Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 13:38 

100% tiesa
  • +1

Reputacija: +298

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 18:51 

Straipsnis apie nieką.
  • +1

Reputacija: +92

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 18:54 

Telefoną keičiu kas 2metai, kodėl? Todėl kad baterija po dviejų metų nebeatlaiko nei darbo dienos, naują baterija pirkti nenaudinga dėl mažo kainos skirtumo tarp naujos baterijos, bei kainos už jos pakeitimą, bei naujo modelio
  • +1

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 19:15 

hmmz rašė:
Telefoną keičiu kas 2metai, kodėl? Todėl kad baterija po dviejų metų nebeatlaiko nei darbo dienos, naują baterija pirkti nenaudinga dėl mažo kainos skirtumo tarp naujos baterijos, bei kainos už jos pakeitimą, bei naujo modelio

Vienam iš šeimos telefonų, bateriją keičiu kas 2 metai. Priežastis ta pati kaip tamstos - baterija nusilpsta. Pakeičiu pats nes ji neintegruota.
Telefonas 2014 "flagmanas" su 3GB ramo, tad viskas veikia puikiai. Po gerų metų, apie 2020 turėsim jau 3 "naują" telefoną už keliasdešimt EUR.
Straipsnis 100% tiesa.
  • +2

Reputacija: +74

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 19:41 

Akumuliatorių nesunku pakeisti pačiam (baterija, tai kai kelios cėlės sujungtos į vieną bateriją-akumuliatorių). Tereikia išardyt telefoną ir nupirkti panašios talpos akumuliatorių per aliexpres pigiai, paskui atlituot sono akumuliatoriaus laidukus ir prilituot naujus.
  • -1

Reputacija: -24

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 19:48 

Atk rašė:
Akumuliatorių nesunku pakeisti pačiam (baterija, tai kai kelios cėlės sujungtos į vieną bateriją-akumuliatorių). Tereikia išardyt telefoną ir nupirkti panašios talpos akumuliatorių per aliexpres pigiai, paskui atlituot sono akumuliatoriaus laidukus ir prilituot naujus.

Ziurint koks telefonas. Kai reikia atkaitinti visa priklijuota virsu, tai reikia ir irankius gerus tureti, ir igudziu. Ta prasme, kai buna keiciami akumuliatoriai, tai as sutinku 100% su straipsniu. O kai buna tie "netaisomi/vienkartiniai" telefonai, tai tikrai ne kiekvienas average user'is sugebes ta akuma patikimai pasikeisti.
  • +1

Reputacija: +540

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 19:53 

Kalbant apie fukncijas, visai nesupykciau jei sugrazintu FM radija. Kartais norisi klausytis radijo nenaudojant mobiliu duomenu.
  • 0

Reputacija: +5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 20:15 

Na, irgi pritariu. As pats telefona keiciu kai pamatau, kad atsiranda kazkas tokio, ka noreciau turet - tai butu kazkuo ipatingas hardware, ar naujos funkcijos, ar isvaizda. Metu gale kaip ir smagu butu pasidovanot koki nauja devic'a, bet ziuredamas i katik pasirodziusius ar iki metu galo pasirodysiancius telefonus, nematau, kad but kazkas tokio, ko nebuvo pries metus ar du.
  • 0

Reputacija: +204

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 22:08 

100% tiesa. Sedziu su 7tu galaxiu ir nematau jokios priezasties ji keisti i 9ta. Baterija laiko puse velnio, kai reikes pasikeisiu be problemu. O ir keiciant pas meistra kaina butu tik tik maza dalis palyginti su nauju tel.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +158

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 22:40 

Na sparta irgi svarbu, iki šiol sėdėčiau su 4 iPhonu (dizaino ir patogumo prasme man idialus telefonas), bet tiesiog nebepaveža dabartinių appsų ir atnaujinimų nebegauna.
  • 0

Reputacija: +48

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 22:52 

Straipsnis niekinis. Kas cia per matas "geriau isvykti i kelione", tarytum tai butu vertybe. Kiekvienam savo, as is viso keliauti nemegstu, nors galiu. Ir naujausia telefona perku, nes galiu. Taip, s8 ir s9 skiriasi labai nedaug. ne veltui sakoma, kad reikia pirkti kas antra galaxy flagmana. S4 buvo wow, S6 lyginant su juo - taip pat. S8 is viso kosmosas lyginant su S6, ypac dizaino prasme. S10 velgi neabejoju bus irgi suolis, vien jau paskaicius ka zada samsungas jame. ir tai tikrai ne smlkmenos. Taip, yra zmoniu, kuriems ir mygtukinis telefonas super, nes iems reikia paskambinti. Bet yra zmoniu, kurie isnaudoja didziaja dali ismaniuju funkciju ir greicio. Sko kazkas kas jam S7 gerai. Bet foto prieblandoje su kokiu P20 pro ar S9 ta s7 padeda i toki pavesi, kad....o kamera telefone nerealiai svarbu, nes as nezinau kaip jus, bet as veidrodinio fotiko kiekviena karta eidamas is namu tikrai neimu su savimi.
O apie integruotu akumu keitimus namu slaygom tai is viso skalsu kalbos. Gal geriau per ta laika uzsidirbk pinigu, ir duok uzdirbti meistrui, kuris keis ta akuma tau, dar ir ekonomika paskatinsi, uzuot pats namie lupes korpusa ir su pajalniku keites akuma daiktui, kuri siaip jau ismesti reiketu.
  • 0

Reputacija: +426

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-13, 23:41 

Jei moki - tai ir keiti pats , je ne tai ir neprasidek.
  • +1

Reputacija: +87

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 03:18 

Na kaip cia pasakius ... Siuo metu naudoju Lenovo K3 Note . Kas patinka tai 2 sim , OTG ir jungtys virsuje . Ko noreciau papildomai jei butu galimybe rinktis ? Na kad ir integruotos radijo antenos . Ne visa laika su savim nesiojiesi ausines .Atrodo smulkmena , bet labai patogus dalykas .Nepakenktu dar jame ir IR . Kas dar ? Saules baterijos . Zinau kad mizeris , bet pasakykit tai sau kai baterija jau issikrovus o reikia paskambint ar SMS issiust . Seip daznai pasiziuriu ka KLR meistreliai sugeba ikist i telefa . Kad ir power bank su galimybe pajunt per pilnaverti usb . Na dar TV ir racija . Pazystamas turi nusipirkes 2 knopkinius sarvuotus telefus su racija . Naudoja medzioklej ir kai i uzsieni vaziuoja . Viena knopke paspaudei ir jau kalbi .Tiesa iki 1km sake :) Rugear 860 beroc vadinasi . O sakot kad cia jau galimybiu ribos ... Parodykit nors viena telefa kureme butu sukistos didzioji dauguma mano isvardintu funkciju ?...
  • 0

Reputacija: +62

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 10:01 

vietoj saulės baterijų už tą patį svorį/tūri galima įdėt didesnę bateriją ir kalbėsi tas kelias minutes.
Racija užima daug vietos. Paprasčiau turėti atskirą raciją, bus ir patogiau ir geresnė. Nusipirk kokį baofengą.
Power bankas? Visi usb C jungties telefonai gali per savo jungtį ir krauti pajungtus įrenginius.
  • 0

Reputacija: +1050

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 10:17 

Turiu 5 metu telefona. Viskas tenkina, bet kamera prieblandoje blogai fotografuoja. Pagrindinis dalykas del ko keisiu telefona. Nes visa kita - puikiai veikia, baterija pasikeiciau.
  • 0

Reputacija: +53

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 10:39 

HardAxe rašė:
vietoj saulės baterijų už tą patį svorį/tūri galima įdėt didesnę bateriją ir kalbėsi tas kelias minutes.
Racija užima daug vietos. Paprasčiau turėti atskirą raciją, bus ir patogiau ir geresnė. Nusipirk kokį baofengą.
Power bankas? Visi usb C jungties telefonai gali per savo jungtį ir krauti pajungtus įrenginius.

Is dalies galima pateisinti saules baterija, nes ja galesi panaudoti ir tuomet, kai telefonas jau kelias valandas issijunges. Bet reikia skaiciuoti ar uztektu saules baterijos tam telefonui. As gana daznai telefona ant palanges laikau, jei tai leistu nekristi % man labai patiktu :)

Benediktas rašė:
Turiu 5 metu telefona. Viskas tenkina, bet kamera prieblandoje blogai fotografuoja. Pagrindinis dalykas del ko keisiu telefona. Nes visa kita - puikiai veikia, baterija pasikeiciau.

Fotkins geriau, bet ne gerai, sviesos vistiek truks. Veidrodiniai turi problemu fotkinti tamsoje, o Jus is telefono kazko norit :) Gal prozektoriaus uztektu pradziai? :D
  • 0

Reputacija: +447

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 11:04 

Nesitikiu as veidrodinio kokybes. As lyginu su nuotraukomis naujesniu telefona. Nu ziauriai skiriasi kokybe prieblandoje pas mane 2.4/F, o naujuose 1.5/F, 1.7/F. Ir tikrai jauciasi zymiai skirtumas. As niekaip nepadarau tokiu nuotrauku. Diena, tai viskas gerai, tenkina.
  • 0

Reputacija: +53

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 11:53 

Ir diena nieko gero. Nereikia saves apgaudinet. Padaryk foto diena su S9 ir su savo senuku. Ir ta fotke ne telefono ekrane ziurek, o kompe persikeles. Arba spausdint nunesk. Skirtumas bus toks, kad mesi savo senuka i siena. Nebent poreikiai kaip pas kai kuriuos mano pazistamus, kai duodi paklausyt ausines uz 300 eu, o jie sako, kad kam tiek moket, nes ir acme uz 20 eu gerai groja :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 12:43 

Mes dizaineriai, mes dizaineriai. Telefono dizainas :D
Kamaros pagerėjo, visa kita š*dukas.
Note3 veikia, tai pat, kaip naujas, tik apsitrynė jau. Jei viskas veikia tai, nematau prasmės, saskaitoj visad yra laisvų kelias dešim kilo pinigų, tad galėčiau keist belekada, bet nėra jokios prasmės. Parodykūt man apsą katras neveiktu?!!! Žaidimų nesiūlyti!!!
  • 0

Reputacija: +187

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 13:41 

Finalfour rašė:
Ir diena nieko gero. Nereikia saves apgaudinet. Padaryk foto diena su S9 ir su savo senuku. Ir ta fotke ne telefono ekrane ziurek, o kompe persikeles. Arba spausdint nunesk. Skirtumas bus toks, kad mesi savo senuka i siena. Nebent poreikiai kaip pas kai kuriuos mano pazistamus, kai duodi paklausyt ausines uz 300 eu, o jie sako, kad kam tiek moket, nes ir acme uz 20 eu gerai groja :)

na 10m senukas su APSC fotografuoja visvien geriau už S8.
Telefono ekrane nuotraukos atrodo labai gražiai (fotografuota šviesoje, lauke), bet persikėlus į kompą matosi žiaurus skirtumas dinaminiam diapazone ir pustonių kiekyje.
Tai jeigu tikrai nori daug fotografuoti, gal geriau įsigyti fotiką?

Xdmin rašė:
Is dalies galima pateisinti saules baterija, nes ja galesi panaudoti ir tuomet, kai telefonas jau kelias valandas issijunges. Bet reikia skaiciuoti ar uztektu saules baterijos tam telefonui. As gana daznai telefona ant palanges laikau, jei tai leistu nekristi % man labai patiktu :)

Aš irgi norėčiau telefono šiknoj saulės baterijų. Net jeigu tai neišlaikytų krovimo galėtų padėti gamtoj visai išsikrovus telefonui. Panaudočiau kokį kartą ar du per metus :) O dabar darbe turiu pigią wifi krovimo stotelę :) Bet juodo daikto sėdėjimas ant saulės gali įkaisti tiek, kad mažės baterijos tarnavimo laikas ir pan.

Ir šiaip gal patogiau turėt power banką su saulės baterijom (jis ilgiau gulės ant saulės nei telefonas, o ir pergyvens kelis ragelius);
su RTL usb imtuvu aš galiu pasileisti televiziją per OTG, jeigu to nedarai nuolatos turbūt patogiau turėti mažesnį aparatą ir mažiuką priedą televizijai? usb-C leidžia krauti kitus įrenginius (OTG adapterio nemėginau). ir t.t.

Gamintojai nelabai darys nišines funkcijas, kurios gadina bazinius telefono parametrus (svorį, gabaritus).

Finalfour rašė:
O apie integruotu akumu keitimus namu slaygom tai is viso skalsu kalbos. Gal geriau per ta laika uzsidirbk pinigu, ir duok uzdirbti meistrui, kuris keis ta akuma tau, dar ir ekonomika paskatinsi, uzuot pats namie lupes korpusa ir su pajalniku keites akuma daiktui, kuri siaip jau ismesti reiketu.

būtent už tai apple turi daugiausiai priešų. Kaip čia yra, kad belekiek kainuojantis daiktas tampa išmetamas per porą metų?
  • 0

Reputacija: +1050

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-14, 22:49 

Na su straipsniu tenka ir sutikti ir nesutikti. Žmonių prioritetai skirtingi, vienas gyvens chroščiovkėje, bet važinės BMW X5, kitas rinksis naujausią telefoną nors namie šaldytuvas neveikia, trečias skris atostogauti, nors nuolat vėluoja į darbą dėl nuolat gendančio automobilio. Taip sakant visokių žmonių yra, visokių reikia.
O apie telefonus tai man naujo telefono pirkimas yra stresas. Aš kokį mėnesį laiko nieko nerandu, viskas kažkur kitur, viskas darosi kitaip, klaidžioju po tą telefoną kaip kokiose džiunglėse net pyktis ima. Paprasčiausiai man nepatinka keisti tokį intymų asmeninį įrenginį, kaip telefonas. Todėl iki pat šiol kankinu LG G2. Man to telefono visiškai pakanka, nors baterija jau dukart keista ir vistiek jau net pusės dienos nebelaiko, bet išsiverčiu pajungęs išorinę bateriją. Kamera irgi šiaip sau, bet man nufotkinti kokią detalę ir išsiųsti pakanka, naršklę paleidžia, naujienų antraštes peržiūrėt pakanka, paštą parodo, paskambint ir žinutę parašyt užtenka, ir net navigacija veikia. O ten visokie procesoriai, ramai man menkai svarbūs, žinau kad normalų telefoną galima gauti už 300 eurų, brangesnio nepirksiu, tegul jie ten nors ir kavos virimo aparatą įmontuoja. Telefoną keisčiau nebent senas nebepataisomai sugestų. Ne todėl, kad neišgalėčiau ar man labai gaila pinigų, tiesiog turiu kitų daug malonesnių pirkinių ir idėjų ir telefonas į topus nepatenka.
Bet turiu pažystamų, kuriems telefonai patinka, ir negaili finansų jiems įsigyti. Aišku, jaunesni, jie visokius feisbukus ir instantgramus naudoja, net žaidimus žaidžia, tai gal ten ir reikia to telefono pajėgumo. Tada jau ir visas 1000 sueina. Tai jau ir per kišenę duoda, jei ten po 1000 išleist kas porą metų, o kur dar visokie neriboti interneto planai. Bet matyt verta mokėt, kad perka. Būtų neverta - juk nepirktų. Aš kartais per dantį patraukiu, kai vietoj mėsos kepsnio kokius blynelius užsisako(tipo visas babkes vėl telefonui išleidot), o jie atsimušinėdami kaltina mane "tamsumu" ir technologiniu atsilikimu. Kad ir dėl mano pomėgio visur atsiskaityti grynaisiais. Man patinka turėt grynus pinigus ir gyvai matyti kiek išleidžiu, kiek lieka, o jie turi šūstras korteles kur nė nereikia į skaitytuvą kišti, Tik jie golą prasileidžia, kai pakliūna ten, kur atsiskaityt negalima, nors nuolat nepraleidžia progos man įmušt golą už "tamsumą" ir "technologinį atsilikimą". Bet čia turbūt jau ir kartų skirtumai. Mano patirtis vienokia - jų kitokia. Visi turim pliusų ir minusų.
  • +1

Reputacija: +23

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-15, 00:46 

Biggie, nezinau kiek tamstai metu, bet amzius neturetu buti riba adaptuotis prie nauju technologiju. Man irgi greitai jau 40, taciau technologiskai as esu pazangesnis uz daugeli jaunimo. Pas mane viskas, ka tamsta traukiantys jaunesni kolegos naudoja, yra, ir dar daug daugiau nei jie gali isivaizduoti. Gryni pinigai man jau seniai atgyvena, ir as pinigineje ju netneturiu niekada beveik, tieisog moku nepatekti i situacijas kur ju prireiktu. Telefonas naujausias, kompas taip pat, viskas sinchronizuota, debesyse, pasiekiam is bet kur bet kaip ir t.t. Tiesiog man tai idomu. Ir tai nerealiai lengvina gyvenima. Patikek. Zinau, kad sunku, bet taip yra. Ir koks gali buti stresas naujo telefono pikrimas, jei suvedus savo acc pass, bet koks telefonas tampa mano po keliu minuciu?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-15, 09:18 

Finalfour rašė:
Man irgi greitai jau 40, taciau technologiskai as esu pazangesnis uz daugeli jaunimo. Pas mane viskas, ka tamsta traukiantys jaunesni kolegos naudoja, yra, ir dar daug daugiau nei jie gali isivaizduoti. Gryni pinigai man jau seniai atgyvena, ir as pinigineje ju netneturiu niekada beveik, tieisog moku nepatekti i situacijas kur ju prireiktu. Telefonas naujausias, kompas taip pat, viskas sinchronizuota, debesyse, pasiekiam is bet kur bet kaip ir t.t. Tiesiog man tai idomu. Ir tai nerealiai lengvina gyvenima.

man tai sitie du paryskinti sakiniai nesueina tarpusavyje. :)
tu pirma pripazisti, kad tau tenka save varzyt. prisitaikyt prie situacijos ir apribot savo galimybes.
o paskui kazka pareiskineji - kad cia tau nerealiai lengvina gyvenima.
su protu nesipyksti kartais? :D
  • -1

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -19

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-15, 12:57 

AAA000 rašė:
Finalfour rašė:
Man irgi greitai jau 40, taciau technologiskai as esu pazangesnis uz daugeli jaunimo. Pas mane viskas, ka tamsta traukiantys jaunesni kolegos naudoja, yra, ir dar daug daugiau nei jie gali isivaizduoti. Gryni pinigai man jau seniai atgyvena, ir as pinigineje ju netneturiu niekada beveik, tieisog moku nepatekti i situacijas kur ju prireiktu. Telefonas naujausias, kompas taip pat, viskas sinchronizuota, debesyse, pasiekiam is bet kur bet kaip ir t.t. Tiesiog man tai idomu. Ir tai nerealiai lengvina gyvenima.

man tai sitie du paryskinti sakiniai nesueina tarpusavyje. :)
tu pirma pripazisti, kad tau tenka save varzyt. prisitaikyt prie situacijos ir apribot savo galimybes.
o paskui kazka pareiskineji - kad cia tau nerealiai lengvina gyvenima.
su protu nesipyksti kartais? :D

Ne, nes tiesiog nereikia nieko varzyti. As negyvenu tokioje aplinkoje, kur prireiktu grynu pinigu. O ju turejimas nuolat su savimi kaip tik daugeliu atveju apsunkintu gyvenima.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume