Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-16, 13:47 

Didziausia tragedija Vilniuje - nusidevejusios gatves. Asfalto danga issikraipius, duobeta, suliniai sukrite, va kur tragedija. Kitas dalykas - miegamuju rajonu koncentracija ukmerges g.ir biuru koncentracija konstitucijos pr. Man vis dar keista, kodel tie biuru pastatai vis dar yra statomi centro link???
  • 0

Reputacija: +82

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-16, 22:49 

Robkinas rašė:
Didziausia tragedija Vilniuje - nusidevejusios gatves. Asfalto danga issikraipius, duobeta, suliniai sukrite, va kur tragedija. Kitas dalykas - miegamuju rajonu koncentracija ukmerges g.ir biuru koncentracija konstitucijos pr. Man vis dar keista, kodel tie biuru pastatai vis dar yra statomi centro link???

Dėl gatvių tai aišku teisybės yra, net ir šiemet paskelbus sąrašus kurias tvarkys keista, kad kai kurių gatvių kaip Antakalnio nebuvo ten. Bet žiūrint iš finansinės pusės, tai kaip ir investavime, kaip ir asmeniniuose finansuose, negalima visų pinigų sumesti į vieną vietą - gatves.

Aš tai labai norėčiau, kad kuo daugiau būtų atvirų duomenų, pvz pateikinėtų, tuos eismo srautus realiu laiku, kur koks šviesoforas dega ir pan, o jau protingas lietuvos jaunimas ir šiaip visokie programeriai prigalvotų kaip juos paversti naudingais kiekvienam miesto gyventojui, ir nereiktų jokių ten programėlių už milijonus daryti.
  • 0

Reputacija: +64

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-17, 10:03 

HDi rašė:
Robkinas rašė:
Aš tai labai norėčiau, kad kuo daugiau būtų atvirų duomenų, pvz pateikinėtų, tuos eismo srautus realiu laiku, kur koks šviesoforas dega ir pan, o jau protingas lietuvos jaunimas ir šiaip visokie programeriai prigalvotų kaip juos paversti naudingais kiekvienam miesto gyventojui, ir nereiktų jokių ten programėlių už milijonus daryti.

Kažkas tikrai nenorės prarasti milijoninio kąsnio.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +286

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume