Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 12 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 11:06 

Kur ta revoliucija? Nei 5G, nei 12GB kol kas niekam nereikalingi. Ekranas pablogėjo, nes atsirado skylė jame. Pirštų atspaudų skaitytuvas, jei veiks gerai, tai bus visai nieko, bet jokia ne revoliucija.

Nė vienas iš biometrinių skaitytuvų neveikia normaliai, turiu S9+, galiausiai viską išjungiau, paprastas swipe dabar atrakina ekraną. Žinau, ne itin saugu, bet nervai turbūt svarbiau.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +99

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 11:49 

Nukainotas rašė:
Kur ta revoliucija? Nei 5G, nei 12GB kol kas niekam nereikalingi. Ekranas pablogėjo, nes atsirado skylė jame. Pirštų atspaudų skaitytuvas, jei veiks gerai, tai bus visai nieko, bet jokia ne revoliucija.

Nė vienas iš biometrinių skaitytuvų neveikia normaliai, turiu S9+, galiausiai viską išjungiau, paprastas swipe dabar atrakina ekraną. Žinau, ne itin saugu, bet nervai turbūt svarbiau.

Tiems, kas žaidžia žaidimus tikrai nepamaišys 5G ryšys ir 12GB RAM. O tie, kurie telefoną turi tik dėl skambučių, facebooko ir žemėlapių tai tada klausimas kodėl apskritai žvalgaisi į naujausius flagmanus? Galima imti 3 metų senumo S7 ir kuo puikiausiai patenkins visus poreikius. Čia tas pats, lyg įsigyti labai galingą kompiuterį su naujausia vaizdo plokšte ir tą kompiuterį naudoti darbui su "word". O jei dėl "mados" ir "stiliaus" tai iPhone reikia imti :)

O su viskuo toliau sutinku. Ta skylė ekrane ir mane trigdo, nesuprantu kas per fobija dėl tų kraštelių. Man daug fainiau būtų vientisas ekranas ir didesnis kraštas nuo viršaus. Saugumas irgi pilnai sutinku - tas laiko gaišimas kas kart atrakinant telefoną mano nuomone neatperka to, kad "o va jei pamesčiau ar pavogtų, tai būtų saugiau". Visus mokėjimus vis tiek nusistatęs, kad kiekvieną kartą prašytų slaptažodžio, tai apsipirkti bet kas turėdamas mano telefoną negalės. Pametimo/pavogimo atveju nebent prikiaulins tik dėl priėjimo prie emailo ar facebooko. Bet šitoje vietoje tikiuosi, kad užblokuosiu prieigą anksčiau, nei spės kažką blogo padaryti :) Per google labai paprastai galima nuo savo paskyros atjungti nepageidaujamus įrenginius.
  • +1

Reputacija: +311

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 12:27 

Monochamus rašė:

Saugumas irgi pilnai sutinku - tas laiko gaišimas kas kart atrakinant telefoną mano nuomone neatperka to, kad "o va jei pamesčiau ar pavogtų, tai būtų saugiau". Visus mokėjimus vis tiek nusistatęs, kad kiekvieną kartą prašytų slaptažodžio, tai apsipirkti bet kas turėdamas mano telefoną negalės. Pametimo/pavogimo atveju nebent prikiaulins tik dėl priėjimo prie emailo ar facebooko. Bet šitoje vietoje tikiuosi, kad užblokuosiu prieigą anksčiau, nei spės kažką blogo padaryti :) Per google labai paprastai galima nuo savo paskyros atjungti nepageidaujamus įrenginius.

...arba dar variantas tiesiog pirkti normalų telefoną, kuriame tokios funkcijos veikia... :D
Samsung visada pasižymėjo pomėgiu prikišti krūvą funkcijų vien tam, kad ant popieriaus geriau atrodytų, o pasirūpinti, kad jos veiktų... aj... kam čia reik... užtat pažiūrėkit kiek daug RAM!!!
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 12:30 

Paprastas_zmogus rašė:
...arba dar variantas tiesiog pirkti normalų telefoną, kuriame tokios funkcijos veikia... :D
Samsung visada pasižymėjo pomėgiu prikišti krūvą funkcijų vien tam, kad ant popieriaus geriau atrodytų, o pasirūpinti, kad jos veiktų... aj... kam čia reik... užtat pažiūrėkit kiek daug RAM!!!

O jei man tų funkcijų nereikia, o reikia būtent RAM? :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 13:03 

Monochamus rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

O jei man tų funkcijų nereikia, o reikia būtent RAM? :)

Na, jei svarbu performance, tai Samsung tikrai nėra tas variantas į kurį reikėtų žiūrėti... :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 13:38 

Paprastas_zmogus rašė:
Na, jei svarbu performance, tai Samsung tikrai nėra tas variantas į kurį reikėtų žiūrėti... :D

O kas? Tik jau ne huawey. Sony taip pat prideda visokių niekam tikusių programų. HTC gal.

(Žinoma, tikiuosi supranti, kad aš kalbu apie telefonus, o ne visokius vaisius)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 13:44 

prides daugiau RAM, kameru ir pakels kaina. nuo apple niekuo nesiskiria
  • 0

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 14:00 

Monochamus rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

O kas? Tik jau ne huawey. Sony taip pat prideda visokių niekam tikusių programų. HTC gal.

Manau, kad geriausiai sukasi tie, kurie mažiausiai šūdo ant Android viršaus prikrovę.
Jei nenaudočiau iPhone, greičiausiai Google Pixel turėčiau arba One+ kokį.
Na o bet tačiau šiuo metu obuolio A serijos čipsetai yra galingiausi rinkoje ;)
Beje, aš pvz piršto antspaudo atrakinimą naudoju jau N metų ir veikia jis nepriekaištingai, todėl man kartais juokinga, kai sako “iPhone - jei dėl mados”, o realiai jis vienas iš geriausiai ir patikimiausiai veikiančių
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 14:16 

Paprastas_zmogus rašė:
Monochamus rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Manau, kad geriausiai sukasi tie, kurie mažiausiai šūdo ant Android viršaus prikrovę.
Jei nenaudočiau iPhone, greičiausiai Google Pixel turėčiau arba One+ kokį.
Na o bet tačiau šiuo metu obuolio A serijos čipsetai yra galingiausi rinkoje ;)
Beje, aš pvz piršto antspaudo atrakinimą naudoju jau N metų ir veikia jis nepriekaištingai, todėl man kartais juokinga, kai sako “iPhone - jei dėl mados”, o realiai jis vienas iš geriausiai ir patikimiausiai veikiančių

iPhone taip pat bugina, "kimba", "lūžta" programos ir vyksta visos kitos nesąmonės. Kiek susidūriau žaidimuose tai tikrai ne rečiau nei mano samsungas, veikiau priešingai. Skiriasi gal tik lūžimų pobūdis, vienos problemos androidams, kitos iOSams. Žodžiu, toli gražu nėra toks iDealus telefonas, kokį pristato apple fanai. Lyginant su pigiais androidukais žinoma, tikiu, kad iphone daug stabilesnis. Bet jei su flagmanais, tai samsung galaxy stabilumas nei kiek nenusileidžia.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 14:39 

Monochamus rašė:
iPhone taip pat bugina, "kimba", "lūžta" programos ir vyksta visos kitos nesąmonės. Kiek susidūriau žaidimuose tai tikrai ne rečiau nei mano samsungas, veikiau priešingai. Skiriasi gal tik lūžimų pobūdis, vienos problemos androidams, kitos iOSams. Žodžiu, toli gražu nėra toks iDealus telefonas, kokį pristato apple fanai. Lyginant su pigiais androidukais žinoma, tikiu, kad iphone daug stabilesnis. Bet jei su flagmanais, tai samsung galaxy stabilumas nei kiek nenusileidžia.

Tai gal mano rankos auksinės, nes man niekas nei lūžta, nei kimba.
Žaidimuose bugų ir aš pastebiu, bet mano spėjimas, kad žaidimai patys iš savęs žiauriai bugovi, nes jie iškart kuriami kelioms platformoms.
Idealus daiktas aišku nėra, bet kai girdžiu kyborgus skaičiuojant kiek kartų per mėnesį jiems REIKIA perkrauti telefoną... nu nežinau... :D
  • -1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-04, 20:23 

Turiu Note9. Man stylu'as yra nerealus dalykas. Daug ir vusur ji naudoju ir apskritai sis prietaisas mane ziauriai dziugina! Bet kas tikrai butu cool - tai ekrane integruotas pirstu antspaudu skaitytuvas. O visa kita ir taip nepriekaistinga..
  • 0

Reputacija: +17

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume