Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 17 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 20:26 

ir kas gi vyksta, astronautai valgys sveikesni maista kosmose, negu mes zemeje....
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 20:30 

Tik jei tas maistas nebus paveigtas per daug radiacijos :D
  • 0

Reputacija: +2277

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 20:38 

Heh, man tai fun kai 75% lt mano, kad jav debilai gyvena (no idea kodel), o kai skaitai tech .lt, 80% straispniu prasideda "JAV" :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 21:04 

xcvxcv rašė:
Heh, man tai fun kai 75% lt mano, kad jav debilai gyvena (no idea kodel), o kai skaitai tech .lt, 80% straispniu prasideda "JAV" :)

Vinintelis dalykas ka turi JAV tai pinigai, kuriais labai sekmingai naudojasi
viso pasaulio mokslininkai, atlikinedami tyrimus JAV. Beje straipsnyje pamineto Gene A. Giacomelli pavarde, jei neklystu yra Italiska.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 21:20 

xcvxcv rašė:

Sutinku. Dar,kai varto kartais,kad typo mokslais JAV/UK ir pan.. - lengvesni,darosi juokinga ;]
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-16, 21:36 

tai gal bulvem laukus suart reikes
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 01:18 

tiksliau tokias salys kaip jav ar uk ziur y zmones ir jei mata kad tur sugebejimu juos rem ir jiems paded ,o lt ziur kad atimt ir suzlugdyt :( jei kokia parama skir tai jinai dazniausiai pasiklyst kur nors valdininku kisenese,o studentams uzded kainas kad jie isvis net neisgaletu susimoket uz moksla ir kai pasiklausai kad destytojai nuo tarybiniu laiku nepasikeite dar kai kurie pries 1 pasaulini kara gime ir ju mokyms is tu paciu senoviniu vadoveliu be jokia leidima ar laisves kad bandytu leist pasireikst studentams ar praktikuot naujas ydejas,tai ko benoret,jei y kitu kiema ziurim ir peikiam nors pas pacius siusklyns :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 02:01 

xcvxcv rašė:

Šiaip, gal pvz megėjiškų vertėjų japonų į lietuvių kalbą nesimėto tiek kiek verčiančių iš anglų kalbos, nors ir su klaidom verčiančių xD
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 08:02 

O ką jau tie mokslininkai darys taip ilgai mėnulyje?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 11:21 

Branduolinę galvutę konstruos ir nutaikys kur nors, ką daugiau ten įmanoma veikt naudingo? Na, nebent tarpinė stotelė iki Marso. Daugiau iš šito akmens luito naudos nelabai yra: nemanau ar apsimokėtų naudingų iškasenų gavyba eksportui į žemę.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 13:52 

slice rašė:
Branduolinę galvutę konstruos ir nutaikys kur nors, ką daugiau ten įmanoma veikt naudingo? Na, nebent tarpinė stotelė iki Marso. Daugiau iš šito akmens luito naudos nelabai yra: nemanau ar apsimokėtų naudingų iškasenų gavyba eksportui į žemę.

Kodel ne? Ten yra tokiu medziagu, kokiu cia nerasi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 14:12 

gtu rašė:
xcvxcv rašė:

Vinintelis dalykas ka turi JAV tai pinigai, kuriais labai sekmingai naudojasi
viso pasaulio mokslininkai, atlikinedami tyrimus JAV. Beje straipsnyje pamineto Gene A. Giacomelli pavarde, jei neklystu yra Italiska.

O kodėl tada LTU nėra pinigų net mokyklų skylėms užkamšyti? Kai paaugsi, suprasi, kad pinigai iš niekur neatsiranda. Tam, vėlgi, reikia proto.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 14:21 

to pinkiss
Balses klaviatūroj susitvarkyk
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 15:18 

JAV mokslininkai mėgsta girtis tuo, ko dar nepadarė. Jie labai drąsiai švaistosi savo ateities planais. Pirmiausia tegul įsirengia jie ten savo šiltnamius, užaugina maistą, pamaitina mokslininkus, o tada skelbia savo pasiekimus. Čia kaip su Marsu. Nuo 2000 metų ne kartą skelbė, kad ten gali būti vandens (ledo būsenos), tada visą laiką paneigdavo savo paties pranešimą ir vėl iš naujo tą patį skelbdavo. Čia jau ne mokslas, o verslas.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 16:18 

oho, kokie genijai, pagaliau sumąstė apie Šiltnamį! Apie kurį aš jau buvau pagalvojęs būdamas 12 metų..
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-17, 17:16 

Heh, gaila man tiesa pasakius daugumos jusu, ignorance ir neapykanta. O dar visi wondering, kodel lt pragyvenimo lygis toks ir kodel tokia su***ista valdzia.

Let me tell you something: valdzia ateina is visuomenes
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: MSN [Bot] ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume