Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Šiuolaikinių technologijų rinka
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-08, 20:21 

Zasi ao jie. Gerbiau samsunga kol neisigijau 7 kartos smart tv su flash ir java. Praejo gal trys metai ir kentedamas jo letuma sulaukiau kad flash nebepalaiko. Na blin as isvis antenos neturiu ir flashas reikalingas kaip oras. O dabar blin raso atnaujinkit flasf. O adobas raso kad jau nebesiportina flasho samsungo tv. Prie viso dar po atnaujinimu ir prasukineti neiena video is mediatombo. Na suks samsungas su smartais. Ir dar siulo upgreidinti hardvara uz kokia 150 europieciu. Ala sunku is karto padoresni proca bei ramo ikisti.
  • +1

Reputacija: +86

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-08, 23:18 

Neteko tokio televizoriaus matyti filmuose. Užtat filmuose teko matyti LG W serijos televizorių analogus, t.y. telikus, kurie yra praktiškai sienos dalis (t.y. visiškai prisiploję prie sienos).

TV su mediniais rėmeliais (jeigu gerai supratau) man atrodo ne prabangos, o bomžiškumo ir prasto skonio pavyzdys.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +867

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-09, 00:03 

Pagaliau mano viso gyvenimo svajonė išsipildys: tureti svetainėje Mona Lisa ir dar landscape mode...
  • +1

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-09, 11:24 

Creatium rašė:

TV su mediniais rėmeliais (jeigu gerai supratau) man atrodo ne prabangos, o bomžiškumo ir prasto skonio pavyzdys.

čia tik varguoliams taip gali atrodyt, persotintiems pigios šaliuotės ir laminatų. Subtilių, geros kokybės medžio masyvo elementų, dar niekas neatšaukė iš prabangos.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-09, 13:31 

matise rašė:
Creatium rašė:

čia tik varguoliams taip gali atrodyt, persotintiems pigios šaliuotės ir laminatų. Subtilių, geros kokybės medžio masyvo elementų, dar niekas neatšaukė iš prabangos.

Tamsta matyt ne taip mane supratote. Grynas medis yra prabangos dalykas. Tuo tarpu priešingybė jam (bent man) yra medžio lipdymas ant visko: telefonų, kompiuterių (čia ne kai lipdukai, bet kai pats daiktas iš to pagamintas), televizorių, po to žiū ir šaldytuvai mediniai atsiras. Ir dar visą tai pavadinti prabanga. Nu nežinau. Sakau, čia mano tokia įžvalga.

P.S. Kad išvengtume daugiau tokių komentarų: mano aplinkoje gryno medžio tai jau tikrai netrūksta.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +867

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume