Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-02, 20:37 

immortallt rašė:
Ir kokios gi tavo praktinės žinios? :)

Immortallt - na man įdomi yra technika mėgstu pamatyti tai praktikoje, bei sužinoti kaip veikia, ar kas atsitinka su technika kai ji realiai naudojama. Ar gi tai neįdomu ? Man įdomiau, nei, kad teoriškai pamoduliavus ar paskaičiavus atrodo, kad taip ir turi būti, bet visgi kai daiktas veikia ar naudojamas įvairiai - atsiranda nemažai įdomių atvejų. Teorija ir praktika turi būti kartu, o ne kad tik teorija. Teko ir man su tesla pavažinėti su P90(neilgai), pažįstamas šiek tiek užsiimą teslomis, tai papasakojo kokios bėdos lysti pradeda ir žinoma nemenka bėda su dalimis(youtube taip pat galima rasti gerų kanalų kur žmonės tvarko ar rebuild'ina teslas) O be to TESLOS forumuose galima pasiskaityti, kaip žmonės realiai susiduria su techninėm problemom ir kokios jos yra. Taip gal tu ir geriau žinai apie rinkas ar ten pardavimus ir jų efektyvumą ir t.t.(aš nelabai tuo domiuosi).Žodžiu noriu pasakyti, kad nepigu yra taisyti teslą.

Gero vakaro, nes nebematau prasmės tęsti be prasmę diskusiją.
  • 0

Reputacija: +82

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-02, 20:59 

Nepigu taisyti kiekvieną automobilį, kurių pagaminama mažai. Nori pigiai - perki ne per <5s įsibėgėjantį automobilį, o ekonominės klasės. Ir tai niekaip nesusiję su pačiu automobiliu, ar tuo labiau elektromobiliais.
  • +2

Reputacija: +2142

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'