Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-23, 17:46 

Cituoti:
Kitą sykį, po eilinio nepavykusio bandymo nudaužti musę, stipriai neliūdėkite.

Dėl to, kad jūsų judesiai yra tokie lėti ir nerangūs, yra kalti šimtai metų natūralios atrankos metų, išmokiusių muses jus stebėti.
Evoliucija mūsų protėviams padėjo užsiauginti daug smegenų ir išvystyti intelektą, o mes tai paveldėjom. Turint tokį didelį smegenų vs kūno masės sąntytkį, bent jau aš sugebu paimti gumelę ~ 1,5 X 3 X 200 mm ir priploti tuos įkyrius padarus, jiems dar net nepradėjus išvis jokių išvengiamūjų manevrų :)) Truputį pasitreniravus sėkmės tikimybė padidėja iki 99%, gaila bet po medžioklės būna negražių dėmių.

Dėl musių nuolatinės evoliucijos tikra tiesa, kambarinių musių šiais laikais jau beveik nebeįmanoma pagauti ranka gal 10% tikimybė, anksčiau būdavo virš 50%, arba aš jau senstu :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1478

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-23, 18:00 

Kalbėkit lėčiau, nespėju klausyti..i tikriausiai mano klausa sulėtėjusi ir aš girdžiu per lėtai. (Straipsnis skamba kažkaip panašiai). Ir "musės žudikės" platusis internetas man nesuranda kas tai per dvisparnis padaras.
  • 0

Reputacija: +1074

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-23, 18:36 

Galima pasinaudoti dviem musių medžioklės būdais. Jei patalpa nedidelė, galima musę užvaikyti, tai yra, neleisti jai nutūpti ir galiausiai pagauti. Arba galima pasinaudoti tuo, kad musės reaguoja į judančius objektus, delną prie musės artinti pamažu (1cm/s greičiu) ir likus keliems centimetrams priploti zyzeklę staigiu judesiu :)
  • 0

Reputacija: +834

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-23, 20:11 

aerozolis ir ziebtuvelis, visad suveikia
  • +1

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-24, 14:34 

Man tai pasiseka priploti jas ranka, bet butina ploti is nugaros ir isskestais pirstai aisku juos suglaudziant prie pat muses (manau jos ne tik mato bet ir jaucia oro sroves ) :)
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-25, 10:51 

norit priploni musę ar uodą be jokių gumelių, muštukų, sėlinimų ir pan. suplokite virš musės ir viskas. kai artės jūsų rankos, musė bandydama išvengti smūgio bandys pakilti o tuo metu jūs suplojate. ji pati tvarkingai atskrenda būtent į reikiam vietą. išbandyta ir veikia. ploti reiktų 15-30 cm virš musės, porą kart pabandžius lengvai perprantamas būdas
  • 0

Reputacija: +9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-25, 11:14 

Vienas piromanas namus savo bando padegti...
Puktyrai, nepavargsti musės vaikyti po kambarį, laukiant kol numirs nuo išsekimo?
bahuriux, manau visgi amžius ir tinginystė :D Prieš 15 metų ir man pagauti muses buvo vienas juokas, dabar kažkaip jau sunkiau... O su gumyte medžioti... na po to sienas eit šveist... Yra geresnis būdas, raketės formos gauydklės yra, kurios iščirškina visokius skraidančius gyvius, kai jie prisiliečia. Labai gerai smulkiems vabzdžiams gaudyt.
  • +1

Reputacija: +2207

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-09-25, 12:01 

as jas gaudau skraidancias, ore. reikia gaudyti ne ten kur yra o ten kur bus, gal reakcija ju greita bet smegeneles mazos, skrydzio trajektorija nuspejama ir siaip fizikos desniai, inercija ir musems ir dramliams vienodai veikia.
  • +1

Reputacija: +16

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume