Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 16 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 14:20 

Melyna spalva kaip matau daugumai asocijuojasi su ateitim.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 14:33 

Ir dar melyna spalva nesukelia miego vairuojant masina> :cool:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 14:58 

Tikri kosminiai laivai :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 17:48 

bet man durneliui nedaeina,kodel negali tokiu automobiliu su tokiais salonais gaminti dabar?Tarkim toks kaip to ateities fordo salonas tikrai nera labai imantrus..Tad gal kas gali paaiskinti kodel tokius salonus gamins tik ateityje? Manau pirkeju netruktu ir dabar
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 17:49 

man patiko chrysler koncepcija...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 18:01 

Nepamaciau nieko tikrai idomaus, kad butu ir grazu ir praktiska. Jug nera tikslo rodyt kazkokius dizainus, jei vairuot normaliai masinos neimanoma...

Seip man galva nenesa, kodel niekas nedaro displeju ant priekinio stiklo, tokiu principu kaip tv sufleris, kai vaizdas atsispindi nuo stiklo, zymiai patogiau sekti info.

Ps. valdymo irgi niekas nebando pagerint, jau nuo antro pasaulinio niekas nepasikeite: trys pedalai ir baranka. :N:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 18:12 

SaliamonXP rašė:
Seip man galva nenesa, kodel niekas nedaro displeju ant priekinio stiklo, tokiu principu kaip tv sufleris, kai vaizdas atsispindi nuo stiklo, zymiai patogiau sekti info.

sita dalyka paleis veliau kaip didziule revoliucija ir ims didziulius pinigus :P :D

SaliamonXP rašė:
Ps. valdymo irgi niekas nebando pagerint, jau nuo antro pasaulinio niekas nepasikeite: trys pedalai ir baranka. :N:

a ka cia pagerinsi? gazas, stabdis ir vairuoji sau :) negi kaip kompiuterini zaidima nori su WASD mygtukais valdyt ;D yra gi dar prikurta visokiu autopilotu, orientuojasi pagal linijas ant keliu... gali nusipirkt koki nauja masiniuka su tokiu navarotu jei tik turi pinigu ;)

Biski lievai kad atsisake galinio vaidzo veidrodeliu ir padare vaizda monitoriuje... tas monitorius turetu buti tik kaip pagalbinis, nes zinant dabartiniu daiktu kokybe tai kazn... nueis saibom tos kameros ar monitorius po poros metu ir nematysi galinio vaizdo :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 18:23 

To zarkell: nepirk prancuzisko, italisko dalyko :D Nu ir dar opelio ;)
  • 0

Reputacija: +2262

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 20:10 

SaliamonXP rašė:

Jau labai seniai yra tokių BMW, su spidometrais ant preikinio stiklo :eek:
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 23:10 

tomui
dabar tokiu negamina, nes su tokiu paneliu tau masina nusibos po keliu menesiu. visi ryskus akcentai kada nors nusibosta, na bent jau daugumai zmoniu. as manau, kad ateityje tokie paneliai gali buti kaip papildomas pribumbasas.
  • 0

Reputacija: +90

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-11, 23:22 

o gal kas zino kiek dienu truks ta paroda?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-13, 01:21 

immortallt rašė:
To zarkell: nepirk prancuzisko, italisko dalyko :D Nu ir dar opelio ;)

geriau pirk BMW,AUDI arba Volkswagena? ane? :D grynas lietuvis....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-13, 12:01 

Grynas ne grynas lietuvis, bet is dalies reikia pirkti gera masina, o is kitos puses kuri labiausiai patinka, balansas turi buti. Kiti megsta slamsta, svarbu jiems patinka kiti perka geresnius praktiskesnius auto.
Del skydeliu, man visada liks geriausi rodykliniai skydeliai, elektronika visiskai nezavi, ypac skaitmeniai spidometrai, vartosi skaiciai ir tiek, labai jau be rysio atrodo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-13, 15:44 

Vardasas rašė:
Grynas ne grynas lietuvis, bet is dalies reikia pirkti gera masina, o is kitos puses kuri labiausiai patinka, balansas turi buti. Kiti megsta slamsta, svarbu jiems patinka kiti perka geresnius praktiskesnius auto.
Del skydeliu, man visada liks geriausi rodykliniai skydeliai, elektronika visiskai nezavi, ypac skaitmeniai spidometrai, vartosi skaiciai ir tiek, labai jau be rysio atrodo.

O tu manai kad prancuziskos masinos blogos? zinoma kiekvienas turi savo nuomone,bet taip dazniausiai mano zmones sedeje prancuziskose masinose nenaujesnese nei kokiu 2002m. ir plius dar isankstinis nusistatymas islikes is anksciau
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-13, 18:26 

crysler ir cadical EPIC
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]