Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 223 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 22:37 

Andrius Ambraziejus

21:28 (prieš 5 minutes)

skirta aš

Išversti pranešimą
Išjungti šiai kalbai: anglų

Virgulės demonstravimas
  • 0

Reputacija: -251

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 22:46 

Andrius Ambraziejus

21:42 (prieš 2 minutes)

skirta aš

Išversti pranešimą
Išjungti šiai kalbai: anglų
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 22:49 

Andrius Ambraziejus

21:45 (prieš 1 minutę)

skirta aš
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 22:53 

Andrius Ambraziejus

21:35 (prieš 17 minučių)

skirta aš
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 23:27 

Ahh, visiškai neskaitot ką rašom, tik pademonstravot, kad galite pasukti savo dratus, kai iš anksto žinot kur jiems reikia susikryžiuoti, daug tokių yra. Taip, pajudinti sugebat, nesakau kad specialiai, pasąmonė, tą gali padaryti, bet tai nekeičia fakto, kad jūs radot, jau rastą daiktą.. Gi rašiau ne viena kartą, reikia rasti, ne ką žinai, o tą ko nežinai kur randasi. O dėl ko jos sukiojasi, tai va video su geru paaiškinimu. Tikiuosi pagaliau padės suprasti, ką bandom jums pasakyti.

Aš suprantu, kad jūs tikit, bet jūs pažiūrėkite iš mūsų pusės, jūs radote tai ką jau iš anksto žinojote kur randasi. Kaip tai mus turėjo įtikinti ?

• +2

Reputacija: +190

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-11, 23:37 

Žiūriu ir negaliu, vakarais smagu paskaityti. :D
  • +1

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 00:03 

Kad ir kaip bebūtų, norėčiau padėkoti Arunas1948 už įkeltą vaizdinę medžiagą. Vis dėl to kelti į technologijų puslapį (kad ir koks šiuo metu bebūtų) video kur sukiojamas/asi (cituoju) "dratas" – DRĄSU..
Truputį apibendrinant 7 puslapius. Daug kalbų, mažai darbų. Aišku tik viena, kad "virgulės" užtikrintai parodo ar tavo siela švari. Pasirodo kai kurie forumo dalyviai nuo kažkurių metų "užteršė" sielą ir "virgulės" veikti nustojo.
O kalbą kreipiant link įrodymų. Nuo diskusijų pradžios svarstau tinkamiausią būdą tokio eksperimento atlikimui, reikia pripažinti, vis dėl to toks žmonių tikėjimas vertas bent pasvarstymų. Manyčiau tokiam eksperimentui tinkamiausia būtų metaliniai vamzdeliai rankose taip eliminuojant delnų spaudimo jėgą bei pasąmonės poveikį. Lieka judėjimas ir vėjas. Šiuos faktorius manyčiau būtų galima eliminuoti į vamzdelius sumontavus kažkokius kampo matuoklius kurie fiksuotų abiejų "virgulių" judėjimą. Manau tik taip būtų galima kažką apčiuopiamo išpešti.
Vis gi lieka, bent pas mane du klausimai:
1. Kaip turėtų atrodyti kampo matuokliai?
2. Iš kur išpešti tyros dvasios žmogų? (mano draugams "dratai" neveikia)
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 00:17 

Po0 rašė:
Kad ir kaip bebūtų, norėčiau padėkoti Arunas1948 už įkeltą vaizdinę medžiagą. Vis dėl to kelti į technologijų puslapį (kad ir koks šiuo metu bebūtų) video kur sukiojamas/asi (cituoju) "dratas" – DRĄSU..
Truputį apibendrinant 7 puslapius. Daug kalbų, mažai darbų. Aišku tik viena, kad "virgulės" užtikrintai parodo ar tavo siela švari. Pasirodo kai kurie forumo dalyviai nuo kažkurių metų "užteršė" sielą ir "virgulės" veikti nustojo.
O kalbą kreipiant link įrodymų. Nuo diskusijų pradžios svarstau tinkamiausią būdą tokio eksperimento atlikimui, reikia pripažinti, vis dėl to toks žmonių tikėjimas vertas bent pasvarstymų. Manyčiau tokiam eksperimentui tinkamiausia būtų metaliniai vamzdeliai rankose taip eliminuojant delnų spaudimo jėgą bei pasąmonės poveikį. Lieka judėjimas ir vėjas. Šiuos faktorius manyčiau būtų galima eliminuoti į vamzdelius sumontavus kažkokius kampo matuoklius kurie fiksuotų abiejų "virgulių" judėjimą. Manau tik taip būtų galima kažką apčiuopiamo išpešti.

Labai sudėtingai mąstai. Pademonstruoti lengva, tiesiog rasti kažką ir viskas. Tik aišku neisanksto žinant ieskotojui. Kelis kartus su virgulem ir kelis be, kaip jau minėjau. Visiškai nesudėtinga.
Žmonių tikėjimas, kai niekas nesugeba pademonstruoti labai paprastais parametrais mažai vertas. Sakau pamąstykite, jeigu niekas negali paaiškinti, nesutaria kaip veikia, nesutaria ką randa ir niekas neparodo, kad jos aplamai ką randa. Kodėl mes turime tikėti. Paimkite kitaip, jei aš teigsiu, kad galiu skraidyti ir tuom pilnai tikesiu. Jūs patiketumet manim ar reikalautumet įrodymų?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 00:37 

Nosfis rašė:
Po0 rašė:

Labai sudėtingai mąstai. Pademonstruoti lengva, tiesiog rasti kažką ir viskas. Tik aišku neisanksto žinant ieskotojui. Kelis kartus su virgulem ir kelis be, kaip jau minėjau. Visiškai nesudėtinga.
Žmonių tikėjimas, kai niekas nesugeba pademonstruoti labai paprastais parametrais mažai vertas. Sakau pamąstykite, jeigu niekas negali paaiškinti, nesutaria kaip veikia, nesutaria ką randa ir niekas neparodo, kad jos aplamai ką randa. Kodėl mes turime tikėti. Paimkite kitaip, jei aš teigsiu, kad galiu skraidyti ir tuom pilnai tikesiu. Jūs patiketumet manim ar reikalautumet įrodymų?

Aš iš tavęs nereikalauju įrodymų jog gali skraidyti, aš pats moku. Ir viskas veikia. Aišku ne visiems lemta išmokti, tačiau savaime neišmoksi, reikia jog mokintu tasai kuris jau moka. Galiu tą patį Arūną išmokinti, po to galės pasibandyti šokdamas pro langą, pafilmuosiu. Galėsime kitiems įrodyti kurie netiki. Tiesiog daug ko nežinome apie gravitacija, dėl to realiai nežinome dėl ko galime skraidyti, tačiau tikrai žinome, kad veikia. Nes realus rezultatas yra.
  • +1

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 00:59 

Berserkas rašė:
Galėsime kitiems įrodyti kurie netiki. Tiesiog daug ko nežinome apie gravitacija, dėl to realiai nežinome dėl ko galime skraidyti, tačiau tikrai žinome, kad veikia. Nes realus rezultatas yra.

Kas tingit ieškotis informacijos apie skraidymą, galit pažiūrėti patys:
  • +1

Reputacija: +363

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 11:49 

Va jums pavyzdys, kaip turi atrodyti įrodymas, veikia ar neveikia virgulės.

• +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 14:15 

Virgulės yra šūdo gabalas įsitikinau eilinį kartą pats tuo, rodo visko daug bet nieko naudingo neina nustatyti. Šeštadienį paleidau droną neįvertinau savo sugebėjimų valdyti rc modelius, vėjo greičio ir jį nupūtė stiprus vėjas ~12ms. Žodžiu pervertinau savo "jėgas". Pasidariau virgules nes prarasti ar taip, ar taip neturėjau ko. Žinojau apytikriai kryptį kur nupūtė tik nežinojau atstumo Na atstumą įsivaizdavau, nes mačiau per ekraną FPV, o po to dingo ryšys ir batai. Važinėjau su mašina aplink keliais ir bandžiau žaisti su virgulėm, tipo trianguliacijos principu. Nu ir man jos nurodė konkrečią vietą ~apytikriai 1ha plote už 7 km nuo paleidimo vietos. Matavau gal kokius 5-6 kartus iš pakankamai arti kokio 0,5-1km ir vis rodė kryptį į tą pusę iš betkurios vietos aplink, ta prasme į tam tikrą konkretų tašką, tada aš judėjau vis artyn kol radau tokia nemažą laukymę. Aš ten nebenuėjau tą vakarą nes sutemo ir tam plynam lauke buvo labai šlapia, palikau kitai dienai šitą reikalą. Aišku palei Merfio dėsnį kitą dieną lijo, tai palikau vėlesniam laikui. Šiandien galvoju dar kartą pravažiuosi ta kryptim kur jis skrido ir paskui nuvarysiu ten kur rodė virgulės jei ką. Įvertinus ką paskutinį kartą mačiau (ir nebemačiau, arba tiksliau mirgėjimas yra kažkoks signalas, o mėlynas ekranas signalo nėra) per FPV (first person view) ekraną ir palei galimus, max ryšio atstumus. Ir blyn radau droną už lygiai tokio atstumo palei ryšio signalą (smulkmenų nedėtalizuosiu kaip aš dėliojau galvoj vektorius pasikliaudamas logika ir google earth pro). Žodžiu virgulės rodo nesąmones nes dronas buvo už lygiai 1,52 km ir 10 laipsnių kairiau, o ne už 7 km kaip man nurodė virgulės :P Žodžiu eilinį kartą įsitikinau, kad vadovaujantis protu ir tinkamom programom ir preimonėm rezultatai bus nepalyginamai tikslesni nei kažkokios vielos.

Kaip manot vertėtu nuvažiuoti į tą vietą? Pažiūrėti kas ten tokio, juo labiau ta vieta atviras laukas. Na dronas jau surastas, bet įdomu ką man rodė tos virgulės. Gal kokį brangų profesionalų droną už 1-2k€, nes tipo mano žaisliukas už 120€ netaip stipriai veikia virgules :) :) :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1376

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 15:53 

Bachuriuks tu cia norejai pasigirti kad turi drona, prie ko cia virgules. Kad virgules veikia turbut visiems aisku, nu nebus simtai YouTube pavyzdziu, ka jie visi durni, lieka vienintelis klausimas kodel jis veikia.Kionigas sako nera mokslinio paaiskinimo o gravitacijai yra mokslinis paaiskinimas, zinom kad yra o kaip ji veikia nezinom, tas pat ir su virgulem matom kad veikia bet paaiskinti niekas negali nes tai surista su gravitacija kurios net mokslininkai su milijardiniais biudzetais paaiskinti negali.
  • -2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 16:14 

Arunas1948 rašė:
Bachuriuks tu cia norejai pasigirti kad turi drona, prie ko cia virgules. Kad virgules veikia turbut visiems aisku, nu nebus simtai YouTube pavyzdziu, ka jie visi durni, lieka vienintelis klausimas kodel jis veikia.Kionigas sako nera mokslinio paaiskinimo o gravitacijai yra mokslinis paaiskinimas, zinom kad yra o kaip ji veikia nezinom, tas pat ir su virgulem matom kad veikia bet paaiskinti niekas negali nes tai surista su gravitacija kurios net mokslininkai su milijardiniais biudzetais paaiskinti negali.
Nieko aš pasigirti neturiu kuom, aprašiau smulkiai mano paieškos misiją pastelkiant pseudomokslinį ir mokslinį metodą ir jokio siurprizo mokslinis metodas suveikė geriau. Aš bandžiau kaip koks ekstrasensas rasti tam tikrą daiktą 20 kvadratinių km plote. Pažiurėjau ortofoto blemba ta vieta kažkokia tamsi, ta prasme gal ten koks šaltinis ar naftos po žeme yra bbz, varysiu kuria dieną ten, nes smalsumas man neduos ramybės kitaip.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1376

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 16:29 

Berserkas rašė:
Nosfis rašė:
Po0 rašė:

Aš iš tavęs nereikalauju įrodymų jog gali skraidyti, aš pats moku. Ir viskas veikia. Aišku ne visiems lemta išmokti, tačiau savaime neišmoksi, reikia jog mokintu tasai kuris jau moka. Galiu tą patį Arūną išmokinti, po to galės pasibandyti šokdamas pro langą, pafilmuosiu. Galėsime kitiems įrodyti kurie netiki. Tiesiog daug ko nežinome apie gravitacija, dėl to realiai nežinome dėl ko galime skraidyti, tačiau tikrai žinome, kad veikia. Nes realus rezultatas yra.

Abu meluojate.Tiek as, tiek mano dedes geriausias draugas gali patvirtint, kad nuo 2015m birzelio sesiolikto neimanoma skraidyt.Ten kazkas su sielom ar panaisiai susije
  • +1

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 16:48 

Arunas1948 rašė:

Su tavimi rimtai, kaip su siena kalbėti. Ir taip tie visi pavyzdžiai yra durni. Virgulės veikimo neparodei, tik parodei, kad galit pasukti, kai jau iš anksto žinot kur kas randasi, o aš jums nuo pat pradžių sakiau, kad rasti reikia to ko nežinai, bet jūs to nesugebat perskaityti arba tiesiog ignoruojat, nes tai gali paneigti virgulių veikimą. Imečiau net tris video, kur dviejuose, kai reikia kažką rasti, niekas neranda ir viena kuris paaiškina, kodėl jums jos sukinėjasi. Gravitacija ne prie ko. Pabandykit mąstyti kritiškai, o ne emociškai. Netgi tose video, kur virgulininkai nieko nesugebėjo rasti, vistiek liko tikėti jų veikimu. Tai taip ir jūs, parodyti negalit, bet tikit aklai. Jos veikia veikia, bet kai reikia kažką rasti, nu šiandien nepasisekė ir pan. Mes aklai tikėti nelinkę.

Sėkmės jums gyvenant savo fantazijose.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 18:22 

bahuriux rašė:

Geriau nuvažiavęs pažiūrėk, kodėl tose vietose sujuda riešas. Galbūt pavyks rasti objektyvią priežastį, kodėl nevalingai pasukai virgules.
  • 0

Reputacija: +608

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 21:25 

Nosfiui isitikinti kad veikia virgules siulau pasirinkti jam zinoma vieta su kabeliu ir su vandentiekio trasa o mes atvyksim ir pademonstruosim, duosim paciam isbandyti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-12, 22:09 

Arunas1948 rašė:
Nosfiui isitikinti kad veikia virgules siulau pasirinkti jam zinoma vieta su kabeliu ir su vandentiekio trasa o mes atvyksim ir pademonstruosim, duosim paciam isbandyti.

https://maps.vilnius.lt/teritoriju-planavimas jeigu įeisit čianais ir skiltyje sluoksniai pažymėsite elektros ir vandens atkarpos, pastebėsite, kad jas labai lengva nustatyti kur jos randasi, - jos visa laika seka kelius ir tiesiu taikymu eina į namą. Vėlgi jūs norite duoti man pabandyti kur aš iš anksto žinočiau....... Aš man rodos savo mintis išdėščiau labai aiškiai, daviau pavyzdžių, bet jūs juos ignoruojat. Jeigu, jūs nekreipiat dėmesio į ką aš jums sakau, tai kodėl turiu aš ? Žmonės kurie nežino veikia jos ar neveikia, manau šioje diskusijoje rado informacijos, kad padaryti sprendimą. Aklai tikinčių aš neperkalbėsiu, todėl toliau ir nebandysiu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-13, 10:30 

Tai kaip ir pasitvirtino James Randi darytas tyrimas kad virgulės neveikia, arba veikia tik keli procentai iš šimto, bet dar ir kitu aspektu, kad kaimiečiams moksliškai įrodžius, kad virgulės neveikia, jie vistiek toliau tikės virgulėmis, o ne mokslinio tyrimo išvadomis.
STOP SCAM.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +536

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-13, 17:57 

Noreciau suzinoti kokios tos mokslines tyrimo isvados
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-13, 18:52 

Arunas1948 rašė:
Noreciau suzinoti kokios tos mokslines tyrimo isvados

https://link.springer.com/content/pdf/1 ... 134560.pdf
https://journals.sagepub.com/doi/abs/10 ... 0209500406
https://link.springer.com/content/pdf/1 ... 149601.pdf

Va prašau, moksliniai straipsniai, bet greičiausiai ir juos ignoruosi. Nes šitie mokslininkai durniai nežino kaip gravitacija veikia. Todėl jų eksperimentai niekam tikę.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-13, 19:54 

Nemoku anglu kalbos todel komentuoti negaliu, sutarkim kad mokslininkai zino kas yra gravitacija ir jie zino kodel neveikia virgules.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-13, 20:15 

https://translate.google.lt/

vercia teksta i lt kalba pakankamai suprantamu lygiu - esme galima suvokt - issiversk jei ka nesupranti :D
apribojimai - po 5 tukstancius simboliu tik vercia - gabalais teks verstis ir skaityt.
idet gali su standartine funkcija "paste" (pazymet teksta) ir "copy paste" (idet pazymeta teksta)
  • 0

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: +97

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-14, 22:52 

Na vietiniams "mokslininkams" vertėtų atkreipti dėmesį realesnį amžino variklio variantą. Pateiktame video ukrainiečiai Pietų Korėjoje bando suorganizuoti tokio amžino variklio gamybą. Ten pradžiai pažintinis variantas. Planuoja jį pastatyti lauke ir apkrauti ir ilgai filmuoti kad nebūtų kokių minčių dėl tame baltame būgne įdėtų baterijų. O demonstravimo esmė pradžiai įjungia 3kw variklį kuris įsuką tą baltą būgną su magnetais. Vėliau atjungia variklio maitinimą ir sistema toliau veikia be išorinio maitinimo. Be to pajungiama apie 3 kw apkrova lemputės, kondicionierius, ventiliatorius. Bendras tokio daikto galingumas yra 15kw. Iš jų 3 kw sunaudoja variklis. Na ten kalbantis įvairiais visiem gan suprantamais gestais siunčia visus oficialius mokslininkus toli toli be keiksmažodžių. :) Šiaip žada video su ilgalaike demonstracija ir lauko sąlygomis. Pats autorius tai apsirengęs juodai. O tas baltai tai tokių amžinų variklių ir panašių dalykų apgaulių demaskuotojas. Be to jis pastoviai teigia kad toks variklis bent Ukrainoje ar Rusijoje yra draudžiamas gaminti įstatymais. Matyt Korėjoje šioje vietoje yra įstatymo spraga. :) Įdomu kaip ES šiuo klausimu. :)
  • -1

Reputacija: -62

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 223 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Myslius ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'