Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Požiūris - komentarai ir nuomonės
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-13, 15:29 

Cituoti:
3. Neįtikėtinai pigus alkotesteris Neįtikėtinai gaidiškas alkotesteris.

Šiam alkotesteriui nereikalingi vamzdeliai, o gamintojas giriasi, kad pasiekiamas tikslumas prilygsta ir kur kas brandesniems įrenginiams - alkoholio kiekį plaučiose sužinosite 0,01 % tikslumu.
Visiškai absuliutus Š*** gabalas, net jei lygintume kinietiškais "kokybės" standartais. Tas jų deklaruojamas tikslumas yra ne 0,01%, o greičiau 50% netikslumas. Jei jau pirkti kinišką alkotesterį, tai bent jau nuo 15+ eurų, tik tada gausit alkotesterį kurio tikslumas yra 10-20%. Bet neriekia išsigąsti aš pučiu 3 kartus, kad būti tikram, tie alkotesteriai nesugeba parodyti daugiau nei 0,8 promylės, net jei būsi komos būsenoj. Aš kalbu ne apie šitą, o apie tokius už 15+ eurų kurie kainuoja, nes šitas tai ********************************************************************************************************************************************** čia turėjo būti daug keisksamžodžių.

Cituoti:
Kaip yra iš tikrųjų, reikėtų klausti skaitytojų, kurie jau bandė šį alkotesterį, bet bent jau pačioje Gearbest parduotuvėje prie komentarų dėl alkotesterio tikslumo didelių pretenzijų nėra.
Patys paklausėt, tai toks mano atsiliepimas, nes turėjau su kuo lyginti. Aš kaip asilas turėjau pusėtiną alkotesterį, bet ne blyn reikėjo matai kažkokio š galvojau gal geresnis bus, bet tokių stebuklų nebūna, kad už pigiau gausi geriau.

Pykstu ne dėl to, kad sumokėjau kelias kapeikas, gavau gaidi, bet labiausiai pyktis ima ant savęs ir ant tokio š gamintojų, kam jie gamina š ir kam aš tą š pirkdamas remiu š gamintojus kurie tik teršia gamtą kol pagaminą ir atveža į Europą vissiškas šiukšles.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +689

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-14, 09:13 

Man labai keista, kodėl technologijos.lt reklamuoja tik vieną internetinę parduotuvę gearbest.com ir tik vieną brandą - Xiaomi, lyg kitų nebūtų.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-14, 12:07 

3xxx rašė:
Man labai keista, kodėl technologijos.lt reklamuoja tik vieną internetinę parduotuvę gearbest.com ir tik vieną brandą - Xiaomi, lyg kitų nebūtų.

Reklamuoja ir daugiau brandų, nebent tik skaitai apie xiaomi. Vien šitam straipsnyje minimi keli brandai.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +238

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume