Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Požiūris - komentarai ir nuomonės
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-10-14, 06:31 

Man įdomu ar 2080 ti yra tik 2,9 karto spartesnė už 1050 ti, o TDP 3,33+ karto. Čia turiu galvoj jei paleidžiam žaidimą ant pvz full hd ir vienodu nustatymu. Tokias išvadas darau remiantis https://www.videocardbenchmark.net Man nepatinka, kad spartesnės vaizdo plokštės ėda perdaug elektros.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1465

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-10-14, 11:01 

Kodel tik dabar straipsnis atsirado? Juk naujos plokstes isleistos kurkas seniau ir palyginimai taip pat
  • 0

Reputacija: +16

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-10-14, 15:51 

Gan detalus aprašymas, tik per daug pridėta romantikos. Net įkyru skaityti tą beletristiką. Jau geriau įdėkit daugiau lentelių iš šnekėkit paprasčiau:
(viršutinė dalis nutįsta žemyn ir išsiplečia" - tai gal tas RTX yra guminis, kad tįsta?
Pastebėjimai:
1. Sakyčiau nėra teisinga lyginti RTX2080 su 8GB VRAM ir GTX1080Ti su 11GB VRAM - pralaidumas nėra tolygus;
2. Tuo labiau GTX1080Ti yra turbinta, o tai reiškia mažesnį tarnavimo laiką - sukčiaujama turbo lyginant su factory settings;
Klausimas:
1. Darant žaidimų testus visur nurodoma RAM 3600Hz. Kaip PC RAM dažnis gali įtakoti FPS ar bendrai žaidimų produktyvumą? Tarkim pas mane RAM 3000Hz, bet jie realiai dirba 1400Hz. Gal žaidimo metu ir pakyla dažnis, bet ar gali atsirasti "botle neck" tarp RAM Hz ir VRAM Hz?
Dėkui.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +232

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-10-15, 11:03 

justt rašė:
Kodel tik dabar straipsnis atsirado? Juk naujos plokstes isleistos kurkas seniau ir palyginimai taip pat

todėl, kad t.lt skelbiama informacija tik iš rimtų šaltinių bei praėjusi rimt recenzentų apžvalgą. :D

bahuriux rašė:
Man įdomu ar 2080 ti yra tik 2,9 karto spartesnė už 1050 ti, o TDP 3,33+ karto. Čia turiu galvoj jei paleidžiam žaidimą ant pvz full hd ir vienodu nustatymu. Tokias išvadas darau remiantis https://www.videocardbenchmark.net Man nepatinka, kad spartesnės vaizdo plokštės ėda perdaug elektros.

Galbūt ji palaiko sudėtingesnes operacijas, todėl gaunam geresnę vaizdo kokybę (rimtesni shaders ar kaip jie tenvadinasi) bet fps tiek daug nepadidėja? Gal ten kažką pridėjo raytraceinimui specifinio? iki šiol sąnaudos lyg ir niekad neaugdavo greičiau už galią.
  • 0

Reputacija: +1007

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume