Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-05-29, 22:54 

vazzy rašė:
Tai kokios tu manai yra priežastys? nedarbas? tuo tikrai neišsikiriam Europoje. Algos? tikrai nemažiausios pasaulyje. O kodėl nepadarius alkoholio tada be jokio metų cenzo, jeigu draudimai neveikia tai gal ankščiau pradės gert, ankščiau nustot ir šiaip nebubus to, kad uždraustas vaisius - skanesnis.
Man pats keisčiausias dalykas yra tas, kad tie kurie yra prieš alkoholio draudimus yra už marihuanos draudimą. Paradoksas. Aš būdamas Verygos vietoje stumdamas draudimus stumčiau ir žolės legalizavimą, dėl reitingų aišku ir mažesnio pasipriešinimo, žodžiu skaldyk ir valdyk.

nezinau, pvz anglijoje man atrodo ten anglai daugiau uz lietuvius geria. Ir jei statistikoje nepateike skaiciavimo formules bei metodikos, tai tokios ten ir isvados.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-05-30, 07:04 

zet rašė:

nezinau, pvz anglijoje man atrodo ten anglai daugiau uz lietuvius geria. Ir jei statistikoje nepateike skaiciavimo formules bei metodikos, tai tokios ten ir isvados.

Manau, kad ir Britai turi didelių problemų su alkoholiu, gal net didesnių nei lietuviai, nes nykstanti pubų kultura pereina į rytų Europietišką, pisk leiką kol nukrisi, o poto draugai tave pakels ir gerk toliau. Ne o rimtai tai manau, kad jiems Verygos reikia labiau nei mums, ten išvis (mano nuomone) tragiška situacija.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +301

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-05-30, 08:38 

Arthuras rašė:

Buvo kreiptąsi į etikos komisiją - ji ir išaiškins. Aš tikrai tokių veiksmų neteisinu.

Nesvaik. Šita komisija tyrė Maldeikienės galvos plaukų neplovimą, ar kažką tokio. Jie yra idiotai ir yra nepajegus kažką išsiaiškinti.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +135

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-24, 20:11 

Pamenu, gulėjau ligoninėj. Palatoj buvo mergaitė 13 metų ir pasakojo, kaip jos mama pasiūlė sidro nupirkti gimtadieniui. Kiek dar girdėjau pasakojimų ir iš savo klasiokų, kad tėvai jiems duodavo alaus, kitokių gėrimų gert kol jie dar visai maži vaikai buvo. Ir šiaip kai pasakai, kad negeri, tai į tave pasižiūri kaip į kokį ligonį. Gyvenime nei lašo alkoholio neturėjau ir nežadu gerti. Gaila, kad žmonės be alkoholio neranda kaip spręsti savo asmenines problemas. Atrodo, čia vienintėlis būdas prasiblaškyti.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-24, 20:38 

Kitesabove rašė:
Pamenu, gulėjau ligoninėj. Palatoj buvo mergaitė 13 metų ir pasakojo, kaip jos mama pasiūlė sidro nupirkti gimtadieniui. Kiek dar girdėjau pasakojimų ir iš savo klasiokų, kad tėvai jiems duodavo alaus, kitokių gėrimų gert kol jie dar visai maži vaikai buvo. Ir šiaip kai pasakai, kad negeri, tai į tave pasižiūri kaip į kokį ligonį. Gyvenime nei lašo alkoholio neturėjau ir nežadu gerti. Gaila, kad žmonės be alkoholio neranda kaip spręsti savo asmenines problemas. Atrodo, čia vienintėlis būdas prasiblaškyti.

Alkoholis yra pramoga, o ne problemų sprendimo būdas. Tavo samprotavimai rodo, kad žiūrima į tave ne be reikalo kreivai. Aš irgi nuo durnių stengiuosi toliau laikytis nepriklausomai nuo to, geriantys jie ar ne.
  • +1

Reputacija: +694

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-24, 21:57 

Kitesabove rašė:

Svarbu bendrauti. Niekas netikrins, pas tave sultys ar vynas taurėj. O jei sakai - "ne ne ne, aš negeriu", tai ir žiūri kreivai. Turėk bent jau arbatos puodelį ir bus ramu.

P.S. kalbu apie tvarkingą gėrimą (kaip antraeilę veiklą, pvz, žaidžiant stalo žaidimus ar valgant), o ne apie gėrimą dėl prisigėrimo. Apie gėrimą dėl prisigėrimo net ir neverta šnekėt - kiekvienas minimaliai protaujantis žmogus supranta, kad nei tą pačią, nei kitą dieną geriau nebūna.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +310

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-24, 22:24 

sitie statistiniai duomenys yra seni ir iskraipyti .matyt kazkam kazkur is to naudos ira ir tiek .cia tik didelis zaidimas musu saskaita....
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'