Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 7 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-03, 14:44 

Esu vienas tų, kuriems pats baisiausias dalykas šiuo metu yra mintys, jog ateis laikas, kai mirsiu. Bijau ne išnykti, o nepaprastai nemalonių pojūčių, kurie gali tęstis labai ilgai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-03, 17:06 

Mano nuomone mirti nebijo tik tie, kuriu gyvenimas sunkus, nykus, vienisas, zodziu, prastas.
Isvada tokia, kad visi normalus zmones visa gyvenima siekia laimes, o kai neisvengiamai ateina laikas iseiti - labai bijo netekti viso to ka susikure. O koks nors bomzas visa gyvenima nesuka galvos, geria kiek leidzia galimybes, nejaucia uz nieka atsakomybes, o kai ateina laikas mirti - whatever... Dar dazniausiai ir ju mirtis lengva buna - prisigeres palenda po masina, ar nuo kokiu laiptu zemyn galva nukrenta - bac ir viskas.
  • 0

Reputacija: +17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-03, 17:31 

Mirtis baisi del to kad nustoji egzistuoti.Is nebuties ir vel i nebuti..
  • +1

Reputacija: -5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-03, 21:53 

Pagal mane tai yra neisvengiames ir naturalus zmoniu ciklas,manau nereikia galvoti apie mirty nes ji ateis vistiek.Reikia gyventi taip kaip tau patinka ir dziaugtis gyvenimu taip kaip tau patinka,kad nebutu atgailavimu ,nuogastavimu nes pastebejau zmones pries mirty pradeda visko gailetis atsiprasyneti kad buvo tokie tai tokie. O po mirties pagal mane nieko nebera cia tas pats kas koma matai vaizda ir nebematai ir nebejauti nieko kol vel neatsikeli ir pradedi justi skausmus matyt vaizdus girdet garsus.Tame tarpe atgal tarp pries ir po per viduriuka taves tiesieg nebuvo ir kiek begulejai ten komoj daleiskim taip pat ir mirtis pagal mane uzmerkei akis sirdis sustojo ir viskas.Ciklas toks nauji gimsta seni mirsta tai neisvengiama. Nereik per daug kvarsyt sau galvos.
  • +1

Reputacija: -17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-03, 23:07 

:D :D :D
pries gala tiesiog susitaiko su neisvengiamybe ir tiek. tas aisku savaime ir be jokiu tyrimu :D :D :D
  • +1

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -212

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-04, 08:25 

Jei kalbame apie natūralią mirtį, aš manau, kad kas turi pradžią, turės ir pabaigą, ir tai yra neišvengiama, kaip AAA000 sakė, bent jau pakolkas. Visiškai to nesureikšminu ir žinau, kad kažkada ateis mirtis. Tiesiog negalvoju apie tai, nelaukiu, kada ateis - tada. Dbr tiesiog gyvenu ir džiaugiuos gyvenimu.
Prie to pačio, žinot kad keli šimtai metų atgal, žmonės dažniausiai nenugyvendavo net iki 60. Kai atsirado medicina ir gyvenimo kokybė vakaruose pagerėjo, žmonės nugyvena jau iki 80-100 m. Tikiu, kad kažkuriuo metu, kai vėl žmonės pakils į kitą technologinį lygį, vėl bus proveržis ir žmonės nugyvens ilgiau.
  • 0

Reputacija: +592

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume