Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 14 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-20, 13:57 

O taip, priezastis visiskai kita, nei manėte. Drebinanti naujiena- priezastis NEZINOMA
  • +1

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-20, 15:50 

Tai jeigu dėl plikimo kaltas testosterono produktas, tai gal visgi priežastis yra ir testosterone?..
Žodžiu straipsnis puikus aklo vertimo iš užsienio dienraščių pavyzdys
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-20, 19:11 

Clickbait site .!. o_O .!.
  • 0

Reputacija: +24

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-20, 21:45 

Šie visi straipsniai jau baigia išvesti mane iš kantrybės. Seniau šis tinklalapis buvo įdomus, o dabar pasidarė visiškas mėšlas, pagrindinės naujienos AliExpress nuolaidos ir neaiškūs straipsniai apie kažką bet kartu ir nieką. Vis rečiau ir rečiau skaitau šio tinklalapio straipsnius, tikiuosi po kiek laiko technologijos.lt komanda susiprotės ir pradės vengti clickbaitinių antraščių.
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-21, 04:09 

- Aš galiu jums pateikti vieną svarbiausių priežasčių.
Priešistorė:
- Plaukai labiausiai žmogaus organizmą dengia tokiose vietose, kur reikalinga kokia tai apsauga:
a) subinė - teoriškai apsaugomos išangos nuo pašalinių objektų, nors ir ne visada;
b) lytiniai organai - apsaugomi nuo temperatūros pokyčių ir svetimų akių - romantika žąvi;
c) nosis, akys, ausys - visur prikišta plaukų, jokis parazitas nepraslys nepastebėtas arba nepajaustas.
d) galva - ten slepiasi smegenys. Jos kaista, elektrifikuojasi, o tam reikalingi energijos laidininkai - plaukai.
- Trumpai kalbant ir per daug nenusišnekant - plaukai slenka tose vietose, kur smgenys tampa mažiau aktyvios. Jeigu kažkas altiktų tyrimus dėl intelektualinių žmogaus gebėjimų, garantuoju jog tam tikroje srityje neturintys plaukų žmonės, turės mažesnius inetelektinius gebėjimus tam tikrose srityse, priklausomai nuo to ką jų smegenys veikė iki tol.
- Tai va tiek. Kaip jums tokia versija? Tiesiog stebėjau ir pastebėjau asociacijas ir čia nei skydliaukė, nei išangė. Tai tiesiogiai plaukai/smegenys.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +187

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-21, 22:33 

[quote="vanduo4"]- Aš galiu jums pateikti vieną svarbiausių priežasčių.
...

Įdomi idėja.
Viskas lyg ir logiška, jei atmestume tuos, kurie nuplinka dėl genetinių priežasčių ir tuos, kurių krūtinės ir nugaros plaukuotos, laikytume išimtimis :)

Čia turbūt irgi genetikos rezultatas, nes pagal smegenų sričių naudojimą lyg ir neatitinka jūsų teorijos:
https://www.headway.org.uk/media/2790/c ... cortex.jpg
http://www.adweek.com/agencyspy/wp-cont ... e-jobs.jpg
:)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 03:43 

Jzps rašė:
vanduo4 rašė:
...

Įdomi idėja.
Viskas lyg ir logiška, jei atmestume tuos, kurie nuplinka dėl genetinių priežasčių ir tuos, kurių krūtinės ir nugaros plaukuotos, laikytume išimtimis :)

Čia turbūt irgi genetikos rezultatas, nes pagal smegenų sričių naudojimą lyg ir neatitinka jūsų teorijos:

- Čia tu neįvertinai vieno dalyko. Žmogus nenuplinka vaikystėje, jis nuplinka vėliau, o susiformavusios smegenų struktūros ir grandinės jos niekur nedingsta, kaip ir raumenų masė nyksta pamažu.
- Tiesiog kai žmogus perdega tam tikrose srityse, jo smegenys daugiau nebesivysto, tačiau vis dar naudoja turimus resursus;
- Beje, kas tai per žmogus. Kažkur matytas ir kiek žinau jis mirė nuo smegenų vėžio. Turėtum išmokti savo mintis reikšti iki galo, o ne pagal nutylėjimą tikėtis, kad kažkas ims ir supras ką tu nuslėpei.
P.s. dėl savo teorijos aš esu visiškai užtikrintas ir absoliučiai teisus.
- Tai, kad žmogus profesorius ir jis plikas, tai nereiškia kad jo neveikia gamtos dėsniai. Jis tiesiog aukštesnio intelekto nei kiti žmonės ir jo gebėjimo analizuoti sumažėjimo taip atvirai nepastebėsi.
- Beje, jeigu atidžiau paskaitysi mano komentarą ten rasi jog aš lyginau ne žmogaus intelektą su jo pasiekimais, o jo intelektą prieš ir po nuplikimo.
- Taip kad permąstyk iš naujo ir pabandyk sukritikuoti mano teoriją dar kartą.
Sėkmės.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 11:34 

vanduo4 rašė:
Jzps rašė:
vanduo4 rašė:
...

Įdomi idėja.

- Čia tu neįvertinai vieno dalyko. Žmogus nenuplinka vaikystėje, jis nuplinka vėliau, o susiformavusios smegenų struktūros ir grandinės jos niekur nedingsta, kaip ir raumenų masė nyksta pamažu.
- Tiesiog kai žmogus perdega tam tikrose srityse, jo smegenys daugiau nebesivysto, tačiau vis dar naudoja turimus resursus;
- Beje, kas tai per žmogus. Kažkur matytas ir kiek žinau jis mirė nuo smegenų vėžio. Turėtum išmokti savo mintis reikšti iki galo, o ne pagal nutylėjimą tikėtis, kad kažkas ims ir supras ką tu nuslėpei.
P.s. dėl savo teorijos aš esu visiškai užtikrintas ir absoliučiai teisus.
- Tai, kad žmogus profesorius ir jis plikas, tai nereiškia kad jo neveikia gamtos dėsniai. Jis tiesiog aukštesnio intelekto nei kiti žmonės ir jo gebėjimo analizuoti sumažėjimo taip atvirai nepastebėsi.
- Beje, jeigu atidžiau paskaitysi mano komentarą ten rasi jog aš lyginau ne žmogaus intelektą su jo pasiekimais, o jo intelektą prieš ir po nuplikimo.
- Taip kad permąstyk iš naujo ir pabandyk sukritikuoti mano teoriją dar kartą.
Sėkmės.

Na pabandysiu [sukritikuoti], nors šiek tiek baisu, nes matau, kad kritiką priimi labai asmeniškai :)
Vadovaujantis tavo teorija, senyvo amžiaus žmonės (įskaitant moteris, ne tik vyrus), įvairūs protiniai ligoniai visi turėtų būti nuplikę, nes juk senatvėje, sergant ligomis, smegenų aktyvumas sumažėja, su šita prielaida gal nesiginčysi.
Tavo mintis apie smegenų perdegimą ir nykimą, kaip ir raumenų atveju, manau nėra teisingas, kadangi mokslininkų įrodyta, kad smegenų jungtys atsikuria. Tokių atveju išeitų, kad pradėjus lavinti intelektinius gebėjimus tam tikroje srityje, vėl ant galvos pradėtų augti plaukai, kas, manau sutiksi, neįmanoma- jei taip būtų, spauda jau būtų pranešusi kaip pasaulinę sensaciją, tačiau nieko panašaus neteko girdėti.
Be to, nepaaiškinai savo teorijos ribose, kokia plaukų funkcija ant kūno, kai plaukai auga krūtinės, pečių, nugaros srityse. Galų gale, plaukai dar auga ant plaštakų, kojų.
Rodos, sėkmės neprireikė ;)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 16:08 

Jzps rašė:
Na pabandysiu [sukritikuoti], nors šiek tiek baisu, nes matau, kad kritiką priimi labai asmeniškai :)

- Geras bandymas, o kame tas asmeniškumas? Gal tame kad nepraslydo tavo pirmasis bandymas?

Jzps rašė:
Vadovaujantis tavo teorija, senyvo amžiaus žmonės (įskaitant moteris, ne tik vyrus), įvairūs protiniai ligoniai visi turėtų būti nuplikę, nes juk senatvėje, sergant ligomis, smegenų aktyvumas sumažėja, su šita prielaida gal nesiginčysi.

1. Aš nekalbėjau apie amžiaus įtaką smegenį aktyvumui - tai tu sugalvojai;
2. žmonių skirstymas į vyrus ir moteris tai tavo rasistinis požiūris, ne mano;
3. visos ligos buvo atskirtos nuo mano teorijos.
- Aš kalbėjau tik apie sąmoningą smegenų veiklą, kuri dėl kažkokių priežasčių pradeda mažėti. Tai vadinama perdegimu, arba tiesiog smegenų plovimu. Va nuo šito momento žmogus tam tikroje srityje yra mažiau sąmoningas, jam mažiau reikalingos tam tikros srities smegenys, todėl ir plinka galva;
- Sutinku, kad žiūrint bendrą smegenų aktyvumą, au amžiumi jis mažėja, deja žmonių sąmoningumas - tai deja neįrodyta. Jaunas durnius yra labai aktyvus, jo galva tiesiog sprogsta nuo aktyvumo kol jis uždaromas kažkur kad nekenktų sau ir kitiems. Senas inteligentas ramus kaip belgas, kuria visokiausius dalykus ir yra laimingas. Taip, kad tu čia lygini neaišku ką. Galėtum sukonkretinti;
Jzps rašė:
Tavo mintis apie smegenų perdegimą ir nykimą, kaip ir raumenų atveju, manau nėra teisingas, kadangi mokslininkų įrodyta, kad smegenų jungtys atsikuria.

- Junginys atsikuria jeigu organizmas sveikas. Išplauto žmogaus smegenys yra kaip išvirta bulvė, niekas ten nebeatsikuria.
Jzps rašė:
Tokių atveju išeitų, kad pradėjus lavinti intelektinius gebėjimus tam tikroje srityje, vėl ant galvos pradėtų augti plaukai, kas, manau sutiksi, neįmanoma- jei taip būtų, spauda jau būtų pranešusi kaip pasaulinę sensaciją, tačiau nieko panašaus neteko girdėti.

- Bent kolkas neišrastas būdas kaip durnių padaryti protingu ir aš apie tai nekalbėjau. Tai tavo nuomonė. O iš kur tu ištraukei, kad neįmanoma? Kažkadais į kosmosą irgi pakilti buvo "neymanoma".
Jzps rašė:
Be to, nepaaiškinai savo teorijos ribose, kokia plaukų funkcija ant kūno, kai plaukai auga krūtinės, pečių, nugaros srityse. Galų gale, plaukai dar auga ant plaštakų, kojų.

- Nes šito aš neaiškinau. Tema buvo galvo plaukų slinkimas, o ne kūno. Apie plaukus minėjau tik bendrai kaip apsauginę funkciją atliekančius organus.
Jzps rašė:

- Kaip matau tau dar toli iki sėkmės, nes net nesugebi atkartoti tai ką kitas žmogus sako be savo kažkokių tai intarpų.
---------------------------------
Padėsiu tau suvokti keliatą savų trūkumų.
Pvz.: Tu nesugebi suformuluoti savo minčių logiškai ir nuosekliai. Paimk savo komentarą iš konteksto ir tu pamatysi, kad ten tik minčių kratinys: nuotrauka su smegenimis, nuotrauka su žmogumi (kas jis per tipas?), savirogantiška šypsenėlė ir teiginys, kad teorija sugriuvo...
- Tipo spėk iš 10 kartų ką aš tu norėjai pasakyti. Kas ten per žmogus? Ar tik jis nemirė nuo smegenų vėžio? Jeigu taip, kodėl teorija neteisinga?
Pvz.: ta pati situacija su antru komentaru. Tik čia jau prikišta papildomų elementų iškreipiančių pokalbio esmę, o tada prikišamos neteisingos išvados ir palyginimai.
- Tas pats scenarijus tik kitos priemonės.
- Va šitas nesugebėjimas nuosekliai dėstyti tavo mintis parodo tavo intelektines ribas, nes ten smegenyse yra kažkas kas trina dalį tavo informacijos.
Pabaigai čiupt už vadžių dėl iš pradžių.
- Mano mintis tokia: Plaukų slinkimas yra tiesiogiai susijęs su smegenų veikla. Kaip? Manyčiau, kad tai dėl kažkokio smegenų aktyvumo. Tai būtų prielaida, kad sumažėja smegenų aktyvumas tik klausimas koks? Pas durnių smegenys gali būti labai aktyvios, pas protingą mažiau, nes jos veikia optimaliau. Tad smegenų aktyvumo mažėjimą labiau atpsindėtų žmogaus intelektualinių gebėjimų skirtumas prieš ir po nuplikimo. Ir amžius čia ne prie ko. Tu gali niplikti jaunas, gali ir senas, o gali ir nenuplikti.
- Beje. Žili plaukai dėl ko? Dėl streso - vėlgi smegenų veikla. Gali ir jaunas pražilti, gali ir dėl senatvės.
-------------------------------
Bandyk dar kartą. Sėkmės. Ooooo tau jos tikrai prireiks. Ar bent sugebi rišliai reikšti savo mintis be jokių šuolių? Hmmm? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Net pavargau nuo šypsenėlių.
P.s. Vanduo4 savo teiginiais nesišvaisto be reikalo. Ir tai ne asmeniška, tai - faktas.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2017-04-22, 17:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 16:33 

vanduo4 rašė:

Palauk, tu nori pasakyti, kad išskirti žmogų į vyrą ir moterį yra rasizmas? Apie kokią čia rasę kalbi?
  • 0

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 16:43 

vanduo4 rašė:
Jzps rašė:

- Geras bandymas, o kame tas asmeniškumas? Gal tame kad nepraslydo tavo pirmasis bandymas?

Jzps rašė:

1. Aš nekalbėjau apie amžiaus įtaką smegenį aktyvumui - tai tu sugalvojai;
3. visos ligos buvo atskirtos nuo mano teorijos.
- Aš kalbėjau tik apie sąmoningą smegenų veiklą, kuri dėl kažkokių priežasčių pradeda mažėti. Tai vadinama perdegimu, arba tiesiog smegenų plovimu. Va nuo šito momento žmogus tam tikroje srityje yra mažiau sąmoningas, jam mažiau reikalingos tam tikros srities smegenys, todėl ir plinka galva;
- Sutinku, kad žiūrint bendrą smegenų aktyvumą, au amžiumi jis mažėja, deja žmonių sąmoningumas - tai deja neįrodyta. Jaunas durnius yra labai aktyvus, jo galva tiesiog sprogsta nuo aktyvumo kol jis uždaromas kažkur kad nekenktų sau ir kitiems. Senas inteligentas ramus kaip belgas, kuria visokiausius dalykus ir yra laimingas. Taip, kad tu čia lygini neaišku ką. Galėtum sukonkretinti;
Jzps rašė:
Tavo mintis apie smegenų perdegimą ir nykimą, kaip ir raumenų atveju, manau nėra teisingas, kadangi mokslininkų įrodyta, kad smegenų jungtys atsikuria.

- Junginys atsikuria jeigu organizmas sveikas. Išplauto žmogaus smegenys yra kaip išvirta bulvė, niekas ten nebeatsikuria.
Jzps rašė:
Tokių atveju išeitų, kad pradėjus lavinti intelektinius gebėjimus tam tikroje srityje, vėl ant galvos pradėtų augti plaukai, kas, manau sutiksi, neįmanoma- jei taip būtų, spauda jau būtų pranešusi kaip pasaulinę sensaciją, tačiau nieko panašaus neteko girdėti.

- Bent kolkas neišrastas būdas kaip durnių padaryti protingu ir aš apie tai nekalbėjau. Tai tavo nuomonė. O iš kur tu ištraukei, kad neįmanoma? Kažkadais į kosmosą irgi pakilti buvo "neymanoma".
Jzps rašė:

- Nes šito aš neaiškinau. Tema buvo galvo plaukų slinkimas, o ne kūno. Apie plaukus minėjau tik bendrai kaip apsauginę funkciją atliekančius organus.
Jzps rašė:

- Kaip matau tau dar toli iki sėkmės, nes net nesugebi atkartoti tai ką kitas žmogus sako be savo kažkokių tai intarpų.
Padėsiu tau suvokti keliatą savų trūkumų.
Pvz.: Tu nesugebi suformuluoti savo minčių logiškai ir nuosekliai. Paimk savo komentarą iš konteksto ir tu pamatysi, kad ten tik minčių kratinys: nuotrauka su smegenimis, nuotrauka su žmogumi (kas jis per tipas?), savirogantiška šypsenėlė ir teiginys, kad teorija sugriuvo...
- Tipo spėk iš 10 kartų ką aš tu norėjai pasakyti. Kas ten per žmogus? Ar tik jis nemirė nuo smegenų vėžio? Jeigu taip, kodėl teorija neteisinga?
Pvz.: ta pati situacija su antru komentaru. Tik čia jau prikišta papildomų elementų iškreipiančių pokalbio esmę, o tada prikišamos neteisingos išvados ir palyginimai.
- Tas pats scenarijus tik kitos priemonės.
- Va šitas nesugebėjimas nuosekliai dėstyti tavo mintis parodo tavo intelektines ribas, nes ten smegenyse yra kažkas kas trina dalį tavo informacijos.
Pabaigai čiupt už vadžių dėl iš pradžių.
- Mano mintis tokia: Plaukų slinkimas yra tiesiogiai susijęs su smegenų veikla. Kaip? Manyčiau, kad tai dėl smegenų veiklos. Čia būtų prielaida, kad sumažėja smegenų aktyvumas tik klausimas koks? Pas durnių smegenys gali būti labai aktyvios, pas protingą mažiau, nes jos veikia optimaliau. Tad smegenų aktyvumo mažėjimą labiau atpsindėtų žmogaus intelektualinių gebėjimų skirtumas prieš ir po nuplikimo. Ir amžius čia ne prie ko. Tu gali niplikti jaunas, gali ir senas, o gali ir nenuplikti.
- Beje. Žili plaukai dėl ko? Dėl streso - vėlgi smegenų veikla. Gali ir jaunas pražilti, gali ir dėl senatvės.
-------------------------------
Bandyk dar kartą. Sėkmės. Ooooo tau jos tikrai prireiks. Ar bent sugebi rišliai reikšti savo mintis be jokių šuolių? Hmmm? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Net pavargau nuo šypsenėlių.
P.s. Vanduo4 savo teiginiais nesišvaisto be reikalo. Ir tai ne asmeniška, tai - faktas.

Žmogau, tau tikrai reikia išgerti vaistus, ką padaryti akivaizdžiai pamiršai :D
Arba esi tikrai ir nemažai nuplikęs... ;)
Nediskutuosiu daugiau, nes tu dar per mažas diskusijoms su įsiklausimu į kito asmens argumentus ir be pykčio, sėkmės su šita teorija, gal greitu metu turėsim antrą Ignobelio laimėtoją...
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 17:07 

Jzps rašė:
Žmogau, tau tikrai reikia išgerti vaistus, ką padaryti akivaizdžiai pamiršai :D
Arba esi tikrai ir nemažai nuplikęs... ;)
Nediskutuosiu daugiau, nes tu dar per mažas diskusijoms su įsiklausimu į kito asmens argumentus ir be pykčio, sėkmės su šita teorija, gal greitu metu turėsim antrą Ignobelio laimėtoją...

Pyktis - tai tavo fantazija. Jeigu argumentus laikai pykčiu - tokiu atveju gerk vaistus ir neteršk eterio.
- Visgi aš nelinkęs taip paprastai pasiduoti šiuo klausimu kaip tu, todėl padėsiu tau suprasti, kad būtent tu nemoki įsiklausyti į kito žmogaus argumentus.
Pvz.: parduotuvėje klientas prieina prie darbuotojo ir klausia - kur rasti burokėlių;
- Jam atsako jog jie prie išėjimo, prie daržovėių;
- Klientas sako jog ten nėra. Jam reikia burokėlių savo sultyse;
- Darbuotojas patvirtina, kad būtent yra paketai su burokėliais savo sultyse.
- Klientas sako jog tai ne tokie burokėliai ir nepatenkintas pasišalina. Po kike laiko grįžta prie darbuotojo ir su arogancija sako - žiūrėk kad kitą kartą žinotum kaip atrodo burokėliai savo sultyse;
- Darbuotojas sako, kad tai ne burokėliai savo sultyse.
- Klientas net pasiunta - Tai kas čia po velnių?
- Darbuotojas ramiai atsako - tai kocervuoti burokėliai gerbiamasis. Ateičiai žinokit, kad norint greičiau surasti tai ko ieško klientas, tam reikia produktus vadinti tikraisiai vardais.
- Klientas visas persikreipęs iš pasiutimo pasitraukia :D
Moralas: norėdamas, kad tave kiti supratū teisingai, turi aiškiai įvardinti tai ką nori pasakyti.
- O tu "Jzps" pažiūrėk savo komentarą:
1. nuotrauka su smegenimis;
2. nuotrauka su žmogumi;
3. komentaras, kad teorija sutriuškinta.
Spėk ką nori. koks ryšys? Kokia logika? Niekas neišku.
- O gi pasirodo jog:
1. smegenų nuotraukoje pažymėta sritis lemianti žmogaus analitinius sugebėjimus;
2. žmogaus nuotraukoje jo kakta nuplikusi;
3. na ir kaip tai susiję su teorija? O gi taip, kad tas žmogus tipo yra labai žymus išradėjas. Bet vėliau paaiškėja jog tas išradėjas mirė nuo smegenų vėžio. Piššššš. Visa kurta loginė mano teorijos griovimo grandinė sugriuvo.
Išvada: formuodamas savo mintis, pirmiausiai pasistenk jas formuoti nuosekliai ir pamatysi kaip nėra lengva pateikti tikrai tvirtus argumentus.
- Antrame komentare man visai patiko tavo šuolis apie senatvę. Tai privertė mane patikslinti kas tai yra smegenų aktyvumas. Va čia ir yra dilema, bet aš siūlyčiau tą variantą, kad žmogaus aktyvumas dar nieko nesako, čia dar svarbus jo veiklos optimalumas, sąmoningas sprendimų priėmimas, kas žymiai sumažina smegenų aktyvumą. Tad bendras smegenų aktyvumo sumažėjimas senatvėje dar nereiškia įtakos plaukų slinkimui.
- Aš bandžia išskirti perdegimą. Kaip tai tiksliau apibūdinti nežinau, bet ir nemanau, kad tu galėtum suprasti, nes vien nuosekliai dėstyti minčių be pykčio nesugebi;
--------------------------------
- Beje iš ko tu nusprendei, kad aš supykau? Kas privertė tave taip pagalvoti? Dėkui.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2017-04-22, 18:02. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-04-22, 17:09 

Patrimpas rašė:
vanduo4 rašė:

Palauk, tu nori pasakyti, kad išskirti žmogų į vyrą ir moterį yra rasizmas? Apie kokią čia rasę kalbi?

- Savotiškai taip, gal tiksliau būtų užslėpta diskriminacija. Nes mes kalbėjome apie žmones, o jplm juos nei iš šio, nei iš ot, suskirstė į vyrus ir moteris.
- Tai yra diskriminacija, viena iš rasizmo formų.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume