Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Žmogus ir medicina
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-10, 22:56 

vanduo4 rašė:
- Kodėl aš esu tuo kuo aš esu? Kodėl aš apskritai gyvenu, o ne mirštu?

Esi biologinė būtybė kaip ir bet kuri kita būtybė. Tik turi protavimo ar mąstymo galimybę. O tos galimybės vystosi nuo gimimo iki kažkurio momento kai smegenys pradeda degraduoti. Ne biologinės labai protingos būtybės kurios sukūrė žmonės ir visą kitą biologinę gyvybę tiesiog taip sukūrė. Jokios sielos suprantama neturi ir jokio pomirtinio gyvenimo nėra. Žmonių kūrėjai to techniškai nenumatė nes jie patys to neturėjo ir jiems tai buvo nereikalinga. Kaip žmonės kuria robotus tai kažkas sukūrė pačius žmonės. Aišku visumoje stipriai netobulai. Žmonių kūrėjai buvo taip pat sukurti tik tobulai. Jie nemirtingi nors gali susinaikinti ir sunaikinti vienas kitą. Jie ne biologiniai. Jiems nereikalingas joks maistas. Jiems duotos gilios materijos pažinimo žinios kad patogiai sau susikurtų norimą egzistavimo aplinką. Ir jiems suteikta visiškai laisva valia. Jokio kišimosi į jų kūrybą. Bet rezultatai apgailėtini. Tarpusavio kovos ir naikinimas vienas kito. Kol liko tik vienas. Beprasmė ir betikslė kūryba. Žmonės tame skaičiuje. :) Žmonių paskirtis kaip energetinis narkotikas kažkam. Kuo daugiau žmogus skleidžia emocijų tuo likęs vienas žmonių kūrėjas labiau kaifuoja. :) Visi karai, sportas, literatūra, video, kasdienės stresinės situacijos tai kažkam energijos šaltinis. Gerai tai kad tai jau buvo. Dabar viskas tiesiog juda iš inercijos ir beprasmiškai. :) Ir po 6 metų laukia permainos apie kurias rašiau anksčiau. :)

Bendrai žinios žmonėms buvo duotos o ne jie patys kažką sugalvojo. :) Kitas momentas smegenų talpumas ribotas. Ir jei kažką žinai giliai vienoje srityje tai nežinai nieko kitoje srityje. Dar momentas tik žinoti ir suprasti. Galima žinoti bet nesuprasti. :) Norint kažką sugeneruoti naujo reikia gerai suprasti keliose srityse kad sujungti nesujungiamas informacija. Bet tai jau egzotika. Bendras vaizdas kad žmonių žinojimas galiausiai susiveda į vienokio ar kitokio paveikslėlio paspaudimą. :) Sakyčiau vyksta degradacija. Kuo toliau tuo mažiau žinančių ir suprantančių. O tai kyla iš beprotiškų informacijos kiekių. Man patiko susidūrimai su medikais. Praktiškai jei diagnostikos prietaisai kažko nerodo reiškia esi sveikas. Iš kažkokių šalutinių požymių jie nesugeba daryti jokių išvadų. Maža to į tai jie net nededa jokių pastangų.
  • 0

Reputacija: -72

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-11, 04:01 

vytautas50 rašė:
Žmonių kūrėjai .... ne biologiniai. Jiems nereikalingas joks maistas.

Iš kur tu trauki tokias nesamones?
vytautas50 rašė:
Bet rezultatai apgailėtini. Tarpusavio kovos ir naikinimas vienas kito.

Kokios dar kovos? Dalyvavai jose ar stebėjai?
vytautas50 rašė:
Bendrai žinios žmonėms buvo duotos o ne jie patys kažką sugalvojo.

Aha tokiu būdu tu gali patesinti savo rentabilumą?
vytautas50 rašė:
smegenų talpumas ribotas. Ir jei kažką žinai giliai vienoje srityje tai nežinai nieko kitoje srityje.

Darai klaidingas išvadas. Tai, kad kažko nežinai yra ne dėl talpos trūkumo, o dėl nesusidūrimo su ta informacija arba tu jos nesupratai tai smegenys ir ištrynė kaip šlamštą;
vytautas50 rašė:
Sakyčiau vyksta degradacija. Kuo toliau tuo mažiau žinančių ir suprantančių.

Kam žinoti tai ką galima rasti bibliotekoje? Jeigu tau žinojimas yra proto požymis, neturėtum domėtis mokslu. Protavimas - tai gebėjimas suprasti tai ką sužinai, o ne tiesiog žinoti.
vytautas50 rašė:
Praktiškai jei diagnostikos prietaisai kažko nerodo reiškia esi sveikas.

Iš esmės taip eiliniam žmogui, bet profesionalas dar turėtų gautus duomenis įvertinti pats, nes mašinos iki šiol nėra sąmoningos. Ir jeigu gydytojas tai ignoruoja - jis arba nieko neišmano, arba labai užimtas. Beje informacijos gali susirasti ir pats.
Tu gal pranašas ar šiais kažkokia narkotinė apvaizda tave kankina?
  • 0

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2019-03-11, 12:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: -110

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-11, 11:14 

vanduo4 rašė:

Na jokių žalingų įpročių neturiu ir praktiškai neturėjau. Bet tam tikros keistos patirties turėjau. Ir tai skatina kapstytis šioje keistoje situacijose. Na pranašas mano atveju stipriai ne tas lygis. Pateikiu pvz su programuotojais ir žaidimo personažais. Programuotojai sukūrę žaidimą gali apsimesti kokiu nors žaidimo personažu ir pabūti žaidimo pasaulyje. Suprantama žaidimo personažai net nieko nenutuokia apie "kitokį' žaidėją. Tu labiau jie niekaip ir niekada negali patekti į programuotojo pasaulį. Ir iš tokios analogijos gaunasi kad esu vienas iš 4 "programuotojų" iš ne materialus pasaulio. Tiesa mes esam čia dviese. O kiti du likę ne materialiam pasaulyje. Buvimo tikslas labai paprastas. Truputi pakeisti čia "žaidimo taisykles". Kaip viskas ir kada turėtų vykti aprašyta http://vyva.eu mano tinklalapyje. Realizuosis ar ne tiesiog parodys laikas. Mėgstu praktinius rezultatus. Jie yra arba jų nėra. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-11, 12:35 

vytautas50 rašė:
vanduo4 rašė:

Na jokių žalingų įpročių neturiu ir praktiškai neturėjau. Bet tam tikros keistos patirties turėjau. Ir tai skatina kapstytis šioje keistoje situacijose. Na pranašas mano atveju stipriai ne tas lygis. Pateikiu pvz su programuotojais ir žaidimo personažais. Programuotojai sukūrę žaidimą gali apsimesti kokiu nors žaidimo personažu ir pabūti žaidimo pasaulyje. Suprantama žaidimo personažai net nieko nenutuokia apie "kitokį' žaidėją. Tu labiau jie niekaip ir niekada negali patekti į programuotojo pasaulį. Ir iš tokios analogijos gaunasi kad esu vienas iš 4 "programuotojų" iš ne materialus pasaulio. Tiesa mes esam čia dviese. O kiti du likę ne materialiam pasaulyje. Buvimo tikslas labai paprastas. Truputi pakeisti čia "žaidimo taisykles". Kaip viskas ir kada turėtų vykti aprašyta http://vyva.eu mano tinklalapyje. Realizuosis ar ne tiesiog parodys laikas. Mėgstu praktinius rezultatus. Jie yra arba jų nėra. :)

Šiaip tu labai įdomiai rašai: nuosekliai, beveik be gramatinių klaidų, logiškai tik kartais neaiškūs minties šuoliai iš kur apskritai tokia informacija - tuo labiau tu ją laikai neginčytina.
Iš minėtos programuotojo perspektyvos - tavo kalbos protokolas man nesuprantamas. Kokią analogiją tu naudoji? Be kodo man tavo informacija tiesiog beprasmė ;) :-)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -110

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-11, 12:50 

vanduo4 rašė:
Šiaip tu labai įdomiai rašai: nuosekliai, beveik be gramatinių klaidų, logiškai tik kartais neaiškūs minties šuoliai iš kur apskritai tokia informacija - tuo labiau tu ją laikai neginčytina.
Iš minėtos programuotojo perspektyvos - tavo kalbos protokolas man nesuprantamas. Kokią analogiją tu naudoji? Be kodo man tavo informacija tiesiog beprasmė ;) :-)

Informacija koordinuota su likusiais dviem ne materialiame pasaulyje arba kitaip išsireiškus - su esančiais už materialus pasaulio ribų. Todėl informacija ir tokia keista. Net nėra kitų autorių analogiško žemiškų fantazijų varianto. :) Bent kiek teko domėtis. Bet reikėtų luktelėti konkrečių rezultatų. Kol kas viso to paskirtis, jei būtų rezultatas, įrodymas kad tai ne atsitiktinumas. Kol kas tik tiek. O dėl kažkokių klaidų ar netikslumų būčiau dėkingas už informaciją. Bet tai jau privačia žinute. Nėra prasmės čia teršti. :)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'