Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 09:50 

ziemos sezone reikia trumpint dienos darbo valandu skaiciu viena valanda, kompensuojant negauta uzdarbi tarifo didinimu. o ne laika sukiot.
kai sudetingeja darbo salygos, turi but apmokama papildomai, arba duodama daugiau poilsio laiko (pvz +1 val.). ziema sunkiau nusigaut i darba, salta, mazesnis naturalus apsviestumas ir pan. vietoj to dar kazkokie debilai nusprende laika issukiot is ritmo...
taip sakant, del visuomenes stengiasi...
psichiatrai tik uz sukiojima - klientu daugeja :D :D :D
  • +3

Reputacija: +105

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 13:04 

Kaip jūs išgyvenat šias permainas? Papasakokit kas nors kaip su tuo tvarkotės, ar tai tik trumpalaikis diskomfortas, ar nieko nepajaučiat, o gal kokių nors sutrikimų yra sukėlę? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 13:19 

revonas rašė:
Kaip jūs išgyvenat šias permainas? Papasakokit kas nors kaip su tuo tvarkotės, ar tai tik trumpalaikis diskomfortas, ar nieko nepajaučiat, o gal kokių nors sutrikimų yra sukėlę? :)

Kiek man teko domėtis, tai žiemos laikas ir yra tikrasis laikas, pagal kurį žmogaus organizmo biologinis ritmas prisitaikęs gyventi, nuo seno. Tai pokyčiai turėtų būti tik į naudą. O man asmeniškai prisitaikyti užtenka savaitės laiko, didelio diskomforto nesijaučia, bet kai reikia pagelbsti kavos puodelis.

Šiaip nervina vienas dalykas. Kad kiekvieną metą kalbama apie tą patį laiko siukiojimą. Taip.. tarsi tai būtų dižiulis neišsprendžiamas rebusas. Kenkia ar nekenkia? Aš manau, kad tai puikus kognityvinio disonanso pavyzdys. Lyg ir suvokiama, kad biologiniu aspektu tai nėra teigiamas dalykas, bet mano manymu ir ekonominiu aspektu tai turi abejotiną teigiamą poveikį. Manau dar ilgai apie tai bus diskutuojama.
  • +3

Vartotojo avataras

Reputacija: +64

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 13:28 

revonas rašė:

Gal dar čia dėl to, kad esu jaunas, tai man jokio diskomforto nėra. Aišku, jeigu valanda į priekį sukamas laikrodis, tai kartais kokią dieną dvi paburbu, kad per anksti į darbą reikia keltis, bet tas netrunka ilgai.
  • 0

Reputacija: +92

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 13:44 

Na iš to laikrodžio sukiojimo naudos visuomenė gauna tiek, kiek iš vienalytės santuokos...
  • 0

Reputacija: +232

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 16:10 

Hm rašė:
Na iš to laikrodžio sukiojimo naudos visuomenė gauna tiek, kiek iš vienalytės santuokos...

O man asmeniškai patinka ilgesni vasaros vakarai ir mėgstu miegot tamsoje, o ne saulei spiginant į langus. Turbūt nebeprisimeni "Andrikienės laiko", kai buvo atšauktas laiko sukiojimas ir paliktas žiemos laikas. Dauguma buvo tuo nepatenkinti ir buvo grąžintas laiko sukiojimas.
  • 0

Reputacija: +341

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-10-29, 21:40 

revonas rašė:

Nu kaip kaip, su keiksmais nuo pat ryto. Bet čia labiau apie "vasaros laiko" idiotizmą, žiemos dar pakenčiamas, būtų galima palikti nuolat.
  • 0

Reputacija: +368

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume