Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 7 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-03, 13:26 

O KET kažkaip modifikavo? Nes anksčiau būdavo baudžiama už konkretų leistino greičio viršijimą (tiek ir tiek kilometrų). Tai jei dabar 5km atkarpa iš kurių 4km leistina 90 ir 1km kur 70 tai vidutinis kažkur ~85 visame sektoriuje.. Tai jei aš visą ruožą pravažiuosiu nestabdydamas ant 90 vidutinio tai mane baustų už tuos 5km viršytus ar kaip ten suformuluota?
  • 0

Reputacija: +1074

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-03, 14:31 

SaMaras rašė:
O KET kažkaip modifikavo? Nes anksčiau būdavo baudžiama už konkretų leistino greičio viršijimą (tiek ir tiek kilometrų). Tai jei dabar 5km atkarpa iš kurių 4km leistina 90 ir 1km kur 70 tai vidutinis kažkur ~85 visame sektoriuje.. Tai jei aš visą ruožą pravažiuosiu nestabdydamas ant 90 vidutinio tai mane baustų už tuos 5km viršytus ar kaip ten suformuluota?

Kad KET lyg nebuvo vidutinio/momentinio.
buvo tiesiog greitis.
  • 0

Reputacija: +1054

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-03, 14:53 

SaMaras rašė:

Logiskai mastant, tai turetu bausti (duoti ispejima siuo atveju) uz virsytus 5 km, nes kaip kitaip jie suskaiciuos kur ir kiek virsijai.
Idomu, o kai kelininkai pastatys kelio zenkla 30km/h, perkalibruos kas nors tuos matuoklius ar bus galima vaziuoti kaip dabar, t.y. pagal situacija.
  • 0

Reputacija: +447

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-03, 18:27 

Koks skirtumas kur ir kiek viršijai? Juk svarbus pats greičio viršijimo faktas, o ne kur viršijai. O jei tiksliau, tai greičio viršijimo vieta yra tarp pirmo ir antro matuoklių, daugiau nieko ir nereikia.

O kam per kalibruoti matuoklius dėl laikino greičio sumažinimo trumpoje atkarpoje dėl kelio darbų? Be to, dėl kelio darbų sumažintas greitis nėra saugus projektinis kelio greitis. O kas svarbiausia greičio sumažinimas nedidina vidutinio automobilio greičio, o jį mažiną. Todėl nėra prasmės perprogramuoti matuoklių.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1606

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-04, 15:39 

"tikslas nėra bausti" - net kažkiek prajuokino. Uždekit raudoną lemputę ar highscore'ų lentelę ant finišo ir to pakaks jei "tikslas nėra bausti"
  • 0

Reputacija: +377

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-05, 09:50 

Yra ruožų, kur beveik visą ruožą galioja 90km/h, o pabaigoje - 80km/h, tai iš principo įmanoma ir netyčia viršyti bei gauti įspėjimą jeigu jau tolerancijos riba tik 1-2km/h :) Nebent į pabaigoje stovintį 80km/h ženklą apskaičiuojant greitį nekreipiama dėmesio...
  • 0

Reputacija: +17

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume