Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 14:13 

Kas del meteorito ir zaibo tikimybiu, tai kazkaip labai suabejojau. Per metus 2000+ zmoniu pasaulyje mirtinai nutrenkiami zaibo, kuomet nera nei vieno patvirtinto zuties nuo meteorito atvejo. O kas del tikimybiu, pagooglinus:

"You have a better chance of getting hit by a tornado and a bolt of lightning and a hurricane all at the same time"
  • 0

Reputacija: +15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 14:35 

• 0

Reputacija: +15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 15:24 

Cia nori parodyti kad angliskai moki.
  • -2

Reputacija: -1117

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 18:54 

Visiški kliedesiai. Per visą žmonijos istoriją (kai fiksuojama) užfiksuotas vienintelis atvejis, kai meteoras pataikė į žmogų.
Žaibas santykinai dažnai trenkia į žmones.
Dėl loterijos: gal dėl pagrindinio prizo ir panaši tikimybė, bet loterijų būna visokiausių.
Vienu žodžiu, visi skaičiai "laužti iš piršto".
Dėl solidumo paminėti mokslininkai, gal reiktų konkrečiau?
Kliedesių viršūnė: vakuumo kolapsas.
  • +3

Reputacija: +9

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 19:30 

Neišnyks ta žmonija tik truputi bus viskas pakoreguota "iš išorės". Kaip ir kada žiūrėti http://vyva.eu Ir ar tai vyks matysis pagal labai praktinius argumentus. Arba bus rezultatas arba liksiu durniaus vietoje. :) Man tai įprasta. Bet informacijai pasiteisinus Jūsų pozicija būtų labai įdomi ir komplikuota. :)
  • -4

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 20:58 

vaakumo kolapsas :D
tikimybe kad sprogs saule po keliu minuciu didesne simtus milijonu kartu eiles, negu si nesamone. bet tokia tikimybe yra.
  • +1

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -75

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 21:09 

vytautas50 rašė:
Neišnyks ta žmonija tik truputi bus viskas pakoreguota "iš išorės". Kaip ir kada žiūrėti http://vyva.eu Ir ar tai vyks matysis pagal labai praktinius argumentus. Arba bus rezultatas arba liksiu durniaus vietoje. :) Man tai įprasta. Bet informacijai pasiteisinus Jūsų pozicija būtų labai įdomi ir komplikuota. :)

Na jeigu tamstos informacija pasitvirtins tikrai kad mano padėtis kompikuota bus mažiausia bėda :) visa laimė, kad greitai viskas paaiškės. Tik klausimas, jei nepasitvirtins, kas tuomet? viskas nusikels į kiek vėliau, ar viskas bus paneigta ir neteisybė? :D
  • +4

Reputacija: +1126

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 21:18 

SaMaras rašė:
Tik klausimas, jei nepasitvirtins, kas tuomet? viskas nusikels į kiek vėliau, ar viskas bus paneigta ir neteisybė? :D

Kaip minėjau liksiu durniaus vietoje ir niekur nekišiu nosies. :) Nors ir informacijos pasitvirtinimo atveju taip pat iš mano pusės niekur ir niekas nebus komentuojama ir aiškinama. Bet kuriuo atveju "išeinu atostogų" nuo bet kokio viešumo. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 22:00 

vytautas50 rašė:

Šito straipsnio kontekste puikiai pats supranti, kad tavo kliedesiai tam tikra prasme yra tikri ir turi šancą išsipildyti su tikimybe 1:10420 Savo hipotezėj tai numačiau, kad kad ir kaip kliedėsi yra šancas, kad tai įvyks bet tikimybė nykstamai maža.

Kas liečia straipsnio nagrinėjamą klausimą, tikrai geras filmukas.

youtube.com/watch?v=skk0rFV7_jQ
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1520

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-18, 23:55 

Iš to paprasto fakto, kad žmonija egzistuoja, kažkas sugebėjo išgeneruoti "nerimą keliančius skaičius"
  • +1

Reputacija: +426

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-19, 11:53 

Vakuumo kolapsas - labai įdomus reikalas. Suaudrino vaizduotę. Tikiuosi tai tikras dalykas ir atsidurs Žaliūjų partijoje.
  • 0

Reputacija: +587

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-19, 23:36 

vytautas50 rašė:

Nu pagaliau kažkas konkretesnio iš tamstos "sferos" :D :D :D
Man iš karto kilo keletas klausimų:

a) Kokiais kriterijais vadovaujantis bus rūšiuojama žmogus geras ar blogas? Įstatymų normom? Gal religine išmintimi? O gal bus kliaujamasi vidiniu sąžinės balsu?
Matai man va įdomu kas man grėstų, jeigu pvz. permiegočiau su svetima moterim: įstatymas kaip ir nedraudžia, religija sako negeist svetimos moters, o sąžinė čia jau apskritai kiekvienam individualiai. Geras ar blogas žmogus būčiau? :D

b) Kaip ten su tais 700km ir neišvengiama mirtimi? Matematika lyg sako, kad iki Mėnulio kiek toliau. O istorija sako, kad žmogus buvo išsilaipinęs Mėnulyje. O mokslininkai sako, kad atstumui iki Mėnulio nustatyti jie naudoja veidrodžius, kuriuos žmogus įtaisė tame Mėnulyje. Sfera lyg prasideda už Mėnulio, tad veidrodžiai tikri! :D Na jei ne žmogus ten juos įrengė, tada kas? Ar pats atstumo matavimas tėra akių dūmimas? Jie* ir vėl nuo mūsų slepia tiesą? :D :D
  • 0

Reputacija: +348

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 00:29 

mindaugas.vaitiekūnas rašė:
a) Kokiais kriterijais vadovaujantis bus rūšiuojama žmogus geras ar blogas?

Atidžiai skaityti 6 punktą mano tekste. Viskas pasakyta. :) Vienintelis kriterijus kaip žmonės kenkia vieni kitiems. Kenki kitam žmogui esi blogas, nekenki esi geras. :) Kaip žinoti ar kenki. Paprasta - pastatai save į to žmogaus vietą ir ar tai ką darai jam tau patiktų ar ne. Su moterimi jei jos atžvilgiu ar ji tavo atžvilgiu nenaudojat prievartos viskas puiku ir jokių problemų. O "teisėjai" "išorėje" ir mato kiekvieno visą gyvenimą. Ribą taip pat nustato jie. Ir labai elementariai "išrūšiuoja" be jokių emocijų ir žmogiško faktoriaus. Jokios pažintys ar maldos negalioja. Padarei - atsakai. Esmė konkretūs veiksmai. Perskaitei ką parašiau, pasitaisei, padarei realias išvadas paremtas konkrečiais veiksmais - turi galimybę gyventi čia ir amžinai. Suprantama jei nori. Visuomet lieka galimybė "išsijungti" jei nusibodo gyventi. Kitu atveju įprastai sensti ir miršti. Intelektas nesugebantis naudotis laisvos valios principu nereikalingas nes anksčiau ar vėliai pats susinaikina. :) Tokia praktika.

Kaip ten su tais 700km ir neišvengiama mirtimi? Matematika lyg sako, kad iki Mėnulio kiek toliau. O istorija sako, kad žmogus buvo išsilaipinęs Mėnulyje. O mokslininkai sako, kad atstumui iki Mėnulio nustatyti jie naudoja veidrodžius, kuriuos žmogus įtaisė tame Mėnulyje. Sfera lyg prasideda už Mėnulio, tad veidrodžiai tikri! :D Na jei ne žmogus ten juos įrengė, tada kas? Ar pats atstumo matavimas tėra akių dūmimas? Jie* ir vėl nuo mūsų slepia tiesą? :D :D

Ką nors įrengti mėnulyje nebūtina siųsti žmonės. Tą gali atlikti ir patys automatizuoti įrenginiai siunčiami žmonių. Šiaip į detales nesigilinau. Labai imlus laikui užsiėmimas. Pats faktas kad žmonės virš 40 metų nekiša nosies toliau nuo žemės nei 400 km kelia įtarimų tai ir "pasitikrinau". Bet gal ir mano ši info klaidinga. :) Reikia argumentų ir man kurių laukiu. Kad gilintis tais klausimais asmeninių argumentų turėjau. Kitaip tiesiog tuo nebūčiau užsiėmęs. Bet jei viskas teisinga tai turėtų būti ir "vieši" argumentai. :) Aš niekuo netikiu. Man turi būti konkretūs įrodymai. :) Šiuo atveju būtų kaip įrodymas kad kažkas "išorėje" yra ir viską gali keisti kaip suderinta. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 00:53 

vytautas50, sorry, "praleidau" #6.
a1) Bet priėjau išvados, kad keliausi į blogųjų kontinentą - kenki visiems su dezinformacija :D Na gerai, kol informacija nei patvirtinta, nei paneigta, negalima jos laikyti dezinformacija. Tačiau mano lietuvių kalbos mokytoja pasakytų, kad kenki jos mokiniams neskirdamas žodžių "jei" nuo "jai". Matai gal atsiras toks, kuris iš diktanto gaus neigiamą pažymį - jo visa ateitis praktiškai sugriauta :D Pasakysi nesąmonė? Galbūt! Bet kur ta riba tarp kenkia ir tik daro neigiamą įtaką?

a2) Ar "teisėjai išorėje" nenustojo egzistuoti 2012? O šūdas - tai visai kitos personos: teisėjai nėra kūrėjai! Kiek dar ten "strategų" egzistuoja?

P.S. a1 - kaip suprantu "atrabotkę" galiu išpilti po medžiu - nėra konkretaus žmogaus kuriam tai pakenktų :D
  • +1

Reputacija: +348

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 00:57 

Matai man va įdomu kas man grėstų, jeigu pvz. permiegočiau su svetima moterim: įstatymas kaip ir nedraudžia, religija sako negeist svetimos moters, o sąžinė čia jau apskritai kiekvienam individualiai. Geras ar blogas žmogus būčiau? :D

siaip tai pvz pas japonu visuomene tradiciskai isskiriama 5 variantai pagal geruma.
1. permiegot su svetimo vyro zmona
2. permiegot su pavaldine
3. permiegot su meiluze
4. permiegot su prostitute
5. permiegot su savo zmona
--------
o pas mus tik 3 su 5 kaip ir toleruojama... tai kuri visuomene laisvesne? ar labiau linkus isnykt? :D :D :D

demografijos statistika manau gana neblogai atspindi kam cia is ko reiketu mokintis kulturos gilumo... :D :D :D :D :D
  • 0

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -75

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 03:15 

Kuo skiriasi bezdzione, nuo praplautsmegenes bezdziones? Praplautsmegene miega tik su savo zmona.
  • +1

Reputacija: -4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 09:04 

vytautas50 rašė:
... O "teisėjai" "išorėje" ir mato kiekvieno visą gyvenimą. Ribą taip pat nustato jie. Ir labai elementariai "išrūšiuoja" be jokių emocijų ir žmogiško faktoriaus. Jokios pažintys ar maldos negalioja. Padarei - atsakai. Esmė konkretūs veiksmai. Perskaitei ką parašiau, pasitaisei, padarei realias išvadas paremtas konkrečiais veiksmais - turi galimybę gyventi čia ir amžinai.
...

o tai jei aš buvau priskirtas prie į gerųjų kontinentą, bet praeidamas tyčia išspardžiau vienam baisiai jau geriečiui užpakalį, tai mane permes į blogųjų? Arba atvirkščiai, jei jau aš blogasis, bet labai gailiuosi ir nebedarau blogų darbų, kaip ten su manim? Arba jei kokius 5 metus būnu kaip avinėlis tyras tada pusę metų nutrūkstu, bet po to vel susiimu..?
  • 0

Reputacija: +1126

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 09:45 

a1) Bet priėjau išvados, kad keliausi į blogųjų kontinentą - kenki visiems su dezinformacija. Bet kur ta riba tarp kenkia ir tik daro neigiamą įtaką?

Lankomumas praktiškai 0. Taip kad kol kas informacijos niekas nepastebėjo. :) Jei nepasitvirtins kaip numatyta viskas bus "išjungta". :) Riba geriau matosi "iš išorės" ir ne mano kompetencija ją nustatinėti. Nesikišu į ne savo reikalus. :) Nors realiam gyvenime ji visai neblogai matosi. Jei ką darau kitam man nėra blogai tai reiškia viskas tvarkoje. Labai paprasta. :) Arba - "mano laisvė negali būti kažkam prievarta". Taip pat paprasta ir aišku. :) Laikantis visiems tokių principų neturėtų kilti problemų. Bet gali būti nuobodu. :) Tuomet patartina "išsijungti" jei nusibodo egzistuoti. :) Bendrai jokios egzistavimo prasmės nėra.

) Ar "teisėjai išorėje" nenustojo egzistuoti 2012? O šūdas - tai visai kitos personos: teisėjai nėra kūrėjai! Kiek dar ten "strategų" egzistuoja?

Viešai matomas tik "perspėjimas" ir jokios viešos teorijos, supratimo neskelbiama. Žmonės ir taip turi jų n. Kam apsunkinti ir dar labiau supainioti. Na o kad kažkur matei kažkokius "tarpinius darbinius" variantus tai čia pačio problema. Čia ne tas variantas kad perskaitei šv. raštą ar mokslinį darbą ir esi kietas viską teisingai žinantis. Konkrečiu atveju 8 metai "žaidimo" su klystkeliais tame skaičiuje. Rezultatas visiškai kitoks šio pasaulio suvokimas kuris skirtas tik man. Jums tik "statinis perspėjimas". Į jį galima reaguoti arba ne. Visiškai laisva valia. Maža to jam dar reikalingi konkretūs argumentai kad iš viso turėtų teisę būti matomas. Taip kad kitą savaitę viskas dar gali būti ir išjungta. :)

. a1 - kaip suprantu "atrabotkę" galiu išpilti po medžiu - nėra konkretaus žmogaus kuriam tai pakenktų :D

Jei savo kieme išpilsi ir gyvensi tame š... jokia problema jei pačiam gerai. Aišku jei ateis kaimynas, paslys ir ką nors susilaužys tai jau turi problemą. :) Bet perspektyvoje nelieka nieko kas sukurta žmonių. Tai ir tokio tipo problemų nelieka.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 10:06 

vytautas50 rašė:

Šiaip kai kurios mintys visai patiko, bet visa kita tai mažo berniuko sapalionės, prieštaraujančios viena kitai.

9. Geriems žmonėms maksimaliai geros gyvenimo sąlygos. Yra technologijos įspūdingesnės nei dabar. Autonominis transportas. Neribotos galimybės judėti, bendrauti, gyventi savo malonumui. Nereikia dirbti. Viskas duota.
12. Gyvenimo sąlygos minimalistinės. Nors gamtos sąlygos visiems vienodos ir idealios. Jokių technologijų nėra. Jokio transporto nėra. Judėjimas tik pėsčiomis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 10:44 

sub rašė:
9. Geriems žmonėms maksimaliai geros gyvenimo sąlygos. Yra technologijos įspūdingesnės nei dabar. Autonominis transportas. Neribotos galimybės judėti, bendrauti, gyventi savo malonumui. Nereikia dirbti. Viskas duota.
12. Gyvenimo sąlygos minimalistinės. Nors gamtos sąlygos visiems vienodos ir idealios. Jokių technologijų nėra. Jokio transporto nėra. Judėjimas tik pėsčiomis.

Ačiū už pastebėjimą. 12 punktą sujungsiu su 11 ir dings prieštaravimas, nes 12 punkte eina kalba apie blogų žmonių gyvenimo sąlygas. Pasirodo buvo prasminga paskelbti kad aptiktumėt klaidas. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 10:47 

Cituoti:
1. Nuo 2019 gruodžio pradžios nustos veikti ryšys su kosmine įranga esančia toliau už mėnulio arbitą.
2. Nuo 2020 sausio 1d. Žmonės negalės susilaukti palikuonių. Paskutinai vaikai gims vėliausiai 2020 spalio pradžioje.
3. 2019 lapkričio antroje pusėje laimėsiu loterijose virš 120 milijonų €. Ir tai bus pakartota dar 4 kartus.

Čia vienas iš tų linksmų, kur modeliuoja idealius miestus, bet pridaro esminių logikos klaidų.
3 jau nepaėjo. ieškom kitokio galo.

Šiaip tai visai nieko plokščiažeminis pasaulis (nes kaip kitaip gausi 24/7 dieną?). Blogi miršta, geri po truputį tampa blogais ir mišta.
  • +1

Reputacija: +1094

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 11:00 

HardAxe rašė:
Čia vienas iš tų linksmų, kur modeliuoja idealius miestus, bet pridaro esminių logikos klaidų.
3 jau nepaėjo. ieškom kitokio galo.

Lapkričio antra pusė nuo lapkričio 15d. iki 30d.. Taip kad dar nepraėjo. :)

HardAxe rašė:
Blogi miršta, geri po truputį tampa blogais ir mišta.

Visiškai įmanomas atvejas nes neįmanoma nuspėti kaip žmonės elgsis tokiomis sąlygomis. :) Bet suteikti galimybę bandyti gyventi kitaip reikia. Kiek pastebėjau iš gyvenimo patirties žmonės praktiškai nesikeičia. Jei vaikystėje kokie bendraamžiai buvo blogi tai jie tokiais ir liko tik aršesniais. Bet nieko numatyti neįmanoma. :) Nebus norinčių gyventi - projektas uždaromas, materija panaikinama. Jokia problema. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 11:07 

SaMaras rašė:
o tai jei aš buvau priskirtas prie į gerųjų kontinentą, bet praeidamas tyčia išspardžiau vienam baisiai jau geriečiui užpakalį, tai mane permes į blogųjų? Arba atvirkščiai, jei jau aš blogasis, bet labai gailiuosi ir nebedarau blogų darbų, kaip ten su manim? Arba jei kokius 5 metus būnu kaip avinėlis tyras tada pusę metų nutrūkstu, bet po to vel susiimu..?

Šiam momentui yra 10 metų "pasitaisymui". Vėliau tai neįmanoma. Papuolei pas blogus tai ten ir mirsi. "Pasitaisymas" vėliau nenumatytas. :) O iš gero tapt blogu visuomet įmanoma su atitinkamomis pasekmėmis t.y be galimybės tapti geru. :) Bet pvz kažkam nukirtai galvą. Net nėra galimybės "pasitaisyti" jau dabar. Yra ir daugiau jau dabar neįmanomų "pasitaisyti" variantų. Esmė kad jau negali "pataisyti" to ką padarei blogai. :) Bet nereiktų panikuoti gal nesulauksim argumentų. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-11-20, 11:15 

vytautas50 rašė:
sub rašė:

Ačiū už pastebėjimą. 12 punktą sujungsiu su 11 ir dings prieštaravimas, nes 12 punkte eina kalba apie blogų žmonių gyvenimo sąlygas. Pasirodo buvo prasminga paskelbti kad aptiktumėt klaidas. :)

Nebuvo prasminga, nes ten visiška beprasmybė. Vaikiškos mintys ir su tėtuko pagalba padarytas puslapis atrodo kaip PowerPoint skaidrė. Skirstymas į gerus ir blogus, tai tu iš kart viską pradedi nuo diskriminacijos. Jei bloga pradžia, tai viskas blogai.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume