Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 13 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-07, 13:20 

Šaunu, kad kosmoso technologijos irgi nestovi vietoje. Naujas dalykas, kad prisijunge automatiskai, be roboto rankos. Ir kad privati bendrove, nors ir su Nasa pagalba.
  • +3

Reputacija: +44

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-07, 22:24 

• -4

Reputacija: -26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-07, 22:41 

Man gaila jūsų kurie vis dar tiki, kad žmogus yra išsilaipines į menulį :) patikli rušis žmogus.

• -5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-07, 22:46 

Astronautas, ką jis kalba :D apgailėtina.

• -6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 08:43 

untitled.untitled as manau kad tu neegzistuoji, o esi paprastas botas - tai nusprendžiau pažiurėjęs savo akim per langa. Jei aš taves nematau- vadinas taves ir nera. O kad tu patiketum - man tereik tik į youtuba idėt vaizdeli kur aš aiškinu kad taves nėra,tai pagal tavo logika- tu patikėsi?
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 09:20 

https://arstechnica.com/science/2019/03 ... ft-behind/ rusai kaip visad nepatenkinti
  • 0

Reputacija: +55

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 10:47 

iPienius rašė:
https://arstechnica.com/science/2019/03/with-dragon-russian-critic-says-roscosmos-acting-left-behind/ rusai kaip visad nepatenkinti

Todėl, kad jei teisybė, jiems užsilenkia pinigai iš JAV - 400 mln. $ per metus, kai Sojuz'o skrydis vertas tik 90 mln. $. Musk'as dabr skraidins pigiau ir iš JAV, ir rusams nelieka jokių pajamų iš užsienio.

Rusams nieko nereikėjo daryti - Sojuz'as uždirbdavo pakankamai pinigų, kad jie net nepagalvotų apie naujas technologijas, ir išdidžiai siūytų NASA'i batutą kosmosui pasiekti.
  • +4

Garaširdiškumas - tiesiog silpnų nervų turėjimas.

Reputacija: +580

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 13:19 

SkaitytojasX rašė:
untitled.untitled as manau kad tu neegzistuoji, o esi paprastas botas - tai nusprendžiau pažiurėjęs savo akim per langa. Jei aš taves nematau- vadinas taves ir nera. O kad tu patiketum - man tereik tik į youtuba idėt vaizdeli kur aš aiškinu kad taves nėra,tai pagal tavo logika- tu patikėsi?

O aš manau, kad esi iš tų kuris neturintis savo nuomonės. Tai dabar tavo atsakymas skiriu tau.
Pamatei per televizija, kad apolo 16 nusileido į menulį ir patikėjai ? Pažiūrėjai youtubei video irgi patikėjai?

Ar pala... Gal tu skridai kartu su astronautais ir viską matei savo akimis per langą? Pagal tavo logika esi tuščias žmogeliukas, kuris aukštai iškėlęs galvą tiki kas rodoma per tv, žinesklaidas ir internetą. Pasidomėk labiau apie faktus kurie yra nenuginčijami o tada kažką gal ir galėsi pakomentuoti.
  • -7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 13:29 

- rašė:
iPienius rašė:
https://arstechnica.com/science/2019/03/with-dragon-russian-critic-says-roscosmos-acting-left-behind/ rusai kaip visad nepatenkinti

Todėl, kad jei teisybė, jiems užsilenkia pinigai iš JAV - 400 mln. $ per metus, kai Sojuz'o skrydis vertas tik 90 mln. $. Musk'as dabr skraidins pigiau ir iš JAV, ir rusams nelieka jokių pajamų iš užsienio.

Rusams nieko nereikėjo daryti - Sojuz'as uždirbdavo pakankamai pinigų, kad jie net nepagalvotų apie naujas technologijas, ir išdidžiai siūytų NASA'i batutą kosmosui pasiekti.

90 mln. ima uz viena vieta, o skrenda is viso 3. aisku vienas visada buna rusas, kitas amerikietis, o trecias dazniausiai is Europos ar Kanados, ar dar is kitur, todel Nasa nemoka uz visa raketa.
kita Jav raketu kompanija (ULA) perka raketu variklius is rusu, kuriu vieno kaina atrodo apie 25 mln. $, taciau Jav vyriausybe bando ir sita reikala sustabdyt. po keliu metu turetu nebepirkti. atims paskutini pinigu saltini.
  • +1

Reputacija: +55

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 19:17 

untitled.untitled rašė:
SkaitytojasX rašė:

O aš manau, kad esi iš tų kuris neturintis savo nuomonės. Tai dabar tavo atsakymas skiriu tau.
Pamatei per televizija, kad apolo 16 nusileido į menulį ir patikėjai ? Pažiūrėjai youtubei video irgi patikėjai?

Ar pala... Gal tu skridai kartu su astronautais ir viską matei savo akimis per langą? Pagal tavo logika esi tuščias žmogeliukas, kuris aukštai iškėlęs galvą tiki kas rodoma per tv, žinesklaidas ir internetą. Pasidomėk labiau apie faktus kurie yra nenuginčijami o tada kažką gal ir galėsi pakomentuoti.

Pamatei youtube filmuką, paskaitei interneto puslapyje ta tema straipsni ir jau viskas - skaitai save "pasidomėjusiu" , nes ten ir gi vien faktais varo ir dar kokiais faktais.

Pagal tavo logiką - pats nebuvai ir nematei/nečiupinėjai + tik matei per žiniasklaida, tv, internetą + mokyklos ir knygų informacija - galima toli eiti:

Buvai Antarktidoje? Ne? Tik per tv matei ir skaitei - reiškia jos nėra, viskas fake ir plokčiažemininkai tik tai patvirtins. Ir orą matei? Lietei? Ne? Reiškia tokia dalyko ir viskas melas, gali skristi lėktuvu iki begalybės nes tokio dalyko kaip vakumas nėra. Tęsti galima iki begalybės.
  • +3

Vartotojo avataras

Reputacija: +284

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-08, 19:44 

RIP Roskosmos
  • 0

Reputacija: +612

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-09, 01:32 

iPienius rašė:

90 mln. ima uz viena vieta, o skrenda is viso 3. aisku vienas visada buna rusas, kitas amerikietis, o trecias dazniausiai is Europos ar Kanados, ar dar is kitur, todel Nasa nemoka uz visa raketa.
kita Jav raketu kompanija (ULA) perka raketu variklius is rusu, kuriu vieno kaina atrodo apie 25 mln. $, taciau Jav vyriausybe bando ir sita reikala sustabdyt. po keliu metu turetu nebepirkti. atims paskutini pinigu saltini.

Skaitant tą tavo pačio nuorodą, man kilo toks įspūdis, kad jei ebnt vienas amerikietis būna Sojuze, NASA sumoka už visą raketą - 90 mln $ už vietą astronautui padengia skrydį, visą:

Cituoti:
as we had at least one foreign astronaut on board, we were launching for free

Anyway, detalės. Esmė, kad rusus SpaceX išstūmė iš palydovų kėlimo, išstums ir iš astronautų skraidinimo. Su SpaceX nepakovosi, o atotrūkis tik didės, ir koja patrepsėjus, Rusijoje įdirbis neatsiras.
  • 0

Garaširdiškumas - tiesiog silpnų nervų turėjimas.

Reputacija: +580

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume