Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 3 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-29, 09:34 

Man vis keista, kai žmonės palaiko reikalaujančius, buto, namo, darbo, kelialapio, lengvatų, automobilio. Sakykim iš to kolektyvo tik viena mergaitė yra neįgali.
  • +1

Reputacija: +17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-06-29, 14:16 

T rašė:
Man vis keista, kai žmonės palaiko reikalaujančius, buto, namo, darbo, kelialapio, lengvatų, automobilio. Sakykim iš to kolektyvo tik viena mergaitė yra neįgali.

- O kame čia keistumas? Kad žmonės patys kalti jog tokiuose būstuose gyvena? Tipo ieškok geriau?
- Žinai, Leonidas Donskis savo naujoje knygoje sakė jog "streikuojantys darbuotojai yra kvailiai, kurie kenkia ne tik sau, bet ir kitiems".
- Ne visi žmonės sugeba išeiti iš užburto rato - tai faktas.
Pvz.: Psichologai naudoja tokį triuką, norėdami individą pastūmėti į geresnes gyvenimo sąlygas, jie padaro nepakenčiamas gyventi esamas sąlygas. Bet įdomiausia, kad nuo kažkokio momento, netgi pasiūlius geresnes sąlygas, individai jas atmeta ir pradeda kovoti dėl turimų. Man tai asocijuojasi su nesaugumu, kai žinai kad kažkas kontroliuoja tavo gyvenimą, o tavo sprendimai yra niekiniai.
- To dirbtino stūmimo rezultatas žmogų gali paversti benamiu, o ne progresyviu individu. Ir kas čia kaltas? Nesugebėjimas prisitaikyti?
Pvz.: Turėjau menedžerį. Jis turėjo labai aukštus vertybinius reikalavimus, na todėl jis ir menedžeris - žmogus siekiantis tobulumo. Jis pasirinko mane kaip labiau adaptyvų jo suvokimui. Aišku jis man duodavo bonusus už jo "vizijų realizavimą" - daugiau darbo valandų, o kitiems karpė.
- Galiausiai viskas pasiekė tokį lygį, kad tas tobulumo siekimas išvirto į kažkokį asmeninio egoizmo formą kai tiesiog yra malonu kitam duoti komandas ir dar paskui pisti protą dėl to, ką jis tau nepasakė, bet tu tipo turėjai suprasti.
- Tad pradėjau ignoruoti jo "nesvarbius" priekaištus ir mūsų draugystė baigėsi.
Klausimas: gal tas tobulumo siekimas ir konfrontacija turėjo išvirsti į siekimą realizuoti savo tobulumą, o ne kito, t.y. laikas tapti menedžeriu? Deja aš nesu toks tobulas todėl tiesiog atmečiau naują tvarką? Va iš čia ir kyla Donskio supratimas, kad streikuotojai yra gyvenimo nevykėliai - jeigu kažkas neduoda, pasidaryk pats :D
Išvada: Turiu mažiau privilegijų, bet esu LAISVAS ŽMOGUS.
Va toks filosofinis pokrypis ;) :D
Ką manot?
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +233

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias