Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 15 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-17, 18:43 
     
O kam? Ne jis tai kitas.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-01-30, 16:54
Pranešimai: 193
Reputacija: +3
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-17, 21:59 
     
Hitleris turėjo paramą, turėjo už ką samdytis asmeninę kariuomenę, naudojosi asmeniniu lėktuvu, mirgėjo spaudoje ir afišose.. jis išrinktas demokratiškai tik nukrypo nuo pradinio kurso
 • 0


_________________
Jokia gėda nežinoti! Gėda apsimesti žinančiu..


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-06-04, 11:51
Pranešimai: 3006
Miestas: Pasvalio r
Reputacija: +402
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 00:40 
     
Laikas kiek klaidingai suprantamas, tai tik mato vienetas pasikeitimams fiksuoti, bet nėra būdo sugrąžinti visatos materijos į prieš tai buvusią būseną. Viskas įvyksta vieną kartą ir yra unikalu. Dėl Hitlerio, jis turêjo visą bendraminčių partiją ir ten buvo dar radikalesnių veikėjų, tiesiog jis buvo partijos veidas ir oratorius. Jei ne fašizmas, tai komunizmas greičiausiai būtų įsigalėjęs visoje Europoje, juk Markas gimė Vokietijoje ir tik Hitleris išspyrė komunistus. Bet jų skirstymas į rases ir žmonių naikinimas turbūt perspjovė komunistų represijas.
 • +1
Užsiregistravo: 2019-05-18, 00:28
Pranešimai: 6
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 07:13 
     
noway rašė:
Jei ne fašizmas, tai komunizmas greičiausiai būtų įsigalėjęs visoje Europoje. Bet jų skirstymas į rases ir žmonių naikinimas turbūt perspjovė komunistų represijas.

- Neteisingai supranti skirtumą. Fašizmas naikino fiziškai, Komunizmas - psichologiškai (ideologiškai).
- Fašizmo padaryta žala yra fizinė, tad nesunkiai apskaičiuojama, o Komunizmo psichologinė - tad jos apskaičiuoti neįmanoma, atmetus tik trėmimus į sibirą ir represijas.
-------------------------------
- Pasaulis įdomiai sutvertas:
a) Komunizmą iššaukė nevaldomas fizinis smurtas.
- Rusija visados kovojo dėl fizinio išlikimo: atšiaurios klimato sąlygos; mongolų ordos; Kovinei motyvacijai pakelti prireikė Dievų, vėliau legendų su nenugalimos meškos simboliu. Galiausiai čia prigijo šviesiojo rytojaus idėja - Komunizmas/visų lygybė ir ramybė. Deja ji žlugo dėl lygesnių atsiradimo;
- Komunizmo raida socialine prasme tolygi socialiai menkaverčių žmonių būrimusi į grupes bendram saugumui, deja sukurta sistema juos pavertė jos vergais.
Išvada: Bėgo nuo gamtinių pavojų, dabar bėga atgal į gamtą nuo hierarchinių pančių;
b) Fašizmą iššaukė nevaldomas psichologinis smurtas;
- Europa kažkodėl buvo pilna tautų, kalbų ir kultūrų, t.y. geresnių sistemų, kurios pastoviai konkuravo. Todėl savasis aš virto fašizmu ir įgijo pasipriešinimo sistemai vertę.
- Fašizmas atmeta betkokius Dievus ir iškelia sąvąjį AŠ virš visko.
Rezultatas: Komunizmas - individo silpnybės ir saugios sistemos poreikio išdava; Fašizmas - stiprios asmenybės ir individui tarnaujančios sistemos poreikio išdava.
-----------------------------
Komunizmas ir Fašizmas - tai visiškai priešingomis kryptimis veikiančios strategijos, kurios Demokratijoje susiliejo ir tapo atitinkamai: KOmunizmas - socialine sankloda, Fašizmas - liberaliu pasaulio suvokimu. Komunistai - socialiniai išlaikytiniai (konservatoriai - tvarka); Fašistai - nevaržomi individualistai (liberalai - chaosas).
- Deja istorijoje mus moko jog abi šios kryptys yra dešiniosios pakraipos. Gal mus nori suklaidinti, nes Fašizmas yra kairioji, kraštutinė liberalizmo forma? Bandantys tai suplakti į vieną tenori, kad žmonės užstrigtų cikle ir taptų sistemos vergais besipriešindami tam, kas vadinami laisve. Nes laisvė turi FAŠIZMO atspaudą.
-----------------------------
- Kodėl Fašizmas savo auka pasirinko Žydus? Jie buvo Komunistai ar konkurentai?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2677
Reputacija: +240
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 08:30 
     
vanduo4 rašė:
- Kodėl Fašizmas savo auka pasirinko Žydus? Jie buvo Komunistai ar konkurentai?

Pažvelgėte į ideologijas per psichologijos prizmę, pritariu jums, kad komunizmas apjungė silpnųjų interesus, bet valdanti struktūra iškėlė save aukščiau. Tik griežtomis represijomis buvo galima įbauginti ir suvaldyti mases. Galiausiai valdantieji atleido vadžias ir visi nusprendė "kombinuoti" valstybės turtą tiek kiek jų užimamos pareigos tai leisdavo, o kiti už atlygį apsimesdavo kad nemato kas vyksta.

Žydai buvo kitokie, nedirbo fiziškai, buvo intelektualūs ir surasdavo būdų kaip lengviau uždirbti pinigus. Be to jie buvo plačiai pasklidę po visą Europą. Net šiais laikais kas mėgsta kitokius? O tada idėja apie "menkaverčių" žmonių naikinimą buvo įprastas reiškinys, kuri atkeliavo atrodo iš Britų, o ją materilizavo vokiečių fašistai. Abejoju kad žydai prijautė komunizmui.
 • 0
Užsiregistravo: 2019-05-18, 00:28
Pranešimai: 6
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 08:31 
     
noway rašė:
Laikas kiek klaidingai suprantamas, tai tik mato vienetas pasikeitimams fiksuoti, bet nėra būdo sugrąžinti visatos materijos į prieš tai buvusią būseną. Viskas įvyksta vieną kartą ir yra unikalu. Dėl Hitlerio, jis turêjo visą bendraminčių partiją ir ten buvo dar radikalesnių veikėjų, tiesiog jis buvo partijos veidas ir oratorius. Jei ne fašizmas, tai komunizmas greičiausiai būtų įsigalėjęs visoje Europoje, juk Markas gimė Vokietijoje ir tik Hitleris išspyrė komunistus. Bet jų skirstymas į rases ir žmonių naikinimas turbūt perspjovė komunistų represijas.

Labai geras pastebėjimas su komunistais. Apskritai vakarų pasaulis tik Hitlerį ir temato, o Stalinas - daug daugiau žmonių pražudęs tironas, tai jau kaip ir "nieko blogo". Aišku, galima suprasti kodėl: vakarų Europai daugiau žalos padarė Hitleris, o ne Stalinas. Bet mums, Lietuviams, didesnė neapykanta turėtų būti komunistams, o ne naciams. Jei kas nukeliautų į praeitį ir nužudytų Hitlerį vaikystėję, tai manau va tada jau straipsniai ir pasiekistų apie "Stalino nužudymą" :D Žinoma, tokie straipsniai būtų jau amerikoje (jos, tikrai nei per kur nebūtų pajėgęs stalinas užimti), bet va dėl Europos tai klausimas, ar komunistinės sąjungos cenzūra apskritai leistų tokius straipsnius..
 • +1
Užsiregistravo: 2017-11-17, 12:26
Pranešimai: 711
Reputacija: +711
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 14:06 
     
To Monochamus - - pritariu visu 100%. Nors ir nukrypom nuo straipsnio esmės, bet Stalinas su savo komunizmu buvo dar galingesnis blogis, ačiū dievui abu susipjove, kitaip būtų iki Portugalijos rusai nuėję.... pradžiai. Rusai labai jautriai reaguoja kai jiems užsimena kad jie planavo visą Europą užsiimti, pas juos tas baisus tabu daug metų, negalima to garsiai kalbėti niekam, jiems patogu save vaizduoti kaip auką, bet faktas kad jų tikslas komunizmas be sienų..
 • +1
Užsiregistravo: 2018-03-14, 23:37
Pranešimai: 1
Reputacija: +115
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 15:21 
     
noway rašė:
vanduo4 rašė:
Abejoju kad žydai prijautė komunizmui.

- Būtent - žydai buvo modernūs arba tiesiog jų kitoks gyvenimo būdas.
- Jie visas kitas tautas bandė patalpinti į žydų kontroliuojamus rėmus.
Pvz: Biblija vergams ir išimtys išrinktųjų tautai, netgi pateisinant kad čigonai pavogė vinį skirtą prikalti Kristui. Suprask - tokia jų prigimtis. Jiems vogti galima, o kitiems yra nuodėmė.
- Tad iš principo, jie kūrė Komunizmą kitiems, sau pasilikdami liberalų pasaulio suvokimą, t.y. nevaržomas laisves, lygiai kaip Komunizmo išrinktieji. Jeigu kyla bėdų dėl laisvės, tu savo nuodėmes gali išsipirkti sumokėdamas baudą.
- Deja Vokiečiai visiškai atmetė Komunizmo idėjas bei pareiškė pretenzijas į laisves - tiesioginė konkurencija.
- Ar ta konkurencija buvo įmanoma ne tokiu brutaliu būdu? Tuo laikotarpiu tikriausiai ne. Bet dabar mes matome modernią konkurenciją - prievartinės sankcijos ir vienas kito smaugimas (ekonominiai karai). O tuo metu kapitalas nebuvo toks globalus, tad beliko skerdynės.
Pvz.: Turtingas ir protingas kaimynas reikalavo kvailą ir biedną klauptis ir paklusti jo valiai. Ubagas negali niekam pasiskųsti, nes policija, teismai ir kapitalas turtuolio pusėje. Tad ubagas išskerdžia turtuolio šeimą. Sudaromos paliaubos su genocido išmokomis ir turtuolis pradeda smaugti ubagą dirbtinomis krizėmis ir sankcijomis, kas vyksta dabar. Vienintelis esantis barjeras tarp jų - ale tarptautiniai susitarimai, kurie vienšališkai nutraukiami kai nėra turtuoliui naudingi: derybų su Iranu nutraukimas, klimato kaitos programos anuliavimas, branduolinių apribojimų atsisakymas.
- Klausimas kada JAV paskelbs jog NATO yra beprasmė? Jau dabar jie skundžiasi jog sumoka iki 50% NATO biudžeto. Kodėl EU atsilieka nuo 2% mokėjimų? Nes jie kaupia kapitalą - karo pramonę užkurs kai ateis tam laikas, juk EU dabar niekur nekariauja, kam jiems ta imperinio dydžio armija?
- EU karas yra vidinis tautų kultūrų bei interesų sinchronizavimas, t.y. naujosios - modernesnės Pasaulio tvarkos sukūrimas, o ne tik globalaus kapitalo perstumdymas, kaip tai dabar daro JAV ir Kinija.
- Rusija, šiame kontekste, į Pasaulinį Kapitalą pretenduoja tik kaip vagis. Jie net nemoka sukurti efektyvių kapitalo perskirstymo platformų (amazon ir alibaba arba tarptautiniai bankai), ką jie sugeba - tai perimti kitų intelektualinį bei fizinį turtą bei svarbiausias įgūdis - padaryti žalos kitam, kad sulėtinti jo progresą. Žodžiu: Rusija - tai tarptautinis teroristas.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2677
Reputacija: +240
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-18, 23:18 
     
Tai pagal tokią logika, reiktu užmušti kone visus buvusius valdovus ir imperatorius, ir šiaip, kas antrą nors kiek pagarsėjusį asmenį.
O dėl šito veikėjo, tai dar neaiškų, ar jis gera padarė ar blogą. Tai galėjo būti, kad tektu dabar visai Europai graužti šlapianką ir žygiuoti su raudonom vėliavėlėm per spalio "šventes".
 • +1Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-02-13, 16:43
Pranešimai: 971
Miestas: Vilnius
Reputacija: +68
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-19, 00:05 
     
vanduo4 rašė:
- Klausimas kada JAV paskelbs jog NATO yra beprasmė?


Dėl žydu nesu tikras ar būtent jie valdo pasaulio resursus, bet kad maža dalis populiacijos valdo beveik visus resursus, tai žinomas faktas.

Mano nuomone, JAV reikalinga Europa ir kitos sąjungininkės dėl dominavimo pasaulyje. Jau dabar atsiranda konkurentai: Kinija, Indija su milijardine populiacija ir kylančia ekonomika, o kur dar crazy Ivan Rusija. Kova dėl strateginių pasaulio vietų vis labiau aršėja. Eiliniams žmonėms belieka tikėtis kad lokalūs konfliktai neperaugs į globalų mūšį. Dėl to niekas negali būti tikras, milijardieriai jau turi požemines slėptuves, o gal ir slaptus miestus. Lieka tikimybė kad kuri nors pusė gali sužaisti "viskas arba nieko", paleisdama atominius ginklus ar super virusus. Tikėkimės kad tamsioji žmogaus prigimties pusė nedominuos, o pasaulis ras bendrą kalbą kuriant naujas technologijas ir išsaugant žemės ekologinį balansą.
 • +2
Užsiregistravo: 2019-05-18, 00:28
Pranešimai: 6
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-20, 06:15 
     
Reikėtų itin galingų, matyt kvantinių, kompiuterių, kad bent apytiksliai paskaičiuoti "kas būtų, jei būtų". Tikėtina, kad Hitleris ir kiti veikėjai buvo kaip skiepas žmonijai. Nemalonu (iš visos planetos perspektyvos), bet reikia, kad atsirastų suvokimas.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-04-13, 19:40
Pranešimai: 1043
Reputacija: +80
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-20, 11:55 
     
Vanduo4 kai rašei apie partines sistemas tinkančiai Komunizmui arba Fašizmą, tai sąkyčiau knydai kažkiek. Komunistai - socialiniai išlaikytiniai - socialdemokratai; Dėl fašistų nzn.

Moway dėl to kad JAV reikalinga Europa kaip sąjungininkė, kad dominuotų pasaulyje. Labai gera duomonė. Panašiai manau.
 • 0


_________________
rasizmas eina koja kojon su kvailumu ir nežinojimuUžsiregistravo: 2011-12-08, 12:40
Pranešimai: 2484
Miestas: Kaunas
Reputacija: +730
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-20, 12:09 
     
sub rašė:
Vanduo4 kai rašei apie partines sistemas tinkančiai Komunizmui arba Fašizmą, tai sąkyčiau knydai kažkiek. Komunistai - socialiniai išlaikytiniai - socialdemokratai; Dėl fašistų nzn.

Kur konkrečiai tavo manymu aš klydau?
<Komunizmas - visų lygybės idėja;
Socialiniai išlaikytiniai - nuskriaustieji, silpnieji, visi vienodai reikalingi pagalbos;
Socialinė demokratija> - tai per silpnųjų poreikių tenkinimą suprantama laisvė.
Visi trys yra išskirtinai silpnųjų integracijos į sistemą evoliucija.
Kur aš klydau kažkiek?


Ar gal tiesiog visų lygybės idėjos susietumas su išlaikytiniais skamba truputį tuos žmones žeidžiančiai? Juk jie nori būti laisvi per konkurencijos nebuvimą, nes patys konkuruoti yra nepajėgūs, todėl ir nori visų lygybės, kuri fiziškai neįmanoma dėl tinginių egzistavimo. Jeigu esi tinginys, tu jau esi nelygus prieš darbštų žmogų, nes šis tampa konkurentu. Jau nekalbant apie tuos, kuriems tikrai bent jau laikinai reikia pagalbos.
-------------------------
Visiškai priešinga evoliucija: <....-Kapitalizmas - liberalizmas - Fašizmas - Kapitalizmas - lib....-fašiz....-.....>
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2677
Reputacija: +240
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-20, 15:03 
     
Hitlerį? Ir kas nuo to pasikeis? O gal Gavrila Principą, kuris nušovė Austrijos - Vengrijos sosto įpėdinį, dėl ko kilo pirmasis pasaulinis karas, dėl kurio buvo pazeminta Vokietija, dėl ko atsirado revansistines nuotaikos ir iškilo Hitleris.

O gal komisija, kuri nepriėmė Hitlerio, dėl ko jos negalėjo įstoti į mokslus ir laimingai tapyti.

O gal ponuli Lenina, kuris pagimdė monstra - Sovietų sąjunga?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-02-06, 14:24
Pranešimai: 1212
Reputacija: +423
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'