O esu išsisaugojęs daug muzikos iš Google Play, 1500km ilgio Google Maps ruožą, dar keli žaidimai(yra netgi virš 2GB sverenčių), ir vistiek 42GB laisva.

P.S. žinau, kad Google Photos išsaugo prastesnės kokybės foto/video. Manau tik profesionalams tokia kokybė nėra priimtina.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +301

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-06, 20:07 

FtBall rašė:
Google Photos siųlo nemokamą ir neribotą video saugojimą, pilna įvairių muzikos streaminimo platformų, torrent'ų neatsisiųsi, tai neįsivaizduoju, kam tą vietą naudot.

Pasižiūrėjau, kad 64GB niekaip neišnaudoju. O esu išsisaugojęs daug muzikos iš Google Play, 1500km ilgio Google Maps ruožą, dar keli žaidimai(yra netgi virš 2GB sverenčių), ir vistiek 42GB laisva.

P.S. žinau, kad Google Photos išsaugo prastesnės kokybės foto/video. Manau tik profesionalams tokia kokybė nėra priimtina.

Šiaip tai tikrai. Aš sėkmingai sėdžiu su 16 Gb, nors žaidimų prisirašęs krūvą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +861

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-07, 08:22 

Creatium rašė:
FtBall rašė:

Šiaip tai tikrai. Aš sėkmingai sėdžiu su 16 Gb, nors žaidimų prisirašęs krūvą.

O pas mane 16 gb ir vietos praktiskai nera (nepilnas 1GB). Siaip ka issiaiskinau, tai visokie spotify, facebook, messenger ir kiti appsai stipriai rija MB dedami i cache viska ka scrollini ar ziuri. Zaidimo tik pora irasytu, bet ir tie uzima ~2GB tik. Pats iOS uzgrobes apie 40% vietos, kas labiausiai nervina. Jeigu butu 2 particijos, ar atskiros atmintys, kuriu viena kaip ir yra rasoma 16/32 ir t.t. GB butent atitektu vartotojui, o kita net nebutu matoma ir skirta tik iOS islaikyti, manau butu daug priimtinesnis variantas, nei perkant 16GB iPhone gauti 11GB tik del to kad 5GB surijo pats iOS
  • 0

Reputacija: -74

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-07, 12:57 

aurimokas rašė:
O pas mane 16 gb ir vietos praktiskai nera (nepilnas 1GB). Siaip ka issiaiskinau, tai visokie spotify, facebook, messenger ir kiti appsai stipriai rija MB dedami i cache viska ka scrollini ar ziuri. Zaidimo tik pora irasytu, bet ir tie uzima ~2GB tik. Pats iOS uzgrobes apie 40% vietos, kas labiausiai nervina. Jeigu butu 2 particijos, ar atskiros atmintys, kuriu viena kaip ir yra rasoma 16/32 ir t.t. GB butent atitektu vartotojui, o kita net nebutu matoma ir skirta tik iOS islaikyti, manau butu daug priimtinesnis variantas, nei perkant 16GB iPhone gauti 11GB tik del to kad 5GB surijo pats iOS

Dar virš 1GB prarandi dėl marketingo. 1 GB reklamoje yra 1000*1000*1000 baitų, o realybėje - 1024*1024*1024 baitų, todėl taip gaunasi:

16*1000*1000*1000/1024/1024/1024 = ~14.9

Dėl cache'o, tai realiai tai neturėtų būti kaip užimta atmintis. T.y. jei užimta 5GB cache'o, ir naujam app'sui neužtenka vietos, tai pats OS'as turėtų cache'ą ištrint. Tik nežinau, ar iš tiesų taip vyksta.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +301

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-08, 21:11 

FtBall rašė:
Dėl cache'o, tai realiai tai neturėtų būti kaip užimta atmintis. T.y. jei užimta 5GB cache'o, ir naujam app'sui neužtenka vietos, tai pats OS'as turėtų cache'ą ištrint. Tik nežinau, ar iš tiesų taip vyksta.

Del cache ir yra problema, kad iOS sitoj vietoj labai bukai padarytas. Jis geriau verkia kad truksta vietos, nei kad isvalo programu cache darant update :D tenka rankiniu budu su cydia tweak'u eit ir valyt programeliu cache, kad atsirastu 1-1.5 GB laisvos vietos :D
  • 0

Reputacija: -74

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume