Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-18, 20:46 

Aiškiai prisimenu, buvau maždaug 2-2,5 m kai mane maudė vonelėje ir man tas žiauriai nepatko verkiau, rėkiau nesavo gerkle, gal vanduo buvo peršiltas, gal pergili vonelė man pasivaideno. To man niekas nepasakojo, tiesiog atsimenu stresinę situaciją. Senos fotkės ir pasakojimai apie įdomias akimirkas man nesugražina jokiu prisiminimu. Kai buvau 5 atsimenu jau jau gana daug ypač vsokius nesusipratimus, kaip gaudavau beržinės košės pelnytai ir panašiai.
Ai dar atsimenu kaip atrodė mano žaislai, bent jau įdomiausi iš ju, tėvai to nepasakoja. O dabar daug ką pamirštu, ko nereikėtu pamiršti ir daug ką perdažnai atsimenu, ką norėčiau pamiršti negryžtamai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1478

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-20, 15:51 

bahuriux rašė:
Aiškiai prisimenu, buvau maždaug 2-2,5 m kai mane maudė vonelėje ir man tas žiauriai nepatko verkiau, rėkiau nesavo gerkle, gal vanduo buvo peršiltas, gal pergili vonelė man pasivaideno. To man niekas nepasakojo, tiesiog atsimenu stresinę situaciją. Senos fotkės ir pasakojimai apie įdomias akimirkas man nesugražina jokiu prisiminimu. Kai buvau 5 atsimenu jau jau gana daug ypač vsokius nesusipratimus, kaip gaudavau beržinės košės pelnytai ir panašiai.
Ai dar atsimenu kaip atrodė mano žaislai, bent jau įdomiausi iš ju, tėvai to nepasakoja. O dabar daug ką pamirštu, ko nereikėtu pamiršti ir daug ką perdažnai atsimenu, ką norėčiau pamiršti negryžtamai.

Tai tik nuotrupa. Gal būt net išgalvota, o ne tikra.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... isiminimai

Aš pamenu gal kokioj 6-7 klasėj ėjau į mokyklą ir galvojau kaip viskas prasidėjo su ta mokykla. Ta prasme nebeprisiminiau net kas buvo prieš keletą metų. Tik pamenu svarsčiau, kad jei jau įveikiau pusę to kalėjimo, tai kažkaip įveiksiu ir likusią dalį :D

Kas liečia pačią vaikystę, tai prisimenu kai buvau 5-6 metų ir kraustėmės į naujus namus, kaip blūdijom po rajoną ieškodami kuris čia daugiabutis mūsų.
Yra šiokių tokių nuotrupų iš kaimo, kuriame buvau gal kokių 4-5metų.
Bet kai mama klausia ar atsimenu senelį, kuriam sėdėdavau ant kelių kai man buvo 2 metukai, tai jau nebeatgaminu nei jo, nei nieko kito iš to laikotarpio.
Prisimenu tik tą momentą, kai mano sąmonė įsikūnijo į šitą kūną, veikiausiai dar tada buvau negimęs. Tačiau tą pradėjau prisiminti gana vėlai, tad sveikas protas leidžia daryti išvadą, kad tai iliuzija, o ne prisiminimas :D :D
  • 0

Reputacija: +307

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-21, 00:52 

Iš tokios ankstyvos vaikystes, tik "blogi" prisiminimai išliko atmintyje ^^
t.y. pvz prisimenu kai 3 metų besisupdamas su kėde prasiskėliau galvą ir įsitaisiau randą visam gyvenimui, arba kaip lopšelyje/darželyje man pikta mergaitė įgnybė ^^ , ir panašūs kiti "blogi" prisiminimai.
Geri prisiminimai kažkodėl neišliko O_o
  • 0

Reputacija: +18

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume