Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 6 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Požiūris - komentarai ir nuomonės
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-11-24, 13:31 

Panašus į Vagnerį - biški stuktelėjai ir sugedo :D
Jei reikalingas fenas su tiksliu temperatūros reguliavimu, tai vadinasi išskirtinai tiksliems darbams, o tai reiškia, kad reikia išskirtinai kokybiško feno :D
Paprastai kalbant, 99% operacijų galėsi atlikti kad ir su tokiu (pats tokį turiu):
https://www.senukai.lt/p/orapute-skil-8 ... 000-w/3u9q
Naudoju jau beveik 2 metus, išsitraukiu pakankamai dažnai, ne kartą buvau numetęs, karštą padėjęs ant šono (paprastai rekomenduojama statyti karštu galu į viršų) ir t.t.. veikia be problemų.
  • 0

Reputacija: +204

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-11-24, 18:29 

mindaugas.vaitiekūnas rašė:
Panašus į Vagnerį - biški stuktelėjai ir sugedo :D
Jei reikalingas fenas su tiksliu temperatūros reguliavimu, tai vadinasi išskirtinai tiksliems darbams, o tai reiškia, kad reikia išskirtinai kokybiško feno :D
Paprastai kalbant, 99% operacijų galėsi atlikti kad ir su tokiu (pats tokį turiu):
https://www.senukai.lt/p/orapute-skil-8 ... 000-w/3u9q
Naudoju jau beveik 2 metus, išsitraukiu pakankamai dažnai, ne kartą buvau numetęs, karštą padėjęs ant šono (paprastai rekomenduojama statyti karštu galu į viršų) ir t.t.. veikia be problemų.

Tai paprastam vartotojui matyt ir užtenka, be tikslaus reguliavimo. Pas mane tai kažkoks kitajickas yra pirktas labai seniai, tai ar užlydyti laidams sujungimo izoliacija (nežinau kaip tiksliai vadinasi tos plasmasinės tubelės), ar šiaip kokiai plasmasei ištiesinti, tai puikiai tarnauja. Tik kartą buvau netyčia padėjęs ant maišelio, tai išlydė :D.
  • 0

Reputacija: +52

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-11-25, 12:17 

R35P3CT rašė:

Tai paprastam vartotojui matyt ir užtenka, be tikslaus reguliavimo. Pas mane tai kažkoks kitajickas yra pirktas labai seniai, tai ar užlydyti laidams sujungimo izoliacija (nežinau kaip tiksliai vadinasi tos plasmasinės tubelės), ar šiaip kokiai plasmasei ištiesinti, tai puikiai tarnauja. Tik kartą buvau netyčia padėjęs ant maišelio, tai išlydė :D.

"Kembrikas" (termo vamzdelis).
Čia vienas pažįstamas vien pigiausius perka, dažniausiai vagnerį. Tai kiekvienais metais po naują perka, o naudoja tai labai minimaliai :D Aišku nėra dideli pinigai, bet kai sugenda darbo metu ir visi darbai stoja, va tada yra nuostoliai :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-11-26, 19:19 

Kaip tik neperseniausiai iš senukų pasiėmiau pigų, kažkur už 10€ karšto oro pistoletą, tai realiai teko man jį naudoti žibintų atidarymui ir vėl uždarymui. :) Ale, neardomi automobilio žibintai yra. Tai jis man jau atidirbo viską, dėl ko jį pirkau. Tai ir negaila man būtų, jeigu ir sugestu. :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +58

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-11-26, 21:31 

Kaip sekės su žibintais tvarkytis?
Aš ant vieno auto bandžiau kaitint - nepasidavė. Finale "sujungiau" abi skyles (ilgų ir trumpų). Tada praskėčiau ir taip ištraukiau reflektorių. Finale rezultatas technikinei tiko, bet lempos kaip buvo žvakės, taip ir liko :D
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume