Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-06, 17:28 

Negi apsimoka kaupti privačiuose fonduose pensijai,kažkaip abejoju, nebent tuos 2% kuriuos perveda iš sodros, bet ne savo babkes (po mokesčių?). Aš su tais pinigais dabar nuveiksiu žymiai daugiau nei kai sulauksiu pensijos kai jie bus nuvertėję. Turiu galvoj investuosiu kitaip ir dabar, vietoj to, kad šerti parazitus. Infliacija ir bankų aptarnavimo mokesčiai suėda visą pensijų kaupimo naudą.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +1350

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-06, 18:48 

bahuriux rašė:
Negi apsimoka kaupti privačiuose fonduose pensijai,kažkaip abejoju, nebent tuos 2% kuriuos perveda iš sodros, bet ne savo babkes (po mokesčių?). Aš su tais pinigais dabar nuveiksiu žymiai daugiau nei kai sulauksiu pensijos kai jie bus nuvertėję. Turiu galvoj investuosiu kitaip ir dabar, vietoj to, kad šerti parazitus. Infliacija ir bankų aptarnavimo mokesčiai suėda visą pensijų kaupimo naudą.

gal patarimų pažertum kaip investuoti, kad bent infliaciją padengt, kad nereiktų tiesiog laikyt pinigų banke? aš rimtai klausiu beje, galima ir PM.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +266

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-06, 19:17 

"žinias apie pinigus galima " kaip gali lietuviai žinoti kažką, ko nematę...

------------------

mintos.com, gosavy.com
yra kelios platformos, kuriose galima sąlyginai saugiai (labai mažos sumos, daug gavėjų) skolinti pinigus už nemažas palūkanas. Kažkokią dalį santaupų gali investuoti ten.

-----------
bachuriux, 3pakopos fondas turi kažkiek pliuso kaupti, nes gražina tavo mokesčius. O šiaip tai sutinku :)
  • 0

Reputacija: +833

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-06, 20:05 

vazzy rašė:
gal patarimų pažertum kaip investuoti, kad bent infliaciją padengt, kad nereiktų tiesiog laikyt pinigų banke? aš rimtai klausiu beje, galima ir PM.

Nekilnojamas turtas?

Čia šiaip. Klausimas tiesiog. Mano paties žinios apie pinigus yra jaučiu 2/10 ;D
  • 0

Reputacija: +335

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-06, 22:19 

Eič rašė:
vazzy rašė:

Nekilnojamas turtas?

Čia šiaip. Klausimas tiesiog. Mano paties žinios apie pinigus yra jaučiu 2/10 ;D

Na taip kad ir NT, dabar sau leidžiu brangesnį NT palei pajamas, o kai bus pajamos mažesnės, galima parduoti ir kraustytis į pigesnį NT. Bet pirkti arba investuoti į NT reikia kainų dugne, tikrai ne palei bandą. O į rizikingesnius dalykus, kaip taurieji metalai, ar akcijos nepatarinėsiu, nes nenoriu likti kaltas, čia jau kiekvienas savaip tegu daro, tam jau riekia finansinio išprusimo 10/10. Tik patarimas investuojant vienu ar kitu būdu riekia išeiti iš "užburto rato" tai yra iš trumpalaikių kainų ir nuotaikų svyravimų, nu nemoku išsireikšti tiksliai, bet kalba eina apie ilgą laikotarpį su daug kintamujų, jei norit įveikti sistemą, riekia (legaliai) "čytinti" išeiti už sistemos ribų laike ir suprasti, kad yra palankus laikas pirkti ir yra palankus laikas parduoti. Na čia tokia ilgalaikė startegija kuri manau pelningesnė už pensijų fondus na gal dar ir rizikingiau kažkiek, nors bendrai tai dar neaišku kas rizikingiau.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1350

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 14:41 

Geriausia investicija yra į savišvietą .Jei domina investavimas tikriausiai yra ne mažai informacijos apie tai . Tik reiktų ją tinkamai atsirinkti . Geriausi šaltiniai mano nuomone yra knygos . Konkrečiai kokios negalėčiau pasakyti . Gal būt yra galimybė apsilankyti kokioj nors paskaitoj apie investavimą . Nes investavimas tokia sritis kur nėra vieno patarimo tinkančio viskam .
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 19:58 

o kur garantija, kad pensijos fondas nebankrutuos (ar kazkas kitas nutiks) po 20 metu ir paskui liksi visiskai be nieko?
  • 0

Reputacija: +56

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 21:52 

iPienius rašė:
o kur garantija, kad pensijos fondas nebankrutuos (ar kazkas kitas nutiks) po 20 metu ir paskui liksi visiskai be nieko?

Pensijų fondas bankrutuoti nelabai gali. Gali bankrutuoti fondo turtą valdanti bendrovė - tada fondą perims kažkas kitas. Gali nuvertėti fondo turtas - bet tai nėra bankrotas.
  • 0

Reputacija: +349

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume