Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 23 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-02, 19:16 

straipsnis kaip tik man.neuzmiegu ilgai, o neseniai pradejau atsibusti kokia 5 30 , nors tik puse 7 keltis reik.. pries uzmingant ilgai vartaus, niekaip negaliu atsikratyt ivairiu minciu, kas nors vis lenda i galva, nesinori jau uzmigti, norisi dar pagalvoti apie ka nors, tada nuo to galvojimo issiblaskau ir tik dar labiau vartaus, be to nevisada isvedinu nuo pc kambari pries miega. o pc ijungtas kai is sules gryztu beveik visa diena. Be to esu tinginys kaip reta. atrodo reikia keisti iprocius
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-02, 19:26 

Maziau prie kompo sedek, padeda :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-02, 20:00 

tranki muzika ir daugiau prieskoniu. :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-03, 00:06 

:) Kaip isvengti mieguistumo :) labai paprasta. Anksti eik miegot, kad pilnai issimiegotum, gerai maitinkis. O seip tau pvz ziovulis reiskia, kad organizmas pavarges ir, kad jo nepertemti eiti prigulti :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-03, 11:48 

na aštraus maisto ryte tai nemanau kad rekomenduot galima būtu,,,
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-03, 16:57 

Nu kaip visad,problema siaip jau opi daugumai,bet kazkokio konkretesnio sprendimo/atsakymo nepasiulyta.Bendri pasiulymai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-18, 09:14 

Na, man buvo sunku ir ryte atsikelt ir siaip snausdavau darbe prie kompo ryte, ir po sociu pietu taip pat :) Visiskas neproduktyvumas :) Seimos gydytoja tiesog
patare labiau pailset, svekai valgyt, sportuot, judet, pabut grynam
ore, pavartot vitaminus ir maisto papildus. Geriu dabar tonussan maisto papilda.
Pastebejau tikrai gera poveiki- jis tonizuoja, zvalina, isvaiko mieguistuma,
suteikia energijos. Be to padeda kovot su itampa, stresu. Dar ir stiprina imuniteta. Augaliniu pagrindu- naturalus. Man labai patinka
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-22, 01:40 

Cia tonnusan reklama, ar tikrai toks geras daigtas?...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-27, 13:17 

aš buvau labai skeptiškai irgi nusiteikusi prieš visokius maisto papaildus, daug skaičiau įvairiuose forumuose, ieškojau kas padėtų nuo mieguistumo, apninkančio darbo dienos metu. Išbandžiau įvairius, bet pastaruoju metu apsistojau ties Tonussan - nežinau kaip kitiems, bet man jis labai veiksmingas pasirodė, ir nebrangus, ir auaglinės kilmės, kas aktualu man, turint skrandžio problemų.
Sakau tai, ką pati esu išbbandžiusi ir patyrusi...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-27, 14:39 

Man atrodo, kad kol negausi IP bano, tol čia ir reklamuosiesi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-27, 15:16 

O to preparato "Tonnusan" pagrindine veiklioji medziaga eleuterokokas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-27, 16:22 

Tai užpyso kalė rašė:
Man atrodo, kad kol negausi IP bano, tol čia ir reklamuosiesi.

Na, vieną IP jau užblokavome, žiūrėsim ar "nepramuš" iš kitur.
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Reputacija: +54

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 00:36 

Arciomas rašė:
O to preparato "Tonnusan" pagrindine veiklioji medziaga eleuterokokas?

Na, taip, kaip teko skaityti informaciniame lapelyje. Natūralus produktas,natūralus ir išlieka, manau, kur kas geriau nei sintetika kišama į skrandį. Šis maisto papaildas man pagelbėjo, kai jau nelabai tikėjausi, kad pavyks ką nors geriau rasti už visokius išreklamuotuosius energetinius gėrimus
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 16:11 

Man rodos sis preparatas gali labai padidinti kraujospudi, del to eleuterakoko. :N:
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 18:12 

Gal ir pirksiu "Tonnusan" zvalumuj palaikyti, o zinot kur gauti retinolio ar kazko panasaus? :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 20:57 

Nu,as va dabar jau nemiegojes,kazkur apie 48h ir visai miegan netraukia. Kartais tenka darbe ilgai uzsisedet,viena kart virs 50h,ir po to i paskaitas dar teko nueit :) Jau,kazkur metai,toks rezimas - pamiegi 5h ir tada minimum 40h be miego. Ir nereik ten jokiu tonusanu,redbuliu,net kavos nereik,kai ipranti. Seip cia nuo zmogaus,labai priklauso. As pvz. sau kartoju: tigi organizmas jaunas,neuzdrosiu,taip lengvai :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 21:06 

Arciomas rašė:
Man rodos sis preparatas gali labai padidinti kraujospudi, del to eleuterakoko. :N:

na, be abejonės, visko nutinka, kai perduozuoji - kad to nenutiktų juk ir yra skirti informaciniai preparatų lapeliai - kad žinotum kiek ir kada tiksliai vartoti. Mano pačios kraujospūdis nėra labai jau žemas, bet vartojant Tonussan pagal visas instrukcijas, nieko nėra nutikę neigiamo!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-28, 23:25 

Kaip subtiliai ir graziai pabrezi tu ta Tonussan kiekvienam post`e ;) Sekmes reklamuojant. Ir nereiketu taip ikyriai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-03-01, 02:30 

"blaah" geriau nemeluok, kad miegi 5 val. kas 40 val. darbo, organizmas negali prie to priprasti. Idomu koki ten darba dirbi, gal tik sedi ir nepavargsti, tada gal patikieciau, jog gyveni tokiame rezime.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-03-19, 00:46 

o - Tonussan! Tikrai geras dalykas, beje, tuo ir aš asmeniškai įsitikinau. Puikiai padeda kovoti su stresu, nuovargiu ir mieguistumu! 
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-03-19, 19:09 

Pardavimai sumažėjo, kad vėl reklamuotis pradėjai?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-08, 21:10 

Nieko gero tas Tonussan... Ir tą skystį bandžiau, ir tabletes... Jeigu pastoviai mieguisti būnat - ieškokit ligos. Gali būt mažakraujystė ar dar koks velnias. O čia patys gydotės... Sportuot, sveikai maitintis reikia, tada ir sveikata gera bus ir mieguistumą pamiršit...
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume