Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Geografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-16, 20:40 

Pagrindinė koralų nykimo priežastis yra angliarūgštė. Žmogus->iškastinio kuro naudojimas->CO2 išskyrimas->CO2 "sėdimas" į vandenį.
Kaip jie panaikins priežastį, taip ir neperskaičiau.
Čia būtų tas pats, kai dega butas ir visi jame esantys daiktai. Ir tada išdidžiai visiems tari: -Tegul dega, aš gaminsiu sofas, taburetes ir stalus, televizorius ir šaldytuvus, ir jei dabar bute esantys sudegs, aš į jų vietą pastatysiu naujus.
Na ir kas? Gaisras tai vis vien bus neužgesintas.
Šieno ravėjimas ir pinigų plovyklėlė.
  • 0

Reputacija: +255

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-17, 15:59 

daynewss rašė:
Pagrindinė koralų nykimo priežastis yra angliarūgštė. Žmogus->iškastinio kuro naudojimas->CO2 išskyrimas->CO2 "sėdimas" į vandenį.
Kaip jie panaikins priežastį, taip ir neperskaičiau.
Čia būtų tas pats, kai dega butas ir visi jame esantys daiktai. Ir tada išdidžiai visiems tari: -Tegul dega, aš gaminsiu sofas, taburetes ir stalus, televizorius ir šaldytuvus, ir jei dabar bute esantys sudegs, aš į jų vietą pastatysiu naujus.
Na ir kas? Gaisras tai vis vien bus neužgesintas.
Šieno ravėjimas ir pinigų plovyklėlė.

nemanau, kad co2 pagrindine priezastis. ph balansas ir uzterstumas chemija greiciau.
ir jie nesako, kad gamins vien tik "naujas sofas, tabuteres ir stalus" vietoj sudegintu. jie aiskina, kad jos bus nedegios ar atsparesnes :D pagal galimybes - aisku :D :D :D
plaus visuomenines babkes tai cia garantuotai... bet jei plovimo mastas bus mazesnis uz gaunama nauda visuomenei - as nieko zalingo tame nematau. bet kai pinigu srautai nukryps -skaiciuotojo etata tai tikrai reiketu isteigt.
  • 0

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: +109

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-02-18, 09:34 

AAA000 rašė:
jie aiskina, kad jos bus nedegios ar atsparesnes

Aš to neradau. Jei koralai bus atsparesni, tai kaip jie tokiais juos pavers? Trumpuoju periodu tik GMO, o GM gyvūnų niekas taip paprastai neišleis į jūras ir vandenynus. Tuoj pat kokie nors "nevyriausybininkai" pradės putotis, kad GMO užgoš arba visai išnaikins dabartines veisles.

Cituoti:
Kad ir tokį procesą, kaip mikrofragmentaciją, kurio kontroliavimas leidžia „Coral Vita“ pagreitinti kai kurių koralų augimo greitį net 50 kartų.
...
Sausumos pagrindo ūkyje kompanija taip pat gali kontroliuoti visus koralų auginimo sąlygų aspektus ir taip užtikrinti, kad koralai bus atsparesni įvairioms grėsmėms. Tokioms kaip: padidėjęs vandens rūgštingumas ar kylanti vandens temperatūra. Būtent šie du veiksniai masiškai naikina viso pasaulio koralus.

Suprantu, kad savo akvariume galima išlaikyti kokią reikia temperatūrą, CO2 lygį, ph ir t.t., ir t.t., BET. Jei iš akvariumo perkelsi augalą ar gyvūną į laukinę terpę, nesvarbu, ar jis bus greičiau augęs "šiltnamio sąlygomis" iki 50 kartų ar nebus pajautęs dyzelio skonio, ar ph buvo idealus ar ne, jis susidurs su tokiais pačiais sunkumais, su kokiais susiduria natūralioje gamtoje augantys koralai.

Palyginkime su žmonėmis. Perkelk mane ar tave į Afrikos krūmynus ar Arktį. Kas bus? Ar sugebėtume išlaikyti tokį KMI, kokį turime čia? Kažkodėl labai abejoju. Sukūstume per savaitę, o toliau klausimas ar apskritai išgyventume.
  • 0

Reputacija: +255

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume