Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 2 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-07-27, 19:59 

Cituoti:
Leiskite man mokėti tam tikrą sumą pinigų, kad mano asmeninė informacija išliktų saugi ir privati, o ne parduokite ją reklamų agentūroms

Facebook niekada to nedarys. 95% tinklo naudotojų mano kad neturi ko slėpti, ir nemato čia problemos. Tačiau jei facebook apmokęstins privatumą, daugiau žmonių pradės galvoti, kad yra ką slėpti, nes tai taps "premium" paslauga.

Cituoti:
„Pastaruoju metu ši industrija garsėja mažiau kilniomis inovacijomis – tikėjimu, kad gali pasiimti visą naudą, neprisiimdamas atsakomybės“, – sakė T. Cook.

Skamba gana hipokritiškai iš kompanijos, kurios paskutinė inovacija buvo 2007 metais, kuri įgalino facebook būti tokiu koks jis dabar yra. Pamenu naršyklės flash nustatymuose galėjai valdyti kamerą ir mikrofoną. Su mobiliakais to nebuvo, ir beveik visi pirmieji appsai galėjo prieiti prie bet kurio telefono įrenginio (alternatyva buvo neinstaliuoti). Taigi praktiškai iki 6 tiek iOS tiek android versijos, šios platformos buvo kaip beta testavimo platformos, kurias visi išnaudojo šnipinėjimui, kas pavirto į multimilijoninę industriją šiais laikais. Taigi manau ir apple turėtų prisiimti atsakomybę.

Cituoti:
Kas žino, ar per mano mobiliųjų telefoną dabar nėra pasiklausoma.

Emm, apple darbuotojai? Jis vis dar autoritetas ten, galėtų pasiklausti dabartinių inžinierių.
  • 0

Reputacija: +110

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume