Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Knygos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-22, 21:58 

PonasNulis rašė:
tikrai nenoriu ne vieno sitame forume izeisti. Bet mano sirdis verda pykciu, kai skaitau tokius kaip manciukaz ir vanduo4 komentarus. Stai, duodu dar keleta link`u, pasiskaitinekit ir tik tada gincykites su manimi.

Oxfordo universiteto prof. tyrimas:
https://www.theguardian.com/uk/2001/feb/17/johnezard

Quora forumas, diskutuoja vokieciai ir kitu saliu atstovai:
https://www.quora.com/To-what-extent-we ... -Holocaust

Istorijos mokslininkes tyrimas:
https://owlcation.com/humanities/What-D ... tion-Camps

Ir siaip tiesiog suveskite uzklausa y google ir rasite kruva informacijos.

TODEL VOKIECIAI ZINOJO KAS VYKSTA KONCENTRACIJOS/DARBO STOVYKLOSE IR APIE ZUDYNES VYKUSIAS TUO METU!!!!

- Būtent tu tik verti pykčiu, nes nori keršto ir nieko daugiau. Tu esi žudikas lygiai toks pat kaip ir tie, kuriuos tu kaltini žudymu.
- Bet ginčo objektu yra ne tai, kas ten žudė, o tai kad tu nori apkaltinti VISUS. Visus bendrai be jokio individualaus tyrimo.
P.s. Visur rašoma apie dujų kameras, tačiau iki šiol nėra jokių faktinių įrodymų kad tokios kameros karo metu egzistavo. Yra tik prielaidos. Beje vėlesniais tyrimais netgi suabejota jog tos kameros buvo vokiečių. Bent jau Lenkijoje jos galimai galėjo egzistuoti pastatytos jau lenkų, kad būtų galima naikinti vokiečių belaisvius. Buvo toks lenkų karininkas, kuris dėl savo brutalumo buvo nušalintas nuo belaisvių stovyklos vadovo pareigų.
- Pasakymas "žinojo visi" yra netinkamas ir nemoralus.
Paklausk dabartinių rusų ar jie žino, kad rusų kariai žudo ukrainiečius? Manau jie tau atsakys jog vargšai rusų gyventojai ginasi nuo monstrų banderlogų. Būtent tas ir buvo Vokietijoje koncentracijos stovyklų klausimu. Viešumoje tai buvo DARBO STOVYKLOS ir niekas daugiau.
- Ir netgi tie, kurie žinojo apie žmonių naikinimą, jie buvo neutralūs arba tai priėmė kaip būtinybę. Lygiai kaip kaip rusai priima karą Ukrainoje dabar. Tai būtinybė išgyventi, o ne noras žudyti. Va ir visa ginčo esmė.
- Todėl sakymas "VISI": yra tiesioginis kaltinimas žudynių rėmumu. Būtent tai tu ir nori įrodytik, kad visus būtų galima nuteisti.
- O tavo nuorodos tėra tik atskirų individų nuomė nepateikiant jokių faktų. Ten nėra jokių faktų - ten skoma: "mano tėvai žinojo, nes pasakė man ir dauguma vokiečių viską žinojo, nes tarpusavyje šnibždėjosi".
1. Taip jie žinojo ką?
2. Ar jie tam davė sutikimą? Kas jų bent klausė sutikimo?
----------------------
Aš žinau, kad Pasaulyje klesti narkotikų prekyba. Vadinasi aš esu nusikaltėlis, nes remiu šią veiklą savo žinojimu?
- Kuo daugiau tu kaltinsi žmones tuo, kuo jie nelaiko savęs kaltais, tuo daugiau įgysi priešų ir tada jie tikrai tave pasiųs į vietą pagal savo žinojimą.
P.s. yra geras filmas kai buvęs generolas buvo nušalintas dėl nepaklusnumo ir prasigėrė. Bet jo Karalius taip jo paniškai bijojoj, kad pastoviai jį persekiojo, o vėliau netgi nužudė jo šeimą. Tuomet generolas taip supyko, kad metė gerti, subūrė tai kas liko iš jo patikėtinių ir nužudė Karalių.
Sėkmės su holokaustu ir melskis kad jis nepasikartotų.
- Lenkijoje priimtas įstatymas draudžiantis lenkų tautą kaltinti holokaustu. Tai pirma vinis į holokausto karstą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +234

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-22, 22:29 

infoguru rašė:
kiesza rašė:
Tikrai labai graudi vokiečių istorija. Nepalyginsi su žydų, kuriems viso labo suleido kulipką pakaušin ir neteko galimybė baisėtis aviacija, rusais,nepriteklium

Šio straipsnio esmė, ne parodyti vokiečių tragediją, o apskritai karo tragediją. Kare nebuvo laimėtojų, nes kentėjo visi - žydai, kiniečiai, rusai, vokiečiai, britai, amerikiečiai, lietuviai, italai ir t.t. Karas yra visų tragedija tad nereikia joti tik ant žydų arkliuko, ir kelti ant šakių nugalėtojų ar slėpti jų nusikaltimų, nes nugalėtojai buvo tokie patys žvėrys, kaip ir nugalėtieji. Čia kaip toje istorijoje - drakonas žuvo - tegyvuoja drakonas.

O aš straipsnį supratau būtent kaip voiečių civilių tragedija, kuri daug lengvesnė už lietuvių.. net remarkas nesugebėjo nustelbti lietuviškų kūrinių apie karo, ypač pokario metus
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +389

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-23, 00:07 

Šiaip yra WW2 pasekmių statistika. https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_II_casualties

Ko gero labiausiai karo metu nukentėjusi šalis yra Lenkija. Karo metu žuvo ~17% gyventojų
Antri labiausiai nukentėję būsime mes. Žuvo virš 14% Lietuvos piliečių.

Kai palyginimui vokiečių žuvo tik apie 8.5%.
Sovietų apie 14%. Bet jei pažiūrėsime į sovietus detaliau. Tai raudonasis maras nusinešė kas ketvirtą baltarusį ir virš 16% ukrainiečių.
  • +1

Reputacija: +248

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-23, 03:04 

vanduo4 rašė:
PonasNulis rašė:
tikrai nenoriu ne vieno sitame forume izeisti. Bet mano sirdis verda pykciu, kai skaitau tokius kaip manciukaz ir vanduo4 komentarus. Stai, duodu dar keleta link`u, pasiskaitinekit ir tik tada gincykites su manimi.

Oxfordo universiteto prof. tyrimas:
https://www.theguardian.com/uk/2001/feb/17/johnezard

Quora forumas, diskutuoja vokieciai ir kitu saliu atstovai:
https://www.quora.com/To-what-extent-we ... -Holocaust

Istorijos mokslininkes tyrimas:
https://owlcation.com/humanities/What-D ... tion-Camps

Ir siaip tiesiog suveskite uzklausa y google ir rasite kruva informacijos.

TODEL VOKIECIAI ZINOJO KAS VYKSTA KONCENTRACIJOS/DARBO STOVYKLOSE IR APIE ZUDYNES VYKUSIAS TUO METU!!!!

- Būtent tu tik verti pykčiu, nes nori keršto ir nieko daugiau. Tu esi žudikas lygiai toks pat kaip ir tie, kuriuos tu kaltini žudymu.
- Bet ginčo objektu yra ne tai, kas ten žudė, o tai kad tu nori apkaltinti VISUS. Visus bendrai be jokio individualaus tyrimo.
P.s. Visur rašoma apie dujų kameras, tačiau iki šiol nėra jokių faktinių įrodymų kad tokios kameros karo metu egzistavo. Yra tik prielaidos. Beje vėlesniais tyrimais netgi suabejota jog tos kameros buvo vokiečių. Bent jau Lenkijoje jos galimai galėjo egzistuoti pastatytos jau lenkų, kad būtų galima naikinti vokiečių belaisvius. Buvo toks lenkų karininkas, kuris dėl savo brutalumo buvo nušalintas nuo belaisvių stovyklos vadovo pareigų.
- Pasakymas "žinojo visi" yra netinkamas ir nemoralus.
Paklausk dabartinių rusų ar jie žino, kad rusų kariai žudo ukrainiečius? Manau jie tau atsakys jog vargšai rusų gyventojai ginasi nuo monstrų banderlogų. Būtent tas ir buvo Vokietijoje koncentracijos stovyklų klausimu. Viešumoje tai buvo DARBO STOVYKLOS ir niekas daugiau.
- Ir netgi tie, kurie žinojo apie žmonių naikinimą, jie buvo neutralūs arba tai priėmė kaip būtinybę. Lygiai kaip kaip rusai priima karą Ukrainoje dabar. Tai būtinybė išgyventi, o ne noras žudyti. Va ir visa ginčo esmė.
- Todėl sakymas "VISI": yra tiesioginis kaltinimas žudynių rėmumu. Būtent tai tu ir nori įrodytik, kad visus būtų galima nuteisti.
- O tavo nuorodos tėra tik atskirų individų nuomė nepateikiant jokių faktų. Ten nėra jokių faktų - ten skoma: "mano tėvai žinojo, nes pasakė man ir dauguma vokiečių viską žinojo, nes tarpusavyje šnibždėjosi".
1. Taip jie žinojo ką?
2. Ar jie tam davė sutikimą? Kas jų bent klausė sutikimo?
----------------------
Aš žinau, kad Pasaulyje klesti narkotikų prekyba. Vadinasi aš esu nusikaltėlis, nes remiu šią veiklą savo žinojimu?
- Kuo daugiau tu kaltinsi žmones tuo, kuo jie nelaiko savęs kaltais, tuo daugiau įgysi priešų ir tada jie tikrai tave pasiųs į vietą pagal savo žinojimą.
P.s. yra geras filmas kai buvęs generolas buvo nušalintas dėl nepaklusnumo ir prasigėrė. Bet jo Karalius taip jo paniškai bijojoj, kad pastoviai jį persekiojo, o vėliau netgi nužudė jo šeimą. Tuomet generolas taip supyko, kad metė gerti, subūrė tai kas liko iš jo patikėtinių ir nužudė Karalių.
Sėkmės su holokaustu ir melskis kad jis nepasikartotų.
- Lenkijoje priimtas įstatymas draudžiantis lenkų tautą kaltinti holokaustu. Tai pirma vinis į holokausto karstą.

As tau siulau savo nuomone pagrysdamas jau egzistuojanciais rasytiniai saltiniais. O TU KOL KAS ATSAKAI SAVO KLEJOJIMU (ukiskai tariant ligos sukeltu nusisnekejimu) ir jokiu nuorodu, knygu ar mokslininku....
Tu labai skystas kaip pasnekovas....:(
  • 0

Reputacija: +171

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-23, 03:16 

kiesza rašė:
infoguru rašė:
kiesza rašė:
Tikrai labai graudi vokiečių istorija. Nepalyginsi su žydų, kuriems viso labo suleido kulipką pakaušin ir neteko galimybė baisėtis aviacija, rusais,nepriteklium

Šio straipsnio esmė, ne parodyti vokiečių tragediją, o apskritai karo tragediją. Kare nebuvo laimėtojų, nes kentėjo visi - žydai, kiniečiai, rusai, vokiečiai, britai, amerikiečiai, lietuviai, italai ir t.t. Karas yra visų tragedija tad nereikia joti tik ant žydų arkliuko, ir kelti ant šakių nugalėtojų ar slėpti jų nusikaltimų, nes nugalėtojai buvo tokie patys žvėrys, kaip ir nugalėtieji. Čia kaip toje istorijoje - drakonas žuvo - tegyvuoja drakonas.

O aš straipsnį supratau būtent kaip voiečių civilių tragedija, kuri daug lengvesnė už lietuvių.. net remarkas nesugebėjo nustelbti lietuviškų kūrinių apie karo, ypač pokario metus

jeigu perskaitysi mano komentarus ir nuorodas y straipsnius, suprasi kad vokieciai maziausiai nusipelne gailescio is visu tautu kurios nukentejo WWII Bet net ir tokiu atveju jie nenusipelne to meto raudonosios armijos ziaurumu :( (del to kaip raudonoji armija elgesi slenkanciame karo fronte, gali pats susirasti google`je)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-23, 16:33 

Monochamus rašė:
manciukaz rašė:
Mano močiuė pasakojo, kad per jos kaima žygiavo tiek Vokiečiai tiek Rusai, bet Vokiečiai buvo malonūs ir dar šokolado duodavo, o Rusai tiesiog atimdavo viska kas valgoma.. nesuprantu kodėl tiek daug dėmesio skiriama žydams, ne jie vieni kalėjo tuose lageriuose buvo ir čigonu ir kitų mažumų.. lietuvius ir vežė gyvulinuose traukiniuose į sibira, bet niekas apie tai nešneka ir kompensaciju nemoka skirtingai nei "išrinktajai tautai"

Netikiu savo akim, parašei kažką apie rusus neigiamo! Žinoma, jei vietoje vokiečių būtų JAV kareiviai, tai sprendžiant iš kitų tavo postų, nenustebčiau, jei parašytum, jog JAV kareiviai ne tik apiplėšė, bet dar ir šėtonui paaukojo visus kaimo vaikučius ir kačiukus. :D

Bet pastebėjimas geras, Už žydus daug labiau nukentėjo ir lenkai, ir ukrainiečiai, ir tie patys vokiečiai. O Rusai iš vis trigubai tiek, kiek žydai. Bet dėl rusų mirčių atskira šneka... Čia susiję ne tik su priešu, bet ir tuo pačiu Stalinu, kuris visiškai negerbė gyvybių ir siųsdavo kareivius tiesiai į mirtį. Tiek pats pradėjęs karą ir užpuolęs Suomiją, tiek ir kovoje prieš nacius. Ne viename mūšyje net stebėjosi priešai, kaip galima šitaip negerbti savo piliečių gyvybių...

Žydai nedalyvavo kare ir nuo jo nukentėjo labiausiai. Niekas visų kitų taip masyviai nevežė į koncentracijos stovyklas ir nesušaudė. Nepamirškite ir Kauno įvykių, kai Lietuviai priversti Vokiečio, šaudė žydus ir gete ir 9 forte. Lietuvos istorija irgi gana kraupi: buvo priversti žudyti žydus, patys vėliau buvo tremiami, kalba/raštas/mokslas buvo bandoma tai pašalinti iš lietuvio.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +560

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-24, 15:41 

PonasNulis rašė:
As tau siulau savo nuomone pagrysdamas jau egzistuojanciais rasytiniai saltiniais. O TU KOL KAS ATSAKAI SAVO KLEJOJIMU (ukiskai tariant ligos sukeltu nusisnekejimu) ir jokiu nuorodu, knygu ar mokslininku....

- O tu esi kvailas per visą pilvą. Tu siūlai tai kas yra viešojoje erdvėje net nesigilindamas jog tai tik kažkieno nuomonė, bet NE FAKTAS.
- Tavo nurodytuose šaltiniuose sakoma - "mano tėvas man pasakojo, vadinasi žinojo; vokiečiai kalbėjo - vadinasi žinojo".
Kokie vokiečiai kalbėjo? Kas tavo tėvui pasakojo? O gal tavo tėvas blogai suprato?
- Skystas pašnekove, ar žinai tokį žaidimą telefonas? Kai visi sėdi eilėje ir pirmas ką nors pašnibžda į ausį antram, tada šis šnibžda kitam, o paskutinis turi pasakyti ką šnibždėjo pirmas. Gaunasi kad paskutinis gavo visiškai pakeistą informaciją. Va kaip stipriai informaciją keičia mūsų asmeninė nuomonė;
- Tavo nurodyti šaltiniai tėra tik kažkieno nuomonė BET NE FAKTAI. Ir ta nuomonė išreikšta taip, lyg tai būtų visų nuomonė, todėl tokie kvailiai kaip tu ir mano jog tai neginčytina informacija. Ir tarkim Holokausto atveju ginčijimas netgi uždraustas. Gal tu norėtum uždrausti visų žinojimo neigimą?
- Tau LABAI toli iki manęs, nes net nesugebi kritiškai pažvelgti į savo nuomonę - tu jos tiesiog neturi. Tavo nuomonė yra daugumos nuomonė, todėl asmeniškai tui esi ABSOLIUTUS NULIS. Lietuvių liaudyje tai reiškia niekas arba nevykėlis.
Išvada: norėdamas suvokti kas esi, pirmiausiai turi AIŠKIAI suvokti naudojamų sąvokų prasmę.
Tu save įvardijai kaip "ABSOLIUTUS NULIS", bet to prasmės visiškai nesupranti.
- Tu dievagojiesi kad nieko nenori įžeisti, bet kai kiti sako jog tavo kaltinimai kitiems visko žinojimu yra netinkami, tu net nesileidi į diskusiją. Tu esi absoliučiai nevykęs pašnekovas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-24, 16:59 

vanduo4 rašė:
PonasNulis rašė:

- O tu esi kvailas per visą pilvą. Tu siūlai tai kas yra viešojoje erdvėje net nesigilindamas jog tai tik kažkieno nuomonė, bet NE FAKTAS.
- Tavo nurodytuose šaltiniuose sakoma - "mano tėvas man pasakojo, vadinasi žinojo; vokiečiai kalbėjo - vadinasi žinojo".
Kokie vokiečiai kalbėjo? Kas tavo tėvui pasakojo? O gal tavo tėvas blogai suprato?
- Skystas pašnekove, ar žinai tokį žaidimą telefonas? Kai visi sėdi eilėje ir pirmas ką nors pašnibžda į ausį antram, tada šis šnibžda kitam, o paskutinis turi pasakyti ką šnibždėjo pirmas. Gaunasi kad paskutinis gavo visiškai pakeistą informaciją. Va kaip stipriai informaciją keičia mūsų asmeninė nuomonė;
- Tavo nurodyti šaltiniai tėra tik kažkieno nuomonė BET NE FAKTAI. Ir ta nuomonė išreikšta taip, lyg tai būtų visų nuomonė, todėl tokie kvailiai kaip tu ir mano jog tai neginčytina informacija. Ir tarkim Holokausto atveju ginčijimas netgi uždraustas. Gal tu norėtum uždrausti visų žinojimo neigimą?
- Tau LABAI toli iki manęs, nes net nesugebi kritiškai pažvelgti į savo nuomonę - tu jos tiesiog neturi. Tavo nuomonė yra daugumos nuomonė, todėl asmeniškai tui esi ABSOLIUTUS NULIS. Lietuvių liaudyje tai reiškia niekas arba nevykėlis.
Išvada: norėdamas suvokti kas esi, pirmiausiai turi AIŠKIAI suvokti naudojamų sąvokų prasmę.
Tu save įvardijai kaip "ABSOLIUTUS NULIS", bet to prasmės visiškai nesupranti.
- Tu dievagojiesi kad nieko nenori įžeisti, bet kai kiti sako jog tavo kaltinimai kitiems visko žinojimu yra netinkami, tu net nesileidi į diskusiją. Tu esi absoliučiai nevykęs pašnekovas.

kaip ir minejau, vel nepateiki jokiu rasytiniu saltiniu, tik savo isvedziojimus. Technologijos.lt yra faktu tinkapis. O faktai buna rasytiniai arba vizualiniai, o ne psichotropines arbateles sukelti kliedesiai, kaip kad tavo paskutiniai post`ai :)
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-25, 17:30 

PonasNulis rašė:
kaip ir minejau, vel nepateiki jokiu rasytiniu saltiniu, tik savo isvedziojimus. Technologijos.lt yra faktu tinkapis. O faktai buna rasytiniai arba vizualiniai, o ne psichotropines arbateles sukelti kliedesiai, kaip kad tavo paskutiniai post`ai :)

- Kaip ir minėjau, vėl išsisukinėji ir savo beverčius rašytinius šaltinius pateiki kaip įrodymus.
- Tavo šaltinių įrodomoji vertė yra niekinė.
- Dar gerai, kad nepateiki Biblijos kaip šaltinio, įrodančio Dievo buvimą.
- Tai, kad tu pateiki savo nuomonę pagrindžiančius šaltinius, dar nereiškia jog ji teisinga. Būtent apie teisingumą ir yra diskusija, o ne šaltinius. Ar, tavo nuomone, visa vieša informacija yra teisinga?
Beje, aš nieko neįrodinėju, todėl ir šaltinių pateikti nereikia. Įrodinėji tu ir pateiki visiškai netinkamus šaltinius. Kur įrodymai kad žinojo ir ką žinojo visi? Kitų nuomonė ir gandai, dar nėra tikros informacijos šaltiniai
  • -2

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 15:45 

Haha, Ponas nulis neteko amo. Nebeturi argumentų. Tai reiškia jog šį kartą aš laimėjau. Iki Nuli.
P.s. Absoliutumas tėra tik prielaida - realybėje ji neegzistuoja. Lygiai kaip ir tu su savo argumentais. Absoliutus niekas.
Sebastianas - sizike, o kokia tavo nuomonė ar iš viso jos neturi?
  • -2

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 18:41 

infoguru rašė:
kiesza rašė:

istorija apie drakona sukurta turtinguju plaut ubagams protelio likucius. sveikinu - pasimovei ir tu ant jos. per kara turtingieji nekencia. jie dar labiau turteja.
  • 0

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: +107

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 18:49 

PonasNulis rašė:
Prasau skaityti dar karta, iskarpa is mano pries tai buvusio post`o idomiausia, kad absoliuti dauguma tu vokieciu kariu bent jau girdejo arba nutuoke apie koncentracijos stovyklas ir puse ju tikriausiai gana realiai suprato kokia ten is tikro situacija.
turiu omeny karius o ne civilius. Su civiliais tai visada atskira kalba....

tu optimistas ziuriu iki koktumo :)
idomu daug tautos zinojo pvz apie tuos muslimus, kur amerikieciai Lietuvoj kazkokioj skylej laike ikaline?
arba ar daug zinojo apie koki nors masiulio kysi?
pasamoningai suvokt, kad kazkas vyksta "nesklandziai" visada gali didesne tautos dalis. bet konkretumo cia nebuna, kaip ir kazkokios visuomenes kaltes.
  • 0

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 18:56 

manciukaz rašė:
Na Jav buvo vienintelė didžioji valstybė kurios ekonomika augo per ww2, taigi jiems tas karas atnešė suklestėjusia ekonomika , ir supervalstybės titula.. https://history.stackexchange.com/quest ... after-wwii

USA suklestejimo priezastys visai kitos. pagrindine priezastis - ten neziuri i tautybe. USA valstybes poziuris - jei tu stengiesi del Amerikos - tu busi gerbiamas ir saugomas valstybes. CCCP sugriuvo butent del tokio poziurio neitvirtinimo. ten neuzteko stengtis del CCCP, dar reikejo papildomai but ir rusu.
  • 0

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 19:06 

Cituoti:
ten neuzteko stengtis del CCCP, dar reikejo papildomai but ir rusu.

*Stengtis dėl centrinio komiteto (ir jo vietinių atitikmenų), kuris galėjo (arba ne) "apdovanot" už lojalumą.
  • 0

Reputacija: +92

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-07-31, 19:13 

Sebastianas rašė:
Cituoti:

*Stengtis dėl centrinio komiteto (ir jo vietinių atitikmenų), kuris galėjo (arba ne) "apdovanot" už lojalumą.

tu visa laikotarpi ziurek, o ne kazkoki tarpini etapa. CCCP pradzia buvo puiki, net ir su tom troikom ir komitetais. visi kurie liejosi i sistema - buvo nauji veikejai, o ne kokie nors paveldeje titulus ir panasiai. aisku ir visokio brudo pilna prilindo :D bet dauguma manau bande laikytis taisykliu. o paskui islindo uzsleptas rusizmas. na ir palaidojo imperija. kokie nors kazachai to tiesiog nejaucia - nes ju daug ir jie principe asimiliavosi ir laiko save galima sakyt jau rusais. as manau Europos projektas net USA nuleis i kanalizacija :D :D :D
  • +1

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-08-03, 01:26 

AAA000 rašė:
Sebastianas rašė:
Cituoti:

as manau Europos projektas net USA nuleis i kanalizacija :D :D :D

- Teisingai pastebėta. SSSR turėjai būti rusu, kad būtum savas. JAV turi dirbti valstybei pamiršdamas tautiškumą, nes tai nacionalizmas. Europoje tautiškumas yra pirmoje vietoje;
------------
- Kuo JAV skiriasi nuo SSSR?
1. Pastarojoje buvo komunizmas pagrįstas lygybe, kurią prižiūrėjo lygesni piliečiai;
2. JAV eiliniai darbininkai kuria socialinę gerovę (lygybę), o kapitalo srautus kontroliuoja išrinktieji.
3. EU socializmas ir kapitalo srautai pirmiausiai yra regioniniai, o tik paskui bendri.
4. Kinija, savo valdymo struktūra labai panaši į JAV, skirtumas tik tas jog Kinijoje valdo Komunistų partija su dvasiniu lyderiu. JAV niekam neaišku kas yra lyderis, teoriškai jis neegzistuoja, bet.....
Išvada: Globalizacija ilgainiui sukuria antiglobalines nuotaikas - individus, kurie vieną dieną užklausia - kas skirsto kapitalą?
P.s. Lygiai kaip Lietuvoje, atėjus naujiem žaidėjams, iškilo viešumon MG Boltic su įtaka politikoje, netgi per prezidentę.
--------------
Paanalizuokim detaliau JAV žmogiškuosius išteklius:
1. Užkariaujant Š.Ameriką, ten plūdo visas verslusis kriminalas, kuris davė stiprų impulsą kapitalo kaupimui;
2. Sukūrus JAV, pasireiškė poreikis apsaugoti savo interesus juos atskiriant nuo Europos įtakos (migracijos politika);
3. Uždarius sienas tiek politiškai, tiek ekonomiškai, pradėjo formuotis sava visuomenė su savo neversliais individais - socialiniais išlaikytiniais. Ir jų skaičius pasiekė kritinę ribą (jie balsavo už Clinton), verslūs liberalai - už Trump'ą.
Išvada:
1. kad ir kas valdytų JAV, jie norėjo gerai dirbančių paklusnių individų, tačiau ilgainiui nutrūkus verslumo importui bei vietiniams atpratus nuo verslumo, pasireiškia degeneracija (džiunglių karalių uždarius į narvą, ilgainiui jis nustoja daugintis, jis praranda sąvąjį ego).
2. tai tik laiko klausimas, kada iškils klausimas - o kas valdo JAV? Piliečiai ar kažkokie išrinktieji?
P.s. dabartinis didelis ekonomikos augimas, manyčiau, tėra verslų sugražinimo į JAV rezultatas, t.y. mažėja sąnaudos bei daugiau pinigų lieka vidaus rinkoje, nes juk gamina viduje ar ne? Ilgainiui šis efektas turėtų mažėti.
  • -2

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'